Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Hemen tutan bağlama büyüsü ile sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyi kendinize hemen bağlayabilirsiniz. İşini bilen medyum hocalar tarafından yapıldığında etkisi baya büyük olan bir büyü çeşididir. Tüm Medyum Hocaları eğer bu konuda deneyimli ise sizlere çabuk tutan bağlama büyüsü konularında yardımcı olabilir. İşini iyi yapan medyum hocalar sizlere en kolay ya da en etkili bağlama büyülerini sunabilmektedir.

Seçenekleri en kolay şekilde sizlere sunma özellikleri vardır. Bu işin en iyilerinden olan medyum hocamız çabuk tutan bağlama büyülerinde çok yeteneklidir. Bağlama büyüsü yapan hocalar ilim sahibidir. İki kişi arasında var olan ya da var olacak ilişkiler kimi zaman herhangi ufak bir problemden dolayı bitebilir. Bu nedenle kişiler bağlama büyüsüne başvurur.

orhan hoca antalya 146x300 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü orhan hoca ask duasi 146x300 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü orhan hoca etki alanlar 146x300 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü orhan hoca etki gorenler 146x300 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk tutan bağlama büyüsü ile hemen sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Artık sevdiklerinizin gitmesini izlemenize gerek kalmadı. Medyum hocamız sizler için gereken bağlama büyüsünü etkili bir şekilde yapacaktır. Medyum hocamızla yaptığınız görüşmeler gizli kalmaktadır. Bu nedenle hiçbir güven problemi yaşamanıza gerek yoktur.

cabuk tutan baglama buyusu e1662322716910 300x200 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü
Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Etkileri

Çabuk tutan bağlama büyüsü ,sevdiğiniz ya da hoşlandığı kişiyle aranızda ki iletişimin daha kuvvetli olmasını sağlar. Bu büyü bazen evlilikleri kurtarmak için bazerleri ise evlenip, yeni bir yuva kurmak içindir. Çabuk tutan bağlama büyüsü kişiler arası iletişimi kuvvetlendirmektedir.

Bağlama büyüsü aslında bir aşk büyüsüdür. Bu büyüyü sık kullanan kişiler genellikle aldatan eşler için kullanılmaktadır. Yani aldatan eşi evlerine geri getirmek için yapılmaktadır. Çabuk tutan bağlama büyüsü ilişkiler arasında ki sevgi bağlarını da kuvvetlendirmektedir. Peki çabuk tutan bağlama büyüsü etkileri nelerdir?

Hızlı etki eden bağlama büyüsü, olsa da yine benzer etkiler göstermektedir. En görülen etki büyü yapılan kişinin, diğer kişiyle daha çok beraber olmak istemesidir. Sürekli bir şekilde sevdiği kişiyle olmak ister. Onsuz olunca depresyona girebilir. Bu güzel etkilerin yanı sıra olumsuz etkileri de bulunmaktadır.

Olumsuz etkilerinden ilki sizlere şeytani varlıkların musallat olmasıdır. Bu durumda hemen medyum hocanızla görüşmeniz gerekmektedir. Siz de ya da büyü yaptırdığınız kişi de gözlemlenebilir. Bazen de ikinizde de görülebilir. Medyum hocamız bu konularda da çok tecrübelidir. Sizi şeytani varlıklardan uzaklaştırabilir.

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüsü yapılışı her kişinin merak ettiği bir büyü çeşididir. Bunun yanı sıra bağlama büyülerinin evde yapılması asla tavsiye edilmemektedir. Bunun için bağlama büyüsü yapılışlarını medyum hocalar sitelerinde göstermemektedir. Bağlama büyülerinin yapılışı sitelerinde paylaşanlar genellikle doğru bağlama büyü yapılışlarını paylaşmamaktadır. Bu büyü yapılışlarını evde denemeniz önerilmektedir.

Çoğunun yalan olmasının yanı sıra bazıları farklı bir büyü de olabilir. Bağlama büyüleri çok çeşitli olduğu için büyü çeşitlerinin yapılışları da farlılık göstermektedir. Medyum hocanızla görüşerek kendi bağlama büyünüzü yapılırken öğrenebilirsiniz. Bu işi iyi yapan medyum hocalarla iletişime geçmeniz önerilmektedir. Medyum hocamız bu konuda hem tecrübeli hem de pratiktir. Medyum hocamızla iletişime geçerek, detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

baglama buyusu yapan hocalar e1663167920911 300x150 - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etkisini Göstermeye Başlar?

Çabuk tutan bağlama büyüsünün etki göstermesi yapılan yapılışını göre değişmektedir. Yöntem ve uygulanışı ile de büyünün etki göstermesi süresi değişmektedir. Genel olarak 2 ile 3 hafta arasında net bir şekilde etkilerini göstermeye başlamıştır. Büyünün etkisini göstermeye başladığı zaman hemen anlayabilirsiniz.

Bu konuda medyum hocaların da büyük etkisi vardır. Nasıl bir büyü yaptığını göre değişiklik gösterir. Eğer medyum hocamızı tercih ederseniz çabuk tutan bağlama büyüsünü hemen yaptırabilirsiniz. Bu süreci yine medyum hocamızla takip edebilirsiniz. En kısa sürede çabuk tutan bağlama büyüsü etkisini gösterecektir.

Bağlama Büyüsü Günah Mıdır?

Çabuk tutan aşk büyüsü de diğer büyüler kategorisine girmektedir. Bu konu çok fazla biçimde tartışmalar sürmektedir. Bu tartışmalara henüz bir sonuç getirilmiştir. Siz de bu tartışmalara internet üzerinden erişebilirsiniz. Dilerseniz medyum hocamızla iletişimi geçerek net cevaplara da ulaşabilirsiniz.

Medyum hocamız bu konuda bilgili ve ilim sahibidir. Hemen medyum hocamızla iletişimi geçerek, net cevaplara ulaşın. Sizlere farklı büyüler sunacak medyum hocamız bu konuya hakimdir. En Etkili bağlama yöntemleri hakkında daha kapsamlı ve ayrıntılı bilgi almak için İletişim’e geçmeniz gerekir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir? Bu soru, büyü konusunda meraklılar ve işin içinde olanlar tarafından sıkça sorulmaktadır. Bağlama büyüsü, kişilerin arasındaki bağı kuvvetlendirmek veya bozmak amacıyla yapılan bir tür büyüdür. Bu büyünün yapılma amacı, iki kişinin birbirine bağlanması veya ayrılmasıdır.

Bağlama büyüsü etkileri nelerdir? Bu büyü yapılırken, genellikle kurban seçilir ve bu kurbanın üzerine çeşitli dualar ve sözler söylenir. Bu büyüler yapıldıktan sonra, insanlar üzerinde çeşitli etkiler bırakabilir. Örneğin, aşık olunan kişi ile arasındaki bağ daha güçlü hale gelebilir. Ayrıca, kişiler arasında husumet ve nefret gibi olumsuz duygular da ortaya çıkabilir.

Bağlama büyüsü hangi durumlarda yapılır? Bu tür bir büyü genellikle aşk, evlilik, ayrılık gibi konularda yapılır. İlerleyen süreçlerde, büyüyü yaptıran kişilerin düşmanlarını yok etmek için de kullanılabilmektedir. Ancak, bu tür büyülerin yapılması hem hukuki hem de ahlaki açıdan doğru değildir ve büyük tehlike oluşturabilir.

 • Bağlama büyüsü yapmadan önce…
 • Bağlama büyüsü yaptırmak doğru mu?
 • Bağlama büyüsü nasıl yapılır?
Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir? Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?
İki kişinin arasındaki bağı kuvvetlendirmek veya bozmak amacıyla yapılan bir tür büyüdür. Bağlama büyüleri, iki kişi arasındaki bağları daha da güçlendirebileceği gibi olumsuz duyguları da ortaya çıkarabilir. Bağlama büyüleri genellikle aşk, evlilik, ayrılık gibi konularda yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü, insanların hayatında birçok etki bırakabilir. Bu etkilerin bazıları olumlu, bazıları ise olumsuz olabilir.

 • Olumlu Etkileri:
 • • İnsanlar arasındaki ilişkileri güçlendirebilir.
 • • Sevgi, bağlılık ve saygıyı artırabilir.
 • • Kendine güveni yükseltebilir.
 • • İş ve kariyer hayatına olumlu etkileri olabilir.
 • Olumsuz Etkileri:
 • • İnsanlar arasında kırgınlığa sebep olabilir.
 • • Evlilik veya ilişkileri bitirebilir.
 • • Kişiler arasında güvensizlik duygusu yaratabilir.
 • • Sağlık problemlerine sebep olabilir.

Bağlama büyüsü, yapılan ritüellere ve niyetlere göre farklı etkiler yaratabilir. Ancak, hiçbir büyü kesin sonuç vermez ve sonuçları kontrol edilemez.

Bağlama Büyüsü Etkileri Olumlu Etkileri Olumsuz Etkileri
İlişkileri Güçlendirir Eşyaları ve nesneleri birbirine bağlar İnsanların arasını açabilir
Sevgi ve Bağlılığı Artırır Duygusal bağları güçlendirir Yıkıcı sonuçlar doğurabilir
Kendine Güveni Yükseltir İş ve kariyer hayatına olumlu etkileri olabilir Kişiye zarar verebilir
İki insan arasında romantik bir bağ kurulmasına yardımcı olabilir

Doğru niyetlerle yapılan bağlama büyüsü, yaşamınızda önemli değişiklikler yaratabilir. Ancak, büyüyü yaptırmadan önce, neden büyü yapmak istediğinize dair dürüst bir şekilde kendinizi sorgulamanız önemlidir.

Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Bağlama Büyüsü insanlar üzerinde yıllardır uygulanan bir tür büyüdür. Birçok amaç için kullanılabilen bu büyünün kullanım amacına göre farklı yöntemleri ve etkileri vardır. Bağlama Büyüsünün yapılması için birçok neden olabilir.

Bağlama Büyüsünün en yaygın kullanım nedenleri arasında aşk, para, iş, seyahat, sağlık ve mutluluk gibi hayatın farklı alanları yer alır. Özellikle aşk büyüleri en sık yapılan bağlama büyüleri arasındadır. İçinde bulunulan durumun etkisiyle, ayrılmış olan çiftlerin birbirlerine tekrar bağlanması veya birinin diğerine olan aşkını arttırmak için bu tür büyüler yapılabilir.

 • Bağlama büyüsü
 • Aşk büyüsü
 • Para büyüsü
 • İş büyüsü
 • Seyahat büyüsü
 • Sağlık büyüsü
 • Mutluluk büyüsü

Bağlama büyüsünün diğer bir kullanım nedeni ise düşmanlık veya kıskançlık gibi negatif duyguların ortaya çıkması sonucunda yapılan büyülerdir. Bu tür durumlarda kişiler, düşmanlarını veya rakiplerini etkisiz hale getirmek için bağlama büyüleri yapabilirler.

Kullanım Amacı Yöntemleri Etkileri
Aşk Kanlı bağlama, çekişme bağlama, sevdiğinin rüyalarına girmek Aşkın artması, birlikteliğin kuvvetlenmesi
Para Hazırlanan muskalar, çekişme bağlama Para kazanmada şansın artması
İş Çekişme bağlama, hazırlanan muskalar Kariyerde yükselme, iş hayatında başarı
Sağlık Muskalar ve okumalar Hastalığın iyileşmesi

Bağlama Büyüsü hangi durumlarda yapılacağına karar verirken, hassas olmakta fayda vardır. Yapılacak büyünün diğer insanlar üzerindeki olası etkileri de dikkate alınmalıdır. Bu nedenle, bağlama büyüsü yapılacaksa, iyi bir medyum veya hoca ile çalışmak en doğru karar olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapan Kişiler Kime Başvurmalı?

Bağlama büyüsü yapmak, bir kişinin başka bir kişiyi etkileme amacını taşır. Bu tür büyülerin yapılması, büyüyü yaptırmak isteyen kişinin sevgilisi, eski sevgilisi veya akrabası üzerinde etki bırakmak istemesi durumunda gerçekleştirilir. Bununla birlikte, bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler, bu işi profesyonelce yapan kişilere başvurmalıdır.

Büyü yapmak, birçok insan için kolay bir iş olarak algılansa da, gerçekte durum pek öyle değildir. Çünkü yanlış kullanılması halinde etkisi olumlu değil, olumsuz yönde değişiklikler getirebilir. Bu nedenle, bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler mutlaka bu konuda uzmanlaşmış kişilere başvurmalıdır. Bu kişiler, büyülerin yapılması sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini, hangi malzemelerin kullanılacağını ve büyüyü yapmadan önce hangi duaların okunması gerektiğini bilirler.

 • Bağlama büyüsü yaptıracak kişiler, bu konuda uzmanlaşmış falcılar, medyumlar veya dualar konusunda tecrübeli kişilere başvurmalıdır.
 • Bu kişiler, bağlama büyüsünün nasıl yapıldığını ve hangi malzemelerin kullanılması gerektiğini bilirler.
 • Ayrıca, bu kişilerin yardımıyla yapılan büyülerin etkisi daha olumlu sonuçlar verir.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin dikkatli olması gereken bir diğer nokta ise, büyüyü yaptıracakları kişilerin güvenilir olmasına özen göstermeleridir. Çünkü bu tarz büyüler, büyük bir güven ve gizlilik gerektirir. Bu nedenle, güvenilir olduğuna inandığınız medyumlar ile iletişime geçmeniz, büyünün etkili bir şekilde yapılmasını sağlar.

Özetle; Bağlama büyüsü yaptırmak, bir kişinin başka bir kişiyi etkilemek amacını taşır. Bu nedenle, bu konuda uzmanlaşmış kişilerden yardım almak gereklidir. Bu kişiler, büyüleri ne şekilde yapılacağını ve hangi malzemelerin kullanılacağını bilirler. Ayrıca, güvenilir olan kişilerden yardım alarak, büyünün etkisi daha olumlu sonuçlar verecektir.

Bağlama Büyüleri Nedir? konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. aslıgül akan dedi ki:

  eşim bana hiç ve evine hiç bağlı değildi hep hayatında başka kadınlar vardı hatta çocuklarını bile gözü görmüyordu bende bağlanması için dua ararken internette orhan hocadan destek aldım sağolsun beni üzmedi işlem hazırladı muska yolladı bana duayı verdi ilk başta etki olmadı sonra tekrar okuma yaptı bu sefer oldu artık işten eve evden işe gezmeye bizimle çıkıyor şaşırtıcı bir şekilde değişti çoğu zaman evden çıkmak istemiyor hatta huzur evimde sizde diyor bana yuvam kurtuldu orhan hoca sayesinde binlerce kez teşekkürler hocam

 2. ayşe dedi ki:

  hocama bende işlem yaptırdım çok şükür fayda gördüm orhan hocama minnettarım allah razı olsun ondan

 3. mehtap alp dedi ki:

  bende orhan hocadan fayda gören biri olarak buraya yzıp teşekkürümü bu şekilde iletmek istedim güvenebilirsiniz orhan hoca diğerlerine nazaran çok farklı birisi özü sözü bir olan birisidir

 4. seyfi kuru dedi ki:

  Biz eşimle boşanma noktasına gelmiştik evi terkedip annesine gitmişti dava açmıştı tam bu aşamadayken orhan hocayla görüştüm ne yapıulması gerekiyorsa yapalım hocam dedim vefk yaptı benim için, kısa zamanda sonuca ulaştık çok şükür eşim davayı çekti evine döndü bende hem karıma hem evlatlarıma kavuştum.Allah ne muradı
  varsa versin orhan hacamın

 5. ECE B. dedi ki:

  BEN İZMİR GÜZELYALIDAN ECE Bİ ŞİRKETTTE MUHASEBE YAPIYORUM MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM İŞİM RAHAT SABAH 9 AKŞAM 6 DA ÇIKIYORUM 1 YIL ÖNCE EVLENDİM 24 YAŞINDAYIM 1996 DOĞUMLUYUM EŞİM 1990 DOĞUMLU ONUNDA ARABA GALERİSİ VAR KİRALAMA YAPIYOR AL SAT VS MEŞGUL Bİ İNSAN BİRAZDA SİNİRLİ KAVGACI YAPISI VAR GEREK İŞİNİN ZORLUĞU GEREKSE DAHA ÖNCE YAŞADIĞI AİLEVİ PROBLEMLER BANA KARŞI İYİ AMA STRESSLİ PANDEMİDE ÇALIŞMADI SOKAĞA ÇIKAMADIK BENDE ODA İŞE GİTMEDİ SÜREKLİ EVDEYİZ TABİ BÖYLE OLUNCA TARTIŞMALAR YAŞAMAYA SÜRTÜŞMEYE BAŞLADIK ALIŞKIN DEĞİLİİZ ANCA HAFTASONU SÜREKLİ EVDE ZAMAN GEÇİRİYORUK DÖRT BEŞ GÜN ÜST ÜSTE OLUNCA TARTIŞMALAR KAVGAYA DÖNÜŞTÜ EVDE KIRIP DÖKMEYE BAŞLAADI BANA VURMASA DA ŞİDDET GÖRÜYORDUM BAĞIRIYORDU SEHPAYI YERE VURUYOR KAFASINI DUVARA VURUYOR GEBERTİCEM SENİ DİYORDU NAPICAM BİLMİYORUM AİLESİNİ ARASAM DİCEKLERKİ O ÖYLE BİLMİYOMUSUN GEÇER SİNİRİ DAHA ÖNCE ARADIM. NEYSE İNTERNETTE DOLANIRKEN Bİ HİKAYE OKUDUM BU HİKAYEYİ YAZMAMIN NEDENİ DE BAŞKALARINA Bİ FAYDASI OLUR DÜŞÜNCEM ORHAN HOCAYLA İLE İLGİLİ
  BU TARZ SIKINTISI OLAN BİR ÇOK KİŞİYE YARDIM ETMİŞ SONRA Bİ KAÇ ŞEY DAHA OKUDUM EŞLER ARASI ŞİDDET SADAKAT ARADAKİ GEÇİMSİZLİĞİN ÇÖZÜLMESİ GİBİ WTHS APTAN YAZDIM ARASAM EŞİM DUYAR KIYAMET KOPAR BİLSE ZATEN 1 AY KONUŞUR YAZDIM ANLATTIM DERDİMİ KENDİSİ PSİKOLOG GİBİ BİRİ GEÇİMSİZLİĞİMİZİN NEDEN OLDUĞUNU NELERİN SEBEP OLDUĞUNU YAPMAMAM GEREKENLERİ YAPMAM GEREKEAYANLERİ SIRALADI VE Bİ YOLA GİRDİK KENDİSİYLE OKUMA YAPICAĞINI VE BANA EVİMİZDE HUZURU SAĞLAYACAK Bİ TILSIM YOLLUCAĞUNU SÖYLEDİ SABIRLA HOCAMIN DEDİKLERİNİ YAPTIM KISA ZAMANDA YUVAMA HUZUR GELMEYE BAŞLADI ARKADAŞLAR EŞİM RAHATLADI BİRLİKTE GÜZEL ZAMAN GEÇİRMEYE BAŞLADIK BİRLİKTE DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRİR OLDUK SOHBET EDİYORUZ CİNSEL YAŞANTIMIZ BİLE DEĞİŞTİ SABRI ARTTI EŞİMİN PANDEMİ DÖNEMİNDE GÖSTERDİĞİ ŞİDDEETTEN ÖTÜRÜ ONU ÇOK SEVSEMDE GÜVENİM ÇOK KRIILMIŞTI ŞİMDİ TAZELENDİ ALLAH RAZI OLSUN ORHAN HOCADAN VARSA İHTİYACI OLAN ARASIN İŞİN EHLİDİR ORHAN HOCA İNŞALLAH SİZDE FAYDA GÖRÜRSÜNÜZ

 6. eda türkay dedi ki:

  orhan hocam size sonsuz teşekkür ediyorum işlem sonuç verdi bilgi vermek istedim 40 günü tamamlayınca tekrar yazacağım size

 7. serpil aslı karanlı dedi ki:

  Öğretmenime aşık olmuştum üniversite zamanlarımda yani şimdi ki eşime. İmkansız aşktı açılamazdım bile atılma korkum vardı. Ürkek biriydim, üniversite ortamlarını bilirsiniz büyü, cin gibi konularının en çok geçtiği ortamlardan bir tanesidir. Bir gün arkadaş ortamında konuşurken yine büyülerden açıldı konu ve döndü dolaştı aşk ve bağlama konusunu konuşmaya başladık orhan hocanın adı geçti bir ara bağlama duası yapıyor diye konuşmalar oldu ve internette araştırdım. Daha sonrasında orhan hocamın internet adresini buldum ve bulunduğum durumu anlattım. Sağolsun gayet anlayışlı bir biçimde bana yapılacak olanları anlattı. Buradan bu hocayı o ortamda anlatan arkadaşa binlerce kez teşekkür ediyorum çünkü orhan hoca sayesinde üniversite zamanında hayallerimi süsleyen ve ayrıyetten hocam olan o kişi ile evlendim. Şuan 1. Çocuğumuza hamileyim ve çok mutluyuz.

 8. şeyma b. dedi ki:

  Hiçbir şekilde bir hocayı görmeden bağlama duası yaptıranlar var mı? Ben ilk defa orhan Hocam ile şahit oldum. İlk başlarda güven açısından sıkıntı yaşadım fakat bende sizler gibi yorumları okurken ne kadar güven verici bir hoca olduğunu gördüm. Daha sonrasında aşk duası yaptırmaya karar verdim. İnternet adresinden orhan hocam ile iletişime geçtim. Gerekli konuşmalar sonrasında aklımda olan bütün soruları sordum ve hocam saat kaç olursa olsun bütün sorularımı cevapladı. Bende artık sevgime karşılık bulabiliyorum. Arkadaşlar bende artık seviliyorum özellikle sevdiğim adam tarafından seviliyorum. Çok mutluluk verici bir olay allah senden razı olsun orhan hocam

 9. ceylan çetin dedi ki:

  Bu yorumu yazmam biraz geç olmuş olabilir fakat aklıma geldi benimde bu bağlama duasını yaptıracak olanlara bir yorum ile faydam dokunsun istedim. Bundan 3 sene önce bir kara sevdaya tutulmuştum. Bir türlü bu sevdama karşılık bulamıyordum. Herkes gibi bende bir çare arıyordum taki sosyal medyada gezinirken gördüğüm o yazıya kadar. O yazı ile hayatım değişti Orhan Hocanın sitesine girdim ve yazmaya başladım. Daha sonra orhan hocam bana bir celb hazırlayıp kargoyla gönderdi ve bana söylediklerini uyguladım. Bu süreç uygulamam ile birlikte aşağı yukarı 40 gün sürdü. Fakat ben bu işlemi taşırken 15.gün 30.gün 45. 60.gün ve 90. günlerde Orhan Hocama bilgiler verdim. Toplamda 40 gün bile dolmadan belki inanmayacaksınız ama bu kara sevdama çare buldum. Benimle kendi iletişime geçti ve şuan evliyiz. Buradan aşk ve bağlama duası yaptıracak olanlara sesleniyorum bir saniye bile beklemeden orhan hocamı tercih edin ve sizde bu işlemi yaptırın. Yararlarını en kısa süre içerisinde göreceksiniz.

 10. büşra yalın dedi ki:

  Babamın vefatı ve sonrasında annemin hastalığı derken geçirdiğim onca zorlu günler yetmiyormuş gibi 5 yıllık bir ilişkim son bulmuştu ve ben artık hiçbir şey düşünemiyordum. İntihar etmek bile geliyordu aklıma ama anneme çok üzülüyordum. Bende gidersem tek başına kalacaktı bir tek ben kalmıştım hayatında. Bu halimizi gören çevremizdeki insanlar sürekli bize destek olmaya çalışıyorlardır. Birgün halime komşumuz bize geldi ve konuşurken laf arasında sevgilimden ayrıldığımı söylemiş bulundum. Biliyordu ilişkimizi, herkes biliyordu daha doğrusu ailesi bile biliyordu fakat ayrılmıştık. Daha sonrasında halime abla bana orhanhocayı önerdi. Daha önce evliliklerinide bağlama duası ile orhan hoca kurtarmış. Ben hoca ile iletişime geçtim ve uzun süren sohbetler sonucunda bağlama vefki yaptırmaya karar verdim. Bu işlemi yaptırdıktan kısa bir süre sonra hayatım resmen rayına oturdu sevgilim geri döndü. Annem yavaş yavaş iyileşmeye başladı sanki üstümüzde kötü bir bulut vardı o gitti güneş açtı. Bunların hepsiorhan hocam sayesinde oldu.

 11. furkan alkan dedi ki:

  Ben uzun zamandır aşk acısı çekmekteydim. Aşk acısı nedir bilir misiniz? Kolay kolay geçebilen bir acı değil tabii çevremde birkaç kişinin dikkatini çekmiş olmalı ki bana ne oldu furkan diye sordular ve bende olan olayları bir bir anlattım. En yakın dostum olan zelihayı çok sevdiğimi açıldığımı ve bu açılmanın sonunda hüsrana uğradığımı anlattım. Sağolsunlar beni dinlediler ve arkadaşlarımdan bir tanesinin bir tanıdığı varmış bu tür işlerle ile ilgilenen. Beni o tanıdığına götürdü. Kadının ismini unuttum hatırlamıyorum fakat o kadınla konuştum oda bana Orhan Hocayı önerdi. İnternet üzerinde araştırdığımda binlerce referansının olduğunu gördüm. Bu referanslar ile iletişime geçtim fakat gerçektende böyle bir dua varmış ve sonucu mükemmel derecedeymiş. Daha sonrasında Orhan Hoca ile iletişime geçtim ve gerekli olan talimatları uyguladım. Uygulamamdan çok kısa bir süre içerisinde ise hiç konuşmadığımız halde sevdiğim kadının bana nasıl geri döndüğünü gördüm. Allah senden razı olsun orhan hocadan

  1. Engin dedi ki:

   Celpmi yaptırdınız furkan bey
   Ne kadar sürede sonuç aldınız öğrenebilirmiyim?

 12. fahri can dedi ki:

  İyi ki varsınız orhan hocam keşke size daha önceden rastlasaymışım. Benim derdim dertlerin en büyüğüydü. Sevdiğim kadını başka bir erkeğe vereceklerdi ve ben mani olamadım. Sonrasında orhan hocam ile iletişime geçtim ayırma ve soğutma işlemi denedik. Daha yüzükler bile takılmadan çok kısa bir zaman dilimi içerisinde karşı taraf vazgeçti ve ailesinin bana karşı duruşu iyi olmaya başladı. Şuan ise nişanlıyız … hocam sayesinde benim yuvam kuruldu allah inşallah sizinde yuvalarınızı kurmayı orhan hocam sayesinde nasip eder.

 13. zonguldaktan Ali dedi ki:

  Öncelikle herkese merhaba, ben ali. Zonguldakta yaşıyorum ve uzun zamandır aşk büyüsü hakkında araştırma yapıyordum. Bu sayede sevdiğim kadını elde edebilecektim ve mutlu bir aile olacaktık. Uzun süre boyunca araştırdım medyumları ve hocaları içlerinden bir tanesine güvenip artık yaptırmam gerekiyordu. Sonunda bulmuştum Orhan hocayı. İletişime geçerek gerekli bilgileri verdikten sonra benim adıma Orhan hoca tarafından bir kargo gönderildi ve bu kargoyu aldım. Hocanın bana vermiş olduğu talimatları uyguladım. Bu talimatları uygularken Orhan hocanın bana vermiş olduğu internet adresi üzerinden belirtilen günlerde girerek bilgileri verdim. İnternet üzerinde bulmuş olduğum Hocanın bana vermiş olduğu bilgileri yaparak 25.günün sonunda sevdiğim ve aşık kişiden o çok beklediğim mesajı aldım. Burada herkesin önünde birkes daha teşekkür ediyorum. Beni ve sevdiğimi aşk dusı işlemi yaparak birleştirdiğin için Orhan hocam.

 14. hatice ***** dedi ki:

  Hiç bir erkek tarafından binlerce kez reddedildiniz mi? Binlerce kez reddedildim. Evet gurursuz biriyimdir fakat ne yapayım seviyorum. Denemediğim yol kalmadı onu elde edebilmek için. Sevgilisinden bir türlü ayıramadım. Hem ayırsam ne olacaktı ki beni yine sevmeyecekti. Bir gün internet üzerinde dolaşıyorum boş boş. Bir reklam çıktı önüme Orhan Hoca ile sevdiğinize kavuşun diye. Alla alla dedim bu nedir ki? Girdim okudum okudum ve okudukça şaşırdım bu ne anlama geliyordu ki? Ne yani ayırma büyüsü sayesinde sevdiğim adamı sevgilisinden ayırıp kendime mi aşık edecektim? Sonrasında orhan hoca ile konuşmaya başladım büyüden korkan birisiyim odaa zaten büyü olmadığını rahmani olarak yaptığını anlattı orhan hocam çok sağolsun aklımda en ufak bir soru işareti bırakmadı. Daha sonrasında bana birkaç yapmam gereken şeyleri söyledi ve dediklerini harfiyen yerine getirdim. Daha sonra gözlemlemeye başladım sürekli sevdiğim adam sevgilisi ile kavga etmeye başladı ve en sonunda ayrıldılar. Aradan 20 gün geçtikten sonra birden ne oldu bilmiyorum bana mesajlar yazmaya başladı. Sonra ne mi oldu? Şuan sevgiliyiz ve gerçekten çok mutluyuz. Sevgilim bana sonsuz bir güven içerisinde ve ölesiye çok seviyor.

  1. Mustafa dedi ki:

   Ayırma sonrada bağlama işlemimi yaptırdınız acaba

 15. sezen durmaz dedi ki:

  Orhan Hocam Allah sizden razı olsun bana öyle bir iyilik yaptınız ki resmen evliliğimi kurtardınız. Arkadaşlar Orhan Hocam sayesinde evliliğim kurtuldu boşanma davası bile açılmıştı. Nasıl geri dönüldü davadan onu bile hatırlamıyorum. Tek hatırladığım şey hocanın bana kargo ile gönderdiği şey. Daha sonrasında orhan hocamızın söylediklerini yaptım ve yuvam yıkılmaktan kurtuldu.

 16. Galip demir dedi ki:

  benim sıkıntım işlerimle alakalıydı kazanç az oluyordu olan kazanç nereye gidiyor anlamıyordum internette dua ararken medyum orhan hocayı gördüm sağolsun hocam derdimi dinledikten sonra bakım yaptı meğer evimde muskalar üzerime yapılmış büyüler ne varsa söyledi sonrasında temizleyip bu büyüleri bana bir işlem yolladı iş yerime koymak için birde dua gönderdi kısa zamanda işlerim arttı kazançlarım çoğaldı ve bereketlendi Allah orhan hocamdan razı olsun

 17. sabahattin sertel dedi ki:

  Duaların kudretini hiç kimse kuşkusus tartışamaz ama bir gerçek varki şayet birini bağlamak istiyorsanız işini hakkıyla yapan birinden yardım almak gerekiyormuş bunuda orhan hoca sayesinde anladım 3 yıldır sevdiğim ama bir türlü karşılık alamadığım bir kız vardı onca dua okudum olmadı araştırınca bunun için orhan hocanın sayfasına denk geldim kendisiyle biraz görüştükten sonra işlemde karar kıldım ve yaptık yıllardır yapamadığımı hacamın hazırladığı işlem ve dua sayesinde 28 günde sonuca ulaştı şimdi sevgiliyiz artık.

 18. ayaz gencer dedi ki:

  orhan hocama ulaşmak çok kolay neden biliyormusunuz ne zaman arasam cevap verdi yada mutlaka dönüş yaptı buda onun ne kadar dürüst olduğunu gösteririr. ayrıca teşekkür etmek istedim kendisine nişanlımla aramdaki tüm sıkıntılar sayesinde düzeldi

 19. başak kayg.... dedi ki:

  annem ve babam boşanmaya karar verdiklerinde benim için yıkım oldu ikiside bitirmek istiyordu ama bir his bana vazgeçme dedi orhan hocayı internetten buldum durumu anlattım celb isminde bir işlem var onu yapalım dedi bende tamam dedim biraz zaman aldı ama bu karardan vazgeçtiler ve artık durum gayet iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button