Bağlama Duası Hazırlanışı

Bağlama Duası Hazırlanışı

Bağlama duaları geçmişten günümüze kadar gelmiş günümüzde de yapımı devam eden dualardır. Dualar insanların olmasını istediği kendi çabaları ile elde edemedikleri isteklerini Allah’a el açarak doğru dua ve kelimeler ile istemesidir. Zaten birçok dini kitaplarda da bu konulara yer verilmiştir. Dualar insanlarla Allah’ın arasında iletişim kurmaya yarayan en güçlü araçtır.

Bağlama duaları ise insanların sevdiği insanlarla aralarında güçlü bir bağ kurmaya yarayan dualardır. Örneğin; eşinizden ayrılmışsanız, sevgiliniz ile aranız bozuksa, boşanmışsanız ve eşinizi hala seviyorsanız veya platonik aşk yaşıyorsanız bu dualar tam size göredir. Bu dualar sayesinde eski eşlerinizi geri getirebilir, sizi sevmeyen kişiden karşılık alabilir veya sevdiğiniz kişilerin size ilgi ve sevgi duymasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama dualarını hocaların yapabileceği gibi insanların kendisi de yapabilir ama her iki durumda da hocalardan yardım almak gerekir. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucu bu duaları kendinizin yapacağını düşünseniz de yapabilmeniz için bağlama dualarının yapılışını, okunacak dualarını, bilmeniz gerekir. Bilmediğiniz takdirde yaptığınız bağlama duaları etki göstermez. Bağlama Duası Hazırlanışı hocalar tarafından yapılmaktadır.

sevgiliyi baglama duasi kac gunde etki eder 300x300 - Bağlama Duası Hazırlanışı

Bağlama Duası Nasıl Hazırlanır?

Kişilerin bağlama dualarını yaptırmaları gereken olaylar yaşadıkları zaman evde kendileri bağlama duası yapmaya çalışır.  Bağlama duaları hakkından herhangi bir bilgileri olmadığı zaman internet üzerinden birçok araştırma yapar.  Yaptıkları bu araştırmalardan birisi de Bağlama Duası Nasıl Hazırlanır?  Hakkındaki araştırmalardır. Bu araştırmalardan elde ettikleri bilgiler doğrultusunda bağlama duaları yapmaya çalışsalar da etki etmez.

Çünkü internet üzerinde bağlama dualarının yapımı hakkında kesin ve net bir bilgi yoktur. Bulduğunuzu sandığınız bilgiler de eksik veya yanlış bilgiler içermektedir. Siz bu bilgi doğrultusunda bağlama duası yaptığınız zaman bağlama dualarınız etki etmeyecektir. Bu sebepten ötürü bağlama dualarınızı hocalara hazırlatmalısınız. Dilerseniz bu dualarınızı hocalara tamamlatabilir, dilerseniz de hocaların verdiği bilgiler doğrultusunda kendiniz yapabilirsiniz.   Hocaların verdiği bilgiler doğrultusunda yaptığınız bağlama dualarınız kısa süre içerisinde etki gösterecektir.

Bağlama Duası Yapmak

Her insan ister ki hayatı boyunca hep sevmek sevilmek isterler. Fakat bu her zaman mümkün değildir. Yaşadığınız bazı olumsuzluklar yüzünden hikayeleriniz yarım kalabilir. Tam aşkı buldum derken biranda kaybedebilirsiniz. Eşleriniz ile aranız bozuk olduğu zamanlarda kendinizi çok çaresiz hissedebilirsiniz. Platonik olarak birine aşk duymuşsanız veya sevgilerinize karşılık bulamıyorsanız bir zaman sonra bu durum çekilmez bir hal alabilir.

Bu duruma daha fazla katlanamayan kişiler Bağlama Duası Yapmak için çeşitli araştırmalar yaparlar. Bu araştırmaların sonucunda elde ettikleri bilgiler ile bağlama duası yapmaya çalışsalar da başarısız olurlar. Çünkü internet üzerinde edinmiş olduğunuz bilgiler çoğu zaman yanlış ve eksik bilgiler içermektedir. Bağlama Duası Yapmak için de ya bir medyum ile görüşmek gerekir ya da bir hoca ile iletişime geçerek bağlama duasını yaptırmak gerekir. Sizlerde eğer bir bağlama duası yaptırmak istiyorsanız gerekli olan medyuma veya hoca bulmanız gerekir.

ask ve baglama duasi 300x169 - Bağlama Duası Hazırlanışı

Etkili Bağlama Duası Yapılışı

Bağlama duaları hakkında en ufak bir bilgiye sahip olan kişiler Etkili Bağlama Duası Yapılışı hakkında bilgi araştırmaya başlarlar. Bu bilgilere ulaşmak için ise interneti tercih ederler. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu tarz bilgiler kesinlikle net ve doğru bir şekilde internet üzerinde yer almamaktadır. Bu bilgileri doğru bir şekilde bulmak istiyorsanız medyum veya hocaya gitmeniz gerekmektedir. Günümüzde ise bu tarz bilgileri veren güvenilir hoca veya medyumlar bulunmaktadır. Bu tarz medyumları bulmak istiyorsanız sitelerde bulunan yorumlar bölümünü iyice takip etmeniz gerekir. Çünkü ancak bu şekilde güvenilir bir medyum bulabilirsiniz.

Ömürlük Bağlama Duası

Bağlama duası yaptırmak isteyenlerin neredeyse hepsi Ömürlük Bağlama Duası yaptırmak isterler çünkü duanın bir süre sonra biteceğinden korkarlar. Sizlerde bu insanlar arasındaysanız ve ömürlük bir bağlama duası yaptırmak istiyorsanız öncelikle çok güvenilir ve işinde çok iyi olan bir medyum bulmanız gerekir. Bu tarz medyumları ise daha öncede dediğimiz gibi sitelerin yorumlar kısmını okuyarak bulabilirsiniz. Çünkü bu yorumlarda dua yaptıran kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler ise yaptırmış olduğu duaların nasıl bir sonuç verdiğini yorum olarak yazmaktadır. Ayrıca bu yorumlarda kişilerin hangi duaları yaptırdığını, nasıl bir sonuç aldığını, ne gibi etkiler aldığını ve hangi medyumlara yaptırdıklarını yazmaktadır.

 

Basit Tesirli Bağlama Duası konulu videomuzu tıklayınız…

Bağlama Duası Nasıl Okunur? ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. nihat taşkıran dedi ki:

    orhan hocama sonsuz tesekkür ediyorum sayesinde sıkıntılarımdan kurtuldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button