Aileden Soğutma Duası

Aileden Soğutma Duası

Bir ilişkide her şey güzel gidip; sonucunda evlilik yapılmış olsa da bir takım huzursuzluklar devam edebilir. Her ne kadar iki kişi evlenmiş olsa da her iki tarafın ailesi de yeni evlenen çiftin hayatlarına karışabilir. Hatta bazı örneklerde evleneli 30 sene bile olsa, aileler evli çiftlere karışma hakkına sahip olduklarını düşünürler. Her iki tarafın ailesi kötü niyetli olmasa da, çiftlerin hayatına doğrudan etki ettikleri için evliliklerde çatırdamalar başlaması normaldir.

Bazı durumlarda çiftler bir olmayı bırakıp, ailelerini savunduklarında işler daha da karmaşık bir hal alır. Böyle bir durumda boşanmak ya da ailelerin huyuna gitmek çözüm olsa da bazen her iki seçenek de çözüm değildir. Kocasını ya da karısını seven kişi boşanmayı göze alamadığı gibi kendisi gibi davranmayarak aileyi alttan almak da istemeyebilir. Çünkü bu durumda kişi ömrü boyunca kendisine yapılanlara sessiz kalmak zorunda kalır. Böyle durumlarda aileden soğutma duaları, denenmiş soğutma duaları, denenmiş uzak tutma duası, hemen etki eden soğutma duası seçeneklerinden birisi değerlendirilebilir.

Aileden Sogutma Duasi - Aileden Soğutma Duası
Aileden Soğutma Duası

Denenmiş Soğutma Duası

Denenmiş soğutma duası, uygulan aileyi evli çiftin hayatından uzaklaştıracağı gibi farklı nedenlerle de tercih edilebilir. Denenmiş soğutma duası, ilişki yaşayan kişiler tarafından yapılabileceği gibi üçüncü kişiler tarafından da yapılabilir. Denenmiş soğutma duaları, kişiye özel yapılan dualar arasındadır.

Bu nedenle kulaktan duyma bilgilerle değil, bir hocadan destek alınarak uygulanır. Denenmiş soğutma duası başarılı bir şekilde uygulandıktan sonra uygulanan kişi üzerinde bariz belirtiler görülür. Şimdiye kadar yaşanan her sıkıntıda ailesinin yanında olan kişi, körü körüne her şeye inanmak yerine dinlemeye başlar.

Bu durum duanın etkili olmaya başladığının en net göstergelerinden birisidir. Denenmiş soğutma duası, kimseye söylenmemeli kişinin duası Allah ile kul arasında kalmalıdır. Sadece yardım eden ve yol gösteren hocanın bilmesinde herhangi bir sıkıntı yoktur. Soğutma duası ile ayırma duası hemen aynıdır. Bu sebeple soğutma duasının genel bir sonucu olarak uygulanan kişi istenen kişilerden ayrılır.

Denenmiş Uzak Tutma Duası

Denenmiş uzak tutma duası, evliliğinde üçüncü kişiler yüzünden sıkıntı yaşayan kişilerin en büyük ilacıdır. Soğutma duaları aileyi uzak tutmak amacıyla yapılabileceği gibi arkadaşları uzak tutmak amacıyla da yapılabilir. Denenmiş uzak tutma duasının amacı her zaman ilişkileri kurtarma için değil, bazen de bozmak için yapılır. Böyle durumlarda dua eden kişi, niyetinin sorumluluğunu da alır. Denemiş uzak tutma duasının işe yarayıp yaramadığı ise gözlem yaparak kolayca fark edilir.

Dua edilen kişinin hareketlerinde diğer kişilere karşı soğuma varsa, evine yakınlaştıysa, ailesini tercih etmek yerine yuvasını tercih ediyorsa, tüm bu belirtiler denenmiş uzak tutma duasının işe yaradığını gösterir. Duanı tam olarak başarıyla ulaşması sonucunda istenen kişiler evden ve ev halkından uzun bir süre uzaklaştırılmış olur. Denenmiş uzak tutma duasının süresi oldukça uzun olup; etkisi bittiğinde yeniden tekrarlanması mümkündür.

Hemen Etki Eden Soğutma Duası

Hemen Etki Eden Sogutma Duasi - Aileden Soğutma Duası
Hemen Etki Eden Soğutma Duası

Bazen yaşanılan durumlar o kadar acı verici ve yorucudur ki, duaların gücünü hemen göstermesi istenir. Bu gibi durumlarda tercih edilen hemen etki eden soğutma duasıdır. Dua kalpten olacak şekilde temiz beden, temiz ruh ve saf bir kalple okunur. Unutulmamalıdır ki dualara sadece aracı olup; Allah tarafından dileklerimiz gerçekleştirilir.

Duanın okunmaya başlamasıyla birlikte dua eden kişi karşı tarafa neyi, neden istediğini anlatmalı ve karşı tarafın kendisini anlamasını sağlamalıdır. Çünkü duanın gücüyle de karşı taraf kendisini dinlemeye hazır olacaktır. Belki de doğru bir iletişim dili sayesinde her iki tarafta kendini anlatabileceği bir ortam oluşturarak, kendileri için en doğru yolu bulma şansı yakalarlar.

 

Aileden Soğutma Duası Yorumları

Aileden soğutma duası denildiğinde gelen yorumlar arasında negatif olanlar da vardır. Özellikle aileden soğutma duası yorumları okundukça, kişiler neyi, hangi gerekçeyle yaptıklarını anlatıp ilişkilerini kurtarabilirler. Hemen hemen her aile çocuğunun mutluluğunu istese de, düşünmeden yapılan bazı hareketler çocuğun üzülmesiyle sonuçlanabilir.

Karşı tarafın biraz daha empati yapması ve kendi gençliğini, yaşadıklarını düşünerek hareket etmesi herkesin hayatını olumlu yönde değiştirir. İyi niyetlerle, yuvasını korumak için yapılan aileden soğutma duaları kişilerin hayatını kısıtlamak yerine, özgürleştirir. Böylece hem mutlu hem de sağlıklı evlilikler kurulmuş olur.

En Etkili Kendinden Soğutma Duaları konuyla alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. NESRİN K. dedi ki:

  EŞİMLE SEVEREK VE KAÇARAK EVLENDİK AMA AİLESİ BENİ HİÇ İSTEMEDİ AYRILMAMIZ İÇİN ÖZELLİKLE KAYNANAM HERŞEYİ YAPTI VE BAŞARILI OLDU EŞİM BENDEN SOĞUDU ÖĞRENDİMKİ SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPILMIŞ BENDE ORHAN HOCAYA ULAŞTIM İNTERNET YOLUYLA DUA HAZIRLADI BÜYÜYÜDE BOZDU EŞİM TEKRAR GELDİ AYRICA EŞİMİN AİLESİ İÇİNDE BAĞLAMA YAPTIĞINI SÖYLEDİ ARTIK KARIŞMIYORLAR BİZE BELLİKİ FAYDASI OLMUŞ YAPILAN DUANIN ORHAN HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN

 2. Songül kaymaz dedi ki:

  Benim sorunum eski erkek arkadaşımdı önceleri gayet iyi biriydi sonradan anladimki aslında kötü bir insanmış alkol kullanımı olsun uyuşturucu olsun hepsi varmış benden gerçek yüzünü hep gizlemiş zaman içinde tanımaya başladım ve ayrıldım ama peşimi hiç bırakmadı tehdit edip duruyordu korkuyordum bir yandanda anneme anlattım durumu komşumuz olan hatice abla vardı o bize orhan hoca var dedi internetten bulabilirsiniz dedi ona bir danışın dedi bende buldum kendisini aradım anlattım soğutma için işlem yapalım sorunsuz bir şekilde ayrılsın diye dedi yaptık bir süre daha bu böyle devam etti fakat birden aramayı kesti birgün mesaj attı bana seni sana bırakıyorum seni artık rahatsız etmeyecem dedi sana karşı galiba sevgim bitti rahat olabilirsin dedi cevap yazmadım ama sevindim buna sonrasında bir daha hiç aramadı yolda karşılaştığımız zaman beni görmezden geldi bende öyle yaptım orhan hocaya teşekkür esiyorum yaptığı işlem etkili oldu

  1. hayriye kaplan dedi ki:

   Gerçek olamayacak kadar ilginç ama benimde benzer bir durumum var bosandigim eşim benim pesimi bırakmıyor bende yaptıracam acaba bende de olurmu eski eşimden kurtulurmuyum acaba

   1. songül kaymaz dedi ki:

    Hayriye hanım orhan hocayla görüşün ben gerçekten fayda gördüm ama doğru olanı neyse hoca efendi size söyleyecektir yalan olanı konuşmayan birisidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button