Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?

Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?

Ask Buyulerinden Hangisini Tercih Etmeliyim 300x300 - Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?
Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?

Aşk büyüleri farklı şekillerde yapılabildiği için insanlar hangi büyüyü yaptıracaklarına karar veremeyebiliyorlar. Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim? sorusuna yanıt arayan kişilerin büyüler hakkında bilgi sahibi olması karar vermelerini kolaylaştırır. Her birinin kendine göre 1 uygulama yöntemi vardır. Farklı yöntemlerle uygulanabilir dikleri ve farklı ritüelleri içerdikleri için büyüler değişiklik gösterir.

12 ay boyunca etki eden ya da etkisini 12 ay sonra çıkaran zaman büyüleri olduğu gibi özel tarifler ile yapılanlar da vardır. Işıktan, sıcaktan ve soğuktan yardım alınan birçok büyü vardır. Her büyü hem birbirinin zıttı olup hem de birbiri ile iç içe geçer. Dünya kültürlerinde her dönem farklı büyüler ve büyü tariflerine ulaşmak mümkün olmuştur.

Büyüleri kötü niyetli insanlardan korumak için bazı tarifler bilerek yanlış yazılmıştır. Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim diyenler de bu oyunlara dikkat etmelidir. Su, ateş, resim ve daha nice malzeme ile yapılabilen büyüler bulunur. Her bir büyü farklı semboller, ritüeller ve anlamlar ile yapılır. Aşk büyülerinin birçoğu da tabuların yıkılmasını hedefler.

En İyi Aşk Büyüsü

En Iyi Ask Buyusu 300x300 - Aşk Büyülerinden Hangisini Tercih Etmeliyim?
En İyi Aşk Büyüsü

En İyi Aşk Büyüsü çoğunlukla ezoterizme yer veren büyülerdir. Her büyünün iyiliği ve gücü niyete göre değişir. Bir kişide çok işe yarayan ve yüksek verim alınan bir büyünün, başkasında işe yarayacağının kesinliği yoktur. Dini ritüeller, sanat, kültür, tılsımlar ve semboller ile desteklenen büyülerden alınacak olan güç, medyuma göre de değişir. Büyülerin gizli anlamlarının bilinmesi ve tarifler yapılırken sükunetin korunması önemlidir. Suretler ile iletişime geçerek yapılan büyüler olduğu gibi doğadan elde edilen malzemeler kullanılarak yapılan büyüler de vardır.

Her büyünün türü, etkisi, niyeti farklı olabilir. Bu değişkenlik nedeniyle de kapsamlı ve kolay büyülere ulaşılabileceği gibi zor ve gerçekçi olmayan büyüler ile de karşılaşılabilir. En İyi Aşk Büyüsü doğru teknikler ile doğru zamanda yapılan büyülerdir. Gücünü antik kültürden alan ve sırtını kadim kitaplara yaslayan ritüellerin etki etme oranı daha yüksektir.

Suyla Yapılan Aşk Büyüsü

Su her zaman, her dönemde ve her kültürde önem taşıyan bir yapıtaşı olmuştur. Su için çıkarılan savaşlar, suyu elde etmenin güç getireceğinden dolayıdır. Su kaynaklarına diğer kaynaklardan daha çok önem verilmesi, insanların ve tüm canlıların susuz yaşayamayacak olmasındandır. Hititlerden hem daha eskiye hem de bugüne kadar gelen geniş yolculukta su ve su ile yapılan ritüeller her zaman önemli olmuştur. Hititler döneminde yapılan birçok büyü ve ritüel de suyun değerli bir madde olmasından dolayı su ile yapılmıştır. Bu sebep ile de su ile yapılan birçok büyünün asıl tarihi Hititlere kadar gidebilmektedir. Suyla Yapılan Aşk Büyüsü tarihi Hititlerden günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Bu büyü çeşidi hem güçlü oluşu hem de köklerinin sağlamlığı ile dikkat çeker. Suyla Yapılan Aşk Büyüsü en doğal büyülerden biridir ve farklı tarifleri bulunur.

Ateşle Yapılan Aşk Büyüsü

Büyücüler tarihin farklı çağlarında her zaman tehlikeli insanlar olarak sınıflandırılmıştır. Dinin karşısında duran bu insanlar, yeteneklerini kötücül amaçlar ile kullanmayı tercih etmişlerdir. İyi niyetler ile kullananlar olsa da hepsine kötü ve art niyetliymiş gibi yaklaşılmıştır. Tarihin her döneminde rastlanılan büyücüler birçok farklı konularda büyüler yapmayı başarmıştır. Ateşle Yapılan Aşk Büyüsü genellikle art niyetli büyüleri içerir ve içerisinde şehvet yer alır. İnsanların kötü niyetlerini ortaya çıkarmak ve kötü tarafları ile iletişime geçmek için de ateş kullanılan büyüler her zaman tarihte var olmuştur. Ateşle Yapılan Aşk Büyüsünün zararlı olduğu düşünülür. Büyücülere atfedilen din karşıtı görüşü de büyünün daha da zararlı olmasına neden olabilir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Su ve ateş gibi kaynaklar ile yapılan büyüler olduğu gibi Resimle Yapılan Aşk Büyüsü de vardır. Ana tanrının ve / veya tanrıçanın gücüne inanarak hareket eden büyücüler, medyumlar ve hocalar büyü yaparken farklı malzemeleri kullanabilirler. Resim de bu malzemelerden biridir. Özellikle Şamanizm’in içerisinde yer alan Resimle Yapılan Aşk Büyüsü türleri günümüzde hala uygulanmaya devam etse de aynı etkiyi yaratmamaktadır. Büyüler, yapıldıkları döneme bağlı olarak da etkisini değiştirebilen uygulamalar olduğu için her zaman aynı verimi almak imkansız bir hale gelir.

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/