Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Aşkın en son noktası olan evliliklerde ya da sevgilinizle olan ilişkinizde soğukluk yaşamaya başladığınızda geri getirme büyüsü bir alternatif veya çare olarak görülebiliyor. Aşkla başlayan evlilik ya da ilişkiler bir süre sonra bir biçimde taraflardan birisinde başlayan soğuma belirtileri nedeniyle bozulma yoluna girebiliyor. Evlilik ya da ilişki zamanla yıpranıp aradaki bağı zayıflatabiliyor. Taraflardan biri ne kadar hoşgörülü ve yapıcı davransa da evliliklerin ya da ilişkilerin üstünde kara bulutlar geziyor.

Bunun nedenlerinden biri de taraflardan birinin sevgisinin azalması, eşlerden birinin gözünün dışarıya kayması, ev içinde huzursuzluk varsa çiftlerin arasındaki bağ yıpranırken taraflardan biri de soğuyor. Bu konuda en çok çabayı da kadınların gösterdiği yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Durum öyle bir hal alıyor ki her yolu deneyen kadınlar son çare olarak gizli ilimler dünyasından yardım almayı deniyorlar. Başka bir yol bulamadıklarında sevgilim geri dönsün büyüsü için medyum hocaların kapısını aşındırmaya başlıyorlar.

Bağlama büyüleri çiftler arasında oluşan soğuklukların aşılması için yapılan farklı uygulamalardır. Bağlama büyüsü, ya da diğer adıyla geri getirme büyüsü iyi büyüler arasında yerini alır. Geri getirme büyüsü içinde yer alan uygulamalar eşler arasındaki ilişkinin ve yakınlığın artması ve muhabbetin fazlalaşmasını hedefleyen büyülerdir.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri, bağlama büyüsü işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılırsa gözlemlenebilir. Bağlama büyüsünü evde yalnız başına yapmaya kalkışmanız durumunda aksi sonuçlar almanız mümkündür. Bağlama büyüsü etkileri aşağıdaki gibi sıralanabilir,

  • Bağlama büyüsü yapılan kişinin düşünceleri farklılaşır, duyguları değişkenlik gösterebilir. Ayrıca mutlulukla keder duyguları arasında gel- gitler yaşamaya başladığı gözlemlenebilir.
  • Bağlama büyüsü uygulaması yapılan kişi, düşüncelerinde anlık olarak değişkenlik gösterir. Sakar olmayan bir kişi sakar olabilir. Uzun ve derin düşüncelere dalıp manevi varlıklarla bile karşılaşabilir.
  • Bu büyüye maruz kalan kişinin farklı düşünme olasılığı çok azdır. Sevgilim geri dönsün büyüsü yapıldıktan sonra kişinin tek düşüncesi eşi olacaktır. Düşünce ile başlayan durum yavaş yavaş aşka dönüşmeye başlayacaktır.
  • Geri getirme büyüsü uygulanan kişi, büyüyü yaptıran kişiye aşık olacaktır. Kişi erkek ise evine düşkün sadık bir erkeğe dönüşecektir. Mutluluğu da yuvasından başka bir yerde aramayacaktır.

Bağlama büyüsü yapılan kişiler arasında birbirlerine yönelim ve duygu artışı beklenir. Eğer bağlama büyüsü kötü amaçla yapılmış ise, görülen bağlama büyüsü etkileri olumsuz yöndedir. Kişinin hayatı kötü yönde düşüşe geçer. Uykusuzluk, depresif tavırlar, yemek yememe, huzursuzluk hali ve yalnızlık hissi büyünün kötü etkileri arasında sayılabilir.

Bağlama Büyüsü Etkisini Çabuk Gösterir mi ?

Bağlama büyüsü için medyum hocalardan yardım isteyenlerin çoğunun merak ettiği, bağlama büyüsünün etkilerinin görülmeye başlama süresidir. Genel olarak bu büyüyü talep eden kişiler, bağlama büyüsünün etkisini çabuk göstermesi beklentisi içindedir. Bağlama büyüsü yaptıran kişi bunun gerçekleşmesi için maneviyatını güçlü tutmalı ve bunun için sabırla beklemeyi de bilmelidir.

İşinin ehli medyum hocalara gidip bağlanma büyüsü yaptırmak isteyenler sabırla beklemeyi bildikleri takdirde çok uzun süre beklemelerine gerek kalmadan eşleri yuvalarına dönecektir. Ancak unutulmaması gereken bir nokta ise her ne kadar işinin ehli medyum hoca ile çalışsanız da küçük bir ihtimal dahilinde büyünün tutmama ihtimali de bulunmaktadır. Bunun nedeni olarak eşinizin daha önce bağlanma büyüsü ve bağlanma duasına maruz kalması olabilir. Bu durumda işinin ehli olan medyum hoca öncelikle eşinizin maruz kaldığı bağlanma büyüsü ve bağlanma duasını bozmalıdır.

Daha önce yapılmış bağlanma büyüsünü bozmadan sizin adınıza bağlanma büyüsü yapamayacaktır. Ancak büyü bozulduktan sonra eşiniz o büyünün etkisi altından çıktıktan sonra sizin adınıza eşinize bağlanma büyüsü yapılabilir. Eğer ortada daha önce eşinize yapılmış bir bağlanma büyüsü bulunmuyor ama gene de büyü etkili olmamışsa çalıştığınız medyum hoca işinin ehli olmayabilir ya da siz yeteri kadar beklemiyor olabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Faydaları

Bağlama büyüsünün faydaları eşler arasında muhabbetin ve yakınlığın fazlalaşmasını sağlar. Bunun yansıması olarak da aşk güçlendikçe evlilik ve ilişki bağları tekrar güçlenir. Bağların güçlenmesi ve soğuyan tarafın eşine dönmesiyle birlikte eve huzur ve mutluluk hakim olur. Ayrıca evde yaşanan mutluluk ve huzur iş hayatına da yansır. Büyü yapılan kişi ise, daha mutlu, huzurlu ve sakin bir ruh haline girer. Gözü evinden ve eşinden başkasını görmez.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün yapımında olduğu gibi bağlama büyüsünün bozulma işlemi işinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Eğer bağlama büyüsü yapıldığı tespit edilirse bağlama büyüsü bozma işlemi ve uygulaması yapılabilir. Bunun içinde öncelikle hangi büyü yönteminin kullanıldığı bulunmalıdır. Tespit edilen yönteme göre bağlama büyüsü bozma uygulaması yöntemine karar verilir.

Bozma işlemini yapacak medyum Hocanın da işinin ehli olması gerekir. Aksi takdirde bozma işlemi ters teper ve uygulama yapılan kişi daha kötü hale girebilir. Büyü yapılırken medyum hocalar tarafından muska, yazı veya düğümlenmiş ip gibi materyaller düzenlenir. Bu eşyaların büyü altında olan kişiden uzaklaştırılması gerekir. Bu nedenle büyü bozma işlemi öncesinde bu materyallerin bulunması ve yine tecrübeli bir hoca tarafından evden uzaklaştırılması gerekir. Ancak bu şekilde büyü bozulma işlemi gerçekleştirilir.

Bağlama Büyüsü Kaç günde Etki Eder ?

Bağlama Büyüsü talep eden kişilerin en fazla sorduğu ve merak ettiği konu ise bağlama büyüsünün kaç günde etki ettiğidir. Bağlama büyüsünü yaptıran kişi son derece iradeli ve sabırlı olmalıdır. Medyum Hoca bağlanma büyüsü için belli bir gün vermeyecektir. Bu tür büyülerin etkileri yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Bağlanma büyüsünü etkileyen faktörlerin başında büyü yaptırmak istediğiniz kişinin sizinle mutlaka bir ilgi ve alakası olmalıdır. Eğer sizinle ilgisi ve alakası olmayan bir kişiye bağlanma büyüsü yaptırmak istiyorsanız, niyetiniz ve büyüye inancınız tam olmalıdır. Tam bir inanç ve tutkuyla büyünün tutacağına tüm kalbinizle inanmalısınız. 3 günde tutan büyüler olduğu gibi 30 günde tutan büyülerde bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır ?

Bağlama büyüsü tecrübeli ve işi ehli olan medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Medyum hocalar manevi varlıklarla konuşabilen gizli ilimler konusuna vakıf olmalıdır. Daha önce bağlama büyüsü yapmış ve başarılı olması da şarttır. Deneyimli ve daha önce bu büyüyü yapmış ve başarılı olmuş medyum hocayı seçmeniz önemlidir.

Bağlama büyüsünün sonuçları iyi niyetle yapıldığında, evlilik ve ilişkilerde mutluluk verici sonuçlar olarak büyüyü yaptıran kişilere döner. Mutluluk ve huzur ilişkilerine hakim olur. Bağlanma büyüleri sadece birbirleri ile ilişkileri olanlar için bir yöntem değildir. Aynı zamanda birbirleri ile ilişkisi olmayan insanları da birbirine bağlar. Tılsımdan ve bağlama büyüsü uygulaması yapılan bir insanın davranışlarının ne yönde değişeceğini de bilmek gerekir. Eşiniz hiç alışık olmadığınız ve sevmediğiniz davranışları sergilemeyecektir. Aranız da var olan sorunların yavaşça çözümlendiğini de fark edeceksiniz. Cinsel hayatınız da kötü gidiyor ve aranız cinsel yönden soğuk ise bağlama büyüsü sayesinde cinsel hayatınız iyileşir ve aranız cinsel yönden ilişkiniz düzelecektir. Bağlama büyüsü güzel sonuçlara vesile olur.

Yorum yapın

Call Now Button
Open chat