41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak

41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak

41 Ayet el Kursi Ile Baglamak 300x300 - 41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak
41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak

Ayet-el Kürsi suresi, Kuran’ı Kerim’de yer alan en tesirli dualardan biri olarak bilinir. 41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak işlemi, genellikle sevdiği kendinden manevi olarak uzaklaşmış olan kişiler tarafından kullanılan yöntemlerden biridir. Bununla beraber, eşleri kendilerinden uzaklaşmış olan kişiler için de kullanılması tercih edilen bir yöntemdir.

Bağlama ritüelleri ya da büyüleri, dinen caiz sayılan durumlar değildir. Ancak eğer kişiler, 41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak işlemine ritüel ya da büyü olarak değil inanış olarak yaklaşıp uygularlarsa, kısa bir süre içinde kendilerine bu durumun fayda sağladığını görebileceklerdir. 41 Ayet-el Kürsi duası okumaları yapılırken kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli durum, abdest alınmış olunmasıdır.

Bundan sonra ise kişilerin 41 ayet-el kürsiyi kim için ve hangi amaçla okuyacaklarına karar vermeleri, içlerinden geçirdikleri ve kendilerinden emin bir şekilde de sadece kendilerinin duyabilecekleri bir şekilde zikretmeleri gereklidir. Niyet etmelerinden sonra, okudukları duaları bağışlayan kişilerin niyetleri, Allah’ın da izniyle hızlı ve çabuk bir şekilde kabul edilecektir.

 

Ayet-el Kürsünün Sevgili Üstündeki Etkisi

Ayet el Kursunun Sevgili Ustundeki Etkisi 300x300 - 41 Ayet-el Kürsi İle Bağlamak
Ayet-el Kürsünün Sevgili Üstündeki Etkisi

Ayet-el Kürsi, Kuran-ı Kerim’de geçen ve günümüzde birçok derde derman olarak bilinen dualar arasında yer alır. Ayet-el Kürsünün Sevgili Üstündeki Etkisi de diğer tüm durumlar gibi olumludur. Sevgilisi ile tartışmış olan veya sevgilisi ile arası bir anda bozulmuş olan kişilerin bu duayı okumaları, hayırları bulmalarına yardım edecektir.

Bu duayı okuyan ve sevgilisinin kendisine dönmesi ya da sevgilisi ile arasının daha iyi olmasını isteyen kişiler, bu duayı okumalarından sonra ilişkileri üzerinde gerçekleşen olumlu etkileri de göreceklerdir. Ayet-el Kürsünün Sevgili Üstündeki Etkisi olduğunu görebilmek ve bu etkiyi hissedebilmek için kişilerin bu sureyi en az 41 kez okumaları gereklidir.

Abdest aldıktan sonra, ilişkisi hususunda nasıl bir etki oluşmasının istenmesine karar verilir ve bu etkiden sonra niyet edilir. Bu dua, bir ilişkisi olan ve sevgilisine etki etmesini isteyen kişilerin yanında, hayatında biri olmayan ancak olmasını isteyen kişiler tarafından da gerçekleştirilebilir. Bu sayede kendileri için uygun olan kişilerin kendi hayatlarına girmeleri için olumlu etkiler yaratabilirler.

 

100 Ayet-el Kürsi Okuyanların Yaşadıkları

100 tane ayet-el kürsi duasının okunması, öncelikle kişileri girmiş oldukları manevi rahatsızlıklardan korur. 100 Ayet-el Kürsi Okuyanların Yaşadıkları arasında, manevi huzur bulmalarından sonra bela ve kazalardan korunmaları da vardır. Bu nedenle, yeni araba almış olan kişilerin Ayet-el Kürsi duasını arabalarında taşımaları öğütlenmiştir.

Kişiler, sadece kendilerini bela, kaza ve musibetlerden korumak amacı ile bu duayı okumazlar. Başkaları için de okunabilen 100 ayet-el kürsi, adına niyetlenilen kişinin de rahatlamasını ve kendisini daha huzurlu hissetmesini kısa bir sürede sağlayacaktır. 100 Ayet-el Kürsi Okuyanların Yaşadıkları, genellikle hayırlı olaylardan meydana gelir.

Bir okulu kazanmak ya da istedikleri yerde işe girmek isteyen kişiler, bir sınava ya da mülakata girmeden önce 100 ayet-el kürsi okurlarsa, ellerinden gelmiş olan emeği sergilemelerinden sonra kısmetleri açılır, Allah kendilerine yardım eder. Ayrıca, 100 Ayet-el Kürsi sadece niyetlerin kabul olması ya da belalardan korunmak için okunmaz. Bir şeyin gerçek olması için adak adamış ya da dilek dilemiş olan kişilerin adaklarının gerçekleşmesi için de okunabilir.

Kocayı Kendine Bağlama Duası ile ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz….

Ayet-el Kürsi İle Sevgiliyi Geri Döndürmek Mümkün Mü?

Ayet-el kürsi duası, oldukça etkili ve tesirli dualardan biridir. Bu nedenden dolayı, Ayet-el Kürsi İle Sevgiliyi Geri Döndürmek Mümkün mü sorusuna cevap olarak evet denebilir. Kişiler, kendilerinden olmadık bir nedenden dolayı ayrılmış olan sevgililerine yeniden kavuşmak ve mutlu bir ilişkiye geri dönmek için de bu duayı okuyabilirler.

Ancak kişilerin bu duayı okurken büyü yapmaktan uzak durmaları gereklidir. Yalnızca niyetlerini ve dualarını belli ederek bu duayı belirli bir sayıda okumaları, sevgililerinin kendilerine geri dönmesini sağlayabilir. Ayet-el Kürsi İle Sevgiliyi Geri Döndürmek Mümkün mü diye merak eden kişiler, eğer kendilerini yalancı din alimlerine ve adamlarına inandırarak kötü niyetli işlerin içine girerlerse, geri dönmelerini bekledikleri sevgililerinin kendilerine geri dönmemesi gibi, başlarına daha başka kötü olayların gelmesi de muhtemeldir.

Kişiler, kendileri de başta olmak üzere kimse için büyü yapmamalı, yalnızca Allah’a dua ederek hareket etmelilerdir. Aksi takdirde, bazı şeyleri elde etmek amacında olan kişiler, bu isteklerini alamadıkları gibi kendilerinden bir şeyler de kaybedebilirler.

Kenzül Aşk Duası ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button