Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası: Bir zamanlar hayatımıza aldığımız çok sevip çok değer verdiğimiz kişileri bir zaman sonra unutabilir ve hayatımıza birini almak isteyebiliriz. Fakat ilişki ne kadar bitmiş olursa olsun bir taraf için pek de öyle olmaya bilir bazen. Her ilişki de bir tarafın sevgisi ve ilgisi hep ağır basar ve unutmak bir taraf için o kadar kolay olmaya bilir. Unutamayan taraf ise sevdiği kişiyi geri kazanmak ve tekrar hayatına alabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Unutan kişiler ise hayatına yeni birini almak isteyebilir ve başka birine aşık olabilir.

Fakat eski sevgilisinin hala onu seviyor olması ve yeni bir ilişki kurmasına mani olması kişiyi son derece etkileyebilir ve eski sevgilisini kendinden uzaklaştırmak isteyebilir. Eski sevgiliyi soğutma konusunda oldukça etkili bir yol olan soğutma duaları kişilerin yapılan kişiyi soğutma konusunda oldukça etkilidir. Eski Sevgiliyi Soğutma Duası doğru bir şekilde yapıldığında oldukça güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

kari kocayi birbirinden sogutma duasi nedir 300x300 - Eski Sevgiliyi Soğutma Duası
Eski Sevgiliyi Soğutma duası

Eski Kocaya Soğutma Duası

Eski Kocayı Soğutma Duası yaptırmak ve eski kocasını kendinden soğutmak isteyen birçok kadın vardır. Bir zamanlar birbirini severek evlenen kişiler bir zaman sonra ayrılmak isteyebilir ve ayrılabilir. Ayrılık sebepleri genel olarak halk arasında anlaşamadık ayrıldık şeklinde ifade edilse de aslında boşanma sebepleri her zaman daha özel konulardır. Ya aldatmaya bağlı olarak boşanma kararı alınabilir ya şiddetli geçimsizlik yüzünden ya da gerçekten çiftler anlaşamadığı için ayrılırlar. Sonuçta her evlilik ömür boyu sürecek herkes birbirini ömür boyu sevecek diye bir kaide yoktur.

Ayrılıkların ardından kadın ve adam hayatına başka birisini almak isteyebilir. Çiftler her ne kadar birbiri ile ilişkisini koparmış da olsa aslında eski eşi hakkında olan her bilgiye ulaşabilmektedir. Kadınların ilişkilerde ve evliliklerde daha duygusal olduğu bilinse de aslında erkekler de sevdikleri zaman gerçekten çok değer vermekte ve sevdiği kişiyi hiç kaybetmeyecekmiş gibi sevmektedir. Eski kocalar eşleri ile tekrar barışmak ve yeniden yuva kurabilmek için uğraş verirken boşanmış olan kadın eski eşini kendinden uzak tutmak isteyebilir. Böyle durumlarda ise kadınlar soğutma duası yapmak ve eski eşini kendinden soğutmak ister.

Ayrıldığım Eşime Etkili Soğutma Duası

Ayrıldığı eşi tarafından hala rahatsız edilen ve tekrar barışma konusunda ikna edilmeye çalışılan birçok kadın vardır. Birçok evlilik bitmesine rağmen erkekler boşanmayı gururuna yediremez. Tekrar eşi ile barışmak ve yeniden bir yuva kurmak isteyebilir. Fakat eski kocasına karşı aynı duyguya sahip olmayan ve eşinin bu tavrından artık sıkılmış olan kadınlar eski eşinden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Bazen kadınlar eski eşinden çekindiği için veya ondan korktuğu için olsa gerek ki hayatına birini almaya çalıştığında tedirgin olmaktadır.

Biliyorsunuz ki dünya da ve ülkemizde eski eşler tarafından katledilen birçok kadın bulunmaktadır. Birçok kadın da böyle bir sondan korktuğu için hayatına kimseyi alamaz veya almaktan korkar. Ayrılmış olduğu eşini kendinden uzaklaştırmak ve artık rahat bir nefes almak isteyen kadınlar bu konu ile ilgili birçok çözüm yoluna başvursa bile etkili bir sonuç alamadığını dile getirmektedir. Aslında bu konularda oldukça etkili bir yöntem vardır. Bu yöntem ise soğutma dualarından geçmektedir.

Eski eşleri, sevgilileri veya birbirine yakın olan kişileri birbirinden soğutmak amacı ile yapılan soğutma duaları eski eşleri soğutma konusunda da oldukça etkili bir yöntemdir. Eski eşlerini kendinden soğutmak ve artık rahat bir nefes almak isteyen kadınlar Ayrıldığım Eşime Etkili Soğutma Duası yaptırmak istiyorum diyerek medyumlardan ve hocalardan yardım istemektedir. Soğutma dualarını sadece kadınlar yapamaz. Aynı zamanda birçok erkek de soğutma duası yapmak ve yaptırmak istemektedir.

kari kocayi birbirinden sogutma duasi okuyan hoca 300x300 - Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

 Eski Eşime Soğutma Duasının Etkileri

Eski eşi ile ilgili başı dertte olan birçok kişi vardır. Her ne kadar evlilikleri ve muhabbetleri biterse bitsin bazen eski eşlerden kurtulmak o kadar mümkün olmayabilir. Bir taraf evliliklerde ve ilişkilerde sevgisi daha fazla olan kişi olmaktadır. Eşine daha fazla değer veren ve daha fazla sevgi duyan kişiler eşlerinden ayırmak istemez ve ayrıldığında ise yeniden bir araya gelmek adına elinden geleni yapar. Bazen ise sadece takıntılı olduğu için eski eşini isteyen kişiler de bulunmaktadır.

Eski eşi uzaklaştırmak adına soğutma duaları yapılmaktadır. Eski Eşime Soğutma Duasının Etkileri hakkında bilgi almak amacı ile kişiler araştırma yapmaktadır. Eski eşinize yapılan soğutma duaları sayesinde eşiniz artık sizi sevmez, sizden bir anda soğur ve sizin yüzünüzü bile görmek istemez. Artık size karşı sokaktan geçen birisi nasılsa sizde öyle olursunuz. Eski Sevgiliyi Soğutma duası

 

Kendinden Soğutma Büyüsü konulu videomuzu da tıklayabilirsiniz…

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası Nedir?

Eski sevgilimizi geri kazanmak istediğimiz bazen olur. Ancak bazı durumlarda düşüncelerimiz farklı yönde ilerleyebilir ve aslında eski sevgilimizden uzaklaşmak daha iyi olabilir. Eski sevgiliden soğuması için bir dua deneyebilirsiniz.

 • Öncelikle rahatlayın ve yalnız kalın.
 • Kendinize bir kağıt ve kalem alın.
 • Dua ederken bir mum yakın.

Duanızın odak noktası, eski sevgilinizden uzaklaşmak, buna karşı koymak ve duanın kabulünü teşvik etmektir.

 1. Başlayalım.
 2. “Allahım, sen güçlüsün ve merhametlisin. Senin şefkatli ellerinde sana güveniyorum. Eski sevgilimden uzaklaşmam ve onun da benden uzaklaşması için yardımını istiyorum. Yüce Allahım, bana güç ver ve beni sevgili ve sevgi dolu bir insan yap. Eski sevgilimin kalbine sevgi dışında başka hiçbir şey sokma. Beni görmesi bile istemeyecek kadar soğuması için yardım et.”
 3. Bu duanın 3 kez tekrar edin.

Bu duayı yaptıktan sonra kendinize güvenle “Eski sevgiliye soğutma duası” adındaki etkili duayı ve mümkünse yeni bir hobi edinmeyi düşünebilirsiniz. Bu sayede hem zihniniz daha sağlıklı düşünür, hem de eski sevgiline daha sağlıklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz.

Eski Sevgiliden Kurtulmak İçin Dua

Eski sevgiliden kurtulmak için dua nedir? Bir ilişki sona erdiğinde, kalbinizi toparlamak ve kısa sürede eski sevgilinizin hatırlatmalarından kurtulmak zor olabilir. Bu durumda birçok insan dua etmeye başlar, özellikle de acı dolu anıları geride bırakmak istiyorlarsa. Eski sevgilinizden kurtulmak için okunacak birçok dua vardır ancak en etkili olanlardan biri “Allah’u Teâlâ”ya dua etmek ve ona arzu ettiğiniz şeyi açıklamaktır.

Bu duayı okumadan önce, kafanızda net bir hedefin olması önemlidir. Eski sevgilinizle olan tüm bağları koparmak istiyorsanız, bu hedefinizi dua sırasında “Allah’ım, kalbimi ve düşüncelerimi eski sevgilimden tamamen arındırmanı istiyorum” diye dile getirebilirsiniz. Bu dileklerinizi yerine getirmek için, dua sırasında kalbinizi ve zihninizi eski sevgilinizin etkisinden kurtarmanız da önemlidir. Bunu yapmak için meditasyon yapabilirsiniz.

 • Bir rahatlatıcı bir yer seçin ve rahat bir pozisyon alın.
 • Gözlerinizi kapatın ve rahatlamaya başlayın.
 • Zihninizi eski sevgilinizi hatırlarken yakaladığınızda, bu düşünceleri gevşetin ve onları uzaklaştırmaya çalışın.
 • Kendinize “şu anda kendimi sakin hissediyorum, kendimi sevdiğim, güvende hissettiğim ve mutlu olduğum bir şey düşünüyorum” deyin.
 • Bu rahatlatıcı durumda kalmak için yaklaşık 5-10 dakika bekleyin

Bu meditasyon sesler eşliğinde yapılabilir. Örneğin, doğanın sesi, okyanus sesi veya su seslerini tercih edebilirsiniz. Böylece, istenmeyen düşüncelerinizi uzaklaştırmak daha kolay olabilir ve zihninizi daha kolay bir şekilde arındırabilirsiniz.

Adımlar Açıklama
1 Bir rahatlatıcı bir yer seçin ve rahat bir pozisyon alın.
2 Gözlerinizi kapatın ve rahatlamaya başlayın.
3 Zihninizi eski sevgilinizi hatırlarken yakaladığınızda, bu düşünceleri gevşetin ve onları uzaklaştırmaya çalışın.
4 Kendinize “şu anda kendimi sakin hissediyorum, kendimi sevdiğim, güvende hissettiğim ve mutlu olduğum bir şey düşünüyorum” deyin.
5 Bu rahatlatıcı durumda kalmak için yaklaşık 5-10 dakika bekleyin.

Bu meditasyon sürecini sıklıkla yapmak, zihninizi daha iyi arındırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, bu duayı düzenli olarak okumak, eski sevgilinizden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, dua kendiliğinden gerçekleşmeyebilir, sabırlı olmanız gerekir. Eski sevgilinizden kurtulmanın zaman alacağını unutmayın. Yeterince sabır ve zamanla, her şey yoluna girecektir.

Nişanlımın Benden Soğuması İçin Dua Var Mı?

Eğer nişanlımızdan soğuması için dua arıyorsanız, bu durumda bir şeyler ters gidiyor olabilir. Belki de aranızda bir sorun var ya da birbirinize tam olarak hazır değilsinizdir. Ancak yine de bu tür bir duanın talep edileceği durumlarda, bazı dualar özellikle bu amaç için önerilir.

Burada, nişanlımızın bize karşı tutumunu değiştirmek için kullanabileceğimiz iki farklı dua örneği vereceğiz:

  1. Ya Vedud Duası: Bu dua, sevgi, saygı ve bağlılık arayanlar için özellikle tavsiye edilir. Her gün bir kase su alıp okuyorsunuz:
Zikir Sayı
Ya Vedud 1111 kez
  1. Hazreti Yusuf Duası: Bu dua, etkisi açısından oldukça güçlüdür. Sevdiğiniz kişinin kalbini yumuşatmaya yardımcı olabilir:
Zikir Sayı
Allahumme inni es’elüke bika ihbae kulu bi damiri, ve hairunün min fukdan ve fevzae ve moğarrarün aleyen mağsadı ve mevkıfı es’elüke bismikel azimi’l-a’zami minesSami’il-alimi min cedike’l-kerim en takdira lebi velerebi inneke ala külli şey’in kadirin ve es’elüke yevmey yevmelqıye ala mağrami’in şediden tehribüne lebi (a’nubi) bu duayı 41 gün boyunca yapın. 41 gün boyunca 11 kere

Her ne kadar dua etmek, bir ilişkiyi kurtarmak için tek başına yeterli bir şey olmasa da, bu dualar nişanlımızın bize karşı tutumunu değiştirmeye yardımcı olabilir. Bununla birlikte, her zaman dürüstlük, açıklık ve saygı çerçevesinde iletişim kurmanın en sağlıklı çözüm olduğunu unutmamalıyız.

Kendinden Soğutma Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button