Mucize Sevgi Duası

Mucize Sevgi Duasi  212x300 - Mucize Sevgi Duası
Mucize Sevgi Duası

Mucize Sevgi Duası

Mucize sevgi duası bir başkasının sevgisini kazanabilmek için ve onu etki altına alabilmek için okunan bir duadır. Bu dua inanarak ve gönülden istenerek okunmalıdır. Bu sevgi sadece aşk olarak da sayılmamalıdır. Annenin, babanın, kardeşin, akrabanın sevgisini kazanabilmek için okunur.

Başka insanların sevgisini kazanmak için, onlarla muhabbet etmek için ve onların sıcaklığını alabilmek için mucize sevgi duası sıklıkla okunur. Sevgi duaları bunlar her türlü sevgi için okunsa da genel olarak aşk ve ilişkiler için okunur.

Mucizevi Bir Etki Gösteren Sevgi Duası

Mucizevi Bir Etki Gosteren Sevgi Duasi 212x300 - Mucize Sevgi Duası
Mucizevi Bir Etki Gösteren Sevgi Duası

Sevgi duası yaptırmak isteyen kişiler bir medyum hoca ile görüşebilir. Özellikle duanın bir an önce gerçekleşmesi isteniyorsa ya da defalarca uğraşılmasına rağmen dua tutmuyorsa bu konuda bir medyum hocadan yardım almak en mantıklısı olacaktır. Sevgi duası medyum hoca tarafından eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılıysa eğer belirtiler olumlu yönde olacaktır.

Sevgi duasının belirtileri kendini hemen göstereceği için kişiler bu belirtiler doğrultusunda duanın tutup tutmadığını anlayacaktır. Sevgi duasının etkisinin ne zaman görüleceği ve ne kadar tesirli olacağı tamamen kişiye bağlı olarak değişir. Duanın etki gösterebilmesi için kesinlikle en doğru şekilde yapılması gerekir. Tüm dualar tek tek okunmalı ve sayısı ne kadarsa o kadar okunmalıdır. Bazı kişiler fazladan ya da daha hızlı etki etsin diye duayı olması gereken sayıdan daha fazla okur.

Bu da aslında etkisini artırmak yerine düşüren bir durumdur. Dua doğru bir şekilde okunduğu zaman ve her söylenen harfiyen yerine getirildiği zaman en geç 1 ay içerisinde istenen tüm olumlu belirtiler görülür. Duanın büyük bir inançla okunması çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki bir dua inançsız bir şekilde asla tutmaz.

Sevgili Üzerinde Mucize Etkisi

Sevgili üzerinde etki gösterecek mucizevi dua okunduktan sonra sevgililer üzerinde çok fazla etkisi olur. Sevgi duası belli bölümlere ayrılır. Ayrılan dualar gün içerisinde belli saatlerde ve belli sayılarda okunmalıdır. Bu dualar çok kez üst üste söylenmelidir. Dua bittikten sonra da 2 rekat namaz kılınabilir.

Namazdan sonra 5000 defa ‘Ya Vedud’ esması okunarak bitirilir. Duaların içeriği çok farklı olduğu için kişiler kendi niyetine göre en uygun duayı seçmelidir. Bu seçimin doğrultusunda uygulanması gereken adımlar yapılır. Sevgi duası eğer bir sevgiliye ya da sevilen kişiye yapılacaksa o kişinin fotoğrafının da olması gerekir. Tüm dualar fotoğrafa bakarak okunur.

Kişiler buldukları sevgi duasını okurken herhangi bir etki göremediyse farklı niyet olarak okumuş olabilirler. Ya da istedikleri niyete göre bir dua bulamadılarsa bir medyum hocayla iletişime geçerek en doğru duayı bulmak gerekir. Medyum hoca kişinin ilişkisine göre ve sevgilisine göre uygun bir dua iletecektir. Fotoğrafın nasıl olması gerektiği, duanın ne zaman okunması gerektiğiyle ilgili de çeşitli bilgiler verecektir.

Bu bilgiler doğrultusunda kişiler en etkili sevgi duasına ulaşacaktır. Medyum hocalar sevgi duasını desteklemek amaçlı kişiye çeşitli tılsımlı sözler de verebilir. Bu tılsımlı sözler doğa üstü varlıkların söylediği ve kişiyi kendine aşık edebilecek sözlerdir. Bu iki güçlü etken sayesinde hem daha güçlü hem de daha uzun ömürlü bir sevgiye kavuşula bilir.

Sevgi Duası Nedir, Sevgi Duası Nasıl Edilir? ile ilgili videomuz günceldir tıklayınız…

Sevgi Duasının İnanılmaz Etkileri

Sevgi duasının etkileri duanın kabul olduğunu hemen gösterir. Sevgi duası kabul olduysa eğer duanın yapıldığı kişiden bir anda değişimler gözlemlenir. Duayı okuyan kişiye karşı çok büyük bir arzu ve tutku hisseder. Eskiden herhangi bir sevgi hissetmiyorsa bu sevginin nereden geldiğini anlayamaz fakat onu çok sevdiğinden emin olur.

Aynı zamanda dua etkisini gösterirken kişi rüyasında duayı okuyan kişiyi görür. Bu nedenle de sevmeye başladığını sana bilir. Sevgi duasının etkisinde olan bir kişi kendi sevgisinden çok emin olur ve buna yönelik olarak davranmaya başlar. Karşı tarafı mutlu edebilmek için ve ona karşı bir şeyler hissettiğini belli edebilmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Sevgi duası öyle etkilidir ki aklında sadece duayı okuyan kişi olur ve bir başkasını asla düşünemez. Kişiler arasında herhangi bir ilişki yoksa ilişki başlatmak amacıyla bir adım atılır. Eğer kişiler arasında bir ilişki varsa fakat çiftlerin sevgisi az ise bu dua sayesinde sevgi çok daha artacaktır ve bir bağlılık haline gelecektir.

Hızlı Tutan Sevgi Duaları ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button