Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık etme duası, sevgiyi arttırma duası, çok tesirli aşık etme duası, hızlı tutan aşık etme duası gibi hangi aşık etme duası çeşidini seçerseniz seçin iyi niyetli olmanız gerekir. Aşk insanlığın var oluşundan bu yana en çok merak edilen duygu olmasının yanı sıra, en çok hissetmek istenilen duygudur. O kadar gizemli bir duygu ki karşılıklı olduğunda ise mucizevi bir duygu. Karşılıklı olduğunda ise insanın hayatını değiştiren sebepsiz yere mutlu olmanızı sağlayan Aşk, taraflardan birinin sevmekten vazgeçmesi durumunda aşkını kaybeden taraf için harap edici olabiliyor.

Normal yollardan sevgisini kurtaramayanlar ise sevgiyi arttırma duası ve âşık etme duası ile duydukları çaresizliğe derman arıyorlar. Kimse mutlu olduğu, günlerini paylaştığı ve ortak anılar paylaştığı kişiden vaz geçmek istemez. Bu durumda devreye körkütük aşık etme duası ve çok tesirli aşık etme duası devreye giriyor.

Sevgiyi Arttırma Duası

Sevgiyi arttırma duası, İlişkileri olan kişilerin hoşgörü göstermediği konu ise, taraflardan birinin çok severken, diğer tarafın ilişkiye değer vermemesi ve ciddiye almaması durumudur. Bunun yanında az sevmesi de çok seven kişiyi üzebilecek konulardan biri olabilir. Bu durumda doğal yollarla karşı tarafın sevgisini arttırmayı başaramayanlar sevgiyi arttırma duası için dini büyüklerden yardım istenebilir. Çok seven taraf olarak karşı tarafında sevmesini istiyorsanız sevgiyi arttırma duası devreye girebilir. Tüm dualar gibi sevgiyi arttırma duası da Rahman’dır. Büyü ve ritüel değildir. Bu dua birden fazla şekli olmasına rağmen çok etkili birkaç tane dua bulunur.

Aşık Etme Duası Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Aşık etme duası, sevgiyi arttırma duası, çok tesirli aşık etme duası, hızlı tutan aşık etme duası gibi duaları yapan kişilerin bilmesi gereken en önemli detay ise bu duaların tesirli dualar olduğu ancak %100 başarı sağlanamayacağını da bilmeleri gerekmektedir. Bu dualar düşünceler değiştiremezler ancak bilinçaltını etkiler. Böylece de karşı tarafı iyi ve cezbedici gösterir. Ancak bunun aksi durumlarda yani duanın kabul olmaması durumunda kişiler eğer garantili bir yöntem istiyorlarsa o takdirde büyü yaptırmayı deneyebilirler.

Duanın işe yaramadığı durumlarda fakat yüksek tesirli olduğunu ve Rahmani olduğunu da unutmamak gerekir. Tüm dualarda olduğu gibi, duanın okunduğu ve etkisinin görülmesi için beklendiği kırk bir gün boyunca başka bir uygulama yapılmamalıdır. Uygulamalar derken, âşık etme ile ilgili dua, büyü gibi ritüellerin yapılmamasıdır. Bununla birlikte günlük hayatınız da da fallardan uzak durmalısınız. Bu detaylara dikkat edildikten sonra duanın kabul olma olasılığı artacaktır. Yapılacak diğer uygulamaların karşı tarafın enerjisini negatifliğe sürükleyecekleri, psikolojisini olumsuz anlamda etkilenmesine kadar geçen süre içinde dengesinin şaşmasına kadar varan sonuçlar doğurabilir.

Aşık Etme Duasının Faydaları

Aşık etme duası Rahman’dır ve duayı okuyan kişinin her yönden arınmış ve temizlenmiş olması da şarttır. Ayrıca duaların gücüne inanmalı ve sonuçları hakkında şüpheye mahal vermemelidir.

Âşık etme duasının faydaları şu şekilde sıralanabilir; Seven iki insan birbirine kavuşur ve mutlu olurlar. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Ancak âşık etme duasını yaptırmak için maneviyata hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşık etme duaları olan tecrübeli bir hoca yardım istemelisiniz. Seçtiğiniz hoca aşık etme duasının yan etkilerini ve yanlış yapıldığı takdirde insanın hayatını altüst edilebileceği konusunda da bilgi sahibi olmalarıdır.

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Hızlı Tutan Aşık Etme Duası

Âşık etme duaları bazen günah sayılsa da kimi zamanda kadere inanıp dua etmek de faydalıdır. Dinen bakıldığında sevgi ve aşk için faydalı ve faziletli dualar bulunur. Ancak büyü ve insana zarar veren uygulamalar tehlikeli ve günahtır. Hızlı âşık etme duası olarak bilinen ve Kur’an-ı kerimde geçen Necm süresi uzun bir sure olup 62 ayetten oluşur. Bu aşk duası ile kişi kısa zamanda yapan kişiye âşık olacaktır.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşk çok yönlü bir duygu olup, kimi zaman nefret ettiğiniz birine âşık olabilirsiniz bazen de hoşlandığınız kişiye. Kimse kendisini mutlu eden bir aşktan vazgeçmek istemez. Bir aşkı kaybetmek aşkı kaybeden kişiler için, yıkıcı bir hal alabiliyor. Aşkı kaybetmek ruhumuzu olumsuz yönde etkiler. Aşk herkesle yaşanan bir duygu olmadığı gibi gerçek aşk bir ya da iki kere tanık olur. Çok tesirli aşk duasını gizli ilimlerde uzman bir hoca tarafından yapılması yerinde olacaktır. Birçok kişi zamanını ve zor anlarını birlikte geçirdiği insandan vazgeçmek istemez. Bu durumda en iyisi çok tesirli aşk duası ya da anında tesirli aşk duası yapmaktır.

Bu tarz dualar dinimizce çok uygun bir şekilde hazırlanır. Kişinin kendi iradesiyle gelmesi gerekir. İradesine müdahale edilmediği için dinen hiçbir sakıncası ve günahı ayrıca yan etkisi bulunmamaktadır. Aşk duaları Rahman’dır. İçinde kötülük barındırmadığı için günah değildir. Ancak ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması ve kalpten istenmesi gerekir.

Körkütük Aşık Etme Duası

Kimse mutlu olduğu bir ilişkiden vazgeçmek istemezken, mutlu giden bir ilişkide taraflardan birinin soğuması ya da aşkından vazgeçmesi gibi hallerin yanı sıra, karşı taraf size karşı ilgisizse körkütük aşık etme duası devreye girmektedir. Dualar varoluşumuzdan bu yana kişilerin kendilerinden üstün olan Rablerinden bir şeyler isteme yoludur. Her dua kabul olacak diye bir şey olmasa da her dua bir istek ve dileği bildirdiği için değerlidir. İyi niyetle yapılan körkütük âşık etme duası için açılan eller de geri çevrilmez.

Aşk duasının etkisini göstermesi için, duayı eden kişinin aşkı ve aşka kavuşacağına olan inancıyla doğrudan ilgilidir. Duanın gerçekleşmesi için aşk duası aracılığı ile Allah’tan istediğini unutmamalıdır. Kişinin kalbi, ruhu ve zihni tüm kötülüklerden uzaklaşmış ve arınmış olmalıdır. Arındıktan sonra aşk duası yapılmalıdır. Aşk duaları, âşık olunması için değil, zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaşmasına yönelik olmalıdır. Ayrıca aşk duaları nikâh düşmeyecek kadar yakın akrabalara, puta tapan kişilere, ya da sütkardeş olan erkek ve kadınlarda işe yaramamaktadır. Bazen duaların gücü tam tersi bir şekilde zuhur edebilir. Hayatınızı sadece duanın sonucuna endeksli olarak yaşamamalısınız. Sonucu hakkında vesvese etmemeli hayatınıza devam etmelisiniz.

Etkili bir aşk duasının ediliş ve hazırlanış aşamasında işinde uzman din büyükleri ve din adamlarından yardım ve destek almak sürecin hızlanmasını, hazır oluş biçimin alması an meselesidir. Bazı dualar âşık etmenin haricinde ilahi kanallarla diyaloğa geçen temiz kalpli ve sadece bu konu üzerinde yoğunlaşmış kişiler için etkisini çok güçlü şekilde göstermekte ve âşık etmenin ötesinde deli divaneye döndürmektedir 7gün boyunca edilen dualar, kılınan istiare namazları ile gelecekte kişiyi ne beklediği, renkler aracılığı ile gösterilir. Olaylara hazırlıklı olma süreci daha da geçerli bir hal alır. Kadın ve erkek için yapılan uygulamalar ve duanın ediliş biçimi farklılığı mevcuttur.

“Aşık Etme Duası” üzerine 11 yorum

 1. Hocam merhaba size nasil ulasabilirim

  Cevapla
 2. Orhan hocam sizi herkese önereceğim tam 27 günde sonuç aldım inşallah dediginiz gibi ömürlük olur şuanda herşey yolunda gayet mutluyuz

  Cevapla
 3. ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SONUÇ ALDIK BIRAZ GEC OLDU AMA SONUCU GUZRL OLDU SIZI BIR YAKINIMA ONERDIM AYRICA HABER VERMIS OLAYIM

  Cevapla
 4. Hocam merhaba ben almanyadan fatih insallah hatirlamissindir celb yapmistik guzel olduk artik benim arkadas bana tam bagli oldu soz verdim sana hediye yarin gonderiyom ve sana selam ediyom

  Cevapla
 5. Benim sıkıntım eşimdi vefk yaptık orhan hoca her aşamada bana destek verdi hiç beni yanlız bırakmadı birlikte olduğu o kadından tamamen koptu ve yuvasına bağlı bir adam oldu aynı ilk zamanlarda olduğu gibi inşallah yine o günlere dönmez

  Cevapla
 6. Bir sevdiğim vardı aynı iş yerinde çalışıyorduk aslında iyide anlaşıyorduk ama o benim gibi bakmıyordu olaya tüm cesaretimi topladım acildim ona ama.olumsuz cevap aldım seni arkadaş olarak seviyorum dedi üzüldüm bu duruma sonra araştırmaya girdim internette ilk aramada orhan hocayla tanıştım derdimi anlattım işlem yapalım dedi büyü olursa olmaz dedim büyü yapmıyorum dedi için rahatladi sonrasın da sonuç aldım seni sürekli düşünür oldum dedi teklifini kabul ediyorum dedi şimdi herşey çok güzel gidiyor aşık oldum sana diyor mutluluktan uçuyorum ALLAH orhan hocamdan razı olsun

  Cevapla
  • Tuna bey bende neredeyse aynı durumdayım ne kadar zamanda sonuç aldınız mahsuru yoksa yanitlarmisiniz

   Cevapla
   • Faik bey tam olarak ilk etki 23 günde oldu ama tam anlamıyla sonuca 32 günde ulaştık kaldiki ben çok umutlu değildim

    Cevapla
 7. HOCAM SANA MINNETTARIM KOCAM YENIDEN BANA AŞIK OLDUĞUNU DİLE GETIRDI BIRDE GÜNDE EN AZ 2 KERE ARYIP HALIMI SORUYOR SEVDIGINI SOYLUYOR

  Cevapla
 8. Sevgilimle herşey yolunda giderken birden bire aradaki yaş farkı sorun olmaya başladı sonradan öğrendim ki büyü yapılmış bir hocayla iletişim kurdum maalesef dolandırıldım bir kez daha şansımı denedim orhan hocayla işlem yaptım büyüyü temizledi tekrar berberiz sözlendik aileside artık sorun etmiyor ne kadar dua etsem azdır hocama bir tanıdığında yönlendirdim oda işlem yaptı bekliyoruz.bakalim o nasıl sonuclanacak

  Cevapla
 9. Hocam sonuç aldım bilgi vereyim istedim teşekkür ederim birde burdan yazmak istedim

  Cevapla

Yorum yapın

Call Now Button
Open chat