Geri Getirme Duaları

Çevirgel Duası ve Vefkleri

Çevirgel Duası ve Vefkleri

Çevirgel Duası ve Vefkleri Nedir? Çevirgel duası diye bir dua Kur’an ve hadislerde ve İslam büyüklerinin dualarında geçmemektedir. Kaynağı Kur’an ve hadis olmayan din ile ilgili şeylere şüpheyle yaklaşmak lazımdır. Bu duadan kaybolan bir şeyin bulunması, giden birinin geri gelmesi için dua diye bazı kaynaklarda bahsedilmektedir.

Ancak sahih kaynaklara dayanmayan bu tarz şeyler bidattir, hurafedir diyebilirsiniz. Yer gök duadır, bir şeyin okunuşu ve denenmiş olması, okuyan birilerinin fayda görmesine göre değişmektedir. İyi yönde etkileri için niyetlere bağlı bu dualar okunabilir. 

denenmis ask duasi 300x300 - Çevirgel Duası ve Vefkleri

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Esmalar

Elbette ki Esmalar birçok dileğin gerçekleşmesi için sizlere yardımcı olacaktır. Fakat giden sevgilinin geri dönmesi için dua ederken sadece Esmalardan faydalanmak yeterli olmayacaktır. Bu nedenle hem Esma hem de duaları bir arada uygulamanız gerekecektir. Belirteceğimiz dua ve Esmaların tümü art arda okunmalı ve bir tertip şeklinde uygulanmalıdır.

İlk olarak abdestinizi alın ve besmele çekerek duaya başlayın.

 • El- Müteâli Esması ile Meryem Suresinin 96. Ayetini okumalısınız.
 •  

Gideni geri getirme evini terk etmiş eşi geri döndürmek için,  ayrılan terkeden sevgiliyi geri getirmek için hocamızın uyguladığı işlemdir.

Geri döndürme işlemi 7 gün içinde tesir eder ve size kişinin hızlı bir biçimde geri dönmesini sağlar. Bu formül daha önce bir çok kez denenmiş ve tesir etmiş hocalarımız ve alimlerimiz tarafından tecrübe edinilmiştir. geri döndürme yuvanızı kurtarmanıza ilişkinizin kurtulmasına evlenmeniz için hayırlı bir yuva kurmak için kullanılacak çok tesirli bir formüldür . Bir çok insan bu işlemle yuvasını kurtarıp evli olanlar mutlu evliliğine devam etmiş evli olmayanları hayırlı bir evlilik yapmalarına vesile olmuştur. 

Çevirgel Duası ve Vefkleri konuyla ilgili videomuza göz atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Sedef dedi ki:

  Hocam teşekkür ederim sayende yuvam kurtuldu orhan hocam yaptığın işlem 20 günde sonuç verdi Allah razı olsun

  1. DEN-KEN dedi ki:

   BENDE ETKI ALDIM KARDEŞİM. ORHAN HOCAMDAN ALLAH NE MURADINI VARSA ONU VERSİN İNŞALLAH

   1. Misafir dedi ki:

    Telefonu nedir??

 2. Fatma dedi ki:

  Hocam geçen hafta yaptığınız çalışma hemen etki etti eşim bugün eve çiçekle geldi galiba bir şeyler yoluna giriyor çok sağolun

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button
Open chat
En Ağır Aşk Büyüsünün Etkileri