Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden Sogutma Buyusu - Kendinden Soğutma Büyüsü
Kendinden Soğutma Büyüsü

Hayat bazen herkese tuhaf oyunlar oynayabiliyor bazıları âşık olmak için büyü yaptırmaya çalışırken bazıları da sevmekten vazgeçtikleri kişileri kendinden soğutma büyüsü ile uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Birlikte çok fazla vakit geçirdiğiniz insanlardan bazen kopmak isteyebilirsiniz. İlişkinizde artık eski mutluluğu yakalamayabilirsiniz ve artık karşı tarafa duygularınız bitmiş olabilir.

Ancak birliktelik yaşadığınız kişi hala sizi seviyor ve vazgeçemiyorsa işiniz bir hayli zor olabilir. Sizden uzaklaşması için harcadığınız tüm çaba ve girişimleriniz sonuçsuz kaldıysa o zaman tek çareniz gizli ilimlere hâkim bir medyum hocadan destek almanızda kalıyor. Kendinden soğutma büyüsü ile artık birlikte vakit geçirmekten hoşlanmadığınız kişiler sizinle yan yana gelmek istemeyecektir.

Ancak bu büyüler de tehlikeli büyülerdir ve evde tek başınıza yapmanızın doğru olmayacağı büyülerdendir. Bu nedenle yapılırken son derece dikkatli olunması gerekiyor. Ayrıca bu tür büyüler kuvvetli ve çok güçlü büyülerdendir. Ters tepmesi halinde kötü sonuçlar sizi bekliyor olabilir. Bu yüzden kendinizi işinde ehil olan bir medyum hocaya emanet etmeniz gerekiyor.

Birini Kendinden Soğutma Büyüsü Yapılışı

Birini kendinizden soğutmak için her şeyi denediniz ama başarısız oldunuz. O zaman belki de gizli ilimlerden faydalanmalısınız. İster kız arkadaşınızdan, ister erkek arkadaşınızdan ya da eşinizin sizden soğumasını istiyorsanız birini kendinden soğutma büyüsü yapılışı konusunu internetten araştırıp işini bilen iyi bir gerçek medyum hoca bulmalısınız.  Eğer gerçekten işinde uzman ve bir üstattan el almış bir medyumla çalışırsanız bu sorun tamamen hayatınızdan çıkacaktır.

Birini kendinden soğutma büyüsü yapılışını öğrenerek evde uygulamanız da bir seçenek olabilir. Ancak bu tarz büyüler kuvvetli büyüler olduklarından evde tek başına uygulamanız ciddi sonuçlar doğurabilir. Birini kendinden soğutma büyüsü iyi bir medyumla çalışıldığında konu ile ilgili sorununuz birkaç gün içinde çözülür. Bahsedilen birkaç gün 15-40 gün gibi bir süredir.

Kendinden Soğutma Büyüsü ile alakalı videomuza bakabilirsiniz…

Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüleri son derece tehlikeli kara büyüler arasında yer alır. Soğutma büyüleri evli ya da güzel bir birlikteliği olan kişiler ayrılsın diye yapılabileceği gibi artık vakit geçirmekten hoşlanmadığınız kişilerin sizden soğuması içinde yapılır. Soğutma büyüleri de diğer aşk büyülerinde olduğu gibi çok çeşitlidir.  Soğutulmak istenen kişilerin durumuna bakarak soğutma büyüleri çeşitleri arasından seçilmelidir. Soğutma büyüleri duruma göre basit malzemeler kullanılarak yapılabileceği gibi, pis olarak nitelendirilen malzemelerden de yapılabilir.

Kara büyüler içinde olduğundan ve çok tehlikeli büyüler arasında yer aldığından mutlaka işin ehli uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Soğutma büyüleri nasıl yapılır? Diye merak edenler internette konu ile ilgili araştırma yapabilirler ancak medyum hoca ile çalışmak tercih sebebi olmalıdır. Medyum hoca dünya dışı varlıklar ile konuşabilen gizli ilimler dünyasına hâkim olmasının yanında bir daha önce soğutma büyüsünde başarı elde etmiş olmasına dikkat edilmelidir.

hizli tutan dualar 300x228 - Kendinden Soğutma Büyüsü

Benden Soğusun Büyüsü

İlişkilerde ve evliliklerde zaman zaman sorunlar yaşanabilir. Bazıları hasarsız biçimde yoluna devam ederken bazı evlilik ve ilişkiler hasar alır. Artık taraflardan biri bu ilişkiden vazgeçmiştir. Vazgeçen taraf gitmek ister diğer taraf onu bırakmak ve ondan vazgeçmek istemeyebilir. Bu nedenle de ilişkinin ya da evliliğin sürmesi için ısrar eder ve peşinden ayrılmaz. Bu gibi durumlarda tüm fiziki ve beşeri girişimler sonuçsuz kalabilir. O zaman yapacağınız tek şey benden soğusun büyüsü yaptırmak olacaktır.

Ancak unutulmaması gereken şey, soğutma büyülerinin son derece tehlikeli ve kuvvetli büyüler olduğudur. Bununla birlikte soğutma büyüleri yapılacak kişilere göre de farklılık gösterecektir. Tehlikeli ve kuvvetli büyüler kapsamında olan benden soğusun büyüsü mutlaka ve mutlaka işinin uzmanı bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Soğutma büyülerinden hangisinin uygulanacağına çalışmaya karar verdiğiniz medyum hoca sizinle konuşarak karar verecektir.

Böylece durumunuza uygun soğutma büyüsü uygulaması ve işlemini yapacaktır. Son derece tehlikeli ve kuvvetli bir kara büyü olan benden soğusun büyüsü kesinlikle evde tek başınıza uygulayacağınız büyülerden biri değildir. Bu kadar tehlikeli ve kuvvetli büyülerin uygulama işleminde yapacağınız en ufak yanlış veya hata sizi tehlikeli sonuçlarla karşı karşıya bırakabileceği gibi büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin de hayatını altüst edebilir. Bu nedenle de işinin ehli gizli ilimler konusunda uzman bir medyum hoca ile çalışmak yerinde olacaktır.

Eşime Soğutma Büyüsü ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Fatma somuncu dedi ki:

    Kocam son derece igrenç bir adamdı ve bana şiddet uyguluyordu ayrılmak isteyince tehdit ediyordu orhan hocam sayesinde bu adamdan kurtuldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/