Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü

Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü

Ayrılanı geri getirmek için yapılan büyü, insanlar yaşamları boyunca birtakım sıkıntılar içerisine girerler. Bu sıkıntılar her türlü nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, özel ilişkilerde yaşanan sorunlardan da kaynaklanmaktadır. Bu sorunlar zamanla kişilerin kendisinin hal ve hareketleri doğrultusunda aşılabiliyorken, bazı durumlarda da kişiler aşılamayacak sorunlarla karşılaşıyorlar.

Aslına bakarsanız bu yaşadığımız dünyanın bir sınama dünyası olduğunu düşünürsek bu türden sorunlar karşısında da nasıl düşünmemizin önemi anlaşılmaktadır. Fakat herkes sorunları yaşarken farklı bir bakış açısıyla hareket eder. Kimisi bunun başına gelmesinin bir nevi kendisinin sınavı olduğunu düşünür ve ona göre davranır. Kimi insanlarda bunun neden onun başına geldiğini kabul etmeyerek farklı yollar aramaya başlar.

gideni geri getiren dualar 300x239 - Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü
Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü

Örneğin, eşiniz evi terk etti bu durumda kimi kadınlar beklemek veya nedenlerini idrak edip olayları akışına bırakmak yerine farklı yollara başvurmaktadırlar. Bunlardan birisi de dinimizde yeri olmayan büyü işlemidir. Büyü yaptırmak maalesef ki geçmiş çağlardan bu yana kişilerin özgür iradesine yön veren sihirdir. Dinimizce yapılması hatta düşünülmesi bile yasaklanmış, yapanında yaptıranında lanetleneceği Kur’an-ı Kerim aracılığıyla insanlara bildirilmiştir. Amaç ne olursa olsun büyüye başvurulması çok günahtır. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü: Bazı aileler evlatlarının boşanması istemediklerinden ve onları mutsuz görmeye dayanamadıklarından onlar için ayrılanları birleştirme büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Bu nedenle de hocaların ve medyumların dediğini harfiyen uygularlar.

Ayrılanları Bir Araya Getiren Büyü Nasıl Yapılır ?


İnternet sitelerinde yer alan ve maalesef ki halkın bu uygulamaları doğru dürüst bilmemesinden kaynaklı olarak dolaşan söylentilere önem vermemelisiniz. Çünkü internette yazan her duanın büyü olduğu söylentisi doğru değildir. Örneğin, Ayrılanları birleştirme büyüsü gibi bir büyü yoktur. Fakat bu anlamda bu konuyla alakalı dualar ve ayrılanların bir araya gelmesi için yapılan celp ve tılsımlar vardır. Bu işlemler tamamıyla dualar ile yapılmaktadır. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü: Dolayısıyla büyüden bağımsız olarak tam anlamıyla dualar ile yapılan celb ve vefkler dua içerir. Ve dualarla yapılan uygulamalarda günaha girmekten söz edemeyiz.

Yüce Allah kullarını sınamak için bazı insanlara sıkıntı vermektedir. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü: Gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında onlara sıkıntılar vererek bu sıkıntılar karşısında kullarının nasıl bir yaklaşım sergileyeceğini görmek ister. Bizlerin yapacağı en güzel şey sıkıntılar karşısında isyan etmemek ve her sıkıntının Allah’tan geldiğini kabul etmek olmalıdır. Ve dermanını da Allahtan istenmelidir. Bu işlemlere tılsım denilmektedir. İnternet ortamlarındaki verilen tariflerin uygulanması birtakım kötü sonuçlar doğurabileceğinden emin olmadığınız işlemleri uygulamayınız.

Bu tarifler sayesinde halk artık bu işlemlerin hepsini büyü olarak algılamaktadır. Fakat bu tür söylentilere kulak vermeyiniz. Çünkü bu tür büyü uygulamaları tek başına uygulanmaz. Ayrılanları birleştirme büyüsü adı altında yaptığımız işler büyü değildir. Vefk çalışmaları yaptığımızı belirtmek isteriz. Vefkler, bir kağıttır. Bu kağıtların üzerine dua yazılır. Kişinin yıldız haritasına uygun hazırlanan rakamlar, tılsım içeren sözcükler bu kâğıda yazılarak vefkler hazırlanır. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü

Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü konuyla ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Kimlere Uygulanır ?

Sevgilisinden ayrılan ve tekrardan bir araya gelmeyi düşünen kişiler medyum hocalara giderek sevgilisi yada eşiyle bir araya gelmenin yollarını ararlar. Genelde bu tür isteklerle hocalara veya medyumlara giden kişilerden, barışmak istedikleri kişinin adını hocaya vermesi istenir. Eğer ki hocanın uygun bulması halinde vefk çalışması 7 gün süreyle yapılır. Yapılan bu vefk ve tılsım çalışmalarıyla şu gibi sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Evli olduğunuz eşiniz evi terk ettiyse
Eşiniz sizi aldattıysa
Sevgilinizden, nişanlınızdan ayrıldıysanız
Kayınvalide yüzünden olan ayrılıklarda
Bu gibi sorunlar yüzünden eşinizden yada sevgilinizden ayrılmak zorunda kalan kişileri eski günlerinde olduğu gibi bir araya getiren, yitirilen duygularının yeniden canlanmasını sağlayan tılsımlarla eski günlerinizdeki gibi mutlu olabilmeniz mümkündür. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü


Ayrılanları Birleştirme Büyüsü İşinize Yarar Mı ?


Ayrılmış olduğunuz eşiniz, nişanlınız veya sevgiliniz kısacası ayrıldığınıza pişman olduğunuz, size geri dönmesini istediğiniz kişinin yeniden sizi büyük bir pişmanlık duyarak aramasını, özlemesini, sizden özür dileyerek adeta etrafınızda pervane olmasını istemez miydiniz işte havas ilmi ile yapılan tılsımlar sayesinde eski günlerinizde olduğu gibi tekrardan sevgilinizin yada eşinizin size büyük bir aşkla dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu işin ilmini almış medyum hocalarla iletişim kurarak üzerinizde birtakım insanların yaratmış olduğu kötü enerjilerden ve nazarlardan korunabilir ve sevdiğiniz kişi ile yeniden birlikte olmaya başlayabilirsiniz.


Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Kısa Zamanda Gerçekleşir Mi ?


Ayrılanları Birleştirme Büyüsü adı altında medyum hocaların yaptığı tılsım uygulamaları ile net ve hayırlı sonuçlar alınabiliyor. Medyumların yaptığı birtakım celb ve vefk uygulamalarıyla giden sevgiliniz, nişanı bozup sizi yarı yolda bırakan nişanlınız, sizi aldatan eşiniz gibi sizi üzen, ızdırap veren bu ayrılıkların son bulmasını hocalardan talep edebilirsiniz. Kısa zamanda etki eden birtakım sevgi ve aşkı hayatınıza çeken tılsımlar ile rahatlıkla gidenlerin tekrardan size büyük bir sevgiyle dönmesini sağlayabilirsiniz.
Etrafınızda olan ve sizi seven ve düştüğünüz durumlara üzülen yakınlarınız yada ailenizin üyelerinden biri de sizin adınıza bu birleştirme tılsımları yaptırmak isteyebilir. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü

Dediğimiz gibi bu sorunlarınızın çaresini Allahtan istemek en mantıklı yol olacaktır. Fakat ilmine güvendiğiniz hocalardan da yardım isteyebilirsiniz.  Elbette ki bizler sizin eşinizden veya kız veya erkek arkadaşınızdan neden ayrıldığınız konusunda fikir sahibi olamayız. Sadece sizlere genel anlamda yardımcı olabilmek için fikir sahibi olmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Bir ay gibi kısa bir zamanda medyum hocaların yaptığı tılsım uygulamaları ile sevdiğiniz insan sizi tekrardan sevecek ve bir ömür sizden ayrılmak istemeyecektir. Bu tılsım uygulamalarından alınan hayırlı sonuçlar ile dağılan yuvalarınız toparlanacak ve sizi üzüp ızdırap veren kişiler büyük bir pişmanlıkla ve sevgiyle size geri döneceklerdir. Dolayısıyla mutlu bir yuvanız olsun ve bu mutluluğunuzda bir ömür bozulmadan sürsün istiyorsanız bir ayda etkisini gösteren bu dualarla yapılan tılsım uygulamalarını bir hocadan yardım alarak yuvanıza uygulayabilirsiniz. Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü


Birleştirme Vefki Nasıl Yapılır ?


Bu vefk, yukarıda belirttiğimiz tüm uygulamalarda olduğu gibi dualar aracılığıyla yapılmaktadır. Kesinlikle büyü çalışması değildir. Vefk uygulamalarıyla daha çok aşk ve sevgi tılsımları yapılır. Vefk çalışmaları genel olarak 7 gün sürer. Ve etkili olabilmesi için bu uygulamaları hakkını vererek yapan ilim sahibi hocalardan destek alarak yapılmalıdır.

Aksi taktirde ters etkiler yaratarak kötü sonuçlar doğurabilir. 7 gün süreyle yapılan vefk çalışmalarının 15 veya 40 gün arasında kişiye etki etmesi beklenir. Genel olarak bu süre zarfında inancını yitirmeden asla umudunu kaybetmeden bekleyen kişilerin alacağı sonuçlar oldukça olumlu olmaktadır. Bu vefkler genel olarak uygulanan kişinin yıldız haritası da göz önüne alınarak yapıldığında % 90 etki etmesi beklenir.

terk eden sevgiliyi dondurme duasi e1663143880468 300x225 - Ayrılanı Geri Getirmek için Yapılan Büyü


Ayrılanları Birleştirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır ?


Bu türde yapılan uygulamalar genel olarak ayrılan insanları bir araya getirmek amaçlı yapıldığından günah sayılmamaktadır. Burada amaç sevdiği kişiden ilgi göremeyen aksine zulüm gören, üçüncü kişiler tarafından yuvası yıkılma durumuna gelen ve gözü yaşlı şekilde ne yapacağını bilemeyen kişilere yardım etmek amacıyla uygulanan tılsımlardır. Dolayısıyla bu tılsımlar insanların iyiliği için uygulandığından dinimiz açısından günah sayılmamaktadır. Yuvaların dağılmasını engelleyici duaların yapılması aksine iyi bir eylemdir.

Ayrılık Büyüsünün Tanımı Ve Etkileri

Ayrılık Büyüsü Nedir?

Ayrılık büyüsü, insanların birbirinden ayrılmasına neden olan sihirli bir etkiye sahip olan bir tür büyüdür. Bu büyü sayesinde ilişkiler, evlilikler ve diğer insan ilişkileri zarar görebilir. Büyüyü yapan kişi, genellikle bir düşmanı ya da kıskançlık duygularıyla hareket eden kişidir. Büyü, özünde insanların arasındaki sevgi bağlarını koparma amacı taşır. Ayrılık büyüsü yapmak genellikle öfke, kıskançlık, intikam ya da başka nedenlerden kaynaklanır.

Ayrılık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

 • Ayrılık büyüsü yapılan kişiler, aralarında eskisine göre daha az bağlantı hissederler.
 • Büyüyü yapan kişi, genellikle kişilerin birbirlerine güven duygusunu azaltmak için hareket eder.
 • İlişkide huzursuzluk ve güvensizlik çıkarabilir.
 • İletişim eksikliği ve problemler yaşanabilir.
  Ayrılık Büyüsünün Etkileri
1 İlişkide huzursuzluk ve güvensizlik çıkarabilir.
2 İletişim eksikliği ve problemler yaşanabilir.
3 Sevgi ve saygı azalabilir.

Sonuç

Ayrılık büyüsü, diğer büyüler gibi zarar veren bir etkiye sahip olduğu kadar, büyüyü yapan kişi için de önemli bir risk taşır. Bunun yanında, herhangi bir büyüde olduğu gibi, büyüyü yapılan kişi ya da kişiler, büyünün farkında olsalar bile etkisinden kurtulmak için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirler. Bu durumda, bir medyumla çalışarak ya da kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için bazı ritüeller yaparak büyünün etkisini azaltabilir veya silebilirsiniz.

Ayrılık Büyüsünü Yapanlar Kimlerdir?

Ayrılık büyüsü, halk arasında sıklıkla kullanılan ve birçok insanın hayatını olumsuz yönde etkileyen bir uygulamadır. Bu uygulamayı yapanların kimler olduğunu merak edenler için, bilinmesi gereken önemli detayları derledik.

Ayrılık Büyüsünü Yapanlar Kimlerdir?

 • Medyumlar: Medyumlar, ayrılık büyüsünü yapabilen kişilerin başında gelir. Bu kişiler, özel yetenekleri sayesinde birçok farklı büyü çeşidini yapabilirler.
 • Kişisel Nedenler: Kişisel nedenlerden dolayı ayrılık büyüsü yapabilen kişiler de vardır. Bu kişiler, ilişkilerini bitirmek istedikleri için bu yolu seçerler. Ancak bu gibi durumlarda büyünün olumsuz sonuçları olduğu unutulmamalıdır.
 • Uzman Olmayanlar: Her ne kadar büyü yapmak ciddi bir iş olsa da, bazı kişiler bunu amatörce deneyebilirler. Bu kişiler, genellikle internet üzerinden öğrendikleri yöntemleri uygularlar ve büyüyü yaptıklarını düşünürler.
Ayrılık Büyüsü Yapan Kişiler Neden Büyü Yaparlar?
Sebep Detaylar
Öznel nedenler Bir ilişkiyi bitirmek, intikam almak veya öfke kontrolü gibi çeşitli kişisel nedenler için ayrılık büyüsü yapılabilir.
Objektif nedenler Ekonomik sorunlar, ailevi nedenler veya sağlık sorunları nedeniyle bir ilişkinin bitirilmesi gerektiğine karar verilirse, bu sebepler ayrılık büyüsü yapmak için kullanılır.

Ayrılık büyüsünü yapanların kimler olduğunu bilmek, bu uygulamanın nasıl önlenebileceği konusunda da fikir verebilir. Ancak unutulmamalıdır ki, hayatın istenmeyen olaylarına karşı korunmak için pozitif düşünmek ve olumlu enerjinizi yüksek tutmak her zaman en etkili yöntemdir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayrılık büyüsü yapılması hem büyüyü yapan kişi için hem de büyü yapılan kişi için zararlı sonuçlar doğurabilir. Eğer siz ya da sevdiğiniz biri ayrılık büyüsüne maruz kaldıysanız, endişelenmeyin. Çünkü ayrılık büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı aslında oldukça basittir.

İlk olarak, ayrılık büyüsünün bozulması için doğru bir büyü bozma uzmanı bulmanız gerekiyor. Büyüler, yapıldığı kişiye ve duruma göre değişiklik gösterir. Bu nedenle, doğru bir şekilde bozulması için doğru yöntemin uygulanması şarttır. Bazı durumlarda büyü bozmak için dualar yeterli olabilirken, bazı durumlarda daha etkili ve güçlü yöntemler gerekebilir.

 • Birinci Adım: Sultan Büyü Bozma yöntemi: büyü yapılan kişi bozulur
 • İkinci Adım: Vefk ve tılsım hazırlama: büyü yapılacak kişinin tarihi hazırlanır

Bunun yanı sıra, ayrılık büyüsünün etkileriyle başa çıkmak ve bozma işleminin başarılı olması için çeşitli adımlar atabilirsiniz. Bunlar arasında; dua okumak, koruyucu dualar kullanmak, düzenli olarak ruhani pratikler yapmak, negatif enerjiden arınmak, meditasyon yapmak, profesyonel desteğe başvurmak gibi seçenekler yer alır. Ancak, her durum farklıdır ve bozma işleminin detaylarına bağlı olarak farklı yöntemler uygulanabilir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Bozulur?
Doğru bir büyü bozma uzmanı bulun. Büyüler, yapıldığı kişiye ve duruma göre değişiklik gösterir. Bu nedenle, doğru bir şekilde bozulması için doğru yöntemin uygulanması şarttır.
Sultan Büyü Bozma yöntemlerinden faydalanın. Bu yöntem, büyü yapılan kişinin bozulmasına yöneliktir.
Vefk ve tılsım hazırlama yöntemi de kullanılabilir. Bu yöntem, büyü yapılmadan önce büyünün yapılacağı kişinin tarihinin hazırlanmasını gerektirir.
Bozma işleminin ardından, koruyucu dualar kullanmak, düzenli olarak ruhani pratikler yapmak, meditasyon yapmak gibi adımlar atabilirsiniz.

Hepsi göz önünde bulundurulduğunda, ayrılık büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı oldukça net. Ancak, doğru bir şekilde ve doğru kişilerle çalışmanız büyük öneme sahiptir. Bu nedenle, sizi rahatlatacak ve endişelerinizi gidermenizi sağlayacak bir büyü bozma uzmanıyla çalışmanızı öneririz.

Ayrılık Büyüsü Yapmanın Sonuçları Nelerdir?

Ayrılık büyüsü, insanların arasını açmak ve birbirlerinden ayrılmasını sağlamak için yapılan bir tür büyüdür. Bu tür büyüler, genellikle insanların arasındaki ilişkileri bozmak amacıyla yapılır. Ayrılık büyüsü yapmak, hem yapana hem de uygulanan kişiye birçok zararlı sonuçlar doğurabilir.

Birinci etkisi, uygulanan kişinin hayatının olumsuz yönde etkilenmesidir. Bu tür büyüler, insanların hayatını mahvedebilir ve onları mutsuz bir hayata yönlendirebilir. Ayrılık büyüsü yapan kişiler, bu tür büyüleri yaparak insanları kıskançlık, intikam duygusu ve öfke ile hareket etmeye zorlayabilir.

 • İkinci etkisi, uygulanan kişinin sevdikleriyle arasının açılmasıdır.
 • Üçüncü etkisi ise, uygulanan kişinin iş, para ve sağlık sorunları yaşamasıdır.

Ayrılık büyüsü yapmak, insanların hayatına zarar vermenin yanı sıra, yasal yaptırımları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle, ayrılık büyüsü yapmak saçma ve gereksiz bir davranıştır. İnsanlar arasındaki sorunu çözmek, konuşarak anlaşarak çözüme kavuşturmak çok daha doğru bir davranış olacaktır.

Büyü Sonuçları
Ayrılık büyüsü Uygulanan kişiyi mutsuz etmek, iş, para ve sağlık sorunları yaşaması, sevdikleriyle arasının açılması gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Ancak, ayrılık büyüsünden korunmak mümkündür. Öncelikle, insanların arasında oluşacak sorunların çözümü için doğru bir iletişim kurulması gerekir. Ayrıca, güvenilir bir medyumdan yardım alarak, her türlü büyüden korunmak mümkündür.

Sonuç olarak, ayrılık büyüsü yapmak sakıncalı ve zararlı bir davranıştır. Bu tür büyülerin yapılması, hem uygulayan kişiye hem de uygulanan kişiye zarar verir. İnsanların arasındaki sorunların çözümü, konuşarak anlaşarak çözüme kavuşturmak daha doğru ve sağlıklı bir davranış olacaktır.

Ayrılık Büyüsünden Korunma Yolları Nelerdir?

Ayrılık büyüsü, insanların ilişkilerindeki sorunların arttığı özellikle de evliliklerde ve sevgili ilişkilerindeki birlikteliklerde karşılaşılabilecek bir problemdir. Bu büyü, insanların arasında kırgınlık ve ayrılık yaşanmasına sebep olabilir. Ancak ayrılık büyüsünden korunmak mümkündür.

Bu büyü çoğu zaman bilinçli bir şekilde yapılmaktadır. Kişiler, özellikle de kişisel çıkarları doğrultusunda partnerlerini etkilemek ve uygunsuz tavır sergilemek için ayrılık büyüleri yaptırabiliyorlar. Fakat bu durumlarla karşılaşmamak için neler yapılabilir?

 • Ruhani Danışmanlık: Ayrılık büyüsünden korunmak isteyenler, ilk etapta bir ruhani danışmanlık hizmeti alabilirler. Ruhani danışmanlar, insanların yaşayabileceği olası büyü ve benzeri enerji problemlerini halletmek için yardımcı olabilirler. Ruhani danışmanların tecrübeleri sayesinde, etkilere uğrayan insanlar tekrar normal enerjilerine kavuşabilirler.
 • İnatlaşmaktan Kaçının: Çiftler arasındaki tartışmaları küçümseyen veya ihmal eden kişiler bu durumlarda kırılmalara neden olabilirler. Ayrılık büyüsü de bu kırılmalardan yararlanır ve insanların arasına girerek daha büyük problemler yaratmaya çalışabilir. Bu nedenle, çiftler arasında herhangi bir problem oluştuğunda birbirlerine karşı sevgi ve saygı temelinde yaklaşmaları önemlidir. İnatlaşmak yerine çözüme odaklanmak daha doğru bir seçenek olabilir.
 • Kendine Güvenli Olmak: Kendine güven, büyülerin olumsuz etkilerinden korunmak için gereklidir. Kişiler kendilerine güvenli olduklarında, büyülerin etkilerinden kurtulmak daha kolay hale gelebilir. Bu nedenle, insanların kendilerini geliştirerek güvenlerini artırmaları gerekmektedir. Kendine güvenli olmak, insanların günlük işlerini de daha kolay halledebilmelerine yardımcı olabilir.

Sonuç: Ayrılık büyüsü, birçok insanın karşılaşabileceği bir problemdir. Kişiler, bu durumlarda ruhani danışmanlık hizmeti alarak, inatlaşmaktan kaçınarak ve kendilerine güvenirlerse bu büyünün olumsuz etkilerinden korunabilirler. Ancak, en önemli nokta, insanların kendilerine güvenli olmalarıdır. Kendine güvenli olan insanlar hayatlarında karşılaşabilecekleri her türlü problemleri daha kolay bir şekilde çözebilirler.

Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

50 Yorum

 1. Nazan adil dedi ki:

  Sayende hocam babam kesinlikle olmaz dedigi bozulacak dedigi nisanima yeniden onay verdi ben bunu hic boyle dusunmemistim tesekkur ederim hocam

  1. Nur dedi ki:

   Kacinci günde aldin etki

   1. nazan adil dedi ki:

    ben 27. günde etki aldım tam anlamıyla

 2. Ayşe hatun dedi ki:

  Hocam size verdiğim para helal olsun maaşımı alınca size bir okadar hediye olarak göndereceğim içimden geldi hocam sen eşimin geri dönmesine vesile olsun ALLAH iki cihanda yüzünü güldürsün

  1. esin gülen dedi ki:

   doğru mu bu nolur yardımcı olun ayni durumdayız

   1. Burhan s. dedi ki:

    Esin hanım bende şüpheyle yaklaştım duruma ama oldu gayet iyi durumdayız eşimle. Hatta kaynana artık karışmıyor bize

   2. Aslı H. dedi ki:

    SEVGİLİM SEBEBSIZ GITTI AYRILDI BENDEN ORHAN HICADAN SONRA KENDILIGINDEN PISMANIM SEVIYORUM SE NI DEDI GERI DÖNDÜ. BIRDE DURUST BIRISI KONUSIRSANIZ ANLARSINIZ ZATEN

    1. Seda dedi ki:

     Yalan yere yorum yazıpta kimse ah almasın boş yere. Yorumlara kanıp yaptırıyoruz.
     Daha kötü oluyor. içinden çıkılmaz hal alıyor sonra

     1. Aslı H. dedi ki:

      Orhan hocaya vefa borcu olarak hissetim ve buraya yazdım neden yalan yere yorum yapayım fayda gördüğüm için yazdım buraya

    2. CEMRE dedi ki:

     Ne işlemi yaptınız aslı hanım celpmi vefkmi kaç günde tki aldınız öğrenebilirmiyim

   1. Aslı H. dedi ki:

    Ben yaptırdım faydasını gördüm denemeden olmuyor onu anladım

    1. şeyda dedi ki:

     vefkmi yaptırdınız aslı hanım siz?

 3. Zerrin f. dedi ki:

  Cok hacayla islem yaptim buyu yaptirdim hic biri ise yaramadi orhan hocaylada çalışmaya karar verdim beni rahatsız eden hiç bir yani olması hocanın alakadar oldu sağolsun diğerleri hep parayı alınca engelledi işlemde sanıyorumki etki başladı çünkü dün engelleri kaldırdı tamamen sonuç alırsam tekrar burdan yazacağım bu bile beni mutlu etti

  1. Burhan s. dedi ki:

   Benim islemim tuttu selen hanim hemde 10 gunde tavsiye ederim

  2. Dilan dedi ki:

   Sonucu yazıcam demişsiniz ama sonuç alabildinizmi rica etsem yazarmısınız?

   1. ZERRİN F. dedi ki:

    EVET SONUÇ GÜZEL OLDU SIKINTIM GİTTİ ÇOK ŞÜKÜR VARSA SİZİNDE SIKINTINIZ ORHAN HOCAYLA ÇALIŞMANIZI ÖNEREBİLİRİM

 4. Selim sert dedi ki:

  Benim islemim biraz sikintili oldu uzun surdu bu süreçte orhan hocam beni hiç yalnız bırakmadı ikinci işlem içinde etki aldık ama sonucu güzel oldu sağol hocam inşallah sayende daha iyi olacağız

  1. Rika dedi ki:

   Kaç gün sürdü acaba öğrenebilirmiyim?

  2. melek dedi ki:

   birincisi olmadı, ikincisindemi sonuç aldınız selim bey? söylermisiniz

 5. Bilal can derin dedi ki:

  Hocam islemden sonuc aldik artik kiz kardesim esiyle gayet iyi ustelik esinin aileside artik iyi geciniyor kiz kardesimle sana selam ediyor saygilaroni sunuyor hocam bende ilgi ve alakana ayroca tesekkur ederim allaha emanet olun

 6. Selen sert dedi ki:

  Orhan hoca ile çalışan arkadaşlar işleminiz gerçekten tuttu mu bende sıkıntılıyım ve dolandırıldım

 7. Aslı H. dedi ki:

  Selen hanim ben islem yaptirdim bugun 29 gun oldu ve son iki gundur surekli mesaj atıyor arıyor galiba oluyor orhan hocaya gelince sürekli alakadar oluyor ne zaman yazsam mutlaka cevap veriyor

  1. cangül dedi ki:

   Doğrumu ya gerçekten oluyormu?

   1. Aslı H. dedi ki:

    Ben işlem yaptırdım fayda aldım varsa sıkıntınız orhan hocayla görüşmenizi öneririm

 8. Ayfer dallı dedi ki:

  Eğer orhan hocaya rastlamasaydım başka bir dolandırıcı çok paramı alacaktı sadece bakım için benden 250 lira aldı büyü var dedi onu bozmak için 1500 lira dedi sevdiğini döndürmek için 2000 lira dedi ve neredeyse gönderiyordum bir yakınım tavsiye etti görüş dedi bende aradım sayesinde hem bu kadar paradan olmadım hemde sevgilimle iyi olduk söz kestik ALLAH razı olsun hocamdan

 9. Burak demir dedi ki:

  Hocam islem sonuc verdi tesekkur ederim siz gerek yok dediniz ama ben verdigim sozu tutarim bu aksam soz verdigim hediyeyi hesabiniza atacagim allaha emanet olun

 10. Serap sancar dedi ki:

  1 yıldır beni aldatan eşim şimdi öyle pişman ki yaptıklarından hergun beni affet diyor sağol hocam sayende yuvam kurtuldu işlem biraz uzun sürdü sms olsun sonunda muradına erdim ALLAH razı olsun sizden

 11. Nazife kaplan dedi ki:

  Babamı çok üzdüm çok kırdım hatalarımın farkına vardigimda artık geç olmuştu ne yaptıysam babam beni affetmedi tuşuna bile bakmadı hatta şu kadarını söyleyim bardağa ben şu doldurdum diye o suyu içmedi yol araken tolu orhan hocayla kesişti işlem yapalım dedi tedirgin oldum ama kafamdaki soru işaretlerini aldı yaptık saydım tam 27 günde etki etti babam şimdi yine eskisi gibi gözünden sakınıyor arkamda dağ gibi duruyor

  1. Merve uğurlu dedi ki:

   telefon numarasını verir misiniz hocanın

   1. Melehat gürle dedi ki:

    0552 477 07 88
    Aslında sayfada yazıyor ama ben yinede vereyim istedim

 12. Ceylan kalıp dedi ki:

  Abim katı kuralları olan bir adam sevdiğim biri var zor bela konuyu açtım kesinlikle kabul etmedi 2 kere isteme oldu asla olmaz dedi sonra internette çare ararken orhan hoca ile karşılaştım bir cesaret yazdım aslında umudum pekte yoktu ama korlarala olsa gönderdim parayı yaptırdım işlemi 1 ay içinde siz kestik virüs olmasaydı 15 mayısa nisan olacaktı ama sorun değil aile arasında yapacaz artık abim damadım diyor başka birşey demiyor

 13. Fırat hamza gül dedi ki:

  Kiz arkadaşım biranda senden soğudum dedi bana ne yapacagimi bilemedim yalvar yakar olmadı internette bir büyü yapılarak olduğuna rastladım ama sonu hüsran oldu dolandırıldım iş yerimden yakın bir ablam var ayşe ablam bana orhan hocayla görüşelim istersen dedi yok dedim ama ısrar etti aradık beraber durumu anlattım güven veren bir sesi var baktım neyse onu konusuyor bende itimat ettim vefk yapacam dedi ne olduğunu bilmiyorum dedim dedigimi yap yeter dedi gönderdim parayı içinde yinede bir korku var aslında bir kere dolandırıldım hemde çok para verdim sonra bana muska geldi korktum aslında ama taktım günahı yok dedi inandım 33 günde etki oldu önce engeli kaldırdı sonrada aradi beni şimdi iyi durumdayız hem ayşe ablama hemde hocaya çok çok teşekkürler ederim

  1. rika dedi ki:

   doğrumu bunlar ya bende yaptıracam da. parasından değilde umutlar gidiyor ona üzülüyorum

   1. f.h.g dedi ki:

    ben burada yaşadığım deneyimi yazdım başımdan geçen ve aldığım sonuç bence oldukça başarılı orhan hocayla görüşmediyseniz görüşün zaten o size doğru olan neyse onu söylüyor

 14. Muharrem t. dedi ki:

  Hhocam merhaba ben muharrem türk islem tamamdir sikinti yok cok sukur herşey istedigimiz gibi haber vereyim istwdim

 15. Durkadin eser dedi ki:

  Benim işlem maalesef sonuç vermedi ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ben sonuç alamadım yinede orhan hocayi öneririm gerçekten çok samimi bir şahsiyet her zaman yanında oldu duasını benden hiç esirgemedi

 16. Safiye talim dedi ki:

  Ben annem için işlem yatırmıştım annem babamdan soğumuştu ve evde durmak istemiyorum diyordu orhan hoca sağolsun ilgilendi sayesinde evimize huzur geldi sıcaklık geldi

 17. Halit akın dedi ki:

  Nişanlım birden beni telefonla aradı ben ayrılmak istiyorum dedi kapattı öğrendim ki annesi istemiyormuş benden soğusun diye birde büyü yaptırmış internetten araştırmak istedim orhan hoca çıktı karşıma durumu anlattım vefk yaptı bana nişanlım tekrar bağlandı ama anne büyük sıkıntıydı ama sabır ettik işlem onun üzerinde etki etmeye başlayınca oda artık sıkıntı yapmaz oldu açıkçası bu kadar beklemiyordum

 18. Sibel temli dedi ki:

  Benden ayrilmak istemeyen am durmadan siddet gosteren bir kocam vardi ne yaptiysam birakmDi birde eziyet bakmiyorduda ne bana ne cocuguma haco efendi yardimci oldu sogutma yapalim sorunsuz ayrilsin senden dedi yapalim hocam kurtarin beni dedim gecen hafta tek celsede boşandık hemde o istedi bu sefer boşanmayı evet evliliğim bitti üzgünüm ama bir caniden kurtuldum Allah razı olsun hocam

 19. Türkan bayrak dedi ki:

  Sibel hanim bende sizinle ayni durumdayim ne kadar zamanda etki aldınız ben daha önce dolandırıldım paramı aldılar ama çare yok arıyorum engelledi beni gerçekten güvenmek istiyorum bende aynı şekilde şiddet görüyorum zor durumdayım

  1. Sibel temli dedi ki:

   Turkan bacım kefilim desem yeridir orhan hocaya ilk etkiyi 25. Günden sonra almaya başladım sana bakınca eve gelmek istemiyorum demeye başladı sonrası geldi gitmis dava acmis bana bende imzaladim sonrasi mahkeme sureci iste ama kesinlikle sunu soyleyebilirum durust birisi

 20. Tarık d. dedi ki:

  Işlem yaptırdım 1 hafta oldu bekliyorum bakalım sonuç ne olacak her şeyin hayırlısı

  1. esin gülen dedi ki:

   sonuç ne oldu Tarık bey?

   1. Tarık d. dedi ki:

    Çok şükür oldu benim arkadaşlar 14 günümde

 21. Vahap demrgül dedi ki:

  Kız kardesim ve enistem ile ulgili bir islem yaptirdim bosanma noktasina gelmislerdi konustugumuzda cok buyuk sorunlari yoktu ama sogukluk vardi ask bitti diyorlardi ama ortada kalacak 2 tane cocuk vardı çare araken internette buldum hocayı anlattım derdimi vefk yapalım dedi ama onlar taşımaz dedim sen taşı sayıda dilek sahibi olarak en oku dedi onların haberi yok bugün 34. Gün oldu bacima sordum sıkıntılar devam ediyormu diye gayet iyiyiz dedi ilgi alaka var dedi teşekkür ederim hocam yazayım istedim

 22. Ayşegül aydoğan dedi ki:

  Sonuç var mı Tarık bey..

  1. Tarık d. dedi ki:

   Evet Allah razı olsun oran hocandan

 23. Seher. dedi ki:

  Orhan hocamdan allah razı olsun yüz kere bin kere ne kadar teşekkür etsem az.eşimle severek evlenmiştik 2 de çocuğumuz var ilk 2 yılımız çok güzel geçti ama sonrası hüsran ne ayrılabiliyorduk ne huzurluca geçinebiliyorduk artık sorunlar huzursuzluklar yıllar geçtikçe içinden çıkılmaz hale gelmişti. Hep bi hocaya danışmak istiyordum ama korkuyordumda çok ya allah bismillah dedim araştırmak için yazdım karşıma orhanhocam çıktı yorumların hepsini atlamadan okudum cesaretimi toplayıp kendisiyle iletişime geçtim vefk yaptı hocam bize birde üzerimizde eşim benden uzaklaşsın diye büyü olduğu ortaya çıktı önce onu temizledi sonrada vefkimi yolladı evden git diye haykıran eşimle şimdi o kadar mutluyuz ki anlatamam bunları yazdım çünkü aynı dertte olan varsa beklemeyin aslaa orhanhoca doğru adres dürüst güvenilir bir insan ALLAHIM ONDAN RAZI OLSUN🤲🏻🤲🏻

  1. Duygu dedi ki:

   Bende kesinlikle yaptırmak istiyorum umarım guzel dualarla hayırlı sonuçlar alırım inşallah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button