En Etkili Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Kendinden Sogutma Duasi 300x300 - En Etkili Kendinden Soğutma Duası
En Etkili Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Aşk acısı çeken kişiler sevdiğine ulaşmak için aşk dualarının gücünden yararlandığı gibi kendisine aşık olan ancak karşısındaki kişinin aşkını istemeyenler de en etkili kedinden soğutma duası kategorisi içerisinde yer alan dualardan yararlanır. Bu kategori içerisinde yer alan dualardan bazıları; birini kendinden soğutma duaları, eski sevgiliyi soğutma duası, eski kocayı uzak tutma duası ve hemen tutan soğutma duasıdır.

En etkili kendinden soğutma duaları aşk acısı çekek zor gibi gözükse de, sevmediğin bir insanın aşkına maruz kalan kişi için büyük bir psikolojik şiddettir. Ne yazık ki bazı durumlarda bu şiddetin yerini fiziksel şiddet de alabilir. Bazı insanlar aşkının büyüklüğünü ispatladığında, her şeyin yoluna gireceğinden emin olsalar da, aşırı ısrar karşı tarafın daha da çok soğumasına sebep olur.

Sevmediği ya da artık sevmediği birisinin aşkından sıkılan kişiler çareyi soğutma dualarında bulur. Soğutma duaları o kadar etkilidir ki, aşık olan kişi görmek değil,  dua edenin adını bile duymak istemez.

 

Birini Kendinden Soğutma Duası

Birini kendinden soğutma duasının etkili olabilmesi için kişinin niyetinin temiz olduğu kadar bedeninin de temiz olması şarttır. Bu nedenle dua okumadan önce abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra iyi niyetlerle dua okunmaya başlanabilir. Dua eden kişinin temizliği kadar, dua edilen yerin de temizliği önemlidir. Bu nedenle dua eden kişi sessiz ve temiz bir yer tercih etmelidir. Birisini kendinden soğutma duası, zor olan dualardan olsa da, imkansız değildir.

Dua eden kişi pes etmeden, dua okumaya devam etmeli ve dileğinin kabul olacağına emin olmalıdır. Kısa süre içerisinde aşkını takıntılı bir şekilde gösteren kişinin hareketleri, hafifler. En sonunda ise tamamen ortadan kalkar. Birini kendinden soğutma duasının gücünden faydalanmak isteyen kişiler, duanın başarılı olabilmesi için hocalardan destek almalıdır. Hocanın dediklerini harfiyen uygulayan ve dileğinin gerçekleşeceğine inananlar ise kısa süre içerisinde isteğine kavuşur.

En Etkili Kendinden Soğutma Duası ile ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz..

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Büyük umutlarla başlanan bazı ilişkiler her zaman masallardaki gibi mutlu sonla bitmiyor. Masalların da kâbusa dönmesi ise iki taraftan birisinin ilişkiyi inatla sürdürme ısrarına dayanır. Kendisi için tamamen bitmiş olan ilişkiden kurtulmak isteyenler de eski sevgiliyi soğutma duasından yararlanırlar. Eski sevgiliyi soğutma duaları, eski olan sevgilinin kişinin hayatından tamamen çıkmasını sağlar. Dua o kadar etkilidir ki, bir türlü unutamadığı kadın ya da erkeğin yüzünü bile görmek istemez.

Duaların kabul edilebilmesi kişinin niyeti ve temiz kalpliliğiyle alakalıdır. Saf duygularla hareket eden kişilerin dilekleri en hayırlı ve etkili zamanda gerçekleşir. Dua sonrasında her iki eski sevgili de hayatlarına kaldıkları yerden devam ederken; hayat da onlara yepyeni sürprizler sunar. Çünkü ayrılık sürecinde bir tarafın sevgisi bitmiş olsa da, oldukça zordur. Bir de buna karşı tarafın süreci daha da zorlaştırması eklendiğinde her şey daha da zor olur. En Etkili Kendinden Soğutma Duası.

guvenilir orhan hoca com 300x124 - En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Eski Kocayı Uzak Tutma Duası

Eski kocayı uzak tutma duası, diğer soğutma dualarına göre biraz daha meşakkatli bir süreçtir. Tam da bu nedenle eski kocayı uzak tutma duasında muhakkak deneyimli bir hocadan yardım alınmalıdır.  Soğutma dualar en az bir hafta süresince günde üç defa olacak şekilde okunmalıdır.  Verilen sürelere uyulmalı ve hocanın yönlendirmeleri dinlemelidir.

Aksi takdirde dua etkili olsa da sonuçta bazı değişiklikler olabilir. Duanın harfiyen okunması sonrasında etkisi görülecek özellikle çocuk gibi bir ilişkisi olmayan eski çiftler bir daha birbirilerinin yüzünü görmeyeceklerdir. Eski kocayı uzak tutma duası, kadınların yeniden nefes almasını sağladığı gibi yeni bir hayata da adım atmalarına yardımcı olur. Çünkü geçmişin yüklerini sırtında taşımayan kadının, kendi hayatına yeniden başlama cesareti ve gücü olur.

Hemen Tutan Soğutma Duası

Hemen tutan soğutma duası eski eş / eski sevgili için yapılabileceği gibi ilişki içerisinde olan ancak bitirme cesareti olmayan kişiler tarafından da tercih edilir. Bu sayede hem hayatından istemediği kişiyi çıkartmış olur hem de karşı taraf istemediğini düşündüğü için herhangi bir sorun yaşamadan bu ilişki biter. Özellikle evli çiftler arasında sevmeyen ya da çok mutsuz olan kişiler tarafından tercih edilir. Hemen soğutma duasını etkisini göstermesi dua eden kişiye bağlı olarak değişir.

Birinin Gitmesi İçin Dua konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. ORKİDE dedi ki:

  ORHAN HOCAYA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM HAZIRLADIĞI SOĞUTMA DUASI SAYESİNDE EŞİM BAŞKA BİR KADINLA OLAN BİRLİKTELİĞİNE SON VERDİ EVİME DÜZEN GELDİ

 2. Ceyda K...... dedi ki:

  birisi vardı hayatımda tanıdıkça benim için yanlış kişi olduğunu anladım ayrılmak isteyince beni tehdit etmeye başladı korkuyordum ne yapacağımı bilmez haldeydim karşı komşum hande abla var o bana orhan hocayı önerdi beraberce aradık o kişinin benden soğuması için dua yazdı 1 ay olmadan kendi isteğiyle benden ayrıldı orhan hocama teşekkür ediyorum.

 3. Dilan kara dedi ki:

  Boşandığım eşim durmadan beni rahatsız ediyordu hatta savcılığa bile gittim ama maalesef çözüm olmadı internette araştırırken orhan hocyı buldum bana soğutma işlemi hazırladı onun yardımıyla rahata kavuştum.

 4. Vildan dedi ki:

  eski nişanlımdan ne yaptıysam kurtulamadım orhan hoca yardımcı oldu bunun için artık kesinlikle rahatsız etmiyor

 5. merve özer dedi ki:

  oturduğum semtte birisi var sürekli olarak bana aşık olduğunu söylüyor beni rahatsız ediyordu kimseyede birşey diyemiyordum benden soğuması için dua ararken orhan hocayı buldum vefk hazırladı benim için son 1 aydır hiç bir şekilde karşıma çıkmıyor beni görünvce yüzüme bile bakmıyor sanırım kurtuldum gayet memnunum bu durumdan

 6. Derya güneş dedi ki:

  Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Orhan hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/