Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Buyu Cesitleri Ve Belirtileri - Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri
Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Dileklerinin ne olursa olsun yerine gelmesini isteyen kişiler büyülerin gücünden yararlanır. Bu nedenle en çok sorulan sorular arasında büyü çeşitleri ve belirtileri, büyünün etkileri, büyü yapıldığı nasıl anlaşılır soruları en sık sorulan sorulardır. İnsanoğlu her zaman bilinmeyene karşı büyük bir merak duyar. Bir de bu bilinmeyene kişilerin dileklerinin yerine getirilmesi eklendiğinde araştırılması oldukça normaldir.

Büyü çeşitleri yapılış amacına göre değişmekte olup; belirtileri de tercih edilen büyü çeşidine göre değişir. Büyüler en temelde zararlı büyüler ve beyaz büyüler olarak ikiye ayrılır. Beyaz büyüler kişinin dileğini yerine getirirken, başkalarının hayatına zarar vermeyen büyülerdir. Zararlı büyüler ise hem dileğin yerine gerçekleşmesine sebep olurken hem de diğer insanların hayatına zarar verir.

Sadece bu yüzden bile büyü nedir, büyü çeşitleri nelerdir ve büyü belirtiler nelerdir sorularının cevapları genel olarak bilinmelidir. Aksi takdirde kişi ya da yakınlar büyüye maruz kaldığında farkında olmadığı için başkasının dileğinden etkilenir. Örnek vermek gerekirse mutlu bir evliliğe sahip olan bir kadın kötü niyetli bir aşk büyüsü sayesinde kocasının evden uzaklaşmasına ve başka bir kadına gitmesini görebilir. Gerçekte her iki taraf da birbirini severken büyü nedeniyle yaşanan bu durumun bozulması büyünün ne olduğunu bilmekle çözüme ulaştırılır.

guclu dualar e1659911505893 300x180 - Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Büyünün Çeşitleri

Büyünün çeşitleri üç temel kategoriye ayrılmış olup; beyaz, kızıl ve kara büyüdür. Beyaz ve kızıl büyüler birbirine çok benzeyen iki büyü çeşididir. Kara büyüler ise diğer iki büyü kategorisinin yanında hızlı bir şekilde anlaşılır. En çok araştırılan ve terci edilen büyüler aşağıda yer alır. Büyü yaptırmak isteyen kişiler zararlı ya da zararsız olabilir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişiler seçtikleri büyüye de bu büyülerin sonuçlarının tüm sorumluluğunu alacak şekilde hareket etmelidir.

 • Papaz Büyüsü
 • Sabun Büyüsü
 • Düğüm Büyüsü
 • Tuz Büyüsü
 • Aşk Büyüsü
 • Bereket Büyüsü
 • Şans Büyüsü
 • Kısmet Büyüsü
 • Kilit Büyüsü
 • Domuz Yağı Büyüsü
 • Kaşık Büyüsü
 • Ceviz Büyüsü
 • Yumurta Büyüsü
 • At Nalı Büyüsü
 • Huzursuzluk Büyüleri
 • Soğukluk Büyüleri
 • Ayırma Büyüleri

 

 

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için büyü belirtilerinin bilinmesi ve anlaşılabilmesi için de doğru şekilde gözlemlenmesi gerekir. Kara büyünün etkisi altında olan kişiler büyük bir tahammülsüzlük denizi içerisindedir. Tahammülsüzlük o kadar büyüktür ki kişi her şeye büyük bir tepki verir. Az konuşmada çok konuşmada hatta susma kişinin kızmasına yol açar. Kara büyüler ve kızıl büyülerden etkilenen kişilerde depresyona benzer tepkiler görülür.

Ruh hali aniden değişen kişi ya çok enerjik ya da parmağını bile kaldırmak istemeyen biri olabilir. Uyku ihtiyacının çok olduğu durumlarda ise ortalama on iki saate kadar uyuma ihtiyacı hisseder. Kişi uyumayı çok istese de geceleri uykusu kaçarken, gündüzleri de uyumak ister. Beyaz büyünün etkisi altında olan kişilerde ise pozitif etkiler görülür. Kişi kendini hiç olmadığı kadar mutlu ve enerjik hissederler. Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri ile alakalı videomuzu tıklayabilirsiniz…

Büyü Hangi Yiyeceğe Yapılır

Büyü yaptırmak isteyen kişiler, tercih edilen büyüye göre kişinin özel eşyalarını kullanabilecekleri gibi yiyeceklerde kullanılabilir. Büyü hangi yiyeceğe yapılır sorusu en çok karşılaşılan sorular arasındadır. En çok kullanılan yiyecek malzemeleri arasında acı biber, beyin, bacak, ciğer ve bağırsak vardır. Büyü yaparken kullanılan malzemeler arasında tahıllarda kullanılabilir.

Bunlar arasında şeker, nohut, tuz ve soğan vardır. Bağlama büyülerinde en çok tercih edilen gıda ürünü şekerdir. Şekerin kullanılmasının amacı bağlanan kişi ve bağlayan kişi arasındaki ilişkinin şeker gibi olmasının istenmesinden kaynaklanır.

basit ask duasi 300x243 - Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri
Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün Etkileri

İnsanoğlu istediklerinin olması için büyünün gücünden yararlanır. Büyü yapan kişi için büyü iyi bir yöntem olsa da, büyü yapılan kişi için büyü iyi midir, pek bilinmez. Büyünün etkileri öğrenilerek büyü yapıldığında hızlıca tersine çevrilebilir. Dikkat edilmesi gereken bir noktada büyü yapmak zor olsa da, büyüyü bozmak çok daha zordur.

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamanın bir yolu bir kişi içerisindeki ani ve hızlı değişimlerdir. Örnek vermek gerekirse aşk dolu birbirini seven çiftten birisi bir anda aşkından öldüğü kişiyi sevmiyorsa bu durumda bir terslik vardır. Dikkat edilmesi gereken bir noktada uyku ya da uyuyamama sorununa ek olarak agresiflik sorunudur.

Bende Büyü Var Mı Testi konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. feyza i. dedi ki:

  benım konum kız kardeşimle alakalı. kız kardeşim 21 yaşında biden çok hırçın bir durum oluşmaya başlamıştı olur olmaz uyuyordu yemek yerken aniden kusmalar başladı inanılmaz bir şekilde ağzı bozuldu durmadan küfür ediyordu internten orhan hocayla görüştüm musallata delalet ediyor dedi bir uygulama verdi bunu uyguladık kendi gözlerimle tanık oldum kız kardeşimin o anki hallerine akıl alır gibi değildi Allah orhan hocadan razı olsun sayesinde musallatlardan kurtuldu kardeşim.

 2. FEHMİ BUDAK dedi ki:

  BU YORUMU OKUYAN HERKESE SELAMUNALEYKÜM.
  BENDE ORHAN HOCAYA İŞLEM YAPTIRDIM BUNUDA PAYLAŞMAK İSTEDİM BELKİ SİZEDE FAYDASI OLUR DİYE.
  EŞİMLE ARAMIZDA ANİDEN BİR SOĞUKLUK BAŞLADI HİÇ TARTIŞMAMIZ OLMAZDI KAVGALARIMIZ EKSİK OLMAZ OLDU EVDE DURMAZ OLDU SÜREKLİ ANNESİNE GİDİYOR AKŞAMLARI YANIMDA DURMAK İSTEMİYORDU SENDEN NEFRET EDİYORUM BANA DOMUZ GİBİ GÖRÜNÜYORSUN DEMEYE BAŞLADI.
  BİRAZ ARAŞTIRDIM ANNESİNİN BİR BÜYÜCÜYE BENDEN SOĞUYUP AYRILMASI İÇİN BÜYÜ YAPTIRDIĞINI ÖĞRENDİM BENDE İNTERNETTEN HOCA ARAMAYA BAŞLADIM BELKİ 10 FARKLI KİŞİYLE KONUŞTUM ÇOĞU BU KONUDA GARANTİ VERİYORDU KESİN HALLEDERİZ DİYORDU BU BANA MANTIKLI GELMİYORDU O YÜZDEN BİRAZ ÇEKİNDİM ÇÜNKÜ GELECEĞİ SADECE ALLAH BİLİR DİYE BİLİR BÖYLE İNANIRIM BEN AMA ORHAN HOCA O ŞEKİLDE KONUŞMADI ASLA GARANTİ OLUR DEMEDİ İNANCIMLA ÖRTÜŞTÜĞÜ İÇİNDE ORHAN HOCAYLA ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM BANA VEFK HAZIRLAYIP GÖNDERDİ ZORLU BİR SÜREÇ OLDU AMA ÇOK ŞÜKÜR ATLATTIK TEKRAR EDERMİ DİYEREKTEN BİRDE KORUMA YAPTIRDIK YAKLAŞIK 3 AY OLDU KAYNANAMDA ARTIK KARIŞMAZ OLDU ZATEN ÇOKTA GÖRÜŞMÜYORUZ ARTIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/