Bağlama Duası

Bağlama Duası

Tarih boyunca aşk insanların en önem verdiği konulardan biridir. Konu aşk olunca âşık çiftlerin birbirlerine olan bağları zayıfladığı ve eşlerden birinin ilgisinin başka yönlere kaydığı noktada bağlama duaları evli çiftlerin ya da ilişkisi bulunan çiftler için alternatif çare olmayı sürdürüyor. Bağlama duaları, sevdikleri ilgilendikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler tarafından talep gören uygulamalardan birisidir.

Söz konusu aşk ve sevgi ise, sevgiliyi geri getirme ya da mucize geri döndürme duası eden kişilerin, dua sonucunda ortaya çıkacak etkilerinin sorumluluklarına hazır olan kişiler tarafından uygulanması gerekir. Bu durum özellikle kendisiyle ilgilenmeyen kişileri kendilerine bağlamak isteyenlerin başvurdukları yöntem olan bağlama duaları sonucunda karşısındaki insanda ortaya çıkan olumsuzluklara karşı hazır olması faydalı olur.

Olumsuz sonuçlardan kurtulmanın tek yolu ise konu hakkında uzman tecrübeli ve deneyimli bir medyum hocadan yardım ve destek talep edilmesidir. Dualar, büyülerden farklı olarak, duaları dilek olarak görmek gerekir. Duaları isteklerinizi yerine getirmek için bir araç olduğunu düşünmek doğru değildir. Sevgilimi kendime bağlamak için dua ediyorum demeniz bu sonuca anında ve bir anda gerçekleşeceğini düşünmemeniz gerekir. Uzun lafın kısası bağlama büyüsü gibi sonuç olarak kendine bağlama olan bir uygulama olarak düşünülmemelidir.

Bu arada bağlama duaları yöntemiyle bağlanması hedeflenen kişinin duayı eden kişinin sevgilisi ya da eşi olması gerekir. Ya da bağların sonradan zayıfladığı ama geçmişte gönül ilişkisi bulunan kişi olması duaların sonucunun olumsuz olma ihtimalini de azaltır.

kocayi eve baglama duasi e1662322590789 300x207 - Bağlama Duası
Bağlama Duası

Sevgiliyi Geri Döndüren Dua

Sevgiliyi geri döndüren dua ile sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Sevgiliyi geri döndüren dua uygulaması sonucu ortaya çıkacak olumlu ya da olumsuz sonuçların hepsinden duayı yaptırmayı talep eden kişi sorumludur. Bağlama duası etkileri olumsuz olma ihtimali duayı yaptırmak istediğiniz kişi sevgiliniz değilse ortaya çıkacaktır.

Sevgiliyi geri döndüren dua yaptırmak isteyen kişiler bu gibi etkileri düşünüp ona göre karar verilmelidir. Bu uygulama için mutlaka uzman yetenekli ve deneyimli bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Uzman ve deneyimli medyum hocanın desteği ile yapılan sevgili döndüren dua ve mucize geri döndürme duası genellikle ilişkisi olan ve karşısındaki kişiyle ortak bir gelecek olmasını bekleyen ama normal yollarla kendisine bağlayamayan kişiler tarafından yaptırılması tercih edilmektedir.

Mucize Geri Döndüren Dua

Mucize Geri Döndüren Dua yaptırmak için medyum hocadan yardım talep eden kişiler, sevgililerinin kendilerine sonsuza kadar bağlanmasını ve onlarla beraber olmak isteyenlerden oluşmaktadır. Eğer bu uygulama doğru ve usulüne göre yapılırsa ve araya giren başka faktörlerin araya girmemesi durumunda manevi sonuçları ulaşabilir. Ancak işini bilen bir medyumun yardımıyla yapılmalı aşk konularında ortaya çıkacak sonuçların sorumluluğu alınmalıdır.

Kocayı Bağlama Duası

Evli ve birbirlerini çok âşık olan çiftlerin bile zamanla araları bozulabilir. Genelde de evden uzaklaşan tarafı çoğunlukla geri döndürmek için çaba harcayan taraf kadınlardır. Kadınlar kocayı bağlama duası ile kocalarını eve geri döndürmek isterler. Kocayı bağlama duaları ile birbirinden uzaklaşan çiftler, birbirlerine yeniden aşkla bağlanır ve genellikle sonuçlar olumlu olur. Bağlama duasının amacı eşleri birbirine yakınlaştırıp ömür boyu mutlu olmalarını sağlamaktır.

Ancak duanın nasıl yapılacağı ve dua etmek için yapılması gereken ritüeller, bu ritüellerin uygulanma şekilleri için konusunda uzman ve deneyimli bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Kocayı bağlama amacıyla yapılan dualara başvuran kişilerin istenmeyen sonuçlarla karşılaşma ihtimalleri daha az olduğundan sonuçların getirilerine katlanma zorunlulukları da daha az olacaktır.

Bağlama Dualarının Sonuçları

Bağlama dualarının ve sevgiyi arttırma duası sonuçlarının başarılı olabilmesi için en önemli faktör uygulamanın doğru biçimde yapılmasıdır. Bunun yanı sıra bağlama duasının yaptırılacağı kişinin geçmişte gönül bağı olması gerekir. Ayrıca bağlama dualarının sonucunun sevgilerin zayıflamış olduğu ve kocalarının kendilerinden uzaklaştığını hisseden kadınların talebi ile yapılması durumunda bağlama dualarının sonuçlarının başarılı olma ihtimal oldukça yüksektir.

Gözden kaçırılmaması gereken nokta diğer yönteme göre daha etkili olduğu da doğrudur. Koca bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler istenmeyen sonuçlarla karşılaşma ve istenmeyen yükümlülüklerle karşılaşma ihtimali azdır. Uzman ve deneyimli bir medyumdan destek alınması şarttır.

Terk Eden Sevgiliyi Bağlama Duası

Sevgilisi tarafından terkedilen kişilerin yaptırarak istedikleri sonuçlara ulaştıkları bu uygulama terk eden sevgiliyi bağlama duaları olarak da bilinir. Hiç kimse emek sarf ederek oluşturdukları ilişkinin bozulmasını seyretmek istemezler. İlişkileri bozulan ve terk edilen taraf kendilerini terk eden sevgiliyi bağlayarak sevgi arttırma duası yaptırmayı talep ederler.

Bu anlamda bağlama dualarının istediğiniz sonuca ulaşmasını mümkün kılan ve sevgililerin geriye dönmelerini sağlayabilir. Geçmişte yaşadığınız ilişkinizi yeniden yaşamak, sevgiliyi deri döndürmek kolay olabilir ama beklenmeyen faktörler işin içinde girdiğinde ince detayları bulunan yöntem konusunda hakkında yetenekli ve konusunda uzman medyum hocalardan yardım ve destek alınmalıdır.

Usulüne uygun yapılan uygulamanın sonucunda sevdikleri kişinin onlara geri dönmesi ve beraber bir gelecek tesis etmeleri mümkün olabilir. Akıldan çıkarılmaması gereken nokta bağlama dualarının çeşidi ne olursa olsun olumlu sonuçlanabilmesi için uygulamanın doğru şekilde yapılı bağlama duaları yapılacak kişilerin daha önceden bir ilişkileri olması gerekir. Duanın başarılı olmasında en büyük etkendir. Kısacası kişiler arasında ilişki olduğunda bağlama duasının başarısı olma ihtimali de gitgide artıyor.

terk eden sevgiliyi baglama duasi e1659860841349 300x174 - Bağlama Duası

Bağlama Duasının Etkileri

Hayatta her zaman her istenilen şey gerçekleşmiyor. Sorunlar ve sıkıntılar insanları üzebiliyor. Bazıları için ise eşinin ya da sevgilisinin onu terk etmesi yıkıcı bir hal alabiliyor. Kendisini bırakıp giden ya da terk eden kocasını doğal ve normal yollardan döndüremeyenler ve bu konuda başarılı olamayanlar kendilerini bağlama duası konusunda kendilerine yol gösterecek medyum hocaların kapısında buluyorlar. Hal böyle olunca bağlama duası ile terk edilme ve soğuma sorunlarının aşılması mümkün olabiliyor.

Umudunu yitirenler ve terk edilenler işinin ehli uzman bir medyum hocadan destek talep ederek sevgilileri ile tekrar mutlu bir beraberlik yaşayabilirler. Eşinizin artık sizi eskisi kadar sevmediğine inanıyor ya da evliliğinizin ilk yıllarındaki gibi size bağlı olmadığını düşünüyorsanız bağlama duası okuyup bağlama duaları etkileri ile evliliğinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bağlama duası, ilişkileri çalkantılı olan, aşklarında teklemeler yaşayan çiftlerin başvurduğu bir duadır.

Bağlama duası etkileri kısa sürede olumlu bir yönde görülmesini istiyorsanız, öncelikle niyetiniz iyi olmalıdır. Bağlama duasını tüm kalbinizle istemelisiniz. Bağlama duaları etkileri kısa sürede görülecektir. Bu etkilerin bazıları; eşiniz bir parça içine kapanabilir ancak bu iyiye işarettir. Bu kısa süreden sonra eşiniz daha fazla sevgi, aşk ve muhabbetle size ve yuvasına dönecektir. Bu duanın en önemli detayı ise iyi niyetle yapılmış olmasıdır. Öncelikle erkeğin taleplerini, beklentilerini ve kişiliğini bilmeniz ve anlamanız gerekir.

Bu bilgilerin yanı sıra sevdiğiniz erkeği size bağlayacak aşk, sevgi, muhabbet duaları ve uygulamaları vardır. Dua etmek, erkeği kendinize bağlamak için yapılacak en iyi şeydir. Ancak unutulmaması gereken hangi duayı yaptırmayı düşünürseniz düşünün kalbinizin içindeki niyetin iyi olması, sabır ve iradenizin güçlü olması gerekir.

Basit Tesirli Bağlama Duası konuyla alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. Sabahat aslan dedi ki:

  Kocam benden soğumuştu gözü hep dışarda olan birine dönüşmüştü orhan hocayi internetten buldum tesadüfen aradım işlemden bahsetti önce allahın izniyle sonra orhan hocanin etkisiyle kocam 180 derece değişti şimdi bana tamamen bağlı hale geldi şeytan kulağına kurşun

 2. sıla f. dedi ki:

  Burada birçok hocanın yorumunu okudum fakat en çok dikkatimi çekenler arasında orhan hocam vardı. Çünkü bir tane bile kötü yorumu yoktu çevremdede aynı şekildeydi benim halamın kızı ve teyzem yine orhan hocam sayesinde dertlerine çare bulmuşlar banada önerdiler.kendisine bende bağlama için aşk celbi yaptırdım çok sürmeden bozulan nişanım yeniden takıldı. Orhan hocanın sayesinde mutlu bir evliliğin adımlarını yeniden attık. Allah orhan hocamdan razı olsun.

  1. Sultan dedi ki:

   Peki ucret nekadr verdinz .gercektn memnun kaldinzmi.

   1. sıla f. dedi ki:

    ben menun kaldım kendisindende hoşnut kaldım hakkaniyetle yaklaştı bana işlemde sonuç verdi fiyat konusuna gelince uygundur orhan hoca fiyat konusunda yardımcıda oluyor

  2. saliha dedi ki:

   Sıla hanım; kaç günde etki başladı acaba söyleyebilirmisiniz?

   1. sıla f. dedi ki:

    saliha hanm hafızam yanıltmıyorsa ya 24 yada 25. günden sonra bir takım şeyler oldu sonrasında kendi aradı zaten

    1. saliha dedi ki:

     Çok teşekkür ederim sıla hanım

 3. FAVZİ OLGUN AKAR dedi ki:

  SELAMLAAR BEN ORHAN HOCAMA EŞİME BAĞLAMA VEFKİ YAPTIRMAK AMACIYLA TANIŞMIŞTIM. BAĞLAMA VEFKİNİ YAPTIRDIKTAN SONRA ARAMIZ BAYA BİR DÜZELDİ VE ŞUAN ASLA KAVGA ETMİYORUZ. BEN İSE HALA ORHAN HOCAMA VE ALLAHA DUA EDİYORUM KOCAMDAN VE ŞUANKİ HALİNDEN ÇOK MEMNUNUM. BİRKEZ DAHA BURADA ORHAN HOCAMA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM İYİKİ VARSINIZ HOCAM.

 4. müge sak dedi ki:

  Daha yeni evlenmiştim sevdiğim o adamla fakat hani derler ya cicim ayları diye sanki bizim o cicim ayları biraz erken bitmişti. Daha evliliğimizin 1.yılı bile dolmadan sürekli kavga eder olmuştuk ve eşim benden git gide soğuyordu buna bir çare bulmam gerekiyordu. Bir arkadaşım vardı sürekli bu tür konularla ilgilenen. Arkadaşıma sorduğumda bana orhan hocayı önerdi ilk başta çekindim tabi fakat evliliğim gözlerimin önünde eriyip gidiyordu bende aşk ve bağlama duası yaptırmaya en son karar verdim ve inanamadım 40 gün içinde eşim o aşık olduğum adam bana sırılsıklam aşık gibi duruyordu ve o günden sonra bir daha kavga etmedik. En tuafıma giden şeyde bu olmuştu. Orhan hocamı herkese tavsiye ederim on numara hocadır.

 5. kübra talaş dedi ki:

  Selamlar ben daha önceden başka bir hocaya vefk yaptırmıştım ve artık hoca mı yapamadı yoksa tutmadı mı bilmiyorum ama olmadı bir türlü. Daha sonrasında orhan hocam ile tanıştım ve bu daha önce yaptırdığım vefki hocama bildirdim daha sonrasında ne yapmamız gerektiğini konuştuk orhan hocam bana vefk yerine celb önerdi ve şuan işlemin 26.günündeyiz etki başladı sevgilim kendiliğinden arayıp yazıyor şimdi ama tam istediğim seviyede değil inanıyorum daha iyi olacak. Bugüne kadar orhan hocam asla yalnız bırakmadı ne sorduysam cevapladı allah orhan hocamdan razı olsun.

 6. zerrin fatsalı dedi ki:

  Benim kocamı benden ayrılması için kaynanam resmen dolduruyordu ve eşimde gerçekten bu yola doğru sapmıştı artık görüyorum. Ağzını açtığı zaman her iki kelimesinden biri boşanmak oluyordu. Sürekli başını alıp gidiyordu bir yerlere. Bense öyle boş boş duruyordum kaynanamın eşimi dolduruşunu izliyordum tabi daha sonrasında artık dur demenin zamanının geldiğini anladım ve araştırmalarım sonucunda orhan hocama ulaştım. Toplamda 1 hafta boyunca hocam ile konuştuk ve bağlama duası yaptırmaya karar verdim. 20 gün içinde bağlama duası etkisini göstermeye başlamış olmalı ki eşimin artık düzeldiğini annesini dinlemediğini gördüm. Bana artık nasıl aşkla baktığını gördüm. orhan hocam bir yuvayı daha kurtardı allah razı olsun iyiki var.

 7. mahmut sarıhan dedi ki:

  BEN ORHAN HOCA İLE CANIMDAN ÇOK SEVDİĞİM EŞİMİ KENDİME DAHA ÇOK BAĞLAMAK ADINA BAĞLAMA VEFKİ YAPTIRMAK AMACIYLA TANIŞTIM. ŞÖYLE BİR DİP NOT DÜŞMEKTE FAYDA VAR ORHAN HOCA SİZ ONDAN DUA YAPTIRMASANIZ BİLE SORULARINIZI CEVAPLIYOR VE İYİ OLMANIZ İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR. AKLINIZDA BİR GRAM SORU İŞARETİ BIRAKMIYOR. BENDEDE AYNISI OLDU KONUŞTUKTAN SONRA AKLIMDA 1 TANE BİLE SORU İŞARETİ BIRAKMADI VE İYİKİ BÖYLE BİR DURUM ORTAYA ÇIKTI ÇÜNKÜ ŞUAN 39.GÜNDEYİZ DUADA. HERŞEY YERLİ YERİNE OTURMUŞ GİBİ SADECE DUANIN BİTMESİNİ BEKLİYORUZ. ALLAH ORHAN HOCAMIN TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN.

 8. sevtap ç. dedi ki:

  Özellikle sevgilim tarafından terkedilince yıkılmıştım resmen bu tür olaylarıda sürekli araştırdığım için orhan hocamıda bulmak zor olmadı. Birçok yorum okudum orhan hocam hakkında ve referansını gördüm hiçbir kişiden olumsuz bir yanıt almadım. Şuan aşk duası hazırlanma aşamasında ve yakın bir zamanda orhan hocam kargo yollayacak adım gibi eminim ki orhan hocam kimsenin yüzünü kara çıkartmadığı gibi benimkinide kara çıkartmayacaktır.

 9. medine karakaya dedi ki:

  Merhaba dostlar size anlatacaklarım baya acıklı bir olaydır. Evlendikten sonra kocam tarafından şiddet görmeye başladım. Sanki evlendiğine pişman olmuş gibiydi veya biri zorlamışta evlenmiş gibiydi. Beni dövüyordu, alkol deseniz vardı, aldatmadan bahsetmiyorum bile. Benim ise kocamdan başka kimse yoktu hayatımda ve onu çok seviyordum. Evet yanlış bir şey yapıyordu döndürmek istiyordum ama dinlemiyordu bile beni. Daha sonrasında komşum eda abla bana böyle böyle bir hoca var dedi ve araştrdığımda orhan hocam ile tanıştım durumumu anlattım ve bana özel bir şey hazırlayacağını söyledi. Bu hazırlama süreci 5 gün sürdü ve sonunda kargoya verdi. Kargo geldikten sonra dediklerini harfiyen yerine getirdim şuan 25.gün ve eşimle aramız o kadar iyiki sanki bütün anlattığım şeyleri yapan o değil gibi. orhan hocamızın eline koluna sağlık benim evliliğimi kurtardı inşallah sizinkinide kurtarır.

 10. faik gönye dedi ki:

  Buradan orhan hocama şükranlarımı sunuyorum şuan aşk duasının 32.günündeyim ve etkisini öyle bir görmeye başladım ki o hiç pas vermeyen kız gitti ve yerine beni ilgiye odağa boğan, aşka doyduran, sevgiye doyduran bir kız geldi. Bu nasıl oldu hala inanamıyorum rüyada gibiyim asla bitmesini istemediğim. Sizde eğer çekiniyorsanız orhan hocamı tercih edebilirsiniz. Pişman olmazsınız

  1. Engin dedi ki:

   Doğrumu bunlar ya. Lütfen söyleyin kafam çok karıştı

   1. FAİK GÖNYE dedi ki:

    KAFA KARIŞACK BİR DURUM YOK DOSTUM BAŞIMDAN GEÇENİ YAZDIM ALDIĞIM SONUCU YAZDIM BEN HOCAMDAN RAZIYIM ALLAH TA ONDAN RAZI OLSUN

  2. engin dedi ki:

   ilk etkiyi 32. gündemi aldınız yani. daha öncesinde aram mesaj vs olmadımı?

   1. FAİK GÖNYE dedi ki:

    Öncesinde olmadı ama paylaştığım durumlara bakıyordu sadece

    1. engin dedi ki:

     teşekkürler faik bey…
     vefk yaptınız sanırım

 11. Özge dedi ki:

  Gerçekten doğru mu bu bende yaptırmak istiyorum ama dolandırilirim diye korkuyorum

  1. Sevtap Ç. dedi ki:

   Özge hnm ben yaptırdım sonuç aldım işin dolandırılma kısmında ise orhan hoca dürüst birisi yapabileceği neyse onu söyler size fazlasını vaad etmez ve ne zaman ararsanız ulaşırsınız eğer sıkıntınız varsa çalışmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/