Aşk Duaları

Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk dünyanın en güzel ve mucizevi duygularından biridir. Aşkı anlatmaya keyifsiz kalabilir. Her aşkın dinamiği kendine özgüdür ve sadece çifte özeldir. Aşk karşılıklı yaşandığında çok muhteşem olabilir ancak esas zorluk çiftlerden birinin aşktan vazgeçmesi ya da başında karşılık vermemesi ile başlar. Üstelik bazı kişiler için bu durum son derece yıkıcı olabiliyor. Kişilerin güçlü bir kişiliğe sahip olursa olsun aşk acısı karşısında bir çözümü yoktur.

Aşk açısından kurtulamayan ve aşk acısını dindirmek isteyenler çareyi aşk duası, çok tesirli aşk duası ya da sırılsıklam âşık etme duası gibi dualardan yardım ummaktadırlar. Aşk duasının yapılabilmesi için karşılıksız aşk yaşanması gerekmiyor. Birbirlerini seven kişiler aşklarını güçlendirmek ya da ilgisini kaybeden eşler içinde yapılabilir. Gücü ispatlanmış olan aşk duaları cinsiyet fark etmeksizin uygulanabilir.

Aşk acısını çeken ya da âşık olduğu kişiyi kaybettiğini düşünen kişiler tarafından uygulanan en etkili aşk duaları da bulunmaktadır.

Aşk Duası Ne Demektir ?

Aşk duası, kişilerin sevdiği insanla mutlu olması için yapılan dualardır. Aşk duası insanların birbirlerine olan aşklarını tazelemek veya küllenen aşklarını tazelemek için yapılan dualardır. Bu nedenle aşk duası içinde kötülük barındırmadığından iyi uygulamalar arasında yer almaktadır. Aşk duası yaptırmak isteyen kişinin medyum ve hocanın talimatlarına uymalıdır. Aşk dualarının birden fazla çeşitleri bulunur. Aşk duası çeşitleri, çok tesirli aşık etme, kolay aşk duası, sırılsıklam aşık etme duası, anında aşık etme duası olarak bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Aşk duasının etkisini göstermesi için, duayı eden kişinin aşkı ve aşka kavuşacağına olan inancıyla doğrudan ilgilidir. Duanın gerçekleşmesi için aşk duası aracılığı ile Allah’tan istediğini unutmamalıdır. Kişinin kalbi, ruhu ve zihni tüm kötülüklerden uzaklaşmış ve arınmış olmalıdır. Arındıktan sonra aşk duası yapılmalıdır. Aşk duaları, âşık olunması için değil, zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaşmasına yönelik olmalıdır. Ayrıca aşk duaları nikâh düşmeyecek kadar yakın akrabalara, puta tapan kişilere, ya da sütkardeş olan erkek ve kadınlarda işe yaramamaktadır.

aninda ask duasi 300x174 - Aşk Duası

Anında Aşık Etme Duası

Âşık etme duaları bazen günah sayılsa da kimi zamanda kadere inanıp dua etmek de faydalıdır. Dinen bakıldığında sevgi ve aşk için faydalı ve faziletli dualar bulunur. Ancak büyü ve insana zarar veren uygulamalar tehlikeli ve günahtır. Anında âşık etme duası olarak bilinen ve Kur’an-ı kerimde geçen Necm süresi uzun bir sure olup 62 ayetten oluşur. Bu aşk duası ile kişi kısa zamanda yapan kişiye âşık olacaktır.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Aşk çok yönlü bir duygu olup, kimi zaman nefret ettiğiniz birine âşık olabilirsiniz bazen de hoşlandığınız kişiye. Kimse kendisini mutlu eden bir aşktan vazgeçmek istemez. Bir aşkı kaybetmek aşkı kaybeden kişiler için, yıkıcı bir hal alabiliyor. Aşkı kaybetmek ruhumuzu olumsuz yönde etkiler. Aşk herkesle yaşanan bir duygu olmadığı gibi gerçek aşk bir ya da iki kere tanık olur. Çok tesirli aşk duasını gizli ilimlerde uzman bir hoca tarafından yapılması yerinde olacaktır. Birçok kişi zamanını ve zor anlarını birlikte geçirdiği insandan vazgeçmek istemez. Bu durumda en iyisi çok tesirli aşk duası ya da anında tesirli aşk duası yapmaktır.

Bu tarz dualar dinimizce çok uygun bir şekilde hazırlanır. Kişinin kendi iradesiyle gelmesi gerekir. İradesine müdahale edilmediği için dinen hiçbir sakıncası ve günahı ayrıca yan etkisi bulunmamaktadır. Aşk duaları Rahman’dır. İçinde kötülük barındırmadığı için günah değildir. Ancak ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması ve kalpten istenmesi gerekir.

ask duasi nedir 300x180 - Aşk Duası

Aşk Duaların Etkileri

Aşk duaları sadece bir duadır ve asla büyü değildir. İmkânsızı gerçekleştirme aracı hiç değildir. Kalbin sıcaklığı ve temizliği ile ellerin Allah’a açılması iyi niyetle istenmesi gerekir. Bu da duanın kabul olmasının yüksek olduğuna işaret eder. Dualarımızı kabul eden Yüce Rabbimiz içten gelerek ve iyi niyetli dualara karşı kayıtsız kalmaz. Sakinlik ve acıdan arınmış olarak manevi huzur içinde yapılan duaların kabul olduğu bilinir Bu nedenle de duaların ve isteklerin sevgiliye dönüş ve onu kazanma olarak görülmesi doğru bir hareket olmayacaktır.

Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Birlikteliğiniz de eşinizin ya da sevgilinizin aşkının zayıfladığını düşünüyor ve onu kendinize sırılsıklam aşık etme duası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişiyi kendinize sırılsıklam aşık etmek istiyor ama bunu doğal yollarla yapamıyorsanız dualardan destek alabilirsiniz Dualar varoluşumuzdan bu yana kişilerin kendilerinden üstün olan Rablerinden bir şeyler isteme yoludur. Her dua kabul olacak diye bir şey olmasa da her dua bir istek ve dileği bildirdiği için değerlidir. İyi niyetle yapılan sırılsıklam âşık etme duası için açılan eller de geri çevrilmez.

sirilsiklam asik etme duasi 300x178 - Aşk Duası

Aşk Dualarının Gücü Niyette Saklıdır

İster çok tesirli âşık etme duası, ister sırılsıklam aşık etme duası, isterse anında tutan aşk duası yapın, hangi aşk duası çeşidini seçerseniz seçin, duaların Allah’tan istendiğini unutmamalısınız. Bazen duaların gücü tam tersi bir şekilde zuhur edebilir. Hayatınızı sadece duanın sonucuna endeksli olarak yaşamamalısınız. Sonucu hakkında vesvese etmemeli hayatınıza devam etmelisiniz. Etkili bir aşk duasının ediliş ve hazırlanış aşamasında işinde uzman din büyükleri ve din adamlarından yardım ve destek almak sürecin hızlanmasını, hazır oluş biçimin alması an meselesidir.

Bazı dualar âşık etmenin haricinde ilahi kanallarla diyaloğa geçen temiz kalpli ve sadece bu konu üzerinde yoğunlaşmış kişiler için etkisini çok güçlü şekilde göstermekte ve âşık etmenin ötesinde deli divaneye döndürmektedir 7gün boyunca edilen dualar, kılınan istiare namazları ile gelecekte kişiyi ne beklediği, renkler aracılığı ile gösterilir. Olaylara hazırlıklı olma süreci daha da geçerli bir hal alır. Kadın ve erkek için yapılan uygulamalar ve duanın ediliş biçimi farklılığı mevcuttur.

Kolay Aşık Etme Duası

Kolay âşık etme duası ile anında aşık etme duası aynı dualardır. Ancak, dua etmek için içten ve iyi niyet olunması gerekir. Allah’ın huzuruna dileğinizi iletmek için dua etmeden önce zihnen, kalben ve ruhen temizlenmiş ve arınmış olması gerekir. İyi niyetli Rahman olan bu duaları uygun şekilde etmek için din büyüklerinden yardım ve destek istemek faydalı olacaktır. Dualar içten gelerek iyi niyetle ve tüm kalbinizle dileyerek edilmelidir. Duaların ve isteklerin gerçekleşmesi için Allah’a yalvarılmalıdır. Duanın kabul olunması beklenirken gündelik hayata devam edilmelidir.

Aşk duasının Faydaları

Aşk duasının faydaları şu şekilde sıralanabilir.

 • Sevdiğiniz size sırılsıklam âşık olur. Gözü sizden başka kimseyi görmez.
 • Aranızdaki bağ gitgide kuvvetlenir. Muhabbetiniz artar.
 • Sevginiz artar.
 • Mutlu ve huzurlu bir yuvaya kavuşursunuz.

Aşık etme Duası Ne zaman yapılmalıdır ?

Din ulemalarının tavsiyelerine göre âşık etme duasının okunma zamanı önemlidir. Farz namazlardan sonra secdeden kalkmadan yapılması gerekir. Tüm farz namazları geçerli olsa da özellikle ikindi namazı sonrasının en uygun zaman dilimi olduğu buyurulmaktadır. Ayrıca sabırlı olunmalı duanın sonuçları hakkında şüphe edilmemelidir. Dua içten ve iyi niyetle yapıldığında her an kabul olması olasıdır.

İlgili Makaleler

24 Yorum

 1. berkan ulus dedi ki:

  4,5 yıllık bir ilişkim var son 3 aydır aramız cok soguk ve uzaklaşmış durumdaydık ve neredeyse ayrılık aşamasına geldik gecen ay orhan hocayla internet aracılığıyla tanıştım derdimi anlattım oda yardımcı oldu vefk hazırladı şimdilerde iyiyiz tam anlamıyla eskisi gibiyiz diyemem ama iyi durumdayız zaten işlemin bitmesine 10 gün var daha inşallah daha iyi olacak sonuna kadar güveniyorum hocama bitince tekrar yazacaim burdan

 2. yahya güner dedi ki:

  ben orhan hocaya celb işlemi yaptırdım dedim ona alkol kullanıyorum diye oda uygun olan celb’tir dedi ikinci okumada etki aldık eşimle aramız oldukça düzeldi üstelik bana daha bir aşkla bakıyor sanki cocuklarada annelik görevini bırakmıştı nerdeyse şimdi anne olmak nedemek ders veriyor desem yeridir herkese öneririm orhan hocayı dua edeceksiniz emin olun

  1. yeliz M, dedi ki:

   yahya bey bende celb yaptırmak istiyorum kullanımı kolay oluyor diye orhan hoca anlattı bana ama kuşkularım var başkasına sordum celb için benden 2,400 tl istedi bir başkası 2,100 tl. istedi orhan hoca daha az isteyince tereddüt ettim arada cok fark var aydınlatırmısınız beni rica etsem

   1. yahya güner dedi ki:

    yeliz hanım bende aynı durumla karşılaştım sordum ona ticari değildir amacım aldığım para maliyettir az birazda emek hakkı öyle büyük paralar isteyenler iyi niyetli değildir diyede uyardı sağolsun araştırdım biraz haklı olduğunu görünce orhan hocayla çalıştım güvenebilirsiniz

 3. Fikret başaran dedi ki:

  Ben aşkla ilgili bir işlem yatırmadım evliliğim gayet güzel ama sıkıntılardan dolayı arada eşimle tartışıyoruz ama işlerim pek iyi değildi arkadaş vesilesiyle orhan hocayla iletişim kurdum işlerim yolunda gitmediğini anlattım işlem hazırlayacağız dedi meğerse işlerim hiç yolunda gitmesin diye diye büyü yapılmış temizledim dedi sonrasında duamıda yolladı şimdi kazançlarım bereketlendi şükür evime bile huzur geldi

 4. ümmühan k*** dedi ki:

  Hocamı herkese öneriyorum çekinen şüphe eden varsa boşuna zaman kaybetmesin çünkü herşeyin başı bir işe başlamaktır inanmadan başaramazsınız. Orhan Hocam tam sizin aradığınız insandır çünkü herkese iyi yaklaşan ve her çarede derde deva olabilen bir insan önyarıglarını kırıp hocamızla görüşebilirsiniz ben çok memnunum. Ailesel ve eşinizle sevgilinizle olan sorunları atalabilirsiniz bu sayede. Ben sevgilimle aramı orhan hocamın verdiği vefk sayesinde düzelttim ve sizede çok tavsiye ederim umarım sizde orhan hocanın vereceği vefk sayesinde umudunuzu kaybetmeden istediğiniz şekilde sonuca ulaşırsınız. orhan hocaya inanmak başarmaktır herkese iyi günler dilerim

 5. Ali osman dedi ki:

  Aynı mahallede yaşadığımız bir kızdan çok etkilenmiştim. Sadece otobüs durağında karşılaşıyor ve benim ezik hissetmem yüzünden bir türlü iletişim dahi kuramıyordum kıza hiçbir şekilde açılmayı geçin göz göze gelemiyordum. Gel zaman git zaman kız çok güzel ve hoş bir insandı ben artık internette kızı aramaya çalışıp sosyal medyadan bulmaya çalışırken . Orhan hocanın sayfasına rastladım biraz araştırdım yorumları falan okudum sonra iletişim kurdum kendisiyle direkt olarak kendi çıkıyor zaten öyle asistan falan yok yani ve sağolsun hocam bu konuda bana yardımcı oldu aşk vefkini anlattı özgüvenim yerine gelmişti ve artık başaracağıma emindim. Aşk vekfi sayesinde ve hocamın söylediklerini yaparak kızın karşısında artık eskisinden çok daha emin halde duruyor ve sonrasında başaracağıma inanıyordum. Orhan hocanın da dediği gibi biten ilişkiyi düzeltmekten daha zordur başlamamış bir ilişkiyi kurmak ve iş yerindeki arkadaşlarımdan bu durumu gizledim. Orhan hoca ile sürekli iletişimimiz kurduk ve söyleidkleri sayesinde özgüvenimle beraber iş yerine rütbe atladım altıma arabamı almış ve işimde koltuk kazanmıştım. Kız artık iletişimde odluğum ve görüştüğüm insan oldu ve benden hoşlandığını söyledi hocama burdan çok teşekkür ederim sayesinde artık sevgilim ile mutluyuz ve iş yerinde yerimi sağlama aldım özgüvenimde tam formunda

  1. AYLA dedi ki:

   BUNLARIN HEPSİNİ 40 GÜNDEMİ YAPTINIZ?

 6. zeynep korkmaz dedi ki:

  Hocam sizden allah razı olsun. Orhan hocanın verdiği aşk vekfi ve yönlendirmeleri sayesinde kocam ile biten evliliğimizi kurtardım neredeyse çünkü aşk bitmek üzereyken evliliğimizi kurtardım. orhan hocanın söylediklerini tek tek uygularsanız zaten her sonucu sizde görüp yaşayablirsiniz bunca herşeyin ardından hocama teşekkürler sağolun hocam.

  1. Arife sena sever dedi ki:

   Bişey sorucam size siz şimdi kavuştunuzmu

   1. Zeynep korkmaz dedi ki:

    arife hanım olana kadar bende inanmıyordum aslında ama evet eşimle tüm sorunlarımız biranda çözüldü çok şükür evliliğimde herşey yolunda şimdi

    1. rika dedi ki:

     kaç günde sonuç aldınız acaba?

    2. Seda dedi ki:

     kaç günde sonuç aldınız acaba?

     1. Zeynep korkmaz dedi ki:

      Tam 1 ayda etki oldu ve eşim pişman oldu hocam sayesinde

 7. açelya dedi ki:

  Sevgilimin beni aldattığını düşünüyordum , telefondaki mesajları ve bildirimleri benden gizlemeye başlamıştı. Çünkü sosyal medya hesaplarını bana gizlemiş ve şifreleri değiştirmişti. Bu durumu ona söylersem ayrılırız diye çekindim ve konu hakkında orhan hocadan yardım istedim sağolsun bana yardımcı oldu ve sevgilim eskisinden daha sıkı bağlandı gözü dışardan kesildi ve benimle esktra ilgilenmeye başladı zaten ben çok ilgi bağımlısı bir insanım sürekli benimle ilgilenmesini istiyordum. Allah razı olsun hocam sizin sayenizde herşey çok güzel oldu teşekkür ederim.

 8. maral yılmaz dedi ki:

  Orhan hoca adamdır. Beni aldatan eski sevgilimden intikam almak istiyordum ve bu durumda kötü niyetli değildim sadece çekemiyor ve bana geri dönsün ve benimle mutlu olsun istiyordum çünkü ona aşık ve ona değer veren bir insandım .hocamızı buldum ve kapısını aşındırdım bu isteğimle niyetim iyi odluğu için bana yardımcı oldu ve bana vefk işleminden bahsetti herşey önce karşılıklı iletişimizi ile sürdü ve eski sevgilime ulaştım başta hocamızın aşk vekfi sayesinde herşey çok basit oldu gerisi ben ve eski sevgilimin iletişimi bozmaması için yeterliydi. Şuan barıştık ve artık çok daha iyi anlaşıyoruz aynı hataları yapmayacağımızdan eminim ve herşeyiçin orhan hocaya teşekkürler

 9. elvan özkaya dedi ki:

  Eşimin beni aldattığını öğrendim fakat ayrılmamak için son bir şans vermek adına bunu bildiğimi ona söylemedim ve internetten tekrar eski heycanı ve ilgiyi kendi üzerime çekmenin nedenlerini arıyordum boy kilo para pul değildi sorun sadece eski heyecanımız ve ilgimiz kalmamıştı birbirimize sadece saygı ilişkisine dönmüştü. Benim sabiha teyzem var annemin bile bilmediği şeyleri bilir yani onunla paylaşırım bunları onun önerisi üzerine orhan hocayı aradım. Bu sorunu çözebilir miyim diye düşünümektense hocam ile görüşmenin daha akılcıl olacağına karar verdim ve aldığım en doğru karar oldu. orhan hoca titizlikle ve dikkatle dinledi beni vefk işleminin uygun olacağını bağlama ve sevgi amacıyla yapılacağını ayrıca diğer kişiylede aralarında soğutma yapılması gerektiğini anlattı. Ve şuan kocam ile aramızdaki sorunları çözdük diğer kadından tamamen koptu. En güzel günlerimizin temelini şimdi yeniden atmak için planlarımızı yaptık adımlarımızı attık. Orhan hocam sağolsun sayesinde evliliğimizi kurtardık ve şuan eşim artık bana eskisi gibi heyecanlı ve ilgili hocama teşekkürler.

  Ayrıca bir dip not vereyim size orhan hocaya kesinlikle büyü yapması için baskı kurmayın yapmıyor kesinlikle.

  1. sibel dedi ki:

   selemunaleyküm kusura bakmayın rahatsız ediyorum bende benzer bir sıkıntı yaşıyorum daha önce iki kişiyle çalıştım ama kandırıldım olmadı acaba bu yazdıklarınız gerçekten oldumu ne kadar zamanda oldu korkuyorum tekrar kandırılmaktan yuvam dağılsın istemiyorum sizden cevap bekliyorum

   1. elvan özkaya dedi ki:

    sebel hanım yazdıklarım tamamen doğrudur zaten benim gibi sıkıntısı olan varsa çekinmesin diye yazdım ben orhan hocayı çok araştırdım zaten öncesinde ondan sonra işlem yaptırdım ben 21 günde etki alıp sonuca ulaştım korkmayın bence kendisiyle mutlaka görüşün inşallah sizede yardımcı olacaktır son derece naif bir insan kendisi birde doğru olan neyse onu söylüyor sayfasında numarası vardır arayın yada yazın cevap verir zaten Allah yardımcınız olsun inşallah

 10. aileler dağılmasın dedi ki:

  Annem ve babam anlaşmalı ayrılma aşamasına gelmişlerdi artık mahkeme günün bekliyorlardı evde ben bu durumun olmasını istemiyordum çünkü akrabaların araya girmesi yetmemişti anlaşamam sorunları ise çok eski dönemlere kalma ailesel sorunlardı miras kavgalarıydı ve artık bu durumu önlemek için internetten her türlü çareyi arıyordum bu arayış içinde medyum ve hoca sayfalarını gördüm en çokta büyü yapanları gördüm ama büyü yaptıramazdım ailem söz konusu çünkü. hocalara yöneldim ve orhan hoca çıktı kıarşıma ve direkt iletişim kurdum sağolsun insanlara çok hızlı ve çare bulmada temkinli olan hocamız sayesinde direkt ailemin içinde bulunduğu durumdan kurtulmasında etkisi oldu. Yalvarırcasına kapısına dayandığım orhan hoca sağolsun bana çok mitevazi ve anlayışlı bir biçimde el uzattı ve ailem boşanma kararından vazgeçti şuan ailecek geçmişe temiz bir çizgi çektik teşekkürler hocam çok minnettarım sana.

 11. belma dedi ki:

  Orhan hocanın aşk vekfine inanmayanlardandım. Sosyal medyadan Takip ediyor ama ihtimal vermiyordum taa ki başıma gelinceye kadar. Eşim ile anlaşmazlıklarımız arttığı için küs geçen günlerimizin sayısı çok artmıştı beraber yaptığımız hiçbir aktivite yoktu sadece beraber yemek yiyorduk. Ben dedim nasılsa takip ettiğim hocama bir danışayım. Hocama teşekkür ederim ona ön yargılı davranıp inanmadığım için başlarda bana hiç ters tepki göstermedi aksine çok hoşgörülü olduğu için ön yargımı kaldırıp bana verdiği özgüvenle işlem yaptırdım kendisineben alkol kullandığım için celb yaptırdım çok şükür etkisini kısa vadede gördüm. Şimdi eşimle tatile bile gitmeye başladık . celb işleminin bağlılık gücünü arttılan şeylerine artık en çok ben inanıyorum çünkü eşim artık bana çok aşırı sadık olmaya başladı ve farkında olarak süprizler çiçekler almaya başladı herşey ilk günlerimize döndü. Bunun için orhan hocama teşekkürler

 12. çağdaş dedi ki:

  Sabah uyandığım zaman ilişkimin bittiğini öğrendim gece geç saatte bana ayrılık mesajı atmış yıkıldım aradım ama cevap vermedi mesajlarıma dönmedi bu böyle bir kaç gün sürdü kısa bir araştırma yaptım ailesi aklını çelmiş. İnternet ortamında bununla ilgili araştıma yaparken orhan hocanın sayfasına denk geldim yorumları okuduktan sonra kendisiyle iletişime geçtim. Sağolsun derdimi dinledi olabilecekleri ve yapılabilecekleri anlattı geri döndürme ve bağlamayla ilgili işlemden bahsetti bana büyümü diye sordum korkarım büyüden çünkü kendiside korkarım dedi ve asla yapmadığını söyledi dualarla hazırlanan bir işlem olduğunu anlattı bana. Yaptığı işlemi bana gönderdi ve bir dua verdi bu sayede bugün o ilişkiyi kurtardım. aslında önce çok fazla aşk vekfine inanmamıştım bende başlarda bazı insanlar gibi fakat sonrasında etkisini zaten ister istemez öğreniyorsunuz. Çünkü hocamız zaten gerekli ilgi alakayı gösterdikten sonra ister istemez söylediği taktiklere önem veridim ve biten ilişkiyi kurtarmanın ne zor olduğunu en iyi ben bilirim hocamız sağolsun bu durumdan beni çekip çıkardı herkese tavsiye ederim

  1. Seda dedi ki:

   BENİMDE BÖYLE BİR DURUMUM VAR KAÇ GÜNDE SONUCA ULAŞTINIZ ACABA

 13. çağdaş dedi ki:

  21 günde sonuç aldım ben

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button
Open chat
En Ağır Aşk Büyüsünün Etkileri