Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Asik Etme Duasi - Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşık etme duası, sevgiyi arttırma duası, çok tesirli aşık etme duaları, hızlı tutan aşık etme duaları gibi hangi aşık etme duaları çeşidini seçerseniz seçin iyi niyetli olmanız gerekir. Aşk insanlığın var oluşundan bu yana en çok merak edilen duygu olmasının yanı sıra, en çok hissetmek istenilen duygudur.

O kadar gizemli bir duygu ki karşılıklı olduğunda ise mucizevi bir duygu. Karşılıklı olduğunda ise insanın hayatını değiştiren sebepsiz yere mutlu olmanızı sağlayan Aşk, taraflardan birinin sevmekten vazgeçmesi durumunda aşkını kaybeden taraf için harap edici olabiliyor.

orhan hocaya dua yaptiranlar 146x300 - Aşık Etme Duası orhan hocaya islem yaptiranlar 146x300 - Aşık Etme Duası orhan hocaya vefk yaptiranlarin yorumlari 146x300 - Aşık Etme Duası orhan hoca yorumlar 146x300 - Aşık Etme Duası

Normal yollardan sevgisini kurtaramayanlar ise sevgiyi arttırma duası ve âşık etme duaları ile duydukları çaresizliğe derman arıyorlar. Kimse mutlu olduğu, günlerini paylaştığı ve ortak anılar paylaştığı kişiden vaz geçmek istemez. Bu durumda devreye körkütük aşık etme duası ve çok tesirli aşık etme duaları devreye giriyor.

Sevgiyi Arttırma Duası

Sevgiyi arttırma duası, İlişkileri olan kişilerin hoşgörü göstermediği konu ise, taraflardan birinin çok severken, diğer tarafın ilişkiye değer vermemesi ve ciddiye almaması durumudur. Bunun yanında az sevmesi de çok seven kişiyi üzebilecek konulardan biri olabilir. Bu durumda doğal yollarla karşı tarafın sevgisini arttırmayı başaramayanlar sevgiyi arttırma duası için dini büyüklerden yardım istenebilir.

Çok seven taraf olarak karşı tarafında sevmesini istiyorsanız sevgiyi arttırma duası devreye girebilir. Tüm dualar gibi sevgiyi arttırma duaları da Rahman’dır. Büyü ve ritüel değildir. Bu dua birden fazla şekli olmasına rağmen çok etkili birkaç tane dua bulunur.

Aşık Etme Duası Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Aşık etme duaları, sevgiyi arttırma duası, çok tesirli aşık etme duası, hızlı tutan aşık etme duaları gibi duaları yapan kişilerin bilmesi gereken en önemli detay ise bu duaların tesirli dualar olduğu ancak %100 başarı sağlanamayacağını da bilmeleri gerekmektedir. Bu dualar düşünceler değiştiremezler ancak bilinçaltını etkiler. Böylece de karşı tarafı iyi ve cezbedici gösterir.

Ancak bunun aksi durumlarda yani duanın kabul olmaması durumunda kişiler eğer garantili bir yöntem istiyorlarsa o takdirde büyü yaptırmayı deneyebilirler. Duanın işe yaramadığı durumlarda fakat yüksek tesirli olduğunu ve Rahmani olduğunu da unutmamak gerekir. Tüm dualarda olduğu gibi, duanın okunduğu ve etkisinin görülmesi için beklendiği kırk bir gün boyunca başka bir uygulama yapılmamalıdır.

Uygulamalar derken, âşık etme ile ilgili dua, büyü gibi ritüellerin yapılmamasıdır. Bununla birlikte günlük hayatınız da da fallardan uzak durmalısınız. Bu detaylara dikkat edildikten sonra duanın kabul olma olasılığı artacaktır. Yapılacak diğer uygulamaların karşı tarafın enerjisini negatifliğe sürükleyecekleri, psikolojisini olumsuz anlamda etkilenmesine kadar geçen süre içinde dengesinin şaşmasına kadar varan sonuçlar doğurabilir.

Aşık Etme Duasının Faydaları

Aşık etme duası Rahman’dır ve duayı okuyan kişinin her yönden arınmış ve temizlenmiş olması da şarttır. Ayrıca duaların gücüne inanmalı ve sonuçları hakkında şüpheye mahal vermemelidir.

Âşık etme dualarının faydaları şu şekilde sıralanabilir; Seven iki insan birbirine kavuşur ve mutlu olurlar. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Ancak âşık etme dualarını yaptırmak için maneviyata hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşık etme duaları olan tecrübeli bir hoca yardım istemelisiniz. Seçtiğiniz hoca aşık etme duasının yan etkilerini ve yanlış yapıldığı takdirde insanın hayatını altüst edilebileceği konusunda da bilgi sahibi olmalarıdır.

korkutuk asik etme duasi e1662933265281 300x180 - Aşık Etme Duası

Hızlı Tutan Aşık Etme Duası

Âşık etme duaları bazen günah sayılsa da kimi zamanda kadere inanıp dua etmek de faydalıdır. Dinen bakıldığında sevgi ve aşk için faydalı ve faziletli dualar bulunur. Ancak büyü ve insana zarar veren uygulamalar tehlikeli ve günahtır. Hızlı âşık etme duası olarak bilinen ve Kur’an-ı kerimde geçen Necm süresi uzun bir sure olup 62 ayetten oluşur. Bu aşk duası ile kişi kısa zamanda yapan kişiye âşık olacaktır.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Cok Tesirli Asik Etme Duasi - Aşık Etme Duası
Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşk çok yönlü bir duygu olup, kimi zaman nefret ettiğiniz birine âşık olabilirsiniz bazen de hoşlandığınız kişiye. Kimse kendisini mutlu eden bir aşktan vazgeçmek istemez. Bir aşkı kaybetmek aşkı kaybeden kişiler için, yıkıcı bir hal alabiliyor. Aşkı kaybetmek ruhumuzu olumsuz yönde etkiler.

Aşk herkesle yaşanan bir duygu olmadığı gibi gerçek aşk bir ya da iki kere tanık olur. Çok tesirli aşk duasını gizli ilimlerde uzman bir hoca tarafından yapılması yerinde olacaktır. Birçok kişi zamanını ve zor anlarını birlikte geçirdiği insandan vazgeçmek istemez. Bu durumda en iyisi çok tesirli aşk duası ya da anında tesirli aşk duası yapmaktır.

Bu tarz dualar dinimizce çok uygun bir şekilde hazırlanır. Kişinin kendi iradesiyle gelmesi gerekir. İradesine müdahale edilmediği için dinen hiçbir sakıncası ve günahı ayrıca yan etkisi bulunmamaktadır. Aşk duaları Rahman’dır. İçinde kötülük barındırmadığı için günah değildir. Ancak ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması ve kalpten istenmesi gerekir.

Kimse mutlu olduğu bir ilişkiden vazgeçmek istemezken, mutlu giden bir ilişkide taraflardan birinin soğuması ya da aşkından vazgeçmesi gibi hallerin yanı sıra, karşı taraf size karşı ilgisizse körkütük aşık etme duası devreye girmektedir. Dualar varoluşumuzdan bu yana kişilerin kendilerinden üstün olan Rablerinden bir şeyler isteme yoludur. Her dua kabul olacak diye bir şey olmasa da her dua bir istek ve dileği bildirdiği için değerlidir. İyi niyetle yapılan körkütük âşık etme duaları için açılan eller de geri çevrilmez.

Aşk duasının etkisini göstermesi için, duayı eden kişinin aşkı ve aşka kavuşacağına olan inancıyla doğrudan ilgilidir. Duanın gerçekleşmesi için aşk duası aracılığı ile Allah’tan istediğini unutmamalıdır. Kişinin kalbi, ruhu ve zihni tüm kötülüklerden uzaklaşmış ve arınmış olmalıdır. Arındıktan sonra aşk duası yapılmalıdır. Aşk duaları, âşık olunması için değil, zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaşmasına yönelik olmalıdır.

Ayrıca aşk duaları nikâh düşmeyecek kadar yakın akrabalara, puta tapan kişilere, ya da sütkardeş olan erkek ve kadınlarda işe yaramamaktadır. Bazen duaların gücü tam tersi bir şekilde zuhur edebilir. Hayatınızı sadece duanın sonucuna endeksli olarak yaşamamalısınız. Sonucu hakkında vesvese etmemeli hayatınıza devam etmelisiniz.

Etkili bir aşk duasının ediliş ve hazırlanış aşamasında işinde uzman din büyükleri ve din adamlarından yardım ve destek almak sürecin hızlanmasını, hazır oluş biçimin alması an meselesidir. Bazı dualar âşık etmenin haricinde ilahi kanallarla diyaloğa geçen temiz kalpli ve sadece bu konu üzerinde yoğunlaşmış kişiler için etkisini çok güçlü şekilde göstermekte ve âşık etmenin ötesinde deli divaneye döndürmektedir 7gün boyunca edilen dualar, kılınan istiare namazları ile gelecekte kişiyi ne beklediği, renkler aracılığı ile gösterilir. Olaylara hazırlıklı olma süreci daha da geçerli bir hal alır. Kadın ve erkek için yapılan uygulamalar ve duanın ediliş biçimi farklılığı mevcuttur.

Uzaktan Aşık Etme Duası ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…..

İlgili Makaleler

38 Yorum

 1. hacer atas dedi ki:

  Hocam merhaba size nasil ulasabilirim

  1. hamit. dedi ki:

   sitede numara var oradan ulaşabilirsiniz

 2. Serpil alıcı dedi ki:

  Orhan hocam sizi herkese önereceğim tam 27 günde sonuç aldım inşallah dediginiz gibi ömürlük olur şuanda herşey yolunda gayet mutluyuz

  1. Çiğdem dedi ki:

   Mrb benim de ihtiyacım var ben ulaşamadım bana da yardımcı olur musnuz iyi sonuç aldiysaniz

   1. Serpil Alıcı dedi ki:

    Merhaba çiğdem hnm. ben gerçekten oldukça iyi sonuç aldım sayfasında orhan hocanın nuarası var ordan arayabilirsiniz alakadar olacaktır

 3. Samet yıldırim dedi ki:

  ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SONUÇ ALDIK BIRAZ GEC OLDU AMA SONUCU GUZRL OLDU SIZI BIR YAKINIMA ONERDIM AYRICA HABER VERMIS OLAYIM

 4. Fatih tursan dedi ki:

  Hocam merhaba ben almanyadan fatih insallah hatirlamissindir celb yapmistik guzel olduk artik benim arkadas bana tam bagli oldu soz verdim sana hediye yarin gonderiyom ve sana selam ediyom

  1. Buket dedi ki:

   Kaç günde sonuç aldınız acaba söyleyebilirmisiniz?

   1. Fatih tursan dedi ki:

    merhaba buket hanım ben 24. günde sonuç alamaya başladım

 5. Ceyda güvercin dedi ki:

  Benim sıkıntım eşimdi vefk yaptık orhan hoca her aşamada bana destek verdi hiç beni yanlız bırakmadı birlikte olduğu o kadından tamamen koptu ve yuvasına bağlı bir adam oldu aynı ilk zamanlarda olduğu gibi inşallah yine o günlere dönmez

  1. EDA dedi ki:

   SOĞUTMA VEFKİMİ BAĞLAMA VEFKİMİ YAPTINIZ CEYDA HANIM ÖĞRENEBİLİRMİYİM? RİCA ETSEM

   1. ceyda dedi ki:

    tek vefk yaptı orhan hoca hem bağlama hemde diğer kadından soğuması için

    1. Eda dedi ki:

     Hayır şunu öğrenmeye çalışıyorum. Karşı taraftaki kadının bilgileri vs yok bende de o yüzden diyorum. Sadece bağlama işlemi yapılınca soğutma işlemine de gerek duyıluyormu ben varmı yokmu emin değilimde

     1. ceyda dedi ki:

      bilmiyorum onu orhan hocaya sormalısınız bende vardı bilgilr verdim

 6. Tuna şanlı dedi ki:

  Bir sevdiğim vardı aynı iş yerinde çalışıyorduk aslında iyide anlaşıyorduk ama o benim gibi bakmıyordu olaya tüm cesaretimi topladım acildim ona ama.olumsuz cevap aldım seni arkadaş olarak seviyorum dedi üzüldüm bu duruma sonra araştırmaya girdim internette ilk aramada orhan hocayla tanıştım derdimi anlattım işlem yapalım dedi büyü olursa olmaz dedim büyü yapmıyorum dedi için rahatladi sonrasın da sonuç aldım seni sürekli düşünür oldum dedi teklifini kabul ediyorum dedi şimdi herşey çok güzel gidiyor aşık oldum sana diyor mutluluktan uçuyorum ALLAH orhan hocamdan razı olsun

  1. Faik gürselam dedi ki:

   Tuna bey bende neredeyse aynı durumdayım ne kadar zamanda sonuç aldınız mahsuru yoksa yanitlarmisiniz

   1. Tuna şanlı dedi ki:

    Faik bey tam olarak ilk etki 23 günde oldu ama tam anlamıyla sonuca 32 günde ulaştık kaldiki ben çok umutlu değildim

    1. Esl_Ank dedi ki:

     Çok güze maşallah yorumları okudukca bende heyecanım arıyor oran hocamla çalışmaya başladık kibar ve çok detaycı biisi açıklamaları beni memnun etti fazlasıyla…

     1. MESUT dedi ki:

      Sonuç nedir? Sonuç alabildinizmi?

 7. Halit m. dedi ki:

  Sevgilimle herşey yolunda giderken birden bire aradaki yaş farkı sorun olmaya başladı sonradan öğrendim ki büyü yapılmış bir hocayla iletişim kurdum maalesef dolandırıldım bir kez daha şansımı denedim orhan hocayla işlem yaptım büyüyü temizledi tekrar berberiz sözlendik aileside artık sorun etmiyor ne kadar dua etsem azdır hocama bir tanıdığında yönlendirdim oda işlem yaptı bekliyoruz.bakalim o nasıl sonuclanacak

 8. Nahide mutlu dedi ki:

  HOCAM SANA MINNETTARIM KOCAM YENIDEN BANA AŞIK OLDUĞUNU DİLE GETIRDI BIRDE GÜNDE EN AZ 2 KERE ARYIP HALIMI SORUYOR SEVDIGINI SOYLUYOR

  1. Seda dedi ki:

   KAÇ GÜNDE SONUÇ ALDINIZ ACABA BENDE YAPTIRICAM AMA ARŞTIRIYORUM.
   BİRDE VEFKMİ CELMPİ YAPTRIDINIZ

   1. nahide m. dedi ki:

    celb yaptırdım ben 37 günde oldu diye hatırlıyorum ama hocanın verdiği süre dolduğunda hiç bir sıkıntım kalmamıştı

  2. GONCA dedi ki:

   VEFKMİ YAPTIRDINIZ NAHİDE HANIM

 9. Kemal güler dedi ki:

  Hocam sonuç aldım bilgi vereyim istedim teşekkür ederim birde burdan yazmak istedim

  1. Furkan dedi ki:

   Kendinmi yaptin gerçekten oldumu

   1. Kemal güler dedi ki:

    furkan bey orhan hoca sayesinde oldu işlemi o hazırlayıp gönderiyor sen uyguluyorsun 15 günde sonuç aldım ben

 10. osman altun dedi ki:

  bir şirkette aynı departmanda çalıştığım bir kız var ben ondan çokça hoşlanırken o sadece arkadaş olarak görüyorum diyordu iyi anlaşıyorduk birlikte zaman geçirmek onunda hoşuna gidiyordu ama sevgili olmak noktasında aşık değilim sana diyordu hep o yüzden olmaz diyordu. bizim temizlik işlerini yapan bir abla var o bana orhan hocayı önerdi bir görüş dedi bende internetten araştırdım kendisini hakkındaki yorumlara baltım çokça memnun kalan kişiler vardı bende ulaştım kendisine anlattım içinde bulunduğum durumu oda bana ne yapılabileceğini içtenlik ve samimiyetle anlattı yani samimi geldi bana vefk yaptı gönderdi bana önce kız artık geceleri arayıp konuşmaya başladı kendiliğinden sonra kendi birgün teklif etti akşam yemek yiyelim diye ama oda belliki kızlık gururundan arkadaş gibi söyledi ama ben yine bir cesaret tekrar ettim isteğimi aldığım cevap şahane…
  korktum bir daha sormazsın diye oldu yani kabul etti ve sana aşık oldum ben dedi beni sakın bırakma kolum kanadım kırılır dedi (nasıl bırakırım ölüyorum aşkından) bende tamam dedim neyse demem şuki orhan hoca gerçekten bu konuda işinin ehli sayesinde arzu ettiğim kızla sevgili oldum mutluyuz…

 11. halim kabak dedi ki:

  aşık etme dualarıyla gerçekten fayda gören oldumu çünkü benimde var bir sevdiğim ve benden uzaklaştı aşkım bitti diyor, oluyorsa şayet bende yaptırmak isterim

  1. sema F.... dedi ki:

   halim bey ben eşimle buna benzer bir sıkıntı yaşadım orhan hocayla çalıştım aşkı tazelenmişte yeniden aşk yaşıyoruz gibi ben hocamdan çokça razıyım Allah ta hocamdan razı olsun

   1. ada dedi ki:

    sema hanım vefkmi yaptırdınız kaç günde sonuç aldınız acaba

 12. Serhat kirac dedi ki:

  Bende orhan hocamdan yardim istedim suan calisiyor sence sonuc alirmiyim

   1. Serhat kırac dedi ki:

    cüzzi bir miktar alıyor oda maliyetti gibi

  1. EDA dedi ki:

   sonuç aldınızmı peki?
   yazsaydınız keşke bizlerede bir ışık umut olurdu

   1. Serhat kırac dedi ki:

    ışık olacaksa söyleyim beklediğimden çok daha iyi sonuçlara ulaştım hatta bana göre umut yoktu ama oldu

 13. Müjde dedi ki:

  Ücreti hakkında bilgi alabilir miyiz peki. Bi de annem ile babamın ilişkisine de yardımcı olabilir mi çünkü ikiside çok inatçı barışmama konusunda

  1. orhanhocam dedi ki:

   detaylı bilgi için iletişime geçerseniz daha sağlıklı olur 05524770788 numaradan iletişim kurunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button