Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Aşkın en son noktası olan evliliklerde ya da sevgilinizle olan ilişkinizde soğukluk yaşamaya başladığınızda geri getirme büyüsü bir alternatif veya çare olarak görülebiliyor. Aşkla başlayan evlilik ya da ilişkiler bir süre sonra bir biçimde taraflardan birisinde başlayan soğuma belirtileri nedeniyle bozulma yoluna girebiliyor. Evlilik ya da ilişki zamanla yıpranıp aradaki bağı zayıflatabiliyor. Taraflardan biri ne kadar hoşgörülü ve yapıcı davransa da evliliklerin ya da ilişkilerin üstünde kara bulutlar geziyor.

Bunun nedenlerinden biri de taraflardan birinin sevgisinin azalması, eşlerden birinin gözünün dışarıya kayması, ev içinde huzursuzluk varsa çiftlerin arasındaki bağ yıpranırken taraflardan biri de soğuyor. Bu konuda en çok çabayı da kadınların gösterdiği yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Durum öyle bir hal alıyor ki her yolu deneyen kadınlar son çare olarak gizli ilimler dünyasından yardım almayı deniyorlar. Başka bir yol bulamadıklarında sevgilim geri dönsün büyüsü için medyum hocaların kapısını aşındırmaya başlıyorlar.

Bağlama büyüleri çiftler arasında oluşan soğuklukların aşılması için yapılan farklı uygulamalardır. Bağlama büyüsü, ya da diğer adıyla geri getirme büyüsü iyi büyüler arasında yerini alır. Geri getirme büyüsü içinde yer alan uygulamalar eşler arasındaki ilişkinin ve yakınlığın artması ve muhabbetin fazlalaşmasını hedefleyen büyülerdir.

baglama duasini kim yapar 300x180 - Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri, bağlama büyüsü işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılırsa gözlemlenebilir. Bağlama büyüsünü evde yalnız başına yapmaya kalkışmanız durumunda aksi sonuçlar almanız mümkündür. Bağlama büyüsü etkileri aşağıdaki gibi sıralanabilir,

 • Bağlama büyüsü yapılan kişinin düşünceleri farklılaşır, duyguları değişkenlik gösterebilir. Ayrıca mutlulukla keder duyguları arasında gel- gitler yaşamaya başladığı gözlemlenebilir.
 • Bağlama büyüsü uygulaması yapılan kişi, düşüncelerinde anlık olarak değişkenlik gösterir. Sakar olmayan bir kişi sakar olabilir. Uzun ve derin düşüncelere dalıp manevi varlıklarla bile karşılaşabilir.
 • Bu büyüye maruz kalan kişinin farklı düşünme olasılığı çok azdır. Sevgilim geri dönsün büyüsü yapıldıktan sonra kişinin tek düşüncesi eşi olacaktır. Düşünce ile başlayan durum yavaş yavaş aşka dönüşmeye başlayacaktır.
 • Geri getirme büyüsü uygulanan kişi, büyüyü yaptıran kişiye aşık olacaktır. Kişi erkek ise evine düşkün sadık bir erkeğe dönüşecektir. Mutluluğu da yuvasından başka bir yerde aramayacaktır.

Bağlama büyüsü yapılan kişiler arasında birbirlerine yönelim ve duygu artışı beklenir. Eğer bağlama büyüsü kötü amaçla yapılmış ise, görülen bağlama büyüsü etkileri olumsuz yöndedir. Kişinin hayatı kötü yönde düşüşe geçer. Uykusuzluk, depresif tavırlar, yemek yememe, huzursuzluk hali ve yalnızlık hissi büyünün kötü etkileri arasında sayılabilir.

Bağlama Büyüsü Etkisini Çabuk Gösterir mi ?

Bağlama büyüsü için medyum hocalardan yardım isteyenlerin çoğunun merak ettiği, bağlama büyüsünün etkilerinin görülmeye başlama süresidir. Genel olarak bu büyüyü talep eden kişiler, bağlama büyüsünün etkisini çabuk göstermesi beklentisi içindedir. Bağlama büyüsü yaptıran kişi bunun gerçekleşmesi için maneviyatını güçlü tutmalı ve bunun için sabırla beklemeyi de bilmelidir.

İşinin ehli medyum hocalara gidip bağlanma büyüsü yaptırmak isteyenler sabırla beklemeyi bildikleri takdirde çok uzun süre beklemelerine gerek kalmadan eşleri yuvalarına dönecektir. Ancak unutulmaması gereken bir nokta ise her ne kadar işinin ehli medyum hoca ile çalışsanız da küçük bir ihtimal dahilinde büyünün tutmama ihtimali de bulunmaktadır. Bunun nedeni olarak eşinizin daha önce bağlanma büyüsü ve bağlanma duasına maruz kalması olabilir. Bu durumda işinin ehli olan medyum hoca öncelikle eşinizin maruz kaldığı bağlanma büyüsü ve bağlanma duasını bozmalıdır.

Daha önce yapılmış bağlanma büyüsünü bozmadan sizin adınıza bağlanma büyüsü yapamayacaktır. Ancak büyü bozulduktan sonra eşiniz o büyünün etkisi altından çıktıktan sonra sizin adınıza eşinize bağlanma büyüsü yapılabilir. Eğer ortada daha önce eşinize yapılmış bir bağlanma büyüsü bulunmuyor ama gene de büyü etkili olmamışsa çalıştığınız medyum hoca işinin ehli olmayabilir ya da siz yeteri kadar beklemiyor olabilirsiniz.

baglama duasi ne zaman etki eder 300x174 - Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Faydaları

Bağlama büyüsünün faydaları eşler arasında muhabbetin ve yakınlığın fazlalaşmasını sağlar. Bunun yansıması olarak da aşk güçlendikçe evlilik ve ilişki bağları tekrar güçlenir. Bağların güçlenmesi ve soğuyan tarafın eşine dönmesiyle birlikte eve huzur ve mutluluk hakim olur. Ayrıca evde yaşanan mutluluk ve huzur iş hayatına da yansır. Büyü yapılan kişi ise, daha mutlu, huzurlu ve sakin bir ruh haline girer. Gözü evinden ve eşinden başkasını görmez.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün yapımında olduğu gibi bağlama büyüsünün bozulma işlemi işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Eğer bağlama büyüsü yapıldığı tespit edilirse bağlama büyüsü bozma işlemi ve uygulaması yapılabilir. Bunun içinde öncelikle hangi büyü yönteminin kullanıldığı bulunmalıdır. Tespit edilen yönteme göre bağlama büyüsü bozma uygulaması yöntemine karar verilir.

Bozma işlemini yapacak medyum Hocanın da işinin ehli olması gerekir. Aksi takdirde bozma işlemi ters teper ve uygulama yapılan kişi daha kötü hale girebilir. Büyü yapılırken medyum hocalar tarafından muska, yazı veya düğümlenmiş ip gibi materyaller düzenlenir. Bu eşyaların büyü altında olan kişiden uzaklaştırılması gerekir. Bu nedenle büyü bozma işlemi öncesinde bu materyallerin bulunması ve yine tecrübeli bir hoca tarafından evden uzaklaştırılması gerekir. Ancak bu şekilde büyü bozulma işlemi gerçekleştirilir.

Bağlama Büyüsü Kaç günde Etki Eder ?

Bağlama Büyüsü talep eden kişilerin en fazla sorduğu ve merak ettiği konu ise bağlama büyüsünün kaç günde etki ettiğidir. Bağlama büyüsünü yaptıran kişi son derece iradeli ve sabırlı olmalıdır. Medyum Hoca bağlanma büyüsü için belli bir gün vermeyecektir. Bu tür büyülerin etkileri yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Bağlanma büyüsünü etkileyen faktörlerin başında büyü yaptırmak istediğiniz kişinin sizinle mutlaka bir ilgi ve alakası olmalıdır. Eğer sizinle ilgisi ve alakası olmayan bir kişiye bağlanma büyüsü yaptırmak istiyorsanız, niyetiniz ve büyüye inancınız tam olmalıdır. Tam bir inanç ve tutkuyla büyünün tutacağına tüm kalbinizle inanmalısınız. 3 günde tutan büyüler olduğu gibi 30 günde tutan büyülerde bulunmaktadır.

baglama duasi denenmis 300x207 - Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır ?

Bağlama büyüsü tecrübeli ve işi ehli olan medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Medyum hocalar manevi varlıklarla konuşabilen gizli ilimler konusuna vakıf olmalıdır. Daha önce bağlama büyüsü yapmış ve başarılı olması da şarttır. Deneyimli ve daha önce bu büyüyü yapmış ve başarılı olmuş medyum hocayı seçmeniz önemlidir.

Bağlama büyüsünün sonuçları iyi niyetle yapıldığında, evlilik ve ilişkilerde mutluluk verici sonuçlar olarak büyüyü yaptıran kişilere döner. Mutluluk ve huzur ilişkilerine hakim olur. Bağlanma büyüleri sadece birbirleri ile ilişkileri olanlar için bir yöntem değildir. Aynı zamanda birbirleri ile ilişkisi olmayan insanları da birbirine bağlar. Tılsımdan ve bağlama büyüsü uygulaması yapılan bir insanın davranışlarının ne yönde değişeceğini de bilmek gerekir. Eşiniz hiç alışık olmadığınız ve sevmediğiniz davranışları sergilemeyecektir. Aranız da var olan sorunların yavaşça çözümlendiğini de fark edeceksiniz. Cinsel hayatınız da kötü gidiyor ve aranız cinsel yönden soğuk ise bağlama büyüsü sayesinde cinsel hayatınız iyileşir ve aranız cinsel yönden ilişkiniz düzelecektir. Bağlama büyüsü güzel sonuçlara vesile olur.

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. necmettin kayaalp dedi ki:

  orhan hocaya ben şöyle bir işlem yaptırdım kız arkadaşımın bana olan bağlılığı bitmiş sevgisi azalmıştı bunu ben çok net hissediyordum her ne kadar o bunu söylemezsede anlaşılıyordu beni günde en az 5 defa arayan kişi ben aramazsam konuşmuyordu artık benimle ve işim var diyip kapatıyordu bende internetten bağlamayla ilgili bir dua aradım o esnada karşıma orhan hocanın sayfasına denk geldim biraz araştırıp kendisiyle iletişime geçtim muska yapıyorum diyince korktum büyü olmadığını ve rahmani bir işlem olduğunu açıkladı bana güvenip başlayalım dedim yaptı ve yolladı talimatlarıda verdi 10 gün gibi kısa bir zamanda etkili olmaya başladı henüz kullanım sürem dolmadı daha 1 haftam var ve yine eskisi gibi olduk. orhan hocama sevgi ve saygılarımı sunuyorum burdan ve sıkıntısı olan çekinmesin diye özellikle yazıyorum

 2. ismail.... dedi ki:

  orhan hocaya sevgilimin bana bağlanması için işlem yaptırdım sonuçları şimdilik gayet güzel işlem süresi bitince tekrar yazacağım

 3. melike sancak dedi ki:

  ben eşimin ailesiyle daha çok sıkıntılıydım onların doldurmasıyla eşim benden uzaklaşmıştı bir arkadaşımın önerisiyle orhan hacayla iletişime geçtim eşimin ailesine dil bağlaması yaptı ve eşimin tekrar bana bağlanması için yaptı eşimle aramız düzeldi aileside artık benim için kötü konuşmuyor aile içi işlerimize karışmıyorlar hatta onlarlada aram düzeldi iyiki arkadaşımı dinleyip orhan hocaya işlem yaptırdım evliliğim kurtuldu

 4. ferda sancak dedi ki:

  Benim sorunum aile içi bir sıkıntıydı, birbirimize eskisi gibi değildik sürekli tartışma vardı. Orhan hocadan önce bir işlem yaptırdım olmadı birde Orhan hacayı denemek istedim onun işlemi etki etti, babam evine daha bağlı oldu anneme artık daha saygı gösteriyor alkol sorunu vardı bitti. Abim eve gelmiyordu oda artık bize daha sahip çıkıyor, annemle ben yine anne kız değil eskiden olduğu gibi, arkadaş gibiyiz, yine herşeyimizi paylaşır olduk. ALLAH Orhan hocadan razı olsun sayesinde yine aile kavramına kavuştuk. Sonrasında aileme Orhan hocadan bahsettim, böyle bir işlem yaptırdım dedim, babamda Orhan hocayla görüştü ve işlerinin yoluna girmesi kazançlarının bereketlenmesi için işlem yaptırdı. Çok şükür o işlemde sonuç verdi mali açıdan’da durumumuz düzelmeye başladı artık.

 5. neslişah karlık dedi ki:

  Eşiyle sıkıntı yaşayan varsa orhan hocayla görüşebilir, çünkü ben tereddüt etsemde yaptırdım sayesinde eşimin bana olan bağlılığı arttı cocuklarını bile gözü görmezken ben nasıl ihmal etmişim diye kendi kendine kızıyor. Allah orhan hocadan bin kere razı olsun.

 6. Cumali Kara dedi ki:

  Ben almanyada yaşıyorum burada bir sevgilim var ama kendisi alman ve maalesef müslüman değil. Biraz zordu yani durumumuz aileside ben müslüman olduğum için beni istemiyordu ama ikimizde seviyor istiyorduk. Bir süre sonra sevgilimin benden uzaklaştığını farkettim bir gün takip ettim annesini bir eve gittiğini gördüm araştırınca o evde bir büyücü yaşadığını öğrendim. Büyü yoluyla kızı benden uzaklaştırıyorlarmış bende internetten birini aramaya başladım, birisiyle görüştüm ama maalesef bu kişi dolandırıcı çıktı. Ama yılmadım daha detaylı araştırmaya başladım orhan hocanın sayfası çok dikkatimi çekti bunun için işlem yapılması gerektiğini ama kız müslüman olmadığı için celb yapılması gerektiğini söyledi. İşlemi bana anlattı son derece naif ve dürüst olduğu izlenimine vardım ve kabul ettim kargoyla bana kolyemi yolladı büyüyü temizlediği hemen belli oldu zaten birde koruma yaptırmıştık bu sayede yeniden yapılan büyüler etki etmedi çünkü annesi gitmeye devam ediyordu sonra oda artık bıraktı ve beni daha yakından tanımaya karar verdiler. Şimdi beni çok sevdiklerini söylüyorlar Allah orhan hocadan razı olsun. Şayet benim gibi sıkıntısı olan varsa güvenebilirsiniz diyerekten ve bir nebze olsun orhan hocaya teşekkürümü iletmek için yazdım

 7. Didem Şengul dedi ki:

  Ben ne sevgilim için işlem yaptım nede kocam böyle bir sıkıntım yoktu çok şükür ama daha büyük bir sıkıntım vardı. benim sıkıntım eniştemdi bana aşık olduğunu ablamdan ayrılıp benimle evleneceğini söyleyip durdu durumu ablamada anlatamıyordum çünkü ablam hem seviyordu hemde belki inanmayacaktı bana. ne yaptısam kurtulamadım tek avantajım başka şehirde olmalarıydı ama sık sık buraya geliyorlardı buda bana çok sıkıntı veriyordu çaresizce internetten araştırma yaptım soğutma büyüsünü buldum ama kendim yapamayacağım aşikardı uzman birini araştırdım çok kişiyle görüştüm bana en sıcak orhan hoca geldi oda rahmani olarak yaptığını söyleyince hem içim rahatladı hemde kendisine inancım arttı zor bir işlemdir bu çünkü sevgilin yada nişanlın olsa daha kolay olurdu ama enişten olduğu için belliki içinde sapkınlık var dedi ama yapın dedim zorda olsa yapın dedim bıktım çünkü yaptık işlemi dediği gibi biraz uzun sürdü 47 gün sürdü ama çok şükür oldu çünkü birgün eniştem aradı yine her zamanki gibi yine cevap vermedim mesaj yazdı özür diledi bende aradım kendisini çok pişmanım sana yaptıklarım lütfen aramızda kalsın unutalım dedi Allah orhan hocadan bin defa razı olsun hem ben rahatladım hemde ablamın evliliği kurtuldu.

 8. Atıf dedi ki:

  derdi sorunu olan varsa orhan hocayla hiç çekinmeden görüşsün bende işlem yaptırdım ve kısa zamanda sonuç aldım kendisine çok çok teşekkür ediyorum

 9. Seyithan dedi ki:

  SANIRIM ORHAN HOCADAN TEK MEMNUN KALAN BEN DEĞİLİMDİR AMA SORUNU OLAN VARSA VE BU YORUMU OKUYORSA ŞUNU BİLSİN’Kİ İŞİNİ LAYIKIYLA YAPAN BİR HOCADIR KENDİSİ. BEN ÇOK KANDIRILDIM MAALESEF AMA ORHAN HOCA GERÇEKTEN DÜRÜSTÇE YAKLAŞTI VE KISA ZAMANDA SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNÜ SAĞLADI. KENDİSİNE MİNNETTARIM.

 10. gülbahar yertüm dedi ki:

  Allah orhan hocaya zeval vermesin inşallah sayesinde yuvam kurtuldu çocuklarım babalarına kavuştuuu

 11. seher k…lı dedi ki:

  ismim seher benim ve 1 yıldr nişanlı olduğum kişi birden benden ayrılmak istedi sebebsiz yere aileme bile anlatamadım derdimi onun aileside anlamadı olanları onunla aynı yerde çalışan ortak bir arkadaştan öğrendimki başka birisiyle görüşüyormuş kızı tanıdığını ve normal olmadığını söyledi medyumlar falan çok uğraşan birisiymiş aynı arkadaş bana orhan hacayı önerdi daha önceden ona işlem yaptırmış bana numarasını verdi bende arayıp durumu anlattım Vefk diye bir işlemden bahsetti bana çaresiz kabul ettim işleme başladı ve soğutma büyüsü yapıldığını söyledi bana o yüzden benden uzaklaşmış ne yapacaz dedim büyüyü bozdum işlem hem geri dönmesi ve bağlanması yönünde yapılack hemde aralarında soğutma yapılacak dedi vefk elime geçtikten tam 28 gün sonra etki gösterdi o kızdan tamamen soğumuş belli arkadaştan alıyorum çünkü haberleri bana da ayrı bir düşkün oldu. Allah orhan hocadan razı olsun. sayesinde kendi ailem bu ayrılığı öğrenmeden yeniden birleştik çok şükür…

 12. Gülay atılgan dedi ki:

  bende kocamı kendime bağlamak yeniden sevmesi için gözü dışarda olmasın diye işlem yaptırdım kısa zamanda sonuç aldım üstelik alkol ve kumar tutkusuda bitti varsa yoksa ben ve kızımız orhan hocama çok çok teşekkür ederim gerçekten cok iyi bir insan

  1. Seda dedi ki:

   Siz ne işlemi yaptırdınız acaba celpmi?

   1. Gülay Atılgan dedi ki:

    Allah orhan hocamdan razı olsun gerçekten çok iyi brisi oldukça ehil bir hoca bana muska yazdı galiba vefk olyor çok faydasını gördüm

 13. halide dedi ki:

  Bende orhan hocama işlem yaptırmaya başladım böyle yorumları okuyunca daha çok umutlanıyor ve çok mutlu oluyorum inşallah darısı benim başımada olur orhan hocama çok güveniyorum

  1. KADRİYE dedi ki:

   SONUÇ ALABİLDİNİZMİ HALİDE HANIM?
   BİZLEREDE UMUT OLUYOR VERECEĞİNİZ CEVAPLAR OLUMLU UADA OLUMSUZ

 14. ceylan B...... dedi ki:

  Hocam bilgi amaçlı buraya yazıyorum celb sonuç verdi eşim artık bana ve evine bağlı oldu pişmanlığını dile getirdi bu bile bana yeter Allah razı olsun hocam

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button
Open chat
En Ağır Aşk Büyüsünün Etkileri