Çevirgel Duası ve Vefkleri

Cevirgel Duasi ve Vefkleri 300x300 - Çevirgel Duası ve Vefkleri
Çevirgel Duası ve Vefkleri

Çevirgel Duası ve Vefkleri

Çevirgel Duası ve Vefkleri Nedir? Çevirgel duası diye bir dua Kur’an ve hadislerde ve İslam büyüklerinin dualarında geçmemektedir. Kaynağı Kur’an ve hadis olmayan din ile ilgili şeylere şüpheyle yaklaşmak lazımdır. Bu duadan kaybolan bir şeyin bulunması, giden birinin geri gelmesi için dua diye bazı kaynaklarda bahsedilmektedir.

Ancak sahih kaynaklara dayanmayan bu tarz şeyler bidattir, hurafedir diyebilirsiniz. Yer gök duadır, bir şeyin okunuşu ve denenmiş olması, okuyan birilerinin fayda görmesine göre değişmektedir. İyi yönde etkileri için niyetlere bağlı bu dualar okunabilir. 

 

denenmis ask duasi 300x300 - Çevirgel Duası ve Vefkleri
Giden Sevgiliyi Geri Getiren Esmalar

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Esmalar

Elbette ki Esmalar birçok dileğin gerçekleşmesi için sizlere yardımcı olacaktır. Fakat giden sevgilinin geri dönmesi için dua ederken sadece Esmalardan faydalanmak yeterli olmayacaktır. Bu nedenle hem Esma hem de duaları bir arada uygulamanız gerekecektir. Belirteceğimiz dua ve Esmaların tümü art arda okunmalı ve bir tertip şeklinde uygulanmalıdır.

İlk olarak abdestinizi alın ve besmele çekerek duaya başlayın.

 • El- Müteâli Esması ile Meryem Suresinin 96. Ayetini okumalısınız.
 • Gideni geri getirme evini terk etmiş eşi geri döndürmek için,  ayrılan terk eden sevgiliyi geri getirmek için hocamızın uyguladığı işlemdir.

Geri döndürme işlemi 7 gün içinde tesir eder ve size kişinin hızlı bir biçimde geri dönmesini sağlar. Bu formül daha önce bir çok kez denenmiş ve tesir etmiş hocalarımız ve alimlerimiz tarafından tecrübe edinilmiştir. geri döndürme yuvanızı kurtarmanıza ilişkinizin kurtulmasına evlenmeniz için hayırlı bir yuva kurmak için kullanılacak çok tesirli bir formüldür . Bir çok insan bu işlemle yuvasını kurtarıp evli olanlar mutlu evliliğine devam etmiş evli olmayanları hayırlı bir evlilik yapmalarına vesile olmuştur. 

 

Çevirgel Duası’nın Amacı

Çevirgel Duası’nın Amacı genel olarak giden sevgilinin yada eşin geri dönmesine yardımcı olmak amacıyla hazırlanır. Bunları evinizde hazırlamak her ne kadar mümkün olsa da yapılacak en ufak hata dönüşü olmayan sıkıntılara sebebiyet verebilir. Sizler açısından en uygun olan bu konuda alanında ehil olan bir medyum hocadan yardım almanız olacaktır. Bu dualar genel olarak asırlardan bu yana süre gelen köklü ilim kitaplarının yardımıyla yapılır ve sizden uzaklaşan kişinin tekrardan size dönmesi için yapılır. 

Çevirgel duası sadece sevgili yada eş için değildir eğer istenirse bu dualar aynı zamanda aile bireyleri içinde yapılabilir. Evden uzaklaşan evlat yada kardeş için hatta anne ve baba içinde yapılması mümkündür. Bu dualar hiç bir kaynakta kesinliği olmamakla beraber  bir çok insanın başvurduğu ve faydalandığı dualardır.

Çevirgel Duası’nın Şartları Nedir?

Çevirgel duasının faydalı olması için bir takım şartlar ve yükümlülükler vardır bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Duayı hazırlayanın alanında ehil olması
 • Gerekli tüm malzemenin eksiksiz kullanılması
 • Duayı hazırlarken okunan ayetlerin eksiksiz okunması
 • Duayı okurken kalpten inanmak
 • Duayı hazırlarken kişilerin bilgilerinin tam olması
 • Duayı okurken gusül abdestinin olması
 • Süreç içinde alkol kullanılmaması

Bu şartlar oluştuktan sonra duanın etkisinin daha hızlı ve etkili olacağı aşikardır. Şayet bu şartlar yerine getirilmeden hazırlanırsa ve duayı yaptıran kişi yükümlülüklerini yerine getirmezse fayda beklemek yersiz olacaktır. En önemli hususlardan birisi ve hatta en önemlisi bu konuda yardım aldığınız medyum hocanın size doğru bilgileri vermesi ve işinde hem dürüst hem de uzman olmasıdır. Eğer bu medyum alanında uzman değilse yapılan işlemi doğru bir şekilde yapmaz ise yine başarı yüzdesi düşük olabilir.

Cevirgel Duası Kaç Günde Etki Eder?

Bu duanın etki süresi kişilerin ruhani durumuna değişiklik göstermektedir, kişiye özel olarak hazırlandığı için herkeste aynı sürede etkili olmayabilir. Kimi kişilerde kısa zamanda etki ederken kimi insanlarda bu süre uzayabilir, şayet yapılan kişinin üzerinde bir büyü yada musallat durumu varsa etki etmeme olasılığı da göz ardı edilmemeli ve bu olasılığa hazırlıklı olunmalıdır.

Çevirgel duası etkili olduğu taktirde ömürlük olmakla beraber kişiye bir başkası tarafından büyü yapılmadığı sürece bozulmaz. Büyü yapıldıysa ve duanın etkileri geçmeye başlarsa bununla alakalı olarak medyum hocanızla irtibata geçip ondan yardım almanız mümkündür. Ama duayı yaptırırken koruma da yaptırırsanız bu ihtimali daha başından ortadan kaldırmış olursunuz.

Vefk Nedir Ne İçin Yapılır? konuyla alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Sedef dedi ki:

  Hocam teşekkür ederim sayende yuvam kurtuldu orhan hocam yaptığın işlem 20 günde sonuç verdi Allah razı olsun

  1. DEN-KEN dedi ki:

   BENDE ETKI ALDIM KARDEŞİM. ORHAN HOCAMDAN ALLAH NE MURADINI VARSA ONU VERSİN İNŞALLAH

   1. Misafir dedi ki:

    Telefonu nedir??

 2. Fatma dedi ki:

  Hocam geçen hafta yaptığınız çalışma hemen etki etti eşim bugün eve çiçekle geldi galiba bir şeyler yoluna giriyor çok sağolun

 3. sudenaz çiftçi dedi ki:

  ben sevgilimin benden ayrılmasını hazmedemedim günahını da göze alarak büyü yolları arastırırken rastladım orhan hocaya oda büyüden ziyade rahmani işlemlerden bahsetti bende çevirgel duasını denemeye karar verdim iyiki de böyle karar verdim orhan hocamında yardımıyla hem günah işlemedim hemde sevgilim bana geri döndü teşekkürler orhan hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/