En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

En Tesirli Baglama Duasi Okunusu - En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu
En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

Herkesin istediği mutlu bir beraberliğin yanında sevdiğinin kendisine sıkı sıkıya bağlı olmasıdır. En tesirli bağlama duası ile sevdiğiniz kişiyi kendinize sıkı sıkıya bağlayabilirsiniz. Bunun için en tesirli bağlama duası okunuşu le ilgili gerçek bir hocadan destek ve yardım almanız önem taşıyor.

Bununla birlikte bu duayı okurken hocanın verdiği yöntemlerin dışına çıktığınızda ya da en tesirli bağlama duası okunuşu yanlış ya da eksik yapıldığında duanın kabul edilmesi son derece zordur.  Bağlama duaları aşk duaları içinde yer alan en güçlü dualardan biridir. Tüm verilen talimatları yerine getirdiğinizden ve eksiksiz olduğundan emin olmanız yararı olacaktır. Böylece sevdiğiniz insanı kendinize bağlamış ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayacaksınız.

Ömür Boyu Bağlama Duası

Her birimizin arzusu sevdiğimiz insanla bir ömür boyu birlikte olmaktır. Ancak bu arzunun gerçek olması bazılarımız için bazen çok mümkün olamayabiliyor.  Ne kadar çok çaba harcarsak harcayalım bu arzumuz gerçekleşmeyebiliyor. İlişkileri her iki tarafın da kişiliği belirlerken her ilişkinin kendi içinde bir dinamiği bulunuyor. Sevdiğinizi kendinize ömür boyu bağlamak istiyor ve hiç bir şey kar etmiyorsa tek yapacağınız ömür boyu bağlama duası yaptırmak kalıyor.

Ömür boyu bağlama duası için havas ilmine hâkim deneyimli bir gerçek bir hocadan destek almak önemlidir. Daha önce bu tarz dualarda başarılı olması da sizin için etkili olacaktır.  Üstelik dua yaptırma dönemlerinde dinen yasaklanan her şeyden uzak durmalısınız. Bununla birlikte duaların geri dönüşü çok güç olduğundan ömür boyu bağlama duası hakkında kesin bir karar vermeniz şarttır.

Dua ederken iyi niyetli olmanız ve tüm kalbinizin kötülüklerden arınmış olması gerekir. İyi niyetli ve saf duygularla yapılmış olan dua her zaman yerini bulacaktır. Tüm bunların yanında duanın sonuçlarından şüphe etmemelisiniz. Bununla birlikte ömür boyu bağlama duası yaptırmak istediğiniz insanı ömür boyu hayatınızda yer almasını isteyip istemediğinizde önemlidir. Duanın etkilerinin görülmesi için belli bir süre yoktur. Duanın etkilerinden ve sonuçlarından şüpheye düşülmemesi şarttır. Hayatın merkezine duanın etkilerini beklemek konulmamalıdır. Hayatın olağan ve rutin akışı içinde yaşam sürdürülmeye devam edilmelidir.

En tesirli Bağlama Duası Okunuşu ile ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz..

Bağlama Duası Nasıl Edilir?

Bağlama duası en güçlü dualardan biridir. Dualardan geri dönmesi oldukça zordur. Hatta geri dönüşü yoktur dememiz yanlış olmaz. Bu bakımdan iyi düşünülerek yapılmalıdır. Etkili bir bağlama duası öncelikle temiz bir kalp ve iyi niyetle yapılmalıdır. Buna ek olarak duayı yapan kişinin Allah inancını çok yüksek olması da şarttır.

Bağlama duasının çok etkili olmasını istiyorsak kalpten hissetmek ve kendimize bağlamak istediğimiz kişiyi zihninizde canlandırmanız gerekiyor. Ayrıca duanın edilme zamanı da son derece büyük önem taşıyor. Bağlama duasının yapılması için en doğru zaman gecenin ortası ve sabaha karşı edilen duadır.  Bağlama duası yapan kişinin yalnız olması ve gözlerinin kapalı olması gerekir. Sessiz bir ortamda sessiz olmalı ve dileğimize konsantre olmalıyız. Çok kuvvetli bir bağlanma nitelendirilebilir.

baglama duasini kim yapar e1663002099226 300x180 - En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

Birini Kendine Bağlama Duası

Daha önce de belirttiğimiz gibi birini kendine bağlama duası yapmak istiyorsanız öncelikle o kişiyi ömür boyu yanınızda olmasını isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Bununla birlikte bu kararınız olumlu yönde ise o takdirde birini kendine bağlama duası yaptırılabilir.  Duaların geri dönüşünün çok zor olduğunu da hatırlatalım istedik.

Birini kendine bağlama duası yaptığınızda onu ömür boyu yanınızda tutmanın ve her ne olursa olsun istediğiniz kişiye denk gelebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Kendine bağlama duası yapılırken duanın sonuçlarından şüphe edilmemelidir. Duanın etkileri ve sonuçları beklenirken hayatınızı dua etki edene kadar durdurmamalısınız. Hayatınızın günlük seyrine ve olağan akışına devam etmeli ve sonuçlarla ilgili şüphe duymamalısınız. Bununla birlikte bağlama duaları aşk duaları içinde yer alır.

Çok kuvvetli dualardır. Mutlaka iyi niyet ve temiz kalple yapılmalıdır. Kalp tüm kötülüklerden arınmış olmalıdır. Kendine bağlama duası hakkında emin değilseniz bu duayı yaptırmamanız daha etkili olacaktır. Çünkü duayı yaptırdığınız kişiyi ömür boyu yanınızda olmasını isteyip istemediğinizde önemlidir. Kuvvetli deneyimli bir gerçek hocadan destek ve yardım almanız son derece önemlidir.  Deneyimli ve bu konularda daha önce de başarılı olmuş bir hocayı seçmeniz yerinde olacaktır.

Bağlama Duasının Önemi Ve Faydaları

Bağlama duası, manevi bir bağ oluşturmak ve hayatta istediklerimize ulaşmak için en sık kullanılan dualardan biridir. Bu dua, birçok insan için büyük bir önem taşımaktadır. Kazanılması gereken bir iş, sağlık sorunları, ilişki sorunları gibi pek çok farklı durumda kullanılır. Bu aynı zamanda, sevdiğiniz kişi için dua ederken kullanabileceğiniz özel bir dua çeşididir.

Bağlama duasının en önemli faydası, negatif enerjiyi uzaklaştırarak, pozitif bir zemin yaratmasıdır. Bu dua, bir kişinin hayatında olumsuz olayları engeller ve kişinin kendine inanmasına, yaşamındaki hedeflerini gerçekleştirmesi için güç kazanmasına yardımcı olur.

Bağlama duası yaparken, Esma-ül Hüsna adı verilen isimlerden birinin seçilmesi önemlidir. Bu isimler, hayatta istediğimiz şeyler için izin almak ve onları dualarımıza dahil etmek için kullanılabilir. Ayrıca, bu duayı güçlendirmek için, belirli bir zaman ve ritüel seçmek de önemlidir. Duayı okurken, negatif düşüncelerden arınmak ve tamamen bağlama niyetiyle hareket etmek gerekiyor.

 • Bağlama duası, manevi bir bağ oluşturmak için kullanılır.
 • Bu dua, negatif enerjiyi uzaklaştırarak pozitif bir yer açar.
 • Bağlama duası okunurken, Esma-ül Hüsna isimlerinden biri seçilmelidir.
 • Duanın etkisini arttırmak için, bazı ritüeller uygulanmalıdır.
Bağlama Duası Farklı Türleri Faydaları
Havaslı Bağlama Duası Kuvvetli manevi bir bağ oluşturmak için kullanılır.
Şifa Bağlama Duası Sağlık sorunları için duaların kabulüne yardımcı olur.
İş Bağlama Duası İş hayatında başarı elde etmek için kullanılır.
Aşk Bağlama Duası Sevgi ve ilişki sorunlarından kurtulmak için etkilidir.

Kime Ve Hangi Durumlarda Okunabilir?

Bir insanın hayatı boyunca birçok problemlerin üstesinden gelmek için farklı yollar denediği bir gerçektir. Bu problemler bazen iş, bazen aile yaşamı ya da sağlık ile ilgili olabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin başvurduğu yolların birçoğu farklı bir tecrübeye ve duaya dayanmaktadır. Çünkü insan yalnız kaldığı zamanlarda ve çözemediği problemleri karşısında dua etmekten başka çaresi olmamaktadır.

Bağlama duası, insanların içinde bulundukları problemleri çözmek için en çok başvurduğu duaların başında gelmektedir. Bağlama duasının etkisi özellikle insanın kalbindeki olumsuzluğu silip yerine huzur ve sükûnet verdiği için oldukça fazladır. Bu nedenle insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bağlama duası, kişinin başına gelen olumsuzlukların kaynaklarını, hangi durumlarda okunacağını belirlemek için yapılacak ritüelleri belirler. Bu nedenle kimin ve hangi durumlarda çağrılacağına dikkat etmek oldukça önemlidir. Örneğin, bağlama duası zarar vermek amacıyla okunmamalıdır. Bu durum, kişinin kendi hayatını ve çevresini olumsuz etkileyebilir.

 • Kötü amaçlarla kullanmak yerine kişinin kendi başına gelmiş olan problemi çözmek için okunmalıdır.
 • Sağlık sorunları, aşk yaşamı problemleri, iş sorunları ve maddi sıkıntılarda okunabilir.

Bağlama duası, esma-ül hüsna olarak bilinen Allah’ın yüz isimleri ile de okunabilir. Esma-ül hüsna okumanın kişiye verdiği manevi güç, kişinin bağlama duası okurken daha rahat etmesine yardımcı olur. Bu nedenle, bağlama duası okunurken hangi esma-ül hüsna okunacağına da dikkat edilmelidir.

Bağlama Duası İçin Hangi Esma-ül Hüsna Okunmalıdır? Mana
El-Wâsit Orta ve dengeli olmak
El-Gani Zengin ve bereketli olmak
El-Vâris Miras haklarına sahip olmak
El-Vedûd Sevilen ve sevgiye layık olmak

Bağlama duası, okumanın yanı sıra uygun bir ritüel ile birleştirildiğinde daha etkili olabilir. Bunun için kişinin özellikle okumadan önce abdest alması, günahlarından arınması, üç defa Fatiha suresini okuması, ardından bağlama duasını okuması gereklidir.

Sonuç olarak, bağlama duası kişinin hayatındaki problemleri çözmek ve olumlu düşünceler elde etmek için oldukça önemlidir. Ancak, doğru bir şekilde okunması ve ritüellerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Kişilerin, özellikle bu tür problemlerle karşı karşıya kaldığı zamanlarda ise bağlama duasını denemeleri önerilir.

En Etkili Bağlama Duası Okunuşu Nasıl Yapılır?

Bağlama duası, birçok durumda insanların hayatlarında önemli bir rol oynar. Birçok kişi, hayatlarındaki kötü insanlardan korunmak ya da içinde bulunduğu zorlu durumları aşmak için bağlama duası yapmayı tercih eder. Bu blog yazımızda sizlere en etkili bağlama duası okunuşu hakkında bilgi vereceğiz.

Bağlama duası okunurken, bazı ritüellerin yerine getirilmesi çok önemlidir. İlk olarak, dua eden kişi kendini ve niyetini saf ve temiz tutmalıdır. Ardından, yapılacak dua esnasında aklınıza sadece doğru ve pozitif düşüncelerin gelmesi gerekmektedir.

 • İlk önce, gusül veya abdest alın
 • Okunacak duasının Arapçasını iyi öğrenin.
 • En az bir defa Kur’an-ı Kerim okuyarak sükunet sağlayın.
 • Oda sessiz olmalıdır ve başka hiçbir şey yapmamalısınız.
 • Üzerinde düşünülerek yapılan dualar daha etkilidir.

Bağlama duası okunurken, hangi esma-ül hüsna okunacak sorusu da önemli bir konudur. Genellikle, Allah’ın El-Vedud, El-Kavi, El-Eziz ve El-Men ve benzeri esma-ül hüsna okunması önerilmektedir.

Adım Açıklama
1 Önce gusül ya da abdest alın.
2 Göz rahatlığı için oda sessizliğini sağlayın.
3 Başlamadan önce, kendinizi ve niyetinizi saf ve temiz tutun.
4 Dualarınızda kendinizden önce başkasının hayrı için istekte bulunun.
5 İstediğiniz niyet için bağlama duasını sesli veya sessiz okuyun.

Bağlama duası okunurken, kalbinizin samimi olması çok önemlidir. Kalbinizin içerisinde Allah’ı hissedin, dua ederken sadece Allah’a yönelin ve sadece O’ndan yardım isteyin.

Siz de bu adımları takip ederek en etkili bağlama duası okunuşunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki duaların kabulünü garanti etmek mümkün değildir, sadece dualarınızı samimiyetle etmek ve Allah’a güvenmek gerekir.

Hangi Esma-ül Hüsna Okunmalıdır?

Bağlama duası, zorlu durumlarla karşılaşan insanların çaresiz kalmadan umutlarını kaybetmeden dualarla bir şeyler yapabileceği bir yöntemdir. Bu yöntem, içinde yüksek bir inanç barındıran insanların niyetleri doğrultusunda gerçekleşir. Bu nedenle, bağlama duası okunurken doğru niyetlerin belirlenmesi son derece önemlidir.

Bağlama duası, okunacak kişinin ya da objenin durumunu iyileştirmeyi amaçlar. Bu amaçla, önemli olan doğru duanın seçimi ve okunmasıdır. Bağlama duası okunacak kişi veya şey için hangi Esma-ül Hüsna’ların kullanılacağına karar vermek oldukça önemlidir.

 1. El-Latif
 2. El-Basir
 3. Er-Rahim
 4. Ez-Zahir

Bugünlerde insanlar, uzak akrabalarının korunmasını sağlamak, sevdikleri için daha fazla koruma sağlamak vb. amaçlarla bağlama duasını seçmektedirler. Bu duanın etkili olması için doğru Esma-ül Hüsna seçilmelidir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Esma-ül Hüsna, en çok tercih edilen isimlerdir. Burada belirtilen isimlerin seçimi, nedenlerine bağlı olarak değişebilir. Ancak muhtemelen bu isimler, en uygun isimler olarak kabul edilir.

Bağlama Duası Okunurken Yapılacak Ritüeller

Bağlama Duası, pek çok kişi tarafından sevdiğimiz ve önem verdiğimiz başka bir kişiye olan bağlılığımızı artırmak, ilişkileri güçlendirmek ve sevgi bağımızı tazelemek için kullanılan bir duadır. Bağlama duası okunurken bazı ritüellerin uygulanması, duaların amacına daha kolay ulaştırılmasına yardımcı olabilir.

Birçok insan, bu duaları okurken bazı doğal materyaller kullanmayı tercih ederler. Örneğin, birçok kişi bu dualar sırasında tütsü veya mum yakarlar. Bunun nedeni, bu materyallerin enerji artırıcı ve olumlu bir atmosfer yaratan etkilerine inanmalarıdır.

 • Bağlama Duası okunurken, ne kadar sakin ve huzurlu bir ortamda olduğunuz büyük önem taşır.
 • Eğer dua okurken rahatsız edileceğiniz bir ortamdaysanız, dikkatinizi toplamakta ve amacınızı gerçekleştirmekte daha zorlanabilirsiniz.
 • Ayrıca, duaların etkisi, sadece sözcüklerin gücüyle sınırlı değildir. Duaların işe yarabilmesi için, okurken tamamen inançlı ve samimi olmanız da önemlidir.

Bağlama Duası sırasında, son derece konsantre bir şekilde dua etmek de önemlidir. Dikkatinizi dağıtan herhangi bir şeyin olmadığından emin olun ve mümkünse gözlerinizi kapayarak kendinizi meditasyona verin.

Adım Ritüel
1 Mum veya tütsü yakmak
2 Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam seçmek
3 Tamamen konsantre bir şekilde dua etmek
4 Gözlerinizi kapatarak meditasyon yapmak

Bağlama Duası, ilişkinizdeki problemleri çözmek veya sevginizin güçlü kalmasını sağlamak için etkili bir araç olabilir. Ancak, duaların işe yaraması için, kalbinizde samimiyetle ve inançla okumanız şarttır.

En Çok Tercih Edilen Bağlama Duası Çeşitleri

Bağlama duası, etkisi sayesinde tercih edilen bir uygulamadır. Bu dua insanlar arasında bir bağ kurmak istenildiğinde yapılır. Bağlama duası okunurken hangi esma-ül hüsna okunmalıdır? İşte cevapları:

 1. El-Vedud: Bağ kurulacak kişiye sevgi ve saygı beslenmesini sağlar.
 2. El-Karib: İki kişinin arasına yakınlık koyulmasını sağlar.
 3. El-Mucib: Dua edenin sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dileklerinin kabul olmasına yardımcı olur.

Bağlama duasında kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. Bu malzemeler şu şekildedir:

 • Baharatlı sabun: Kişinin enerjisi ile birlikte kullanılabilir.
 • Tahta kaseler: Malzemelerin topraktan gelmiş olması nedeniyle kullanılmaktadır.
 • Karanfil: Bağlama duası sırasında kullanılan bir baharattır. İnsanların birbirine bağlanmasına yardımcı olur.
Bağlama Duası Türleri Özellikleri
Hacet Duası Kişinin dileklerinin kabul olması için yapılan bir dua türüdür.
Tesirli Bağlama Duası Bağlama duası içinde en etkili olan türdür.
Birleştirici Bağlama Duası Bağ kurulacak kişiler arasında bir bağ oluşması için yapılan bir dua türüdür.

Bağlama duası, kişinin enerjisini kullanarak başka insanlarla arasında duygusal bir bağ kurmaya yarayan uygulamalardan biridir. Bağlama duası için hangi esma-ül hüsna okunmalıdır? Hangi malzemeler kullanılmalıdır? Tercih edilen bağlama dua çeşitleri nelerdir? İşte tüm cevaplar bu yazımızda.

Adım Adım Bağlama Duası konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button