Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrildigim Kocamla Barisma Duasi - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası
Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Mutlu bir evliliğiniz varken ve bir anda kocanız sizden ayrılıp gidince Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası ile sevdiğiniz adamı geri getirebilirsiniz.  Karşılıksız aşktan daha kötü olan durum sevdiğiniz insanı incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerden kaybetmeniz olacaktır.

Medeni dünyada yapacağınız hiçbir girişim kocanızı size geri getirmeye yetmeyecektir. Böyle durumlarda ayrıldığım kocamla barışma duası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ancak bunun için havas ilmine hâkim daha önce bu konuda başarılı olan bir gerçek hocadan yardım almayı talep etmeniz daha faydalı olacaktır.

Ancak duaların dilek ve isteklerimizi Allah’tan isteme aracısı olduğunu unutmamakta yarar var. Barışma duasını yaptırdıktan sonra günlük hayatınıza ve rutin işlerinize geri dönmelisiniz. Hayatınızı duanın sonuçlarını beklemek üzerine kurmamalısınız. Bununla birlikte ilişkinize bir adım geri adım atarak değerlendirip kocanıza ona göre davranma yoluna gidebilirsiniz.

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası isimli videomuza bakabilirsiniz…

Sinirli Kocaya Dua

Bazı insanlar kişilik yapısından bazı kişiler ise hayat şartlarından sinirli olabiliyorlar sizin kocanız da sinirli yapı da ise sinirli kocaya dua konusunu düşünebilirsiniz. İlişkinizin ya da evliliğinizin yıpranmaması adına kocanız sinirli bir adam ise onun karşısında soğukkanlılığını korumak zorundasınız. İlişkilerde denge kurmak yeterince zorken bir de karşınızdaki insanın karşıt ve olumsuz duygularda olması durumunda sizin sakin kalmanız dengeyi sağlar.

Ancak ne yaparsanız yapın dengeyi sağladığınız halde kocanızda ve hayatınızda bir değişim yakalamayı başaramıyorsanız sinirli kocaya dua konusunu düşünmelisiniz. Bunun için destek alacağınız hoca gerçek anlamda havas ilimlerine vakıf ve konusunda ve işinde uzman bir hoca olması sizin için yararlı olacaktır. Tüm diğer dualarda olduğu gibi bu duada hocanın tarif ettiği ritüelleri ve okunuş yöntemlerini eksiksiz ve tam olarak uygulamanız gerekiyor. Duanın sonuçları ile ilgili hiçbir şüpheye yer vermemeniz gerekiyor.

Duanın etki süresi diye bir şey yoktur. Duanın etkileri görülmeye başladığında fark edeceksiniz. Eşiniz size karşı sinirli bir tutum sergilemeyecektir. Duayı yapan ya da yaptıran kişinin çelik gibi bir sabır ve iradeye sahip olması gerektiğini de hatırlatalım. Ayrıca duanın kabul vakti ve zamanı bulunuyor. Bu nedenle de sabırla beklemeli ve rutin hayatınıza devam etmelisiniz.

Giden Kocaya Okunacak Dua

İlişkiniz ya da evliliğinizin yolunda gittiğini bu ilişki için çok emek harcadınız ama bir şeyler ters gitti ve kocanız sizi terk ettiyse bu durumda yapılacak en iyi şey hala kocanızı sevip sevmediğinize karar vermek olacaktır. Eğer cevabınız kocanızı hala sevdiğiniz doğrultusunda ise o durumda aşkınız kocanıza giden kocaya okunacak dua sayesinde hayatınıza geri getirebilirsiniz. Ancak bunun için üstadından el almış havas ilimlerine hâkim bir hocadan destek almak şarttır.

Üstelik hocanın verdiği direktiflere göre dua eksiksiz ve tam okunmalıdır. Bununla birlikte duaların etki ve sonuçlarından kesinlikle şüpheye düşülmemelidir. Özellikle duanın yapıldığı dönemde haramdan ve dinen yasaklanan her şeyden uzak durulmalıdır. Her duanın kendine has bir vakti zamanı vardır. Bu nedenle hayatın olağan akışını takip etmekten vaz geçmeyin. Zamanı geldiğinde giden kocanız size geri dönecektir.

en tesirli baglama duasi kac gunde etki eder 300x300 - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrılan Sevgiliye Okunan Dua

Aşk en güçlü ve yoğun duygulardan biridir. Sevginize ve aşkınıza karşılık gördüğünüzde hayat herkes için çok güzeldir. Ancak sevgiliniz sizden ayrıldığında hayat cehenneme döner. Bazıları çabucak unutup hayatına devam eder bazıları ise aşk acısından ayrılan sevgilisini geri döndürmek için her şey yapar.

Tüm beşeri ve sosyal yolları deneyip umut kalmadığında ise en güzeli dualara sığınmaktır. Bunun içinde havas ilmine hâkim ve deneyimli ve tecrübeli bir hocadan destek ve yardım almak yerinde olacaktır. Duayı doğru ve eksiksiz usulüne göre okumak önemlidir. Duanızın kabul olacağından şüphe duymamanız da şarttır.

Barışma Duası

Sizin için çok değerli biri ile kırgınlık yaşıyor ve küstünüz. Ne yaparsanız yapın küskünlüğü ve kırgınlığı aşıp barışamıyorsanız o takdirde barışma duası yapmak bu isteğinizi yerine getirecektir. Dualara sığınmak içinizi ferahlatacaktır.

Barışma duasını yapan kişinin iyi niyetli ve kalbinin tüm kötülüklerinden arınmış olması gerekir. Ayrıca gerçek hocadan aldığınız talimatlara uygun okumanız ve duanın etki ve sonuçlarından şüphe etmemeniz de gereklidir. Bunun yanı sıra duanın yapıldığı dönem de dinen yasaklanan her şeyden de uzak durmakta fayda bulunuyor.

Eşlerin Arasını Düzelten Dualar konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. damla kurtoğlu dedi ki:

    ben eşimden boşanalı 1 yıl oldu ben istemiştim aslında ama sonra çok pişman oldum ne yaptıysamda olmadı sonra karşı komşumla dertleşirken bana orhan hocadan bahsetti dalga geçiyor sandım ama hemen o anda yanımda aradı konuştuk oldukça samimi geldi en önemlisi doğruları söyledi inandım kendisine celb çalışması yaptı benim için oldukça etkili bir işlem olduğunu öğrendim bende bu arada eşimle iletişimim kopmuştu beni kendisi aradı görüşmek istedi haziranda tekrar nikah kıymak için gün aldık orhan hoca gerçekten iyi bir hoca onu anladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/