Resimle Yapılan Çevirgel Duası

Resimle Yapılan Çevirgel Duası

Resimle Yapilan Cevirgel Duasi 300x300 - Resimle Yapılan Çevirgel Duası
Resimle Yapılan Çevirgel Duası

Çevirgel duası Müslümanlar tarafından oldukça fazla okunan bir duadır. Kişiler çevirgel duasını hayatlarını daha iyi bir pozisyona getirebilmek için okurlar. Resimle yapılan çevirgel duası ise kişiler kaybettikleri herhangi birini yeniden elde eder. Aslında bu durum sadece insan olarak da düşünülmemelidir. Kişiler için çok değerli olan fakat kaybettikleri bir hayvan, bir eşya için de çevirgel duası okunur.

Genelde bu dua terk eden sevgililer ya da eşler için okunur. Kişiler kaybettiklerini Allah’tan bu dua ile isterler. Resimle yapılan çevirgel duası daha etkili olur. Çünkü resme okunan duada niyet daha çok belli olur. Niyetin direkt olarak ne olduğu belli olursa duanın kabul olma durumu da o kadar hızlı olacaktır.

Çevirgel Duası İçin Neler Gerekli?

Resimle Yapilan Cevirgel Duasi 1 300x300 - Resimle Yapılan Çevirgel Duası
Çevirgel Duası İçin Neler Gerekli?

Resimle yapılan çevirgel duası için kişiler geri getirmek istedikleri kişinin, hayvanın ya da eşyanın fotoğrafını elde etmelidir. Bu fotoğraf kaliteli ve son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır. Fotoğraf kaliteli değilse de resimde ne olduğu çok belli olmuyorsa bu duanın etkisi azalacaktır. Çevirgel duası için gereken sadece resimken bu duayı okurken dikkat edilmesi gereken çok fazla husus vardır.

Bu hususlara dikkat edilmediği sürece dua tam olarak kabul olmayacaktır, etkisi azalacaktır ya da hiçbir şekilde kabul olmaya bilir. Bu dua sabah namazı ya da yatsı namazından sonra okunmaya başlanmalıdır. Aynı zamanda duayı okumaya başlamadan önce kişiler niyet etmelidir. İstediği kişiyi geri getirmek için ve kişinin ismini söylemek için duadan önce biraz vakit ayırmak gerekir. Duanın okunduğu ortam uygun ve huzurlu bir ortam olmalıdır.

Etrafta kişiyi rahatsız edebilecek herhangi bir unsur olmamalıdır. Aynı zamanda sessiz bir ortam olmasına da özen gösterilmelidir. Bu sayede dua okunurken kişinin dikkati dağılmayacaktır. Kişinin duası yarım kalırsa eğer kaldığı yerden devam etmemelidir, baştan okunmalıdır. Bu dua sırasında mutlaka abdestli olunmalıdır. Duayı okumaya başlamadan önce niyeti sadece kişi bilmelidir ve hiç kimseye söylememelidir.

Dua doğru bir şekilde okunduysa 7 gün içerisinde etkili olur. 7 günden erken dua kabul edilirse yeniden okunmalıdır. Niyet ederken kişiler samimi ve içten olmalıdır. Duayı okuduktan sonra kişinin içine huzur doğacaktır. Bu huzur duanın kabul olacağının önceden gösterilen belirtisidir.

Çevirgel Duası Nasıl Edilir konulu videomuzu tıklayabilirsiniz….

Çevirgel Duası Ne Kadar Etkili?

Çevirgel duası etkisi çok güçlüdür. Çok zorlu ve tamamen bitmek üzere olan evlilikler çevirgel duası sayesinde yeniden düzelir ve eski halinden daha iyi bir duruma gelir. Tamamen bitmiş olan ilişkiler ve evlilikler için de çevirgel duası çok etkilidir. Terk eden kişi bu dua sayesinde aklını başına toplar ve kısa bir süre içerisinde yeniden barışmak için geri döner.

Barışmak için elinden gelen her şeyi yapar. Hatta eskisinden çok daha ılımlı olur ve sevgilisine çok daha saygılı davranır. Terk etmek ya da ayrılmak isteyen sevgili bu dua sayesinde pişman olur ve gitmek istemez. Bu düşüncesinin çok anlık olduğunu ve hiç gitmek istemediğini karşı tarafa aktarır. Karşı tarafın gönlünü alabilmek için ise elinden gelen her şeyi yapar.

Uzak ilişki yaşayan sevgililer ya da eşler bu dua sayesinde birbirine daha bağlı bir hale gelir. Soğuk olan taraf dua sayesinde yeniden bağlı olacaktır. Terk edip başka bir partner bulan kişi bu duanın etkisiyle ondan ayrılır ve duayı okuyan eski sevgilisine yeniden dönebilmek için elinden geleni yapar.

Çevirgel Duasıyla İstediğim Bana Döner mi?

Çevirgel duası yaptırmak isteyen kişiler etkilerini gördükten sonra 1 dakika bile beklemeden bu duayı okumak ister. Daha etkili olabilmesi adına kişiler medyum hocalardan da yardım ala bilir. Medyum hocaların nefesi çok güçlüdür. Çünkü onlar normal insanlara göre daha çok ilim irfan sahibidir. Bu nedenle resimle yapılacak çevirgel duası için alanında uzman ve yetenekli bir medyum hocadan da yardım alına bilir.

Pek çok kişinin aklındaki soru işareti bu duanın gerçekten etkili olup olmadığıdır. Bu dua düzgün ve doğru bir şekilde yapıldığı takdirde kesinlikle çok etkilidir. Bu dua sayesinde kişilerin istedikleri birey geri dönecektir ve istek doğrultusunda çok güzel bir ilişkiye başlanır. Bu ilişki çok uzun ömürlü olur.

Döngel Duası Nedir ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button