Birisini Kendine Aşık Etme Duası

Birisini Kendine Aşık Etme Duası

Birisini Kendine Asik Etme Duasi 300x300 - Birisini Kendine Aşık Etme Duası
Birisini Kendine Aşık Etme Duası

Birisini kendine aşık etme duası yaptırarak İstediğiniz bir kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Bu dua ile birlikte yeryüzünde yaşamakta olan tüm kişilerin size karşı olan aşk durumunun yükseltilmesini sağlayabilirsiniz. Uzun süreden beri istediğiniz bir kişi ile beraber olmak istemeniz halinde fiziki şartların buna müsaade etmemesi durumunda bu duanın yaptırması ile birlikte sizlere de mutluluğa adım atabilirsiniz. Uzun süreli olarak kendinize sorun olarak görmüş olduğunuz bu önemli problemi bu dua ile aşmış olursunuz.

İnsanlar kendilerine olan ilginin artması için birtakım hususlara dikkat etmektedirler. Fakat bu hususları her ne kadar da dikkat edilse bile bazen istedikleri sonuçları alamadıkları olmaktadır. böyle bir durum ile karşılaşmanız halinde size birinin aşık olmasını istiyorsanız yapılması gereken en son ve en etkili çare olarak aşık etme duasını kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz kişi size herhangi bir sorun çıkartmadan direkt olarak ilgi düzeyinde büyük bir artış meydana gelecektir.

 

Birisini Kendine Asik Etme Duasi Nedir 300x300 - Birisini Kendine Aşık Etme Duası
Birisini Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Birisini Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Son zamanlarda neredeyse herkesin diline dolanmış olan birini kendine aşık etme duası nedir? Bu dua ile birlikte ne gibi kazanımları elde edilebilir? Duanın etki etmesinin en büyük sebepleri arasında neler gösterilmektedir?

Bu dua ile birlikte herhangi bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için bir bayan veya bir erkek olmanızın herhangi bir farkı bulunmamaktadır. İstediğiniz bir bayanın veya istediğiniz bir erkeğin size aşık olmasını istemeniz halinde bu konu ile ilgili yapmış olduğunuz çabaların etkisiz kalması durumunda duanın direkt olarak yapılması ve etki göstermesi durumu söz konusudur. Duayı yaptırılmış olan birçok kişinin yapmış olduğu yorumlara dikkat edildiğinde duanı hızlı bir şekilde tesir ettiği ve neredeyse                                                                               imkansızı başardığı görülmektedir.

İnsanlar bazen oldukça yüksek seviyede aşk acıları yaşayabilmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmakta olan biri iseniz bu duanın yapılması ile birlikte sizler de bu acıya son verebilirsiniz. İstediğiniz kişi ile uzun süreli bir ilişkiye başlangıç oluşturabilirsiniz. Sadece günümüzde değil yüz yıllar öncesinden bile kullanılmakta olan bu dua ile birlikte sizler de büyük sıkıntılardan kurtulup daha güzel günlere erişebilirsiniz.

Birisini Aşık Etme Duası

Dua ve büyü ile ilgili pek bilgisi bulunmayan kişiler tarafından son zamanlarda birisini aşık etme duası oldukça yoğun bir şekilde araştırılmaktadır. Bu konularla ilgili çok fazla bilgisi olmayan kişiler bu duanın varlığından ne kadar haberdar olmadığı bilinmektedir. Duanın yüzyıllardan beri kullanılan en etkili bir dua olduğunu görmek ile birlikte birçok kişi mutlu olmaktadır. Bunun sebebi birçok kişinin bu dua neticesinde sevdiği kişi ile yakın bir zaman içerisinde kavuştuğu görülmesidir.

Fiziki olarak yapılan tüm her şeye rağmen karşı tarafın sizin ilginize karşılık vermemesi halinde bu duanın yapılması tavsiye edilmektedir. Aşık etme duası adı altında yapılan bu dua ile birlikte birçok kişi imkansız olarak nitelendirilebilecek karşı taraftan ilgiyi net bir şekilde gördüğü belirtilmiştir. Yapılmış olan yorumlar ve değerlendirmelere bakıldığında bu konuların birer gerçek olduğu ve kesinlikle abartılı bir durumun olmadığını anlaşılmaktadır.

En İyi Aşk Büyüsü ile ilgili videomuzu ayrıca izleyebilirsiniz..

Birisi Bana Aşık Olsun Duası

İstediğiniz kişinin sizin aşkınıza karşılık vermesini istemeniz halinde birisi bana aşık olsun duası yaptırabilirsiniz. Bu dua ile birlikte o kişinin size hızlı bir şekilde ilgi gösterdiğini göreceksiniz. Bunun sebebi dünyanın sırlarını çözülmüş olan ve bu konularla ilgili en önemli notalarının neler olduğunu bilmekte olan hocaların yapmış olduğu dualardır. Bu dualarla birlikte sizlerde sevdiğiniz kişinin size ilgi göstermesini sağlayabilirsiniz. Birçok kişiyi sadece bugün değil yüzyıllar öncesinden bu yana bu duanın etkisi ile hiçbir şekilde ilgi görmediği bir kişi tarafından yoğun şekilde ilgi görmeye başlamıştır.

Etkisinin neredeyse herkes tarafından görüldüğü ve memnuniyet yüzdesinin oldukça fazla olduğu bu dua ile sizlerde sevdiklerinizle istediğiniz düzeyde bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu duanın yapılması ila birlikte size nefretle bakan gözler bile bir anda muhabbet ile bakan gözlere değişmektedir. Böylece dünyanın size açılan farklı bir yüzünü de görmüş olacaksınız. Herkesin arayıp da bulamadığı mutluluğa sizler kolay bir şekilde kavuşacaksınız.

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası, sevilen kişileri kendinize aşık etmek amacıyla yapılan dualardır. Bu duaların amacı, birlikte olmak istediğiniz kişinin size karşı hissettiği duyguları arttırmak, size olan ilgisini arttırmak ya da sizi sevmeyen kişiyi kendinize aşık etmek gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

 • Aşk duası yaparken dikkat edilmesi gereken ilk şey, asla kötü niyetlerle yapmamaktır. Başka bir kişinin özgür iradesine müdahale etmek ya da onu zorlamak doğru değildir.
 • Aşk duası yaparken kişinin ismi ya da doğum tarihi, doğru bir şekilde bilinmelidir. Ayrıca, bu duanın yapılmasına karşı olan dini inanç ya da düşünceler de göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Aşk duası için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Kimi insanlar bu duaların okunması gerektiğini düşünürken, kimileri ise belirli materyallerin kullanılması gerektiğine inanır. Bu konuda farklı görüşler olsa da, önemli olan kişinin kalbiyle yaptığı duaların daha etkili olacağına inanılmasıdır.

Aşk duası yaparken kişinin içten olması ve samimiyeti de oldukça önemlidir. Duaların işe yaraması için, kişinin inanması ve kalbinin tamamen bu yönde olması gerekir. Bunun yanında, duaların sürekli olarak yapılması da önemlidir. Yapılan duaların etkisi kişinin inancı ve duaların ne kadar sıklıkla yapılması konusunda da etkilidir.

Aşk Duası Yapılması Gereken Durumlar Aşk Duası Yapılmaması Gereken Durumlar
Sevdiğiniz kişi size ilgi göstermiyorsa Bir başkasının hakkını gasp etmek istiyorsanız
Başka bir kişinin müdahalesi sonucu sevdiğiniz kişi sizi terk ettiyse Yapacağınız duanın başka bir kişiye zarar verebileceğini düşünüyorsanız
Sevdiğiniz kişinin size karşı olan ilgisinin artmasını istiyorsanız Yapacağınız duanın ahlaki sınırları aşacağınızı düşünüyorsanız
Birlikteliğinizde sorunlar yaşıyorsanız Yapacağınız duanın sevdiğiniz kişiyi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız

Sonuç olarak, aşk duaları, sevdiğiniz kişileri kendinize çekmek ya da birlikteliğinizdeki sorunları çözmek için kullanılabilecek dualardır. Ancak, bu duaların isabet etmesi ve istenen sonuçları vermesi için kişinin inancı, samimiyeti ve dikkati oldukça önemlidir. Ayrıca, yapılacak duaların ahlaki, dini ve etik sınırlar içinde olması da oldukça önemlidir.

Hangi Durumlarda Aşk Duası Yapılabilir?

Aşk duası, aşkı olan insanların sevdikleri kişiyi kendilerine çekmek için yaptıkları dua çeşididir. Bu duaların amacı, sevdikleri kişinin kendilerine aşık olması ve onlarla birlikte olmak istemesidir.

Hangi Durumlarda Aşk Duası Yapılabilir?

 • Sevdiğiniz kişi size karşı ilgi göstermiyorsa,
 • Uzun süredir ilişki yaşadığınız kişi size ilgi göstermiyorsa,
 • Birlikte olduğunuz kişi sizi aldattıysa,
 • Sevdiğiniz kişi size uzak bir yerde yaşıyorsa ve onu kendinize çekmek istiyorsanız,
 • Bir türlü sevgilinizi kendinize çekemiyorsanız,
 • Hayatınıza yeni bir aşk girmesini istiyorsanız,
 • Bir kişiye karşı olan aşkınızın karşılıksız olduğunu düşünüyorsanız.

Aşk Duası Yapmak Günah Mıdır?

Bazı dinlere göre aşk duası yapmak doğru görülmemektedir. Ancak, günümüzde birçok kişi aşk duası yaparak sevdikleri kişileri kendilerine çekmek istemektedir. Bu konuda kişilerin inançlarına ve değer yargılarına göre hareket etmeleri gerekmektedir.

Hangi Durumlarda Aşk Duası Yapılmaması Gerekiyor?

 • Bir başkasının mutluluğunu bozmak amacıyla yapılmamalıdır,
 • Bir öfke veya kıskançlık duygusuyla yapılmamalıdır,
 • Sevdiğiniz kişinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız,
 • Bir başkasının hayatına müdahale etmek yanlıştır ve aşk duası da bunun bir türüdür,
 • Bir başka kişinin özgür iradesine saygı gösterilmelidir.

Aşk Duası Yapmak Günah Mıdır?

Aşk Duası, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi ya da birilerini kendinize aşık etmek için yapılan bir tür dualardır. Bu konu günümüzde oldukça popülerdir ve birçok insan tarafından uygulanmaktadır. Ancak, bazı insanlar bu tür duaları yapmanın günah olduğunu düşünürler.

Aşk Duası yapmak günah mıdır?

Bu konuda, çeşitli görüşler vardır. Bazı inançlarda, duaların güçlü bir enerjisi olduğu ve insanın niyetine bağlı olarak iyi ya da kötü sonuçlar doğurabileceği düşünülür. Bu nedenle, birçok insan Aşk duası yapmanın günah olduğuna inanır ve bu tür duaları yapmaktan kaçınırlar.

 • Bazı dini liderler aşk duasının yapılmamasını önerirler,
 • Bazen bir tür büyü gibi görüldüğü için, insanların dini inançlarına ters düştüğü düşünülür. Bu yüzden bazı insanlar duaların yerine başka yollar denemeyi tercih ederler,
 • Ancak, bazı inançlarda Aşk Duası yapmak da bir kişinin niyetine bağlı olarak iyi bir sonuç doğurabilir. Böylece, bu duaların yapılması doğal olarak bir sorun teşkil etmez.

Yapılan herhangi bir tür duaların sonucu ne olursa olsun, insanların niyetleri dürüst olmalıdır. Bu nedenle, insanlar Aşk Duası yaparken niyetlerinin gerçekten sevdikleri kişileri mutlu etmek olduğuna emin olmalıdırlar. Eğer bu tür duaları yapmak istemeyen insanlarsanız, farklı yollara başvurarak yapacağınız davranışlarla sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. Ancak, Aşk duası yapmak isterseniz, iyi niyetle yapmanız ve anlamını anlayarak yapmanız önemlidir.

Unutmayın, herhangi bir tür dualar yapmak ya da Aşk duası yapmak kişinin kendi inancına ve niyetine bağlı bir davranıştır. Bu nedenle, Aşk duası yapmak günah mı sorusunun cevabı sizin inancınıza bağlıdır.

Anında Tutan Aşık Etme Duası ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. irem güneş dedi ki:

  benim durumum biraz farklı arkadaşlar burda bahsedeceğim konu benimle değil ablamla alakalı bazen kavgalarına tanık oluyordum zaten eşi bir ara kendisini artık sevmediğini bile söylemiş bende durumu çok içerledim yakın bir arkadaşım medyum orhan hocadan bahsetti bana bende aradım kendisi oldukça naif ve iyi niyetli bir yaklaşımda bulundu bana bunun için celb işleminin yapılabileceğini söyledi ve detayları anlattı yaptık işlem süresi yarıya bile gelmeden eniştemin ablama karşı davranışları değişmiş daha ılımlı ve sevecen bir hale gelmiş hatta 3 gün önce uzun bir aradan sonra ilk defa yemeğe çıkarmış çiçek almış oldukça mutlu buda beni mutlu etti Allah ta orhan hocamı mutlu etsin inşallah

 2. Derya koçak dedi ki:

  İş yerinde hoşlandığım bir çocuk vardı bayan olduğum için duygularımı bir türlü anlatamadım ona. Oda ilgiliydi ama arkadaştık işte sonra internetten araştırma yaptım bu şekilde bir yol olduğunu öğrendim. Orhan hocaylada bu araştırmalarım sırasında tanıştım durumumu anlattım vefk denilen bir işlemden bahsetti bana şansımı denemek istedim 13. günde bana karşı hislerinin olduğundan bahsetti çok mutlu oldum. Şimdi çıkıyoruz Allah sonumuzu hayra çıkarsın inşallah. Allah orhan hocamdan da razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button