Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadina Yapilan Baglama Buyusu 2021 300x300 - Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü
Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü: Bağlama büyüleri kadim büyü kitaplarında oldukça fazla yer alan büyülerdir. Geçmişten günümüze insanların büyülere ihtiyaç duyacak olaylar yaşamaları ve medyumların üstün başarıları sayesinde günümüze kadar gelmiştir. Bu tür büyüleri en çok kadınların yaptırmak istediği bilinse de erkekler de son zamanlarda büyülere yönelmiştir. Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü  yaptırarak sevdikleri kadını kendisine bağlamak isteyen birçok erkek bulunmaktadır. Bağlama büyülerinin birçok çeşidi vardır ve bu çeşitler insanların büyü yaptırmak istedikleri konulara ve ilişki durumlarına göre değişiklik gösterir.

Bağlama büyüleri hakkında bilmeniz gereken bir husus vardır ki o da bağlama büyülerinin evde yapılamayacağı konusudur. Çünkü bağlama büyülerini yapmanız için bağlam büyüleri yapılırken hangi malzemelerin kullanılacağını, hangi durumlarda hangi büyülerin daha etkili olduğunu ve büyüler yapılırken okunacak olan duaları eksiksiz olarak bilmeniz gerekir. İnternet üzerinden bu bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğini düşünen kişiler bu konuda büyük bir yanılgıya düşer.

Çünkü hiçbir internet sayfasında büyülerin yapılışı hakkında net bir bilgi yoktur. Bulduğunuzu sandığınız bilgiler eksik veya yanlış bilgilerdir. Bu bilgiler doğrultusunda bağlama büyüleri yapmaya kalkıştığınızda olumsuz birçok sonuç elde edebilirsiniz. Bu sebeple bağlama büyülerinizi bir medyum tarafından yaptırmanız tavsiye edilir.  Medyumlar tarafından yapıldığında hem daha kısa sürede sonuç almış olursunuz hem de evde yaptığınızda oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

Karıma Bağlama Büyüsü

İnsanların hayatları boyunca yaşadıkları birçok sorun vardır. Kişiler evlendiklerinde çok mutlu bir aile ortamının hayalini kurarken bazen bu hayaller yarıda kalabiliyor. Karınızla yapmış olduğunuz en ufak bir tartışma dahi eşinizi sizden soğutmaya yetebilir. Sizden soğuyan kadınların da başka erkelere yönelme ihtimali oldukça yüksektir.  Evin bütün işleri kadınların omuzları üzerinde olduğu için bazen kadınlar sıkılıp bunalabilir buna bağlı olarak da sürekli sizi suçlayacak ithamlarda bulunabilir.

Bu gibi sorunlar da evliliğin yıpranmasına hatta ayrılıklara bile sebep olabilir. Eşlerinin eski samimiyetini geri kazanmak isteyen erkekler Karıma Bağlama Büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyumlardan yardım ister. Yaptıkları bu seçim aslında en doğru seçim olacaktır. İşini hakkı ile yapan bir medyum ile çalıştıklarında yaptırdıkları bağlama büyüleri kısa süre içerisinde sonuç alacaktır. Bu sonuçlara bağlı olarak da karılarınız size çok güçlü bir bağ ile bağlanacak sizde eski sıcak ailenize kavuşmuş olacaksınız.

Kadına Yapılan Bağlama Büyüleri

Kadina Yapilan Baglama Buyuleri 300x300 - Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü
Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Son zamanlarda erkeklerin en çok yaptırmak istediği büyülerden birisi de Kadına Yapılan Bağlama Büyüleri olmaktadır. Eşlerinin son zamanlardaki soğuk tavırları hızlı bir şekilde kendilerinden uzaklaşıyor olmaları erkekleri son derece rahtsız etmektedir. İllaki eşlerinin değil sevgilisi olan erkekler de sevgililerinin ilgisiz olduklarından şikayet etmektedir. Bundan daha kötüsü de bir kadına platonik olarak aşk besleyen birisinin durumudur.

Karşısındaki kadına açılması halinde belki de kadın kabul edecek olsa da erkekler reddedilmekten çok korkar. Bu gibi durumlar yaşayan erkekler kendilerini bir medyumun kapısında buluverir.

Medyumlardan Kadına Yapılan Bağlama Büyüleri isteyerek sevdiği kadınları kendisine bağlamak ister. Güvenilir bir medyum tarafından yapıldığı zaman bu büyülerden sonuç almak kesindir. Kısa süre içerisinde istediğiniz sonucu alarak sevdiklerinizi kendinize sonsuza kadar bağlayabilirsiniz.

Sevdiğim Kadına Bağlama Büyüsü

Sevdiği kadın tarafından beklediği sevgiyi alamayan erkekler Sevdiğim Kadına Bağlama Büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyumlardan yardım ister. Bu seçim çok doğru bir seçimdir. Bağlama büyülerinin etki etmesi için bu büyülerin kim tarafından yapıldığı, yapılırken hangi malzemelerin kullanıldığı ve hangi dualar eşliğinde yapıldığı çok önemlidir. Güvenilir bir medyum tarafından yapıldığı zaman en kısa süre içerisinde sonuç alabileceğiniz bu büyüler sayesinde sevdiklerinizin ilgisini ve sevgisini ömür boyu kazanabilirsiniz.

Sevdiğim Bayana Bağlama Büyüsü

Sevdigim Bayana Baglama Buyusu 300x300 - Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü
Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Büyülerin günümüzde sık kullanılmasıyla birlikte kadınlar gibi erkekler de sevdiklerini kendilerine bağlamak için bağlama büyüleri yaptırmaya başlanmıştır. Her ne kadar bağlama büyülerin ve diğer büyüleri daha çok kadınların yaptırmak istediği bilinse de günümüzde bağlama büyüsü yaptırmak isteyen birçok erkek de vardır.

Sevdiği kadınlar tarafından verdiği değeri ve sevgiyi alamayan erkekler Sevdiğim Bayana Bağlama Büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyumlardan yardım ister. Çünkü bilirler ki bağlama büyüleri sayesinde sevdiği kadınlar da kendilerine bağlanacak. Çok güçlü ve etkili olan bağlama büyülerinin tutması durumunda sevdiğiniz kişi size sırılsıklam aşık olacak sizden başka hiç kimseyi hiçbir şeyi gözü görmeyecektir.

 

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü konulu videomuzu tıklayabilirsiniz..

Kadın İçin Bağlama Büyüsü Nedir?

Kadın için bağlama büyüsü nedir? Bu soru, aşkı için çaresiz kalanlar tarafından sıkça sorulmaktadır. Bağlama büyüsü, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yapılan bir tür büyüdür. Kadınlar, çeşitli amaçlar için bağlama büyüsü yaptırabilirler. Peki, kadına hangi amaçlarla bağlama büyüsü yapılır?

Bağlama büyüsü; evlilik, aşk, sevgi gibi duygusal amaçlar için yapılabildiği gibi, iş hayatı veya sosyal hayatta başarılı olma gibi hedeflere ulaşmak için de yapılabilir. Ancak kadınlar genellikle aşk hayatlarına yönelik bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bu büyünün etkisiyle sevdikleri kişiyi kendilerine bağlayabilirler.

 • Partnerden ayrılmak istemeyen kadınlar,
 • Sevdikleri kişiden karşılık alamayan kadınlar,
 • Evlenmek istediği kişinin kendisiyle evlenmesini isteyen kadınlar,
 • Eski sevgilisine geri dönmek isteyen kadınlar,
 • İlgisini çektiği kişiyi kendine aşık etmek isteyen kadınlar,
 • Sevgilisinden ilgi görmeyen veya aldatılan kadınlar
Bağlama büyüsü neler içerir? Bağlama büyüsü nasıl yapılır?
Büyü malzemeleri: kişinin adı-soyadı, bir kağıt, mum, keçi kemiği tozu, tuz, pamuk, iğne, kırmızı iplik, bir fotoğraf Büyü yapabilmek için ilk olarak, büyünün yapılacağı kişinin adı ve soyadını kağıda yazmanız gerekiyor. Ardından, büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını alıp, kağıdın üstüne yerleştirin. Pamukla kağıdı kaplayın ve kırmızı iplikle iyice bağlayın. Sonrasında keçi kemiği tozu, tuz ve iğneyi, üzerine bir miktar mum damlatarak kağıdın üzerinde gezdirin.

Bilinçsizce yapılan bir bağlama büyüsü çok ciddi sonuçlara neden olabilir, bu nedenle işin uzmanına yaptırmak daha doğru bir tercih olacaktır. Kimlerin büyü yapabileceği ise büyü yapılacak kişinin özellikleriyle ilgilidir. Uzman bir kişiden yardım alarak doğru bir bağlama büyüsü ile sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

Kadına Hangi Amaçlarla Bağlama Büyüsü Yapılır?

Kadına Hangi Amaçlarla Bağlama Büyüsü Yapılır? İnsanlar genellikle sevdikleri kişiyi koruma altına almak için bağlama büyüsü yaparlar. Fakat bunun yanı sıra, bazı kadınlar da bağlama büyüsü yaparak farklı amaçlar güdebilirler. Bu amaçları şöyle sıralayabiliriz:

 1. Aşk: Belki de en yaygın amaç aşktır. İnsanlar sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamak için bir bağlama büyüsü yaptırabilirler. Kadınlar da ilişkilerindeki sorunları çözmek veya sevgililerinden ayrılmamak için bu tür bir büyü yapabilirler.
 2. Evlilik: Bazı kadınlar, evlenmek istedikleri kişiyi kendilerine bağlamak için bağlama büyüsü yaptırabilirler. Bu büyü, kişinin kalbine kendilerine olan sevgiyi artırır ve ilişkilerini daha sağlam bir temele oturtmalarını sağlar.
 3. Ticaret: Kadınlar, işletmelerinde başarı elde etmek ve kazançlarını artırmak için de bağlama büyüsü yaptırabilirler. Bu tür bir büyü, müşterilerin işletmeye bağlılıklarını artırır ve satışların artmasına yardımcı olur.
Bağlama Büyüsü Yaptırmak İçin Kimler Başvurabilir?
Bağlama Büyüsü Yapacak Kişi Hangi Amaçlarla Bağlama Büyüsü Yapabilir?
Evli kadınlar İlişkilerindeki sorunları çözmek ve eşlerini kendilerine bağlamak için
Bekar kadınlar İstekleri doğrultusunda aşk, evlilik veya ticari amaçlarla bağlama büyüsü yaptırabilirler.
İşletme sahipleri Müşterileri kendilerine bağlamak ve kazançlarını artırmak için

Bir bağlama büyüsü yapılması durumunda, mutlaka bir uzmandan yardım almak önemlidir. Bu tür işlemleri yapacak kişilerin mutlaka güvenilir ve tecrübeli olmaları gereklidir. Aksi halde, yanlış bir büyü yapılması veya işlemi yapacak kişinin kötü niyetli olması, çeşitli sorunlara neden olabilir.

Kimler Yapabilir?

Bağlama büyüsü yapmak, insanların birbirlerini kontrol etmek için kullanılan eski bir uygulamadır. Bu büyüyü yapmak, etkileri nedeniyle zararlı olabilir ve herkesin yapması önerilmez.

Birisi, bu tür büyülerin karmaşıklığı ve riski hakkında yeterli bilgiye sahipse ancak o zaman bağlama büyüsü yapabilir. Ayrıca, açık niyetlerle hareket etmesi gereklidir. Birisi başka bir kişiyi kontrol etmek veya manipüle etmek için bu büyüyü yaparsa, büyü kendi üzerlerine geri dönebilir.

 • Bağlama Büyüsü Yapabilecekler:
 • – Büyücüler
 • – Medyumlar
 • – Manevi Danışmanlar

Bu kişiler, gerekli tecrübe ve bilgiye sahip oldukları için bağlama büyüsünü yapabileceklerdir. Yine de, enerjilerini diğerlerinin zarar görmesi yerine iyileştirmek ve yardımcı olmak için kullanmaları önemlidir.

Ayrıca, bu kişiler, ilgili yasal sorumlulukları kabul etmelidir ve hiç kimseyi zorla bir şey yapmamalıdır. Bağlama büyüsü yaparken, herhangi bir yanlış davranışın ve kötü niyetin sonuçlarına katlanabilecekleri konusunda bilinçli olmalıdırlar.

Bağlama Büyüsü Yapamayacaklar:
– Çocuklar
– Bilgisiz ve deneyimsiz kişiler
– Kötü niyetli insanlar

Bu kişiler, bağlama büyüsü yapmayı denememelidirler. Bu, büyünün yanlış kullanımına ve hatalara neden olabilir, ve hatta büyüyü yapacak kişiler kendilerini de riske atabilirler.

Tüm bu nedenlerden dolayı, bağlama büyüsü yapmak için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan kişilerin bu büyüyü uygulamaları tavsiye edilir.

İsimle Yapılan Aşk Büyüsü ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Feride çam dedi ki:

  Arkadaşlar bundan birkaç ay öncesine kadar bana biri büyü, vefk falan deseydi, o kişinin aklından zoru olduğuna inanırdım. Hayatım boyunca bu tarz şeylere inanmadım ve hayatımda da ihtiyaç duymadım. 25 Yaşında genç bir bayan olarak, artık bu tarz şeylerin varlığına da inanıyorum, hayatımda da ihtiyaç duyarsam baş vururumda diyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zaman da yaşadığım bir olay beni Orhan hocayla tanıştırdı ve onun ilmiyle tanışma şerefine erdim. Çok sevdiğim bir erkek var hayatımda. Oda beni çok seviyor ama bir türlü onu evliliğe ikna edemiyordum. Evlilik korkusu yüzünden ayrılma noktasına geliyorduk ama benden de vazgeçemiyordu. Bu şekilde yaşadığımız, sürekli kopma tehlikesi içinde olan bir ilişkim vardı. Bir gün internette sörf yaparken, kendimi büyülerle alakalı bir sayfada buldum. Burada orhan hocadan bahsediyorlardı ve onun ilmi sayesinde yaşadıkları mutluluğu yazıyorlardı. Hiç inanmasam da içimden bir ses araştırmam gerektiğini söyledi. Onun resmi sayfasını buldum ve Watshaap üzerinden iletişime geçtim. Durumumu anlattım. Sen bu çocukla evlenmek mi istiyorsun dedi? Evet hocam artık mutlu bir yuvaya sahip olmak istiyorum dedim. Bana birkaç bir şey söyledi Vefk işlemini anlattı. Ben sizin sorununuz üzerinde çalışmaya başlıyorum dedi. Birkaç gün sonra işlemi tamamlayıp bana gönderdi ve nasıl kullanacağımı anlattı duasınıda verdi tamamdır kızım dedi. İnanın tam 2 hafta sonra, o kadar çok evlenmekten korkan sevgilim bana evlenme teklif etti. Rüyadayım sandım. İlkin dondum kaldım. Cevap veremedim. Beni ikna etmek için çırpınmaya başladı sevgilim. İçimden bir ses o sana çok çektirdi sende ona çektir kabul etme diyordu. Ama kıyamadım. Hemen teklifini kabul ettim. Şimdi nişanlıyız. İnşallah yakında da düğünümüz olacak. Bağlama Vefki sayesinde ben mutluğuma kavuştum. Darısı tüm bekarların başına.

 2. MUHARREM ...... dedi ki:

  ORHAN HOCA SAYESİNDE KIZ ARKADAŞIMLA AÇILAN ARAMIZ DÜZELDİ HATALI BENDİM BUNA RAĞMEN O BANA YAZDI İLK OLARAK BİRDAHA AYNI HATAYI YAPMAYACAM

 3. arif ziyan dedi ki:

  ben bu şekilde yapılan bir işlemin bu denli etkili olabileceğine çokta ihtimal vermiyordum ama beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi sevgilim kendiliğinden yeniden barışmak için aradı bence çok ilginç ve bir o kadarda mutluluk verici

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button