Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Geri Döndürme Büyüsünün Zararı Var Mı?

Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Geri Dondurme Buyusu Nedir 300x251 - Geri Döndürme Büyüsü Nedir?
Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Geri döndürme büyüsü giden eşi ya da sevgiliyi geri getirmek ve mutlu ilişkiye yeniden başlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Geri döndürme büyüsü özellikle yeni ayrılmış olan ve ilişkileri daha taze olan kişilerin uyguladığı bir yöntemdir.

Fakat geri döndürme büyüsünün etkisi o kadar fazladır ki uzun süreler ayrı olan bir kişiye de yapılsa onu kısa bir süre içerisinde geri getirir. Geri döndürme büyüsünün etkisi sadece geri getirme için değil aynı zamanda aşkı, bağlılığı, sadakati, güveni, saygıyı ve tutkuyu artırmak için de kullanılır.

Geri Döndürme Büyüsünün Zararı Var Mı?

Geri Dondurme Buyusunun Zarari Var Mi 300x251 - Geri Döndürme Büyüsü Nedir?
Geri Döndürme Büyüsünün Zararı Var Mı?

Geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu büyünün zararı olup olmadığını merak eder. Geri döndürme büyüsü doğru bir şekilde yapıldığı zaman hiç kimse için bir zararı yoktur. Bu büyünün etkisinde olan kişilerin hayatında olumlu değişmeler olur.

Yani kötü niyetli olarak yapılan büyülerin etkisinde olduğu gibi kişiler kötü bir ruh halin bürünmez. Aksine aşkı bulan bir kişinin hayata baktığı pozitiflik gibi bakış açıları değişir. Aşk dışında kariyer, başarı gibi olumlu durumları da düzelir. Bu nedenle geri döndürme büyüsünün hem büyüyü yaptıran kişi için hem de büyünün etkisinde olan bir kişi için herhangi bir zararı yoktur.

Eşime Geri Döndürme Büyüsü Tutar Mı?

Geri döndürme büyüsünün tutması da kişilerin aklındaki soru işaretlerinden bir diğeridir. Şu an geri döndürme için kullanılan çok fazla büyü vardır. Bu kadar fazla büyünün olmasının sebebi ise her büyünün herkes için işe yaramayacağıdır. Bu sebeple kişiler eşini geri getirebilecek en etkili büyüyü bulmalıdır. Evde denenen birkaç geri getirme büyüsü ile etkili olan büyüyü bula bilir.

Zaman kaybetmek istemeyen ve bir an önce sevgilisine kavuşmak isteyen kişiler ise uzman bir medyum hoca bularak eşin geri dönebilmesi için hangi büyünün tutacağını öğrenir. Medyum hoca çiftler arasında geçen her muhabbeti ve bilgiyi öğrenir. Öğrendiği bilgiler doğrultusunda doğa dışı varlıklar ile iletişime geçer.

Hem hocanın bilgisi hem de doğa dışı varlıkların söylemleri doğrultusunda o kişiyi geri döndürmek için en etkili olabilecek büyü bulunur. Kısa bir süre içerisinde bu büyünün işlemlerine başlatılır. Büyü tamamen medyum hoca tarafından yapılsa da büyüyü yaptırmak isteyen kişiye de bazı görevler düşecektir. Her şey doğru bir şekilde yapıldıysa geri döndürme büyüsü kesinlikle tutar. Giden sevgili kısa bir süre içerisinde geri gelecektir.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü konuyla ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz….

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri döndürme büyüsünün yapılışı büyünün çeşidine göre değişir. Son dönemlerde en çok ip aracılığıyla yapılan geri döndürme büyüsü tercih edilmektedir. Bu büyüde hiçbir şekilde renkli ip kullanılmamalıdır. Aynı zamanda ipin kalınlığı da önemlidir. Medyumlar bu işlem için genelde siyah ip kullanır, beyaz ip de belirli dönemlerde kullanıla bilir.

Renkli ip geri getirme büyüsünde ters etki yapar. İşini bilmeyen bir medyum hoca renkli ip kullanırsa giden sevgili bir daha asla gelmeye bilir. Bu nedenle bu konuda dikkatli olunmalıdır. Siyah ip elde edildikten sonra bir tepsi üzerine bırakılır. İpin yanına ise çiftlerin fotoğrafı konulur. Siyah ip okunmuş olan suya batırılır. Ardından tamamen kuruyana kadar fotoğrafların yanında bekletilir.

İp tamamen kuruduktan sonra tepsideki fotoğraflar yakılır ve ipin yanında bekletilir. Resimler tamamen kül oluncaya kadar yakılır. Yanma işlemi sırasında ipe herhangi bir zarar gelmez. Ardından küller ve ip bir ağacın altındaki toprağa gömülür. Bu şekilde geri getirme büyüsü işlemi tamamlanır. Eğer doğru bir şekilde yapılırsa etkisini gösteren tesirli bir büyüdür.

Geri Döndürme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Geri getirme büyüsünün etkisi kendini kısa bir süre içerisinde gösterir. Büyünün etki göstermesinde büyünün nasıl yapıldığı önemlidir. Doğru bir şekilde yapılan büyü en fazla 7 gün içerisinde etkisini gösterir. Büyü yanlış ya da eksik yapıldıysa ya hiç etki göstermek ya da en erken 1 ay içerisinde etkisini gösterir.

Bu nedenle kısa bir sürede büyünün etkisinin görülmesi istenirse uzman bir medyum hocadan yardım alma konusunda çekinilmemelidir. Medyum hoca büyü sırasında okuduğu dualar ve tılsımlı sözler sayesinde çok etkili ve çok tesirli bir büyü hazırlamış olacaktır.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü Hangisidir? ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button