Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşık etme büyüsü, insanların en çok talep ettiği büyü çeşitlerinden biridir. Aşk, dünyanın en güzel ve mucizevi duygularından olmakla beraber bazıları için vazgeçilmezdir. Karşılıklı olduğunda aşk dünyanın en mutlu olayı olduğu gibi her iki taraf içinde mutluluk kaynağı olur. Ancak bu kadar mutluluk sebebi olan aşk taraflardan biri karşılık vermediği takdirde seven taraf için dünya çekilmez bir hal alır. Aşık taraf aşkına karşılık bulmak için her yolu dener ama karşılık bulamazsa o zaman devreye aşık etme büyüsü girer.

İkincisi durum ise aşkınız karşılık bulmuş hatta bu aşkın sonu evlilikle sonuçlanmıştır. Ancak kocanız sizinle ilgilenmeyi bırakmış ve eskisi kadar sizi sevmediğini düşünüyorsunuz. Ne yapsanız eskisi kadar ilgi duymuyorsa o zaman devreye kocayı aşık eden büyü girmesi yerinde olacaktır. Tüm bu durumların çözümü ve etkili aşk büyüsü için kadınlar medyum hocaların kapısını aşındırıyorlar. Ancak konuda uzman ve bu ilim hakkında uzman bir medyum seçilmesi de önemlidir. Büyü de yapılacak en küçük hata her şeyin daha da kötü gitmesine yol açabilir.

en guclu ask buyuleri ve duasi 300x180 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Faydaları

Aşk büyüsü, kocayı aşık eden büyü, etkili aşk büyüsü gibi büyüler son derece masumane ve iyi niyetli büyülerdir. Âşık etme büyüsünün faydaları şu şekilde sıralanabilir; Seven iki insan birbirine kavuşur ve mutlu olurlar. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Sevdiği kişiden başka kimseyi gözünüz görmez olur. Ancak âşık etme büyüsünü yaptırmak için gizli ilimler ile ilgili bilgiler hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşk büyüleri olan tecrübeli bir hoca ya da medyumdan yardım istemelisiniz. Seçtiğiniz medyum hoca aşk büyüsünün yan etkilerini ve yanlış yapıldığı takdirde insanın hayatını altüst edilebileceği konusunda da büyüyü yaptırmak isteyen kişiyi de bilgilendirilmelidir.

Aşk Büyüsü Etkileri

Etkili aşk büyüsü yaptıranların en merak ettikleri ise aşık etme büyüsü belirtileri nasıl olduğudur. Büyüye maruz kalan kişide etkilerin nasıl ortaya çıkacağını bilmek istiyorlar. O zaman hep birlikte aşk büyüsü etkilerine bir göz atalım. Aşk büyüsünün kadın ya da erkek üzerinde ya da evli ya da bekâr olması fark etmeden gösterdiği belirtiler birbirine benzerlik göstermektedir. Aşk büyüsü hem psikolojik hem de fiziksel belirtiler göstermektedir. Aşk büyüsü belirtileri için aşağıdaki özellikler iddia edilebilir.

Kişi bulunduğu ortamda durmak ve sürekli olarak ortamdan kaçma isteği gösterir.

Sevdiği ve âşık olduğu kişi hariç herkesle iletişim kurmayı kesebilir.

Ailesini ve arkadaşlarını değersiz görüp ikinci plana atabilir ve sevdiği kişinin etrafında pervane olması.

Kişinin gözlerinde kızarıklar görülebilir.

Sürekli yorgun olmaları.

Uykuya dalmakta güçlük çekerler. Rüyalarında bile âşık oldukları kişileri görür, sevdiklerini görmedikleri zamanlar sürekli kâbus görürler.

Algılama ve akıl kullanmada problemler yaşadıkları görülür. Büyünün tesiri altındaki kişiler giderek aptallaşabilir.

Hafıza bozukluğu ve çok yakın zamana ait şeyleri bile hatırlamada güçlük çekebilirler.

Aşk Büyüsü Zararlı mı ?

Aşk büyüsü faydaları yanında zararları olabilir mi? Sorusunun cevabı internet ortamında en çok araştırılan konulardan biridir Ak büyüler içinde yani iyi büyüler kategorisinde yer alan aşk büyüleri kimi uzmanlar konuya esnek yaklaşsalar da aşk büyüsü hatalı yapıldığında zararlı olabilir. Birçok kişi aşk büyüsünün masumane büyülerden olduğunu düşünerek herkes tarafından yapılabileceğini düşünse de büyü uygulaması sırasında yapılabilecek en ufak bir hata ise, insanların hayatlarını tamamen değiştirecek kadar zararlı sonuçlara yol açabilir.

Masumane büyü çok tehlikeli bir büyü haline de dönüşebilir. Asıl olarak kişinin aşkına karşılık bulması ve sevdiği kadar karşıdan da sevgi görmesi gibi masum nedenlere dayanan kocayı aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü gibi uygulamalar farkında olmadan büyük etkilere ve zararlarla karşılaşılabilir. Büyünün ciddi bir iş olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Bu nedenle büyü uygulamalarının gizli ilimlerle ilgili bilgilere hakim ve aynı zamanda bir çok defa bu uygulamaları yapıp başarıya ulaşmış medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Aşk büyüsünün zararlı olmasında da en büyük neden olarak gösterilen olayların başında aşk büyüsü belirtileri gelir. Aşk büyüsünün kadın, erkek olmaları ya da evli bekar olmaları ayrımı yapmadan gösterdiği belirtiler hem psikolojik hem de fiziksel olabilir.

geri getirme duasi 300x150 - Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü Kimler Tarafından Yapılır ?

Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu ve mesut bir hayat kurmak isteyenler manevi ilimler ve gizli ilimler konusunda bilgi sahibi, sıradan insanlardan üstün ve özel yeteneklere sahip medyum hocaların desteğine başvurulması önemlidir. Bu medyum hocalar dünya dışı manevi varlıklar ile doğrudan iletişim kurabilmektedirler. Aynı zamanda medyum hocalar kişileri aşk büyüsünün yan etkileri konusunda da uyarmalıdır. Bu nedenle sorumluluğu alamayan kişiler aşk büyüsü yerine daha tehlikesiz manevi aşk uygulamasına yönelebilirler. Aşk büyüsünün pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemleri tek başına uygulamanız tavsiye edilmez. Bu yöntemleri kendiniz uygulasanız bile etkili sonuçlar almanız mümkün olmayacaktır.

En Kısa Sürede Tutan Aşk büyüsü Var mı ?

En kısa sürede tutan aşk büyüsü yaptırmayı tüm aşk büyüsü yaptırmak isteyenler istemektedir. 1 günde tutan aşk büyüsü isteyenler bu konuda çok iyi ve havas ilmine vakıf medyum hocalardan destek alınmalıdır. En kısa sürede tutan aşk büyüsü uygulaması isteyenler genellikle genç yaştaki bay ve bayanların en çok talep ettiği büyülerdir. Bu tür büyülerin uygulanışında özel ritüeller bulunduğu bilinir. Büyünün tutması ve uygulamanın başarılı olması için niyet ve amacın etkisinin yüksek olması da önemlidir. Aşk büyüleri cinsiyet ayrımı olmadan kadın ya da erkeğe yapılır. Sadece bekarlara değil evlilere de uygulana büyü yöntemidir.

Anında aşk büyüsü yaptırmak isteyen grup aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Platonik aşıklar
 • Sevdikleri tarafından aynı şekilde sevgi ve aşk isteyenler
 • Evlilik yolunda olanlar
 • Evli olup aşkını kuvvetlendirmek isteyenler
 • Eşlerin ya da sevgililerinin kendisiyle ilgilenmelerini isteyenler.

Etkili Aşk Büyüsü için Gereklilikler

Etkili aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde, sizden bağımsız olarak hangi aşk büyüsünü yaptırmak isterseniz isteyin kısa sürede etki göstermesi için bazı gerekliliklerin oluşması gerekir. Bu gereklilikleri yerine getirmediğiniz takdirde en çabuk ve etkili aşk büyüsü bile sizin beklentilerinizi veremeyecektir. Bu nedenle manevi konularda ilim yapmış medyum hocalardan destek almanız gerekir.

Şimdi birlikte bakalım bu gerekliliğin ne olduğuna. Öncelikle en önemli kriter aşk büyüsü yaptırılacak kişi ile büyüyü talep eden kişi arasında daha önceden bir tanışıklığın olması şarttır. Bunun yanı sıra aralarında hiç konuşma geçmese dahi ismini bildiğiniz arada bir bakışma yakınlığı kurmuş olmanız bile yeterli olacaktır. Bunun aksi durumunda ise varlığınızdan habersiz, sizi daha önce hiç görmemiş veya görme ihtimali olmayan kişilere aşk büyüsü yaptırsanız dahi, büyünün tutmasını beklemeniz boş bir beklentiden öteye gitmeyecektir.

ask buyusu yapan hoca orhan hoca iletisim - Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü etkileri ne kadar sürer ?

 • Aşk büyülerini eğer gizli ve ruhani ilimler konusunda deneyimli ve tecrübeli bir medyum hoca yapmış ise bu büyüler çoğunlukla kalıcı olarak etkilidirler. Ancak bu büyülerde bir takım ritüeller ile tekrar bozulması da mümkün olabilir. Bir kişiyi medyum hocanın hazırladığı büyüler ve tılsımlar ile kendinize âşık ettiğiniz gibi 5 ya da 10 yıl sonra bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak isterseniz yine deneyimli medyum hocalara başvurmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. kız kardeşler dedi ki:

  Lise son sınıfta okuyan kardeşimin çok sevdiği bir çocuk vardı yakışıklı ve abisiyle ben sevgili olduğum için sık sık görüşüyolardı abisiyle aram bozuldu ve kardeşimde bu durumdan çok rahatsızdı ikimizde seviyorduk fakat bu iş çıkmaza doğru gidiyordu benim ilişkim sağlanmazsa kardeşimde bu durumdan çok etkilenecekti ikimiz oturduk çözüm ararken herşeyimi bilen yakın bir arkadaşım bana orhan hocayı önerdi kendi daha önce benzer bir işlem yaptırmış ve olmuştu. Bende hoca ile iletişime geçtim aşk vekfi hakkında bilgi almak istedik sağolsun bize çok yardımcı oldu ve kısa zamanda etki aldık şuan bile iletişimimiz kopmadı hayatta her zaman böyle desteklere ihtiyacımız vardı teşekkür ediyoruz kendisine orhan hoca sayesinde herşey yolunda

 2. abdullah kayacı dedi ki:

  Ailesel sorunlarım ve kız arkadaşımla geçinmede sorun yaşadığım günlerin iyice içinden çıkamadım. Öfke problemlerim artmıştı çevreyle uyumum azalmıştı artık çekilmez bir insan olduğumu fark ettim abimle ve ailemle sorunlarım giderek artıyor ve kız arkadaşımla ayrılma noktasındaydık hiçbir olumlu dönemim yoktu. İnternette artık bu durumun çözümünü ararken bazı yerlerde orhan hoca’nın ismini gördüm. Biraz araştırdım ve çok olumlu yazılar okudum. Kaybedecek birşeyim yok diyerek hocanın numarasını aradım ve en sonunda hiç beklemediğim kadar hoş bir karşılama ile bu durumun üstesinden gelebileceğimi bana söyledi ve başladık söylediği vefk uygulamasını yaptık. Önce ailesel sorunlara önem verdik ve ailemle aramı çok iyi yaptık artık evde huzuru sağlamıştık ve çevreye daha pozitif bir insan olmamı sağladı önceliği aileme verdik aile herşeydir dedik, sonra kız arkadaşımile ilgili ayrı bir vefk yaptık oda etki gösterdi onunlada kısa zamanda aramı düzeltti şuan aşk vekfini tamamladık ve hayatmdakiherşeyi iyi yola soktu teşekkürler hocam

 3. ilknur göbel dedi ki:

  Öncelikler sözlerime orhan hocama teşekkür ederek başlıcam. Komşumdan kendisini öğrendim biten bir ilişkisinin kurtarılması sonrası bana önerdi kendisi. Ben sevgilimle ayrılmış ve boşluğa düşmüştüşm evde boş boş oturmaktan başka bir şey yapmıyordum. Günün birinde bende cesaret edip hocam ile iletişime geçmeye karar verdim ve hocam çok hoşgörülü birşekilde bana konuştu celb işlemi yaptı bu sayesinde ilişkimizi tekrar kurduk ve eeski sevgilim bana mesajjj attı inanılır gibi değil ama bu celb sayesinde oldu bugüün mutluysam bunu orhan hocama borçluyum çok teşekkürler hocam. Bu dünyada sizin gibi iyi insanların olduğunu bilmek güzel size çok minnettarım .

  1. cangül dedi ki:

   KAÇ GÜNDE ETKİ GÖSTERDİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM? RİCA ETSEM

   1. ilknur g dedi ki:

    orhan hoca bana vefk yazdı sanırım 15. günden itibaren etki oldu süreç bitmeden harşey yoluna girmişti

    1. canan dedi ki:

     sizce hangisi daha etkili vefk mi celb mi orhan hocayla hangi işlem için görüşmeliyim sizce

     1. ilknur g. dedi ki:

      vefk yada celb ne fark ederki yanlış anımsamışımdır belki zaten önemli olan sonuçtur benim için oda gayet başarılı

 4. damla dedi ki:

  Mucize diyebileceğim olaylara orhan hoca imzasını attı söylediklerini dinlediğim için çok mutluyum iyiki dinlemişim çünkü orhan hoca bana her zaman çok iyi yaklaştı ve her söylediğime karşılık bir düşüncesini belirtti ve bana karşı ç ok anlaşyışlı oldu. Bana söylediklerini yaptım ve Allah razı olsun ondan aşk vekfi sayesinde evliliğimizi kurduk başta inanmamış tereddüt etmiştim fakat yorumlardan ziyade direkt kendisini tanımak istedim . bana her zaman sıcakkanlı bir yaklaşım sergiledi ve sonunda bu işin içinden beni çıakrttı hocamıza teşekkür ediyorum iyiki varsın orhan hocam bu günlere sayende geldim inşallah benim gibi bir çok insana yardımın dokunur Allah’a emanet olun

 5. perihan dedi ki:

  Eşimle son günlerde aramızın çok kötü olduğunu duymayan kalmamıştı. Evde çok zor anlarımız oluyor 2 evladımızın gözünün önünde tartışıp duruyorduk çok basit konulardan dolayı evde huzur kalmamıştı. Evliliğimiz açısından işler iyi gitmiyordu ve orhan Hocanın internetteki yorumlardan ve tavsiyelerden buldum. Orhan hocamız ile iletişime geçerek durumumu ifade ettim o bana elinden geleni yapacağını söyledi. Vefk işlemi hazırladı eşimle aramızda sorunlar azaldı ve gün geçtikçe aramızdaki sorunları çözmüş olduk şuan evliliğimizi boşanma aşamasından kurtardık ve çocuklarımız ile hep beraber tekrardan sıfırdan evliliğimizi kurduk diyebilirim çünkü eşim her zamankinden daha bağlılık hissetmeye başladı şuan herşey için orhan hocamıza teşekkür ederim

 6. asker dedi ki:

  Askerden yeni gelmiştim sevdiğim kız ile askerliğimin bitmasine yakın bir zamanda ayrılmıştık o ayrılmak istedi askerde yıkım yaşadım yani. gelir gelmez vakit kaybetmeden sevdiğim kızala yeniden görüşmek istedim ama istemedi bu kadar seven kız birden değişmişti. anladımki bir etki altına girmiş bana çok soğuktu. Denemelerim başarısız oldu ve ben kararlıydım internetten orhan hoca ile görüştüm durumumu anlattım bana sakin kalmamı ve söylediklerini yaparsam herşeyin hallolabileceğinden bahsetti ve bende onun verdiği talimatlar ve yaptığı aşk vefkini taşımaya başladım. Dha işlemin 23. gününde etki başladı sonucunda çok düzenli bir iliştkimiz oldu şuan sevgilimle beraber orhan hocamıza bu mutluluğumuzu borçluyuz herkese öneririz düzenli ilişinin temeli ve bu ilişkinin sürekliliği için hocamıza inanıp söylediklerini uygulamamız lazım. Ben orhan hocama inandım ve sonucunda mutlu bir ilişki yaşıyorum herkese hayırlı ve mutlu günler diliyorum.

 7. nükhet balkan dedi ki:

  Çok etkilendiğim bir çocuk vardı ama çok şıamrıktı kimseye yüz vermiyordu artık gözü kararttım onu bir şekilde etkilemem lazımdı ne yaptıysam başaramadım tüm seçenekleri denedim en son internette araştırma yaparken medyum sayfalarıyla karşılaştım ve bu yolla orhan hoca ile tanıştım arkadaşlarımın haberi yokken iletişimimi yürüttüm bana bağlama vefki yaptıktan sonra şuan o çocuğun bana aşık olduğunu buraya gururla yazıyorum. O kimseye aldırış etmeyen havalı çocuk ile şuan sevgiliyiz ve bu tamamen orhan hocamız sayesinde oldu herkese gözüm kapalı öneriyorum çünkü sıcakkanlı ve her zaman iletişime açık temiz insandır kendisi ben bizzat kendim şahit oldum ve orhanhocam sayesinde başladığım bu ilişkide emin adımlarla ilerliyoruz.

 8. isimsiz dedi ki:

  Çaycılık yaptığım bir şirkette ofis sorumlusundan hoşlanıyordum iletişimiz iyiydi ama statü farkını gözümde çok büyütüyordum. Yaşlarımız eşitti sadece sınıfsal statü farkından dolayı ben çekinip kendime şans vermiyordum. İnternetten orhan hoca ile ilgili bilgilere ulaştım ve karar verip iletişime geçtim hocamız bu konuda bana çok yardımcı olabileceğini söyleyip talimatlara başladık söylediklerini dinleyip uyguladım ve aşk celbi yaptırdım artık benim yanıma kendisinin gelip sohbet kurduğunu ve çay kahve tekliflerini arttırdığına şahit oldum statünün hiçbir önemi olmadığını maddi imkanların sorun yaratmayacağını bana söyledi ve orhan hocamız sayesinde şuan düzenli bir ilişkimiz var teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim….

 9. çekingen erkek dedi ki:

  İstanbul’da üniversite kazanmıştım. Bu büyük şehirde naparım ederim derken üstüne birde aşık oldum küçük bir kafede bir çalışana fakat tabi herşey çok zordu. Bir arkadaşımın aracılığıyla kızla tanışma imkanı buldum önceleri iyidik sonra birden görüşmek istemediğini söyledi anlam veremedim resmen sudan çıkmış balık olmuştum. Tavsiyeyi üzerine orhan hocamız ile iletişim kurdum. Olayı açıkladım bana zaten çok uzman ve sakin iletişime geçti işlem yapmaya karar verdim meğer birisi ona benden soğuması için büyü yapmış sağolsun hocam o büyüyü bozdu söyleidklerini uyguladıktan sonra aynı kafeye gitmeye devam ettim hocam ile sürekli o kafede bile telefondan iletişime geçtim beni bir kere olsun geri çevirmedi çok yardımcı oldu şuan yaptığımız vefkin faydasını görüyorum sonra söylediklerini uygulayınca kızla tekrar iletişim kurup mesajlaşmaya başladık ve şuan yine flört dönemindeyiz. orhan hocamız ile bu işin ilerlemesini sağlıyoruz hocamıza burdan teşekkür ederim

 10. kemal şanlı dedi ki:

  Karşı komşumuza aşık olmuştum asansör ve pastane gibi ortak kullanım alanlarında karşılaştığımız zaman ben ona gülümsüyor o bana pek ilgi göstermiyordu. İnternetten araştırma yaptım ve ne yapabilirim derken orhan hocanın sitesiyle karşılaştım, bu duruma inanmayanlarda vardır ama ben inanların tarafını seçtim ve bir gün kararımı toplayıp orhan hoca ile iletişime geçtim sağolsun bana çok sıcakkanlı ve samimi bir dil ile yaklaşıp bazi taktikler verdi . vefk ve celbi anlattı ben celb yaptırdım daha süreçin başlarındayken onunla karşılaştığımız pastanede çay kahve içtik. Çekinerek binidğimiz asansörde fotoğraf çekinmeye başladık herşey için teşekkür ediyorum ve hocamızı herkese tavsiye ediyorum bu şekilde o kişi ile sevgili olduk

 11. amatör futbolcu dedi ki:

  Amatör ligte futbolcuydum maddi imkanlarım çok zordu bu sebeple eşimle bazı sorunlarımız olmaya başlamıştı. Geçim sıkıntımızdan dolayı ayrılma eşiğine gelmiştir. bu sıkıntılardan kurtulmak için internetten araştırma yaparken orhan hocayla tanıştım ve aşk vefki yaptırdım çok kısa zaman içinde hocamın söylediklerine uydum .önce eşimle aram düzeldi ve futbolculuk performansımı etkiledi. Antrenmanlarda daha hırslı ve sahada daha çalışkan biri oldum çünkü eşim ile aram düzelmişti herşeyin bu kadar toparlayacağını bilmiyordum. Şuan eşimle aramız düzeldi çok mutluyuz TFF. 3.lig takımıyla anlaştım maddi sorunum kalmadı orhan hoca sayesinde herşeyin bir anda bu kdar iyi yönde ilerleyeceğini düşünmemiştim. Hocama burdan teşekkür ederim inanan inanmayan herkese tavsiye ederim

 12. aşk için dedi ki:

  Arkadasları herkese ıyı günler orhan hocam sayesındebugunbıtmısbırılıskımı kurtardım orhan hocam adamdır cunku bana bu zırlu süreçte cok yardımcı oldu herseydenotebenımlewhatsaptancokıletısıme geçerek herseyın daha ıyı olması ıcın ask vekfını tamamladık. Soyledıgıtalımatları sabırlı ve sakın kalarak yapmanız lazım hemen pes etmeyın zaten cok erken fark edeceksınızherseyınıyı yönde degıstıgını hocama teşekkür ederımburdan herkese tavsıyeederım. Orhan Hoca cok sıcakkanlı ve ınsanlarınıyılıgını on planda tutan bırınsan bu hayatta böyle ınsanların olması cokonemlısızden ALLAH razı olsun hocam orhan hoca’yı herkese onerırımcekınmeden ve sabırlı sekıldeıletısımegecebılırısınz

 13. afyonlu dedi ki:

  Orhan hocamı kimsenin tartışmasına gerek yok ben bizzat hocam sayesinde yarın nişanlanıyorum aşk vekfi için çok teşekkür ederim hocam. Kız arkadaşlarımla aram kötüyken orhan hocam ile görüştüm aşk vekfini tamamlamakta bana çok yardımcı oldu ve aramızı iyi yapmakla kalmadık ailelerimiz tanıştırdık ve şuan evlenmek için ilk adımı atıyoruz yarın nişanım var bu süreçte her zaman iletişimimizin çok iyi olduğu orhanhocama teşekkür ediyorum ve herkese onerebılırım iyi günler

  1. Ebru dedi ki:

   Ne kadar sürede sonuç aldınız acaba etki etti öğrenebilirmiyim?

   1. afyonlu dedi ki:

    ebru hanım işlem biraz uzun ürdü hemen etki oluşmadı ama ne zamanki etki başladı olmaz dediğim şeyler oluştu

    1. AYLA dedi ki:

     VEFKMİ YAPTIRDINIZ?

 14. Bahri ******* dedi ki:

  Kırsal bir şehire atanmış bir memurdum. Bu ilçede ikametgah işlerini hallederken bir yazı işleri müdüründen çok etkilenmiştim. Kendinisine ulaşmak için çok uğraştım ama kimseyi tanımadığım için pek bir şansım yoktu sonrasında internette onu bulmaya çalışırken orhan hoca ile tanıştım .daha öncede arkadaşlarımdan bu şekilde bilgiler almıştım. Sonunda karar verdim ve .orhan hoca ile iletişime geçtim hocam bana işlem yapıp dua verdi tekrar büroya gidip o kişi ile iletişim kurmaya çalıştım. Bana her zamankinden fazla güleryüzlü ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu süreçte orhan hocamıza iletişimim çok iyiydi bana her yerden ulaşmamı sağladı ve benimle çok ilgilendi bu zor dönemimde aşk vekfini tamamladık ve hocamızın sayesinde şuan çok daha emin adımlarla ve kararlılığım sayesinde o kişi ile görüşmeye başladık herşey eskisinden çok daha iyi oldu orhan hocamı hepinize tavsiye ediyorum

 15. inci sarpak dedi ki:

  Çalıştığım bir hastanede diş hekimi ile aramda bir şey olduğunu hissediyordum. Ama onun bana yüz vermediği çok ortadaydı ne yapsam etsem derken internette gezerken Ohan hocamıza rastlarım. Bu gibi yorumları okudum başta sahte falan sandım ama içimde denemekten zarar gelmez dedim ve hocamıza ulaştım.Oran hocamızın verdiği taktiklerle ve söylediği komutlarla hergün işe gidip geldim ve birşeylerin değiştiğini fark ettim beraber bir çay bile içtik. Hastanedeki arkadaşlarıma söylemedim bu durumu orhan hocanın söylediği tüm taktikleri harfiyen yerine getirdim ve şuan inanır mısınız o diş hekimi ile flört dönemindeyim ve benden daha fazla hislere sahip olduğuna eminim. Çevremdeki herkes bu ilişkinin gidişatından memnun. Orhan hocayaburdan teşekkür ediyorum inşallah güzel insanlarla karşılaşmaya devam ederim

 16. fidan b,,, dedi ki:

  Üniversite sınavalarım çok düşüşteydi sevgilimle aram çok bozuktu psikolojik olarak zor dönemden geçerken komşum orhan hocayı önerdi. İnanmadım hiç uğraşmak istemedim fakat gitmeyi de düşünmüştüm. Gittim ve orhan hoca aşırı sempatik ve iyi bir yaklaşım ile bana moral motivasyon yükledi sevgilime söylediği gibi yaptım ve aramızı düzelttim ve şuan çok düzenli bir ilişkim var bunun sayesinde üniversitede çan bile yükselttim herkese tavsiye ediyorum inanmamazlık yaparak boşuna zaman kaybetmeyin çünkü ben başta inanmamıştım. orhan hocanın taktikleri sayesinde herşeyim artık çok daha iyi bir seviyeye geldi.

 17. necla dedi ki:

  kocam artık seni sevmiyorum dedi ama boşanamıyorduk durmadan başka kadınlarla oluyordu orhan hocadan yardım aldım vefk yaptı bizim için biraz zaman aldı ama nihayet kocam pişman oldu eve gelmek istemeyen adam işe gitmeyecek neredeyse Allah razı olsun hocamdan

  1. Cangül dedi ki:

   Ne kadar sürdü acaba işleminiz? Öğrenebilirmiyim?

   1. Necla dedi ki:

    Benim işlemim ilk 40 günde sonuç vermedi sonra hocam bir okuma yaptı o okumadan sonra 12 günde değişimler başladı iyiyiz şimdi

 18. Sevil dedi ki:

  İşlem yaptırıpta hiç tutmayan yokmu? Herkesinki tuttumu yani şimdi. Hiç olumsuz olan yokmu?

  1. orhanhocam dedi ki:

   Benimle iletişime geçerseniz bunun cevabını ben size zaten veririm sevgili kardeşim

 19. nahide dedi ki:

  orhan hocama büyük bir şükran borçluyum sayesinde eşimi tekrar kazandım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button
Open chat
En Ağır Aşk Büyüsünün Etkileri