Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk dünyanın en güzel ve mucizevi duygularından biridir. Aşkı anlatmaya keyifsiz kalabilir. Her aşkın dinamiği kendine özgüdür ve sadece çifte özeldir. Aşk karşılıklı yaşandığında çok muhteşem olabilir ancak esas zorluk çiftlerden birinin aşktan vazgeçmesi ya da başında karşılık vermemesi ile başlar. Üstelik bazı kişiler için bu durum son derece yıkıcı olabiliyor. Kişilerin güçlü bir kişiliğe sahip olursa olsun aşk acısı karşısında bir çözümü yoktur. Aşk açısından kurtulamayan ve aşk acısını dindirmek isteyenler çareyi aşk duası, çok tesirli aşk duası ya da sırılsıklam âşık etme duası gibi dualardan yardım ummaktadırlar.

Aşk duasının yapılabilmesi için karşılıksız aşk yaşanması gerekmiyor. Birbirlerini seven kişiler aşklarını güçlendirmek ya da ilgisini kaybeden eşler içinde yapılabilir. Gücü ispatlanmış olan aşk duaları cinsiyet fark etmeksizin uygulanabilir. Aşk acısını çeken ya da âşık olduğu kişiyi kaybettiğini düşünen kişiler tarafından uygulanan en etkili aşk duaları da bulunmaktadır.

Aşk Duası Ne Demektir ?

Aşk duası, kişilerin sevdiği insanla mutlu olması için yapılan dualardır. Aşk duası insanların birbirlerine olan aşklarını tazelemek veya küllenen aşklarını tazelemek için yapılan dualardır. Bu nedenle aşk duası içinde kötülük barındırmadığından iyi uygulamalar arasında yer almaktadır. Aşk duası yaptırmak isteyen kişinin medyum ve hocanın talimatlarına uymalıdır. Aşk dualarının birden fazla çeşitleri bulunur. Aşk duası çeşitleri, çok tesirli aşık etme, kolay aşk duası, sırılsıklam aşık etme duası, anında aşık etme duası olarak bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Aşk duasının etkisini göstermesi için, duayı eden kişinin aşkı ve aşka kavuşacağına olan inancıyla doğrudan ilgilidir. Duanın gerçekleşmesi için aşk duası aracılığı ile Allah’tan istediğini unutmamalıdır. Kişinin kalbi, ruhu ve zihni tüm kötülüklerden uzaklaşmış ve arınmış olmalıdır. Arındıktan sonra aşk duası yapılmalıdır. Aşk duaları, âşık olunması için değil, zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaşmasına yönelik olmalıdır. Ayrıca aşk duaları nikâh düşmeyecek kadar yakın akrabalara, puta tapan kişilere, ya da sütkardeş olan erkek ve kadınlarda işe yaramamaktadır.

Anında Aşık Etme Duası

Âşık etme duaları bazen günah sayılsa da kimi zamanda kadere inanıp dua etmek de faydalıdır. Dinen bakıldığında sevgi ve aşk için faydalı ve faziletli dualar bulunur. Ancak büyü ve insana zarar veren uygulamalar tehlikeli ve günahtır. Anında âşık etme duası olarak bilinen ve Kur’an-ı kerimde geçen Necm süresi uzun bir sure olup 62 ayetten oluşur. Bu aşk duası ile kişi kısa zamanda yapan kişiye âşık olacaktır.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşk çok yönlü bir duygu olup, kimi zaman nefret ettiğiniz birine âşık olabilirsiniz bazen de hoşlandığınız kişiye. Kimse kendisini mutlu eden bir aşktan vazgeçmek istemez. Bir aşkı kaybetmek aşkı kaybeden kişiler için, yıkıcı bir hal alabiliyor. Aşkı kaybetmek ruhumuzu olumsuz yönde etkiler. Aşk herkesle yaşanan bir duygu olmadığı gibi gerçek aşk bir ya da iki kere tanık olur. Çok tesirli aşk duasını gizli ilimlerde uzman bir hoca tarafından yapılması yerinde olacaktır. Birçok kişi zamanını ve zor anlarını birlikte geçirdiği insandan vazgeçmek istemez. Bu durumda en iyisi çok tesirli aşk duası ya da anında tesirli aşk duası yapmaktır.

Bu tarz dualar dinimizce çok uygun bir şekilde hazırlanır. Kişinin kendi iradesiyle gelmesi gerekir. İradesine müdahale edilmediği için dinen hiçbir sakıncası ve günahı ayrıca yan etkisi bulunmamaktadır. Aşk duaları Rahman’dır. İçinde kötülük barındırmadığı için günah değildir. Ancak ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması ve kalpten istenmesi gerekir.

Aşk Duası

Aşk Duaların Etkileri

Aşk duaları sadece bir duadır ve asla büyü değildir. İmkânsızı gerçekleştirme aracı hiç değildir. Kalbin sıcaklığı ve temizliği ile ellerin Allah’a açılması iyi niyetle istenmesi gerekir. Bu da duanın kabul olmasının yüksek olduğuna işaret eder. Dualarımızı kabul eden Yüce Rabbimiz içten gelerek ve iyi niyetli dualara karşı kayıtsız kalmaz. Sakinlik ve acıdan arınmış olarak manevi huzur içinde yapılan duaların kabul olduğu bilinir Bu nedenle de duaların ve isteklerin sevgiliye dönüş ve onu kazanma olarak görülmesi doğru bir hareket olmayacaktır.

Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Birlikteliğiniz de eşinizin ya da sevgilinizin aşkının zayıfladığını düşünüyor ve onu kendinize sırılsıklam aşık etme duası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişiyi kendinize sırılsıklam aşık etmek istiyor ama bunu doğal yollarla yapamıyorsanız dualardan destek alabilirsiniz Dualar varoluşumuzdan bu yana kişilerin kendilerinden üstün olan Rablerinden bir şeyler isteme yoludur. Her dua kabul olacak diye bir şey olmasa da her dua bir istek ve dileği bildirdiği için değerlidir. İyi niyetle yapılan sırılsıklam âşık etme duası için açılan eller de geri çevrilmez.

Aşk Dualarının Gücü Niyette Saklıdır

İster çok tesirli âşık etme duası, ister sırılsıklam aşık etme duası, isterse anında tutan aşk duası yapın, hangi aşk duası çeşidini seçerseniz seçin, duaların Allah’tan istendiğini unutmamalısınız. Bazen duaların gücü tam tersi bir şekilde zuhur edebilir. Hayatınızı sadece duanın sonucuna endeksli olarak yaşamamalısınız. Sonucu hakkında vesvese etmemeli hayatınıza devam etmelisiniz. Etkili bir aşk duasının ediliş ve hazırlanış aşamasında işinde uzman din büyükleri ve din adamlarından yardım ve destek almak sürecin hızlanmasını, hazır oluş biçimin alması an meselesidir.

Bazı dualar âşık etmenin haricinde ilahi kanallarla diyaloğa geçen temiz kalpli ve sadece bu konu üzerinde yoğunlaşmış kişiler için etkisini çok güçlü şekilde göstermekte ve âşık etmenin ötesinde deli divaneye döndürmektedir 7gün boyunca edilen dualar, kılınan istiare namazları ile gelecekte kişiyi ne beklediği, renkler aracılığı ile gösterilir. Olaylara hazırlıklı olma süreci daha da geçerli bir hal alır. Kadın ve erkek için yapılan uygulamalar ve duanın ediliş biçimi farklılığı mevcuttur.

Kolay Aşık Etme Duası

Kolay âşık etme duası ile anında aşık etme duası aynı dualardır. Ancak, dua etmek için içten ve iyi niyet olunması gerekir. Allah’ın huzuruna dileğinizi iletmek için dua etmeden önce zihnen, kalben ve ruhen temizlenmiş ve arınmış olması gerekir. İyi niyetli Rahman olan bu duaları uygun şekilde etmek için din büyüklerinden yardım ve destek istemek faydalı olacaktır. Dualar içten gelerek iyi niyetle ve tüm kalbinizle dileyerek edilmelidir. Duaların ve isteklerin gerçekleşmesi için Allah’a yalvarılmalıdır. Duanın kabul olunması beklenirken gündelik hayata devam edilmelidir.

Aşk duasının Faydaları

Aşk duasının faydaları şu şekilde sıralanabilir.

 • Sevdiğiniz size sırılsıklam âşık olur. Gözü sizden başka kimseyi görmez.
 • Aranızdaki bağ gitgide kuvvetlenir. Muhabbetiniz artar.
 • Sevginiz artar.
 • Mutlu ve huzurlu bir yuvaya kavuşursunuz.

Aşık etme Duası Ne zaman yapılmalıdır ?

Din ulemalarının tavsiyelerine göre âşık etme duasının okunma zamanı önemlidir. Farz namazlardan sonra secdeden kalkmadan yapılması gerekir. Tüm farz namazları geçerli olsa da özellikle ikindi namazı sonrasının en uygun zaman dilimi olduğu buyurulmaktadır. Ayrıca sabırlı olunmalı duanın sonuçları hakkında şüphe edilmemelidir. Dua içten ve iyi niyetle yapıldığında her an kabul olması olasıdır.

“Aşk Duası” üzerine 5 yorum

 1. 4,5 yıllık bir ilişkim var son 3 aydır aramız cok soguk ve uzaklaşmış durumdaydık ve neredeyse ayrılık aşamasına geldik gecen ay orhan hocayla internet aracılığıyla tanıştım derdimi anlattım oda yardımcı oldu vefk hazırladı şimdilerde iyiyiz tam anlamıyla eskisi gibiyiz diyemem ama iyi durumdayız zaten işlemin bitmesine 10 gün var daha inşallah daha iyi olacak sonuna kadar güveniyorum hocama bitince tekrar yazacaim burdan

  Cevapla
 2. ben orhan hocaya celb işlemi yaptırdım dedim ona alkol kullanıyorum diye oda uygun olan celb’tir dedi ikinci okumada etki aldık eşimle aramız oldukça düzeldi üstelik bana daha bir aşkla bakıyor sanki cocuklarada annelik görevini bırakmıştı nerdeyse şimdi anne olmak nedemek ders veriyor desem yeridir herkese öneririm orhan hocayı dua edeceksiniz emin olun

  Cevapla
  • yahya bey bende celb yaptırmak istiyorum kullanımı kolay oluyor diye orhan hoca anlattı bana ama kuşkularım var başkasına sordum celb için benden 2,400 tl istedi bir başkası 2,100 tl. istedi orhan hoca daha az isteyince tereddüt ettim arada cok fark var aydınlatırmısınız beni rica etsem

   Cevapla
   • yeliz hanım bende aynı durumla karşılaştım sordum ona ticari değildir amacım aldığım para maliyettir az birazda emek hakkı öyle büyük paralar isteyenler iyi niyetli değildir diyede uyardı sağolsun araştırdım biraz haklı olduğunu görünce orhan hocayla çalıştım güvenebilirsiniz

    Cevapla
 3. Ben aşkla ilgili bir işlem yatırmadım evliliğim gayet güzel ama sıkıntılardan dolayı arada eşimle tartışıyoruz ama işlerim pek iyi değildi arkadaş vesilesiyle orhan hocayla iletişim kurdum işlerim yolunda gitmediğini anlattım işlem hazırlayacağız dedi meğerse işlerim hiç yolunda gitmesin diye diye büyü yapılmış temizledim dedi sonrasında duamıda yolladı şimdi kazançlarım bereketlendi şükür evime bile huzur geldi

  Cevapla

Yorum yapın

Call Now Button
Open chat