Hızlı Tutan Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duası

Hizli Tutan Ask Duasi 1 - Hızlı Tutan Aşk Duası
Hızlı Tutan Aşk Duası

Aşklarına hemen kavuşmak isteyenlerin yapacağı en iyi yol dua etmek olduğundan hızlı tutan aşk duası etmeyi tercih edebilir. Dünyanın en güzel duygularından biri olan aşk herkesin yaşamak istediği ama bazıların yaşayamadığı bazı aşklarında karşılıksız kaldığı olgulardan biridir. Aşkınıza karşılık bulduğunuzda dünyanın en mutlu insanı siz olsanız da karşılık bulamadığınız da hayat cehenneme dönebiliyor.

Bu nedenle tüm medeni girişimleriniz ve çabalarınız sonuçsun kalmışsa dua etmekten başka bir şansınız kalmıyor. Hızlı tutan aşk duaları için gerçek bir hocaya danışmanız son derece faydalı olacaktır. Dualardan dönüş çok zor olduğundan kararınızı tam olarak vermelisiniz. Bu bakımdan eğer hızlı tutan bu duaları yaptırmak istiyorsanız kararınız kesin olmalıdır.

Hemen Aşık Etme Duası

 Âşık oldukları kişileri hemen kendilerine âşık olsun isteyenler ya da önce severken daha sonra vazgeçenler gibi karşılıksız aşkla sevenler hemen âşık etme duası yaptırabilirler. Duayı ederken en önemli nokta isteğiniz ve dileğinizin Allah’tan istediğinizi unutmamanız gerekiyor. Bununla birlikte hemen âşık etme duası diye bir şey yoktur. Hemen âşık etme duaları okunduktan sonra duayı yaptıran kişinin duanın kabul olacağına dair inancı tam olmalıdır.

Bu konu hakkında kalbinde hiç bir şüpheye yer vermemelidir. Ayrıca duayı ederken niyet son derece iyi olmalı ve kalp kötülüklerden arınmalıdır. Aşk duası ayrıca çiftler arsındaki saygıyı da arttırır. İnsanlar sürekli dua ettikleri takdirde iş hayatlarında da aşk hayatlarında başarıyı yakalarlar. Önlerine engel çıksa da engelleri kaldırmayı bilirler. Dualar için gerçek hocalarla çalışılmalı ve onun ritüellerden vazgeçmesi beklenmemelidir. Dolaysıyla hemen tutan aşk büyüsü olmadığı halde ritüellerden de vazgeçme planlarından vazgeçiyor gibi görünüyor.

En Çok Yapılan Aşk Duası

Sevdiğinizin sizi daha çok sevmesi ya da sevgisinden gözü sizden başka kimseyi görmemesi için yapılan dualar en çok yapılan aşk dualarıdır. En çok yapılan aşk duası sevdiğinizin sizi daha fazla sevmesi için yapılan dualardır. Kalbin kötülüklerden arındırılmış ve saf olması gerekir. Ayrıca dua ederken niyetin iyi niyet içermesi ve duanın sonuçlarından şüphe edilmemesi şarttır. Duanın etkilerinin ortaya çıkmasını beklerken gündelik hayatımız akışına devam etmelidir. En çok yapılan aşk duaları sevdiğimizin bizden vazgeçmemesi için yapılan dualardır. Duaların içten gelerek yapılması çok önemlidir.

Hızlı Tutan Aşk Duası videomuzu izleyebilirsiniz…

Hemen Bugün Tutacak Aşk Duası

Her âşık ya da seven kişi her ne kadar sevdiğini hemen yanında istese de hemen bugün tutacak aşk duası yoktur. Dilediğimiz ve istediğimiz şeyi dualar araçlığı ile Allah’tan istendiği unutulmamalıdır. Duaların bir zamanı ve kabul vakti vardır. Bu nedenle hemen bugün tutacak aşk duaları diye bir olgu bulunmamaktadır. Bununla beraber duanın etkileri ve sonuçları kuvvetlidir.

Eğer kendiniz dua ve duayı yaptıracağınız kişiden kesin olarak emin değilseniz aşk duasını yaptırmamanız daha gerçekçi bir seçenek olacaktır.  Duaların geri dönüşünün çok zor olduğunu bir daha hatırlatalım. Duanın etkilerini görmek ya da beklemek için hayatınızın akışını durdurmayın. Duaların sonucundan şüphe edilmemesi esastır. Bu nedenle de duanın etkilerini görünceye kadar gündelik yaşamanızın devam ettirilmesi gerekiyor.

Bunun yanı sıra dikkat etmeniz gerekenler arasında kalbinizin inançla dolu olması ve tüm kalbinizin içtenliği ile dua etmeniz sizin isteğiniz ve dilediğiniz gerçekleşmesi anlamına gelir.  Diğer yandan dua kabul olmuyorsa böylesi hayırlı değilmiş diyerek düşünmek önemlidir. Dua ederken hayırlısı ise olsun denerek yapılmalıdır. Duanızı ederken sessiz bir ortamda olmayı tercih edin. Böylece odağınız dağılmayacak tüm dikkatinizi ettiğiniz duaya verebilirsiniz. Duaların kabul edilme vakti ve zamanı olduğunu da unutmayın.

terk eden sevgiliyi baglama duasi e1659860841349 300x174 - Hızlı Tutan Aşk Duası

Aşk Duası Yorumları

Eğer hala aşk duası hakkında kesin karar veremediyseniz bunu daha önce yapanların yorumlarını okuyarak karar verebilirsiniz. Aşk duası yorumlarına Google, sosyal medya ve diğer konuşma platformlarından ulaşabilir siz de aşk duası yorumları hakkında fikir beyan edebilirsiniz.

Aşk dualarının yorumlarına Google kullanıcı yorumlarına girerek okuyabilir kafanızda değerlendirerek yapıp yapmamaya karar verebilirsiniz. Google kullanıcı yorumları size ters geliyorsa o takdirde aşk duaları hakkında forumlarda aşk duası yorumları hakkında size bilgi verecektir. Bu platform ve sosyal medya hesaplarından ya da konu ile ilgili forumlarda detayları öğrenebilir konu ile ilgili değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

İsme Okunan Aşk Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. anıl kaan yoldaş dedi ki:

  ben evliliğimde çok mutsuzdum zaten ayrılcaktık ama ben aynı iş yerinde çalıştığım bir kıza aşık oldum ama kız ben evliyim diye uzak duruyordu anlatamıyorum ona bak zaten boşanıyorum diye çünkü herkes aynı yalanı söylüyor diyor haklı. ama kafayı yemek üzereydim yanlışa sapacaktım bir kız arkadaşım orhan hocayı aradı benim adıma konuştu dedi bu çocuk kafayı yiyecek hoca benimle konuşmak istedi tamam dedim anlattım söylediklerini de yaptım 10 gün sonra bana bağlama celbi gönderdi. Daha işlemin 22. gününde bu kız bana yemek yiyelim mi falan demeye başladı. ben de kıza anlattım durumu bak gerçekten boşanıyorum diye Aşkımdan ölecektim ama şimdi o benim aşkımdan ölüyor. boşanmamda biraz gecikti ama sıkıntılarda çözüldü orhan hocama teşekkürlerimi iletiyorum

 2. Rüya K. dedi ki:

  Benim kardeşim eşini aldatıyordu gelinimizi kardeşim gibi severim birde yeğenim olacak o kadar üzülüyordum ki artık annem babam bile Allahından bulsun dedi bıraktı ben kul hakkından korkarım kıza yazık deği mi orhan hocayı tesadüf internette buldum gelinimede anlattım aradık beraber hocam o kadar içten dinledi ki bizi o gece bile içim rahat uyudum daha zaman var dedi hocam ama şimdiden bile kardeşim değişmeye başladı hatta hocam o gün söylemeyi unuttum ama sonunda eşini alıp babamın yanına geldi çok şükür.

  1. ebru dedi ki:

   ne işlemi yaptırdınız acaba rüya hanım?

   1. Rüya K. dedi ki:

    Vefk işlemi yaptırmıştık ebru hanım

 3. tülin yazgın dedi ki:

  Ben hocam sayesinde katil olmaktan kurtuldum desem yalan olmaz. kocamın alacaklıları yüzünden evde dirlik düzen kalmamıştı zaten borç borç bor boğuluyordum. bir de üstüne saygısızın biri sırf kocama inat bana mesajlar atmaya başladı maksadı ben kocama anlatsam o da ortalığı karıştırcak zaten bitmişiz. hocamı daha önceden başka sebeple tanıyordum aklıma geldi aradım anlattım ağladımda hocam dediki kötünün yanına kalmaz. bir işlem hazırladı ve dua verdi bana inan olsun o adamdan kurtulduk ve bende bu işkenceden kurtuldum ALLAH razı olsun. ayrıca eşimin işleri içinde kısmet işlemi yaptırdım borçlar azalmaya başladı keyfimiz yerine geldi artık.

 4. saliha göze dedi ki:

  ben sevgilim yada kocam için değil ablam dönsün diye aradım hocamı çünkü çevresi yüzünden bizden uzaklaşmış yanlış yollara sapmıştı hergün yüreğimiz ağzımızda haber bekliyorduk o derece. annemlere söylemeden orhan hocayla görüştüm dediklerini yaptım bekledim şimdi aramayan sormayan ablam beni arıyor annemi arıyor evede döncek gibi konuşuyor kocam olsa gitsin bahane derdimde insanın canı olunca atsan atılmıyor onun için kim ne derse yapacaktım zaten Allahtan gerek kalmadı

 5. yıldız dedi ki:

  ben babamdan yana şansız doğmuşum insan kızına büyü yaptırır mı yaptırdı insan kızının nişanını düğüne yakın bozar mı bozdu artık canımdan bezdim ne kaçabiliyor ne göçebiliyom çocukluğumda kızlığım da burnumdan geldi. Dualarda çare ararken orhan hocayı buldum. Önce üzerimdeki büyüleri bozdu sağolsun sonrada nişanlımla olan ayrılık bitsin geri dönsün diye vefk hazırladı yeniden barıştık yeniden yüzük takmak için gün sayıyorum babamla aramız düzelmesede artık karışmıyor ama daha sıcak ve yapıcı oldu bunada şükür.derdi olan varsa ki bu yorumu okuduysa vardır çekinmeyin dürüst ve düzgün bir insandır orhan hocam yapabileceği olan neyse onu söylüyor derdi para koparmak değil faydalı olmaktır.

 6. esmanur mutlu dedi ki:

  erkek arkadaşım benden soğuduğunu o yüzden benden ayrılmak istediğini bir kısa mesajla iletti çok saçma bir durum şaka sandım aradım arama beni yazdı birşeye kızmıştır diyip ogün aramadım ertesi gün ne oldu diye sordum görüşmek istemiyorum dedi bana resmen yıkımı yaşadım bu durum böyle 10 gün sürdü kimseyede anlatamıyordum derdimi. sonra iş yerinden yakın arkadaşım cansu farketti durumumu sorunca dayanamayıp anlattım oda bana kendisinin eşiyle yaşadığı sorunlardan dolayı orhan hocadan destek aldığını ve aramam gerektiğini belki yardımcı olabileceğinden söz etti. aslında biraz yadırgadım ama cesaret edip tamam dedim birlikte aradık durumu özetledim kendisine vefk ten bahsetti bana özenle anlattı kabul ettim 1 hafta bsonra söylediği kargo elime ulaştı dua verdi beklememi söyledi sonraki süreçte 15 gün olmuştu ve umudum azalmaya başlamıştı ki sevdiğim kişi aradı özür diledi bir buhrandaydım ne yaptığımı bilmiyordum beni affedebilecekmisin dedi şaşırdım önceleri çok yüz vermedim yaptığını çeksin diye ama içim içime de sığmıyordu çok mutluydum orhan hocanın verdiği 40 günlük süreç bugün bitti herşey yolunda hatta eskisinden daha iyi diyebilirim ALLAH orhan hocamdan razı olsun.

 7. mevlüt karacan dedi ki:

  Hocama teşekkür olsun yorumu okuyanlarada yorumum ışık tutsun diye buraya yazıyorum sizinde benim gibi gönül derdiniz varsa orhan hocamdan yardım almaktan çekinmeyin çünkü 3 ay önce biten bir ilişkim hocam sayesinde 20 günde kurtuldu söz yüzükleri takıldı. şayet düzgün ve dürüst bir hoca arıyorsanız tartışmasız bir şekilde orhan hocayı öneririm. Allah ayağına taş değirmesin hocamın.

  1. Engin dedi ki:

   Sizinle nasıl irtibat kurabilirim?
   Mevlüt bey. Doğrumu bu yorumlar Allah için söyleyin nolur?

   1. mevlüt karacan dedi ki:

    doğru olan neyse onu yazdım engin bey kardeşim benimle iletişime geçmenize gerek yok varsa bir sıkıntınız benim gibi düşünmeyin orhan hocayla görüşün olabilirse o size yardımcı olacaktır ben değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/