Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrildigim Kocamla Barisma Duasi - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası
Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Mutlu bir evliliğiniz varken ve bir anda kocanız sizden ayrılıp gidince Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası ile sevdiğiniz adamı geri getirebilirsiniz.  Karşılıksız aşktan daha kötü olan durum sevdiğiniz insanı incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerden kaybetmeniz olacaktır.

Medeni dünyada yapacağınız hiçbir girişim kocanızı size geri getirmeye yetmeyecektir. Böyle durumlarda ayrıldığım kocamla barışma duası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ancak bunun için havas ilmine hâkim daha önce bu konuda başarılı olan bir gerçek hocadan yardım almayı talep etmeniz daha faydalı olacaktır.

Ancak duaların dilek ve isteklerimizi Allah’tan isteme aracısı olduğunu unutmamakta yarar var. Barışma duasını yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza ve rutin işlerinize geri dönmelisiniz. Hayatınızı duanın sonuçlarını beklemek üzerine kurmamalısınız. Bununla birlikte ilişkinize bir adım geri adım atarak değerlendirip kocanıza ona göre davranma yoluna gidebilirsiniz.

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası isimli videomuza bakabilirsiniz…

Sinirli Kocaya Dua

Bazı insanlar kişilik yapısından bazı kişiler ise hayat şartlarından sinirli olabiliyorlar sizin kocanız da sinirli yapı da ise sinirli kocaya dua konusunu düşünebilirsiniz. İlişkinizin ya da evliliğinizin yıpranmaması adına kocanız sinirli bir adam ise onun karşısında soğukkanlılığını korumak zorundasınız. İlişkilerde denge kurmak yeterince zorken bir de karşınızdaki insanın karşıt ve olumsuz duygularda olması durumunda sizin sakin kalmanız dengeyi sağlar.

Ancak ne yaparsanız yapın dengeyi sağladığınız halde kocanızda ve hayatınızda bir değişim yakalamayı başaramıyorsanız sinirli kocaya dua konusunu düşünmelisiniz. Bunun için destek alacağınız hoca gerçek anlamda havas ilimlerine vakıf ve konusunda ve işinde uzman bir hoca olması sizin için yararlı olacaktır. Tüm diğer dualarda olduğu gibi bu duada hocanın tarif ettiği ritüelleri ve okunuş yöntemlerini eksiksiz ve tam olarak uygulamanız gerekiyor. Duanın sonuçları ile ilgili hiçbir şüpheye yer vermemeniz gerekiyor.

Duanın etki süresi diye bir şey yoktur. Duanın etkileri görülmeye başladığında fark edeceksiniz. Eşiniz size karşı sinirli bir tutum sergilemeyecektir. Duayı yapan ya da yaptıran kişinin çelik gibi bir sabır ve iradeye sahip olması gerektiğini de hatırlatalım. Ayrıca duanın kabul vakti ve zamanı bulunuyor. Bu nedenle de sabırla beklemeli ve rutin hayatınıza devam etmelisiniz.

Giden Kocaya Okunacak Dua

İlişkiniz ya da evliliğinizin yolunda gittiğini bu ilişki için çok emek harcadınız ama bir şeyler ters gitti ve kocanız sizi terk ettiyse bu durumda yapılacak en iyi şey hala kocanızı sevip sevmediğinize karar vermek olacaktır. Eğer cevabınız kocanızı hala sevdiğiniz doğrultusunda ise o durumda aşkınız kocanıza giden kocaya okunacak dua sayesinde hayatınıza geri getirebilirsiniz. Ancak bunun için üstadından el almış havas ilimlerine hâkim bir hocadan destek almak şarttır.

Üstelik hocanın verdiği direktiflere göre dua eksiksiz ve tam okunmalıdır. Bununla birlikte duaların etki ve sonuçlarından kesinlikle şüpheye düşülmemelidir. Özellikle duanın yapıldığı dönemde haramdan ve dinen yasaklanan her şeyden uzak durulmalıdır. Her duanın kendine has bir vakti zamanı vardır. Bu nedenle hayatın olağan akışını takip etmekten vaz geçmeyin. Zamanı geldiğinde giden kocanız size geri dönecektir.

en tesirli baglama duasi kac gunde etki eder 300x300 - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrılan Sevgiliye Okunan Dua

Aşk en güçlü ve yoğun duygulardan biridir. Sevginize ve aşkınıza karşılık gördüğünüzde hayat herkes için çok güzeldir. Ancak sevgiliniz sizden ayrıldığında hayat cehenneme döner. Bazıları çabucak unutup hayatına devam eder bazıları ise aşk acısından ayrılan sevgilisini geri döndürmek için her şey yapar.

Tüm beşeri ve sosyal yolları deneyip umut kalmadığında ise en güzeli dualara sığınmaktır. Bunun içinde havas ilmine hâkim ve deneyimli ve tecrübeli bir hocadan destek ve yardım almak yerinde olacaktır. Duayı doğru ve eksiksiz usulüne göre okumak önemlidir. Duanızın kabul olacağından şüphe duymamanız da şarttır.

Barışma Duası

Sizin için çok değerli biri ile kırgınlık yaşıyor ve küstünüz. Ne yaparsanız yapın küskünlüğü ve kırgınlığı aşıp barışamıyorsanız o takdirde barışma duası yapmak bu isteğinizi yerine getirecektir. Dualara sığınmak içinizi ferahlatacaktır.

Barışma duasını yapan kişinin iyi niyetli ve kalbinin tüm kötülüklerinden arınmış olması gerekir. Ayrıca gerçek hocadan aldığınız talimatlara uygun okumanız ve duanın etki ve sonuçlarından şüphe etmemeniz de gereklidir. Bunun yanı sıra duanın yapıldığı dönem de dinen yasaklanan her şeyden de uzak durmakta fayda bulunuyor.

Barışma Duasının Gücü

Barışma duası, birçok kişi için çekişme ve tartışmaların ardından huzur bulma amacıyla yapılır. Bu duanın gücü, inançlı olmak ve kalpten yapmakla birlikte süreklilik de önemlidir.

Özellikle partnerinizle veya sevdiğiniz biriyle yaşadığınız sorunlar üzerine odaklanan barışma duası, birçok kişi için yararlı sonuçlar doğurur. Bu dua için öncelikli olarak bir hedef belirlemek ve bu hedefe ulaşmak için Allah’tan yardım istemek gerekmektedir.

 • Barışma duası Niçin Yapılır?
 • Barışma Duası Nasıl Yapılır?
 • Barışma Duası Hangi Durumlarda Yapılabilir?

Barışma duasını yapmadan önce, kendinizi sakinleştirmeniz ve derin bir nefes almanız önemlidir. Ardından, Allah’a niyetinizi belirterek bu duayı yapmaya başlayabilirsiniz.

 1. Öncelikle Allah’a hamd edin ve O’na teşekkür edin.
 2. Daha sonra, kendiniz ve probleminiz için Allah’tan yardım isteyin.
 3. Barışma duasını okumaya başlamak için “Bismillahirrahmanirrahim” ifadesini söyleyin.
 4. Barışma duasını okumaya devam ederken, hedefinizi ve amacınızı kalbinizde canlandırın.
 5. Barışma duasının sonunda, Allah’a teşekkür edin ve O’nun yardımı ile hedefinize ulaşacağınıza inanın.

Barışma duası, birçok durumda kullanılabilir. Örneğin, aile içindeki sorunlar, arkadaşlar arasındaki problemler veya sevgilinizle yaşadığınız tartışmalar için kullanılabilir. Önemli olan, niyetinizi doğru belirlemek ve samimi bir şekilde Allah’tan yardım istemektir.

İlişkiyi Onaran Dua

Sevgilinizle veya eşinizle aranızda sorunlar varsa, ilişkinizde anlaşmazlıklar yaşamaya başlarsınız. Bazen her şey yolunda gitse bile, küçük anlaşmazlıklar yaşamak normal bir durumdur. Ancak, bazen bu küçük anlaşmazlıklar zamanla daha büyük sorunlara dönüşebilir. İşte böyle durumlarda, ilişkiyi onarmak için bir dua etmek size yardımcı olabilir.

Dualar, çeşitli zorluklarla başa çıkmak için bize güç ve ilham verirler. Eğer sevgilinizle veya eşinizle aranızda sorunlar varsa, Allah’a yönelerek ondan yardım dilemek sizi bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. İlişkiyi onaran dua, tüm evlilik veya ilişki sorunlarınızı çözmese bile, size ve sevgilinize birbirinize karşı sevgi ve anlayış dolu hisler beslemenizde yardımcı olabilir.

 • İlişkiyi onaran dua nedir?

İlişkiyi onaran dua, Allah’a yönelerek sevgilinizle veya eşinizle aranızda problemleri çözmek için okunacak dualardır. İlişkilerde ortaya çıkan zorlukları aşmak ve sevginin tekrar yeşermesini sağlamak için okunabilirler. Dualar, ritüellere bağlı olmadıkları için, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, kısaca istediğiniz her an okuyabilirsiniz.

 1. İlişkiyi onaran dua nasıl okunur?

İlişkiyi onaran dua okunurken, başta Allah’a dua etmek uygun olacaktır. Dua etmeden önce sevgilinizle veya eşinizle ilgili problemlerinize odaklanmanız ve bu problemleri nasıl çözeceğinize dair bir plan yapmanız önemlidir. Daha sonra, “Rabbi innee lima anzealte ileyiye mine hayren fe” şeklinde başlayan dua okunabilir.

Arapça Türkçe
Rabbi innee lima anzealte ileyiye mine hayren fe Ey Rabbim! Sana yalvarıyorum, sana yaptığım güzel amellerin sevabıyla, geçmişte yaptığım (yanlış) davranışlarımdan dolayı şimdi içinde bulunduğum durumdan kurtulmam için yardım et bana.

Bu dua, sevgilinizle veya eşinizle aranızdaki sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Dua ettiğinizde, kendinize odaklanın ve problemlere odaklanın. Dua ettiğinizde, sadece kelimeleri yüksek sesle okumakla kalmayın, aynı zamanda kalbinizden de hissedin.

Unutmayın, herhangi bir dua, Allah’ın size yardım etmesi için bir vesiledir. İlişkiyi onaran dua etmek, sevgilinizle veya eşinizle aranızdaki sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Ancak, dua etmek yeterli değildir; aynı zamanda sevgilinizle veya eşinizle konuşarak sorunların kaynağını belirlemeli ve ona göre adımlar atmalısınız.

Eski Sevgiliyle Barışmak İçin Dua

Eski sevgilinizle barışmak için şansınızı dua ile arttırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İlişkiler her zaman kolay olmayabilir ve bazen ayrılıklar kaçınılmaz olabilir. Ancak, bazen bir ilişkiyi kurtarmak ve eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İşte size eski sevgiliyle barışmak için dua.

 1. İlk olarak, Allah’a niyaz edin ve ondan yardım isteyin. Eski sevgilinizle barışmak istediğiniz niyetinizi gösterin ve bunun gerçekleşmesine yardımcı olmasını isteyin.
 2. Sübhâneke duasını okuyun. Bu dua, günahları affetmek için dua ederken okunur. Eski sevgilinizle yaşadığınız sorunlar ve hatalar için affedilmenizi ve acıların yok edilmesini diler.
 3. Allah’ın 99 isminden oluşan Esma-ül Hüsna’yı okuyun. Bu dua, Allah’ın farklı niteliklerini anlamak için okunur. Bu, eski sevgilinizle barışmak için dua ettiğinizde, sadece karanlıkta değil aynı zamanda yolunuzu aydınlatır.

Eski sevgilinizle barışmak için dua etmek, yalnızca doğru şeyleri yapmakla aynı değildir. Bazen hayatta kalmak için bir ilişkinin bitmesi gerekiyorsa, bunu kabullenmeliyiz. Ancak, içinde bulunduğunuz ilişkinin sizin için doğru olduğuna inanıyor ve eski sevgilinizle barışmak istiyorsanız, dua etmek, umudunuzu canlı tutmak için faydalı olabilir.

Evliliği Kurtaran Dua

Günümüzde birçok evlilik sorunlarından dolayı bitme noktasına gelmektedir. Ancak evliliği kurtarmak için her zaman umut vardır. Allah’ın gücüne inanarak duanıza sarılarak evliliğinizi kurtarabilirsiniz.

Evliliği Kurtaran Dua için öncelikle günde 5 vakit namaz kılmanız önemlidir. Namazlarınızı aksatmamalısınız. Namaz kılmayan kişiler, evliliklerinde sorunlarla karşılaşırlar ve evliliklerine zarar verirler.

 • İlahe illallahü vel dhü’l-şerike leh, lehül mülkü ve lehül-hamdü yuhyî ve yümîtü ve hüve hayyün lâ yemûtü, biyetîhi’l-hayru, ve hüve ale külli şey’in kadir.
 • Rabbi innî leme enzeltâileyye min hayrin fekîr.
 • Euzu bi-kelimati’illahit-tammati min şerri ma yehduru.

Bunun yanı sıra, Allah’tan yardım istemeli ve O’na dua etmelisiniz. Kendi hatalarınızı da kabul edip, hatalarınızı düzeltmek için çaba göstermelisiniz. Eşinizle açık ve dürüst bir iletişim kurmak, evliliğinizin kurtarılmasına yardımcı olabilir.

Evlilikte sadakat, önemli bir konudur. Eşinize sadakatle bağlı kalın. Karşılıklı güven çok önemlidir. Eşinizin sözlerine ve düşüncelerine önem vermeli, onun duygularını anlamaya çalışmalısınız.

Maddeler Evliliği Kurtarmak İçin Yapılacaklar
1 Günde 5 vakit namaz kılın.
2 Allah’tan yardım isteyin ve dua edin.
3 Hatalarınızı kabul edin ve düzeltmek için çaba gösterin.
4 Eşinizle açık ve dürüst bir iletişim kurun.
5 Sadakatle bağlı kalın ve karşılıklı güven oluşturun.

Unutmayın, evlilik her zaman kolay değildir. Ancak doğru adımlar atılacaksa her problem çözülebilir. Dualarınızı eksik etmeyin ve evliliğinizi kurtarma konusunda kararlı olun.

Sevgiliyle Arayı Düzeltmek İçin Dua

Sevgilinizle aranızda sorunlar mı var? Bazı zamanlar, ilişkilerimizde küçük sorunlar büyük bir hale gelebilir. Ancak endişelenmeyin, sevgilinizle arayı düzeltmek için hala bir şansınız var! Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, barışma duası okumak olacaktır.

Birçok insan barışma duasının gücüne inanmaktadır. Bu dua, sevgiliniz veya herhangi bir başka kişiyle aranızı düzeltmek için bir yol sağlayabilir. İşte size sevgiliyle arayı düzeltmek için okuyabileceğiniz dua:

 • Allâhümme innî es’elüke bi-rahmetikeletî vesie külle şey’in en tağfir lî dhunûbî innehu lâ yağfirudh-dhunûbe illâ ente.

Bu dua, şefkat ve merhamet isteyerek başlıyor. Sonra, “bana olan günahlarımı affet” şeklinde devam ediyor. Bu dua sevgilinizle aranızdaki sorunların çözülmesine yardımcı olabilir.

Dua İşi İle İlgili Diğer Tavsiyeler:
1. Dua okumanın yanı sıra, sevgilinizle konuşmaya da çalışın. Sorunları açıkça konuşmak, kalbinizdeki ağırlığı hafifletmeye yardımcı olabilir.
2. Affetmek, barışma sürecinin önemli bir parçasıdır. Eski konuları sürekli olarak gündeme getirerek sorunu daha fazla büyütmeyin.

Bu tavsiyeleri kullanarak, sevgilinizle aranızdaki sorunların üstesinden gelebileceğinize eminiz. Duanın mucizevi gücüne ve sevgiyle dolu kalbinize güvenin.

Eşlerin Arasını Düzelten Dualar konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. damla kurtoğlu dedi ki:

  ben eşimden boşanalı 1 yıl oldu ben istemiştim aslında ama sonra çok pişman oldum ne yaptıysamda olmadı sonra karşı komşumla dertleşirken bana orhan hocadan bahsetti dalga geçiyor sandım ama hemen o anda yanımda aradı konuştuk oldukça samimi geldi en önemlisi doğruları söyledi inandım kendisine celb çalışması yaptı benim için oldukça etkili bir işlem olduğunu öğrendim bende bu arada eşimle iletişimim kopmuştu beni kendisi aradı görüşmek istedi haziranda tekrar nikah kıymak için gün aldık orhan hoca gerçekten iyi bir hoca onu anladım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button