Bağlama Duası Yapılışı

Bağlama Duası Yapılışı

Bağlama büyüleri yüzyıllardır kullanılan bir büyüdür. Aşk hayatı bakımından yüzü hiç gülmeyen kişiler bağlama duaları sayesinde istedikleri kişileri kendilerine bağlamışlardır. Bağlama Duası Yapılışı nedir diye soracak olursanız, bağlama duası insanların kendilerine bağlanmasını istedikleri, sevgilileri, eşler, Platonik aşk yaşadıkları kişileri, ayrılmış olmalarına rağmen hala unutamadıkları eski sevgililerini veya eşlerini kendilerine bağlamak için Allaha el açarak doğru kelimeleri ve doğru duaları okuyarak Allahtan kişilerin kendilerine bağlanmasını istedikleri dualardır.

Bağlama Duası Yapılışı son derece önemli bir husustur. Çok etkili dua olan bağlama duaları doğru yapıldığı takdirde çok iyi sonuçları da beraberinde getirmektedir. Aksi takdirde beklentileriniz karşılıksız kalır. Bağlama dualarının etki etmesi ne kadar dualara ve bu duaları yapan kişilere bağlı ise, bağlama duası için edinen niyet de o kadar önemlidir. Dualarınızı iyi niyet ile etmiş ve Allahtan bu şekilde dualar yapmışsanız en kısa süre içerisinde etkisini görebilirsiniz.

Fakat niyetleriniz tamamen kötü birinin size bağlanması için bir yuvanın bir ilişkinin yıkılması gerekiyorsa üzgünüm ki dualarınız geri çevrilecek ve hiçbir etki göstermeyecektir. Ayrıca bağlama duaları yaparken yaptığınız en ufak hata da etki etmesini olumsuz etkiler. Bu sebeple eğer dualarınızı siz yapamayacaksanız bir hocadan yardım alarak yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

baglama duasi 300x225 - Bağlama Duası Yapılışı
Bağlama Duası Yapılışı

Bağlama Duası Yapımı

Bağlama Duası Yapımı zor veya kolay olarak tartışmaya açık bir konudur. Mesela bu duaların yapımı ile en ufak bir bilgisi olmayan kiler bu duaları yapmaya kalktıklarında yapımı zor gelir. Bir hoca tarafından yapıldığında ise onlara göre kolaydır. Çünkü bu hocalar bu bağama dualarının yapımına yıllarını vermiş ve arttık sürekli yaptıkları için alışılmış bir durum olduğundan kolay gelir. Aslında Bağlama Duası Yapılışı insanlar için de çok güç olan bir durum değildir. Yine de hocalardan yardım almakta fayda vardır.

Bu sayede hem kesin hem de kalıcı bir çalışma olacaktır. Bağlam büyüsü hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan kişiler için bağlama büyüsü yapmak neredeyse imkansızdır. Bu durumda bilgilendirilmek için hocalardan yardım alabilirsiniz. Sadece bu konularda değil hocalar merak ettiğiniz her konuda size sonsuz bilgi verecektir. Bağlama dualarını siz yapamadığınız takdirde bu işlem hocalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bağlama Duası Yaptırmak

Geçmişten günümüze kadar bir çok kişi Bağlama Duası Yaptırmak istemiştir. Bunun sebebi ise hayatlarındaki karşılarına çıkan olumsuzluklar yüzündendir. Bu olumsuzluklar ilişkileri konusundaki olumsuzluklardır. Örneğin, birini çok seviyor o sizi sevmiyorsa, bitmek üzere olan bir evliliğiniz varsa, ayrılmak zorunda kaldığınız bir sevgiliniz varsa veya yıllar önce boşanmış ama eşinizi hala seviyor ve geri kazanmak istiyor olabilirsiniz. Bu konularda aslında kesin ve kalıcı bir çözüm vardır. bu da bağlama duası yaptırmaktır.

Bağlama dualarına sahip olmak için yapmanız gereken bir hoca ile iletişime geçmek olacaktır. Daha sonra hocaların size soru cevap şeklinde yaptığı anket şeklindeki soruların doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekir. İlişki durumunuzdan yeteri kadar bahsetmeniz de önemlidir. Sizden aldığı bilgiler sayesinde hocalar size bağlama duası hazırlayacaktır. Dilerseniz bu işleme hoca devam edebilir dilerseniz de, hocanın hazırlamış olduğu dualar ve hocadan edindiğiniz bilgiler doğrultusunda kendiniz dualarınızı tamamlayabilirsiniz.

baglama duasi uzman hoca medyum orhan 300x200 - Bağlama Duası Yapılışı
Bağlama Duası Yaptırmak

Bağlama Duaları Yapmak

Günümüz de Bağlama Duası Yaptırmak son derece günah olarak görülmektedir. Bu düşünce tamamen yanlış bir düşüncedir neden diye soracak olursanız bağlam duası yapımında dinimize aykırı hiçbir olumsuz etken yoktur. Aynı zamanda Allah kullarından onunla iletişim kurmaları gerekiyorsa dua yöntemi ile ellerini açarak iletişim kurmasını istemiştir. Bağlama dualarındaki amaç da tam olarak bu doğrultudadır. Allahtan olmasını istediğimiz bizi sevmesini bize bağlanmasını istediğimiz birini dua yöntemini kullanarak doğru cümleler ve doğru dualar ile Allahtan istemektir. Yani bağlam dualarında İslam dinine aykırı hiçbir husus bulunmamaktadır.

Bağlama Duası Yapılışı konuyla ilgili videomuz günceldir…

Bağlamak İçin Okunan Dua

Bağlama duaları yapılırken Bağlamak İçin Okunan Dua son derece büyük önem taşımaktadır. Bu duraları yaparken doğru kelimelerin ve doğru duaların seçilmesi bağlama dualarının etkisin doğrudan etkilemektedir. Eğer bağlama duası hakkında bir bilginiz yok ise bir hocadan yardım alarak ondan istediğiniz konularda bağlama duası istemeniz yeterli olacaktır. Zaten hocalar size gereken duaları hazırlayacaktır. Hazırlanan bu duaların yapılması halinde kısa süre içinde etkisin göreceksiniz.

En Çok Yapılan Bağlama Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button