Denenmiş Ayırma Duası

Denenmiş Ayırma Duası

Denenmis Ayirma Duasi - Denenmiş Ayırma Duası
Denenmiş Ayırma Duası

Eşiniz ya da sevgiliniz sizinle ilgilenmiyor ya da başkasıyla bir birliktelik yaşıyorsa denenmiş ayırma duası tek çareniz olabilir. Denenmiş ayırma duası başkalarına iyi gelmişse büyük ihtimalle size de iyi gelecek ve kabul edilme olasılığı çok yüksektir. Ayırma duası, sadece iki kişinin yaşadığı birliktelikte bir başkasının varlığında işe yaramaz aynı zamanda sizin ayrılmak istediğiniz kişinin de sizden soğumasını sağlar.

Birliktelik yaşadığınız kişiden ayrılmak istiyor ama bu onu kabul etmiyorsa ayırma duası bu konuda da işinize yarayacaktır. Bununla birlikte ayırma duası çok kuvvetli ve etkili bir duadır. Dua için havas ilimlerine hâkim bir gerçek hocadan yardım ve destek alınabilir.  Ancak bu durumda dua sırasında hocanın direktiflerini eksiksiz ve tam olarak uygulanmalıdır. Dua döneminde haramdan uzak durulmalıdır.  Kalpten ve iyi niyetle yapılması da önemlidir.

kocaya ayirma duasi 300x300 - Denenmiş Ayırma Duası

Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası

Kişilerin davranışlarını etrafında sosyal hayatında bulunan kişilerde etkiler. Kötü alışkanlıkları ve davranışları olan kişilerle arkadaş olan eşiniz onlardan etkilenerek doğal olarak size olumsuz davranışlarda bulunabilir. Siz de eşinize arkadaşları ile görüşmesini istemediğinizi söylediğinizde size ters davranabilir.

Medeni hayatta yaptığınız her girişim sonuçsuz kaldığında Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası sizin için faydalı olacaktır. İnternette bu konuda araştırma yaptığınızda size yarayan denenmiş duaları da deneyebilirsiniz ancak bir hocadan destek almanız yararlı olabilir. Çok güçlü ve tesirli bir dua olan eşimi kötü arkadaşlarından ayırma duası kalp tüm kötülüklerden arınarak okunmalıdır. Bununla birlikte iyi niyetle olunmalı ve tüm samimi duygularla içten gelerek dua edilmelidir. Duaların şifa kaynağı olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

basarili medyum e1662934656735 300x172 - Denenmiş Ayırma Duası

Kocamı Alkolden Ayırma Duası

Güzel giden evliliğiniz bir anda eşinizin alkol alışkanlığına tutulmasıyla kâbusa dönebilir. Belki de doğru kişi diye düşünerek evlendiğiniz ya da birliktelik yaşadığınız eşiniz ya da sevgiliniz alkol bağımlısı çıkabilir. Fiziki ve medeni hayatta yapacağınız her şeyin sonuçsuz kalması büyük bir olasılıktır. Bu nedenle tek çareniz dualara ve Allah’a sığınmaktır.  Dualar dileğinizi ve istediğinizi Allah’tan istemenize aracı olan kelamlardır.  Kocamı Alkolden Ayırma Duası tek çareniz olabilir.

Ancak bu yol uzun ve zorlu bir süreçtir. Duanın yapıldığı dönemde haramdan uzak durulmalı ve kalbinizi tüm kötülüklerden arındırmanız önemlidir.  İyi niyet ve kalpten gelerek yapılan dua mutlaka yerini bulacaktır. Duaların kabul edilme vakti ve zaman vardır. Bu vakit ve zamanın dolmasını beklerken gündelik hayatınıza devam etmeli ve etkilerini görmeye başlamak için sabretmeniz önemlidir. Ayrıca düzenli olarak dua etmeye devam etmelisiniz. Duayı edenin çok da dirayetli olmanız gerekiyor.

Denenmiş Ayırma Duası ile ilgili videomuza bakabilirsiniz…

Sevdiğimi Kumardan Soğutma Duası

Beraberliğiniz ya da evliliğiniz sürerken kâbusa dönmesinin sebeplerinden biri de kumar alışkanlığıdır. Kumar alışkanlığı sıkıntılı bir durumdur. Genellikle arkadaş çevresi aracılığı ile bu alışkanlık oluşabiliyor. Bununla birlikte kumar oynamak maddi ve manevi insanı yıkıma uğratan en kötü alışkanlıktır. İster çevre değiştirin isterse eşinizle konuşmayı deneyin bir işe yaramıyorsa başka yöntemleri denemenizde faydalı olacaktır.

Başka yöntemlerin arasında en popüleri sevdiğimi kumardan soğutma duası yapmanız yararlı olacaktır.  Duanın düzenli edilmesi, tüm kötülüklerden kalbinizi arındırmalı ve samimiyetle dua etmeniz gerekir. Çok sabırlı ve dirayetli olmanız ve gündelik hayatınızı aksatmamalısınız. Bu arada dua etme döneminde haramdan uzak durmalısınız. Bununla birlikte, havas ilimlerine hâkim bir gerçek hocadan yardım ve destek almanızda yararlı olacaktır.

Ayırma Duasının Faydaları

Ayırma duası etkili ve güçlü bir duadır.  Ayırma duasının yapılmasının birçok nedeni olabilir. Sevdiğiniz kişi başka biriyle beraberlik yaşıyorsa, onları ayırmak için kullanılabilir. Sizi aldatan eşinizin yuvasına dönmesi için ayırma duası yapılabilir. Ayırma duasının faydaları ise sevdiğinize kavuşursunuz. Eşiniz sizi aldatmayı bırakır, yuvasına ve size geri döner. Bununla birlikte bitirmek istediğiniz ama bir türlü başaramadığınız kişinin sizden soğumasını sağlar.

Ayrıca,  eşinizin bitirmesini istediğiniz davranışlarından da kurtulmasına neden olacaktır. İster kötü alışkanlıklardan sevdiğinizin kurtulması için, isterse siz istemediğiniz bir insanın sizden soğuması için olsun ayırma duası bu konularda çok faydalı olacaktır. Duaların iyileştirici özelliği vardır. Bununla birlikte dua eden kişi ayırma duası ediyorsa o takdirde çok sabırlı ve dirayetli olması gerekiyor. Çünkü bu tür konular uzun ve zorlu süreçlerdir.

Kuvvetli Ayırma Duası konuyla alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/