Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

AYIRMA DUASI NEDIR MEDYUM ORHAN HOCA 300x300 - Ayırma Büyüsü Nedir?
Ayırma Büyüsü Nedir?

Bağlama gibi ayırma büyüsü de son dönemde yapılan büyü çeşitlerinden biridir. Ayırma büyüsü, olmasını istemediğiniz iki kişiyi birbirinden soğutmak amacıyla yaptırabilirsiniz. Tesiri kuvvetli büyülerden biri olduğundan dolayı uzman medyumlarla yapılması önemlidir. Çünkü Ayırma büyüsünü yaptıktan sonra 42 saat içerisinde hemen etkisini hissettirmeye başlamış olacaktır.

Ayırma Büyüsü Nedir? Geçmişten beridir başvurulan büyü çeşitlerinden biri ayırma büyüsünün, karı ve kocanın arasını açmak amacıyla yapıldığı bilinir. Bitmez denilen nice aşkları bile yerle bir etme konusunda son derece etkili olan bir büyüdür. Buna göre olmasını istemediğiniz kişiler için ayırma büyüsünü yaptığınız zaman ise ayrılmaları da kaçınılmaz olacaktır. Bu büyü aralarındaki tüm sevgiyi yerle bir ederek birbirinden soğumalarını sağlar.

Sevdiğimi Başkasından Ayırma Büyüsü

Çok sevdiğiniz bir kişinin başkasına gitmesine asla gönlünüz razı olmaz. Hatta bu durum sizin için oldukça üzücü olabilir. Sevgiliniz ve yahut eşiniz başkasına gittiyse onu ayırmak içinde ayırma büyüsüne başvurabilirsiniz. Sonuç olarak sevdiğimi başkasından ayırma büyüsü adı altında yapacağınız için kötü bir niyet yoktur. Buradaki niyetiniz sevdiğiniz kişiyi yeniden geri kazanmak olmasından dolayı büyüyü yaptırma konusunda bir sakınca durumu oluşmayacaktır. Bu büyü çeşidi halk arasında kara büyü olarak adlandırılmış olmasından dolayı sevdiğinizi başkasından ayırmanız için etkili olacaktır.

SEVDIGIMI BASKASINDAN AYIRMA BUYUSU MEDYUM ORHAN HOCA 300x300 - Ayırma Büyüsü Nedir?
Sevdiğimi Başkasından Ayırma Büyüsü

Tesiri son derece kuvvetli ve aynı zamanda da yıkıcı bir etki yaratabilecek büyü olduğunun altını çizebiliriz. Ayırma büyülerinin de kendi arasında çeşidi fazla olabilirken, en etkili olanlarına mutlaka başvurulması gerekir. Bunu başarabilmeniz içinde ayırma büyüsü yapmayı bilen medyumların kapısını çalmanız gerekir. Ne yazık ki bazı kişiler medyum sanarak dolandırılabiliyor. Piyasada bu tür kişiler çok fazla olması dolandırmanıza neden olduğundan dikkatli olmalısınız.

Profesyonel ve ayırma büyüsü nasıl yapılır bilen medyumdan hizmet almalısınız. Bu sayede ayırma büyüsü sonrasında sevdiğiniz kişi size bağlanır. Fakat sevdiğiniz kişiyi yeniden geri getirebilmeniz içinde ayırma büyüsü sonrasında bir de bağlama büyüsünün yapılması gerekecektir. Ayırma büyüsünü;

  • Evli ve eşinden ayrı kalmış kişiler
  • Sevgilisinden ayrılmış olanlar
  • Çok aşık kişiler
  • Ayrılmaya ikna olmayan kişiler yaptırarak olumlu bir sonuçla karşı karşıya kalmaya başlar.

Kocamı Ailesinden Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü yalnızca aşk üzerine yapılan bir büyü çeşidi değildir. Hayatınızdaki kişiyi isterseniz ailesinden de uzak tutmak için yaptırabilirsiniz. Kimi erkekler ailesinin her dediğini yapıyor ve eşini mağdur edebiliyor. Bu durum evliliklerde ciddi sorunların yaşanmasına ve hatta boşanmalara kadar gidebilecek duruma gelmelerine neden oluyor. Bir süre sonra aile sorunlarından dolayı mutlu başlayan evlilikler hüsranla sonuçlanıyor. Eğer ki sizlerde evliliğinizi bir an önce kurtarmak istiyorsanız o zaman kocamı ailesinden ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyüyü kocanız için yaptıktan sonra ailesine düşkün olan eşiniz, daha uzak durmaya başlayacaktır.

Kocanızın ailesi çok kötü niyetli insanlarsa ve ailenize zarar vermek istiyorlar da o zaman ailesinden ayırma büyüsünü yaptırabilirsiniz. Kocamı ailesinden ayırma büyüsünü yaptırdıktan sonra, kocanızın ailesiyle daha az vakit geçirmesini sağlamaya başlarsınız. Bundan sonra eşiniz ailesinin her dediğini yapmaz ve sizin ağzınızdan çıkanlara daha fazla kulak vermeye başlar. Üstelik bu değişim çok ani şekilde olmayacağından dolayı ailesi tarafından kolaylıkla anlaşılmayacaktır.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir konulu videomuzu tıklayınız….

Kocamı Başka Kadından Ayırma Büyüsü

Mutlu başlayan evliliklerin içerisine ne yazık ki aldatmalar girebiliyor. Bir süre sonra eşinizin eve gelmemesi, ayrılmak istemesi ve başka bir kadınla olması derinden etkileyen durumlardan biridir. Üstelik evliliğinizi kurtarmak adına elinizden gelen tüm çabayı göstermiş ve bir sonuç alamamış olabilirsiniz. Fakat artık üzüldüğünüz dönemlerin geride kaldığını ve eşinizi geri kazanmanızın da kolay yolları olduğunu bilmelisiniz. Kocanız başka bir kadınla birlikteyse o zaman en etkili büyüyü yapabilirsiniz. Kocamı başka kadından ayırma büyüsü, eşinizi tekrardan geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kocanızı başka kadına kaptırmamak için medyum hocadan hizmet alabilirsiniz. Nefsi kuvvetli olan medyum hocanın okuyacağı ve size vereceği dualarla kocanızı geri kazanmaya başlarsınız. Eşiniz böylelikle istemediğiniz farklı kadınlarla birliktelik kurmayacaktır. Başka kadından ayırma büyüsü sonrasında kocanızın gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir.

Başka kadından ayırma büyüsünü yaptırdıktan sonra tesiri ne kadar süre sonra olur diyebilirsiniz. Bazı kişilerde 24 saat içerisinde olurken bazılarında ise 72 saati beklemek durumu söz konusu olabiliyor.

Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım? ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/