Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası: Bir zamanlar hayatımıza aldığımız çok sevip çok değer verdiğimiz kişileri bir zaman sonra unutabilir ve hayatımıza birini almak isteyebiliriz. Fakat ilişki ne kadar bitmiş olursa olsun bir taraf için pek de öyle olmaya bilir bazen. Her ilişki de bir tarafın sevgisi ve ilgisi hep ağır basar ve unutmak bir taraf için o kadar kolay olmaya bilir. Unutamayan taraf ise sevdiği kişiyi geri kazanmak ve tekrar hayatına alabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Unutan kişiler ise hayatına yeni birini almak isteyebilir ve başka birine aşık olabilir.

Fakat eski sevgilisinin hala onu seviyor olması ve yeni bir ilişki kurmasına mani olması kişiyi son derece etkileyebilir ve eski sevgilisini kendinden uzaklaştırmak isteyebilir. Eski sevgiliyi soğutma konusunda oldukça etkili bir yol olan soğutma duaları kişilerin yapılan kişiyi soğutma konusunda oldukça etkilidir. Eski Sevgiliyi Soğutma Duası doğru bir şekilde yapıldığında oldukça güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

kari kocayi birbirinden sogutma duasi nedir 300x300 - Eski Sevgiliyi Soğutma Duası
Eski Sevgiliyi Soğutma duası

Eski Kocaya Soğutma Duası

Eski Kocayı Soğutma Duası yaptırmak ve eski kocasını kendinden soğutmak isteyen birçok kadın vardır. Bir zamanlar birbirini severek evlenen kişiler bir zaman sonra ayrılmak isteyebilir ve ayrılabilir. Ayrılık sebepleri genel olarak halk arasında anlaşamadık ayrıldık şeklinde ifade edilse de aslında boşanma sebepleri her zaman daha özel konulardır. Ya aldatmaya bağlı olarak boşanma kararı alınabilir ya şiddetli geçimsizlik yüzünden ya da gerçekten çiftler anlaşamadığı için ayrılırlar. Sonuçta her evlilik ömür boyu sürecek herkes birbirini ömür boyu sevecek diye bir kaide yoktur.

Ayrılıkların ardından kadın ve adam hayatına başka birisini almak isteyebilir. Çiftler her ne kadar birbiri ile ilişkisini koparmış da olsa aslında eski eşi hakkında olan her bilgiye ulaşabilmektedir. Kadınların ilişkilerde ve evliliklerde daha duygusal olduğu bilinse de aslında erkekler de sevdikleri zaman gerçekten çok değer vermekte ve sevdiği kişiyi hiç kaybetmeyecekmiş gibi sevmektedir. Eski kocalar eşleri ile tekrar barışmak ve yeniden yuva kurabilmek için uğraş verirken boşanmış olan kadın eski eşini kendinden uzak tutmak isteyebilir. Böyle durumlarda ise kadınlar soğutma duası yapmak ve eski eşini kendinden soğutmak ister.

Ayrıldığım Eşime Etkili Soğutma Duası

Ayrıldığı eşi tarafından hala rahatsız edilen ve tekrar barışma konusunda ikna edilmeye çalışılan birçok kadın vardır. Birçok evlilik bitmesine rağmen erkekler boşanmayı gururuna yediremez. Tekrar eşi ile barışmak ve yeniden bir yuva kurmak isteyebilir. Fakat eski kocasına karşı aynı duyguya sahip olmayan ve eşinin bu tavrından artık sıkılmış olan kadınlar eski eşinden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Bazen kadınlar eski eşinden çekindiği için veya ondan korktuğu için olsa gerek ki hayatına birini almaya çalıştığında tedirgin olmaktadır.

Biliyorsunuz ki dünya da ve ülkemizde eski eşler tarafından katledilen birçok kadın bulunmaktadır. Birçok kadın da böyle bir sondan korktuğu için hayatına kimseyi alamaz veya almaktan korkar. Ayrılmış olduğu eşini kendinden uzaklaştırmak ve artık rahat bir nefes almak isteyen kadınlar bu konu ile ilgili birçok çözüm yoluna başvursa bile etkili bir sonuç alamadığını dile getirmektedir. Aslında bu konularda oldukça etkili bir yöntem vardır. Bu yöntem ise soğutma dualarından geçmektedir.

Eski eşleri, sevgilileri veya birbirine yakın olan kişileri birbirinden soğutmak amacı ile yapılan soğutma duaları eski eşleri soğutma konusunda da oldukça etkili bir yöntemdir. Eski eşlerini kendinden soğutmak ve artık rahat bir nefes almak isteyen kadınlar Ayrıldığım Eşime Etkili Soğutma Duası yaptırmak istiyorum diyerek medyumlardan ve hocalardan yardım istemektedir. Soğutma dualarını sadece kadınlar yapamaz. Aynı zamanda birçok erkek de soğutma duası yapmak ve yaptırmak istemektedir.

kari kocayi birbirinden sogutma duasi okuyan hoca 300x300 - Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

 Eski Eşime Soğutma Duasının Etkileri

Eski eşi ile ilgili başı dertte olan birçok kişi vardır. Her ne kadar evlilikleri ve muhabbetleri biterse bitsin bazen eski eşlerden kurtulmak o kadar mümkün olmayabilir. Bir taraf evliliklerde ve ilişkilerde sevgisi daha fazla olan kişi olmaktadır. Eşine daha fazla değer veren ve daha fazla sevgi duyan kişiler eşlerinden ayırmak istemez ve ayrıldığında ise yeniden bir araya gelmek adına elinden geleni yapar. Bazen ise sadece takıntılı olduğu için eski eşini isteyen kişiler de bulunmaktadır.

Eski eşi uzaklaştırmak adına soğutma duaları yapılmaktadır. Eski Eşime Soğutma Duasının Etkileri hakkında bilgi almak amacı ile kişiler araştırma yapmaktadır. Eski eşinize yapılan soğutma duaları sayesinde eşiniz artık sizi sevmez, sizden bir anda soğur ve sizin yüzünüzü bile görmek istemez. Artık size karşı sokaktan geçen birisi nasılsa sizde öyle olursunuz. Eski Sevgiliyi Soğutma duası

 

Kendinden Soğutma Büyüsü konulu videomuzu da tıklayabilirsiniz…

Kendinden Soğutma Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/