Bağlama Duasının Yapılışı

Bağlama Duasının Yapılışı

orhan 300x300 - Bağlama Duasının Yapılışı
Bağlama Duasının Yapılışı

Bağlama duaları adından da anlaşılacağı gibi kişileri birbirine bağlamak ve aralarında güçlü bir bağ oluşturmak amacı ile yapılan dualardır. Eşleri ile arasında sorun olan kişiler artık eşlerinin kendini eskisi gibi sevmediğini ve onunla eskisi gibi ilgilenmediğini düşünmemektedir. Bunun sebebi bazen sevdiği kişinin en ufak bir tavrı yanlış bir davranışı veya ilgisiz kaldığı herhangi bir an olabilmektedir. Bazen ise evliliklerde bir zaman sonra şiddetli geçimsizlik başlamaktadır. Kişiler eskisi gibi birbiri ile konuşmamakta ve mecbur kalmadıkça birbirinin güzünü bile görmek istememektedir.

Bazen kişilerin söylediği en ufak bir kelime bile eşleri kırabildiği için böyle düşünülse de aslında bazen kişiler evliliklerden kısa bir süre sonra soğuyabilmektedir. Sevdiği adam ve kadın ile arasında sorun olan kişiler genel olarak başka omuzlara yaşlanmak ve rahat bir nefes almak istemektedir. Buna bağlı olarak da aldatmalar ortaya çıkmaktadır. Bazen ise kişilerin sonradan ortaya çıkan veya önceden olan ve son zamanlarda artış gösteren kötü alışkanlıkları kişilerin arasını açabilmektedir. Sevdiği adam ve kadın ile arasının kötü olmasına dayanamayan ve eşinin eski ilgisini ve sevgisini özleyen kişiler sevdiği kişiyi tekrar kazabilmek için bağlama duası yapmak istemektedir.

Bağlama Duası sadece evli olan kişilere has bir durum değildir. Sevgilisi olan, sevdiği kişiler ile arası kötü olan, nişanlılar, platonik âşıklar ve sevgisine karşılık alamayan kişiler tarafından da yapılmakta ve yaptırılmak istenmektedir. Bağlama duaları medyum ve hocalar tarafından yapılan bir uygulamadır. Fakat bu duaların evde de yapımı yapılabilmektedir. Bağlama dualarını evde yapmak isteyen kişiler Bağlama Duasının Yapılışı ile ilgili araştırma yapmakta ve bu duaları evde yapmak istemektedir. Genel olarak nu duaları evde deneyen ve olumlu bir sonuç alamayan birçok kişi vardır.

Fakat bu durum bağlama dualarının etkisi olmaya bir dua olduğu anlamına gelmemektedir. Bu dualar internet üzerinde bulunan bilgiler ile yapılmaktadır. İnternet üzerinde bu konular ile hiçbir bilgisinin olmadığı iki kelimelik yazıya sahip olan birçok medyum adı altındaki kişinin adı ve bilgisi bulunmaktadır. Bu bilgiler tamamen kişileri kandırmak amacı ile yazılabilmektedir bazen bu yüzden de bu yazı ile yapılan bağlama duaları her zaman etki göstermemektedir. Ayrıca etkili bir dua için bir medyum tarafından duaların hazırlanması gerekmektedir. Bu yüzden her zaman bir medyuma ve işinde iyi olan bir hocaya ihtiyaç vardır.

Evde Bağlama Duası Yapımı

Bağlama Duası yaptırmak isteyen kişiler genel olarak aşk konusunda sıkıntıları olan kişilerdir. Genel olarak bu kişiler evlilik hayatında sıkıntıları olan kişiler, sevdiği tarafından karşılık alamayan kişiler, sevdiği kişiler ile arasında sorun olan kişiler, sevgililer, nişanlılar, bağlama duası yaptırmak istemektedir. Aldatılma durumlarında, sevdiği kişiler tarafından karşılık alınmaması durumunda ve eskisi gibi ilgi alamayan kişiler bu konuda oldukça sıkıntı ve üzüntü yaşamaktadır.

orhan 1 300x300 - Bağlama Duasının Yapılışı
Evde Bağlama Duası Yapımı

Sevdiği kişileri elde etmek ve kendine bağlamak amacı ile bağlama duası yaptırmak isteyen kişiler öncelikle Evde Bağlama Duası Yapımı ile ilgili evde araştırma yapmakta ve bu duaların kendine getirilerini araştırmaktadır. Bağlama Duası Yapımı kişiler tarafından fa yapılabilmektedir fakat etkili bir dua elde etmek için duaların işinde uzman birisi tarafından yani hocalar ve medyumlar tarafından hazırlaması gerekir. Hazırlanan bağlama duaları evde kişiler tarafından doğru saatlerde ve doğru bir şekilde okunması ile tamamlanır.

Bağlama duaları yapımından hemen sonra etki göstermez. Aşamalı bir şekilde etkisi göstermesi görülen bağlama dualarının etkileri sabır ile beklenmelidir. Doğru bir şekilde okunan bağlama duaları 7 ile 21 gün arasında etkisini göstermektedir. Oldukça etkili ilan bağlama duaları sevdiğiniz kişileri size bağlayacak ve sevdiğiniz kişiler ile ömür boyu mutlu bir hayat kurmamızı sağlayacaktır.

Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum

Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum isteyen birçok kişi bu düşüncesinden ve isteğinden vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Bunun sebebi ise bağlama duası yaptırmanın günah olduğu düşüncesine kapılmalarından kaynaklı bir durumdur. Fakat bu konu ile ilgili birçok kişinin yanılmış olduğunu bilmenizi isterim. Çünkü bağlama duası yaptırmak günah değildir. Bundan belki yüzyıl öncesinde de bu konuda birçok kişi de bağlama dualarının günah olduğunu düşünmekteydi.

Sonrasında birçok din adamı ve bu konu da söz sahibi olan bir-çok kişi yazılı ve sözlü bir açıklama yapmış ve bağlama duaları yaptırmanın günah olmadığını açıklamıştır. Genel olarak kişiler bağlama duaları ile bağlama dualarını karıştırmakta ve bu yüzden bağlama dualarının günah olduğunu düşünmektedir. Bu konu ya da bir açıklık getirecek olursak aslında ne bağlama duası ne de bağlama büyüsü günah değildir. Sadece kötü niyetler ile yapılan kara büyü ve kara dua diye adlandırdığımız dualar günah sayılmaktadır.

Mesela bağlama duası yaptırmak istediğiniz kişi eğer evliyse ve size bağlanması için eşinden ayrılması ve aldatması gibi durumların gerçekleşmesi gerekiyorsa bağlama duaları günah sayılmaktadır. Kötü niyet ile yapılan bağlama dualarının genel olarak etkili bir dua olduğu görülmemektedir. Bu duaların evde yanlış bilgi ile yapılması sonucunda birçok olumsuz sonucu da beraberinde getirdiği bilinmektedir. Bu yüzden bağlama duası yaptırmak istediğiniz niyet her zaman olmalıdır.

 

Bağlama Duasının Yapılışı konulu videomuzu tıklayabilirsiniz

Bağlama Duaları Yaptırmak

Aşk tarih boyunca insanların en önem verdiği konulardan birisi olmuştur hep. Her ne kadar paranın, malın, mülkün mutluluk getirdiği düşüncesi olsa da insanlar hep mutluluğu başka yerlerde arasalar da aslında hep en büyük mutluluklar aşktan gelmektedir. Her ne kadar bazı insanlar benim asla aşk ile işim olmaz kimse ile uğraşamam gibi düşüncelere sahip olsalar da er ya da geç her insanoğlu aşkı muhakkak ki tadacaktır. Asla birini sevemeyeceğim diye düşünen kişilerin bile aşk her zaman kaçınılmaz sonu olmuştur.

Çünkü aşk yaşanması gereken en kutsal duygudur ve her insan bir kere bile olsa bu duyguyu tatmaktadır. Bazen kişiler yanlış kişiye de aşık olsa bu kişiyi hayatının her anında yanında görmek ister. Fakat her istenen şeyin bazen olmadığı gibi bu da her zaman olmaz.  Sevdiği kişileri sürekli olarak yanında görmek ve kendine bağlı görmek isteyen kişiler Bağlama Duaları Yaptırmak ve sevdiği kişileri ömür boyu hayatında görmek isterler. Bağlama duaları bir medyum veya hocaların hazırlanmasından sonra kişiler tarafından evde okunabilmektedir.

Bağlama İçin Okunan Dualar

Kişilerin birbirine bağlanması konusunda oldukça etkili bir yöntemdir. Adından da anlaşıldığı gibi bağlama ama yapılan Bağlama İçin Okunan Dualar kişiler arasındaki var olan bağı güçlendirir, kişilerin muhabbet kurmasına yardımcı olur ara da herhangi bir bağ ve muhabbet yoksa bile kişiler arasında bir bağ oluşturarak muhabbet kurmasına yardımcı olur. Ömürlük olan bu bağlama duaları kişilerin hayatlarını sevdiği kişiler ile geçirmesinde büyük katkıya sahiptir.

En Çok Yapılan Bağlama Duası ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button