Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayirma Duasi - Resme Okunan Ayırma Duası
Resme Okunan Ayırma Duası

Evlilikler ve birliktelikler uzun soluklu olduğunda zaman zaman aradaki bağ zayıflayıp yıpranabiliyor. İlişkinizde ya da evliliğiniz de her şey yolunda giderken birden sevgiliniz ya da eşiniz sizden soğumaya ve size eskisi kadar ilgi göstermemeye başladıysa ilk yapmanız gereken hareketlerini kontrol etmektir.

Hareketlerindeki değişimi fark ettiyseniz ve hala hayatınızdaki kişi bu sürede de yanınızda olmasını istiyorsanız o zaman sizden soğumasının nedenini buluncaya kadar izlemeye devam etmelisiniz. Bu süre boyunca sevgilinizin ya da eşinizin soğuma sebebi eğer üçüncü bir kişi ise ve tüm yolları denemiş iseniz o takdirde resme okunan ayırma duası etkili bir duadır. Bu duanın etkili olmasından yararlanmayı düşünebilirsiniz.

cevirgel duasi 300x225 - Resme Okunan Ayırma Duası

Fotoğrafla Ayırma Duası

İlişkiniz de ya da evliliğinizde sorunlar yaşamaya başladınız ve sevgiliniz ya da eşiniz artık size eskisi kadar ilgi göstermiyor ve sizi sevmediğini düşündüren hareketler içinde bulunuyorsa sebebini anlamanız gerekiyor. Eğer sizden soğuma ve size ilgisiz olmasının nedeni başka biri ise ve yaptığınız her girişim ve çaba sonuçsuz kalıyorsa o zaman havas ilimleri dünyasından yardım istemek faydalı olacaktır.

Fotoğrafla ayırma duası etkili ve güçlü bir duadır. Dualar isteğimizi ve dileğimizi Allah’tan istememize yardımcı olan kelimelerdir. Dua ederken istekleri ve dilekleri Allah’tan istediğimiz unutulmamalıdır. Duaların okunma döneminde kalpler kötülüklerden arındırmalıdır. Edilen dua, tüm samimiyetle kalpten gelmelidir. Etkili ve güçlü bir dua olduğu da unutulmamalıdır. Dua edildiği dönemde haramdan uzak durmanız da önemlidir. Duanın etkilerini görmek için hayatınızın olağan akışını da durmamanız son derece önemlidir.

izmirli medyum e1662935018434 300x215 - Resme Okunan Ayırma Duası

Kocamı Dostundan Ayırma Duası

Bir evlilikte bir kadın için yaşanacak en ağır travma kocasının başka bir kadını tercih edip onunla ilişki yaşamasıdır.  Bu bir kadın için dayanılmaz bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için tüm çareler tükendiğinde, kocamı dostundan ayırma duası ile istediğinize kavuşmanız mümkün olabilir. Ayırma ve ayrılma süreçleri çok zor olduğundan ayırma duası esnasında havas ilimlerine hâkim dini kuvvetli işinin ehli bir gerçek hocadan destek almanız yerinde olacaktır.

Bu zorlu süreçte gerçek hocadan destek alan kişi de en az hoca kadar önemlidir. Hocanın dua konusunda söylediği ritüelleri eksiksiz olarak yerine getirmelidir. Duanın etkilerini görmek için duayı samimiyetle ve içten bir şekilde yapmaları gerekir. Böylece dilekleri yerine gelecektir.  Bunun için duanın etkilerini görmeye başladıklarında eşleri yuvalarına geri dönecektir. Ancak duanın etkilerini görmek için beklerken gündelik hayatınızın akışını bozmamanız önem taşır. Duanın şifa etkisi olduğunu da unutmamakta fayda var.

Resme Okunan Ayırma Duası konuyla ilgili videomuza gözatınız

Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası

İnsanlar sosyal çevreleri ile var olurlar. İyi bir arkadaş çevresi sizi iyi davranışlara sevk eder. Kötü bir arkadaş çevresi ise sizi kötü davranışlar sergilemenize yol açabilir. Bu durum doğal olarak ailenize ve diğer kişilere karşı davranışlarınızı da etkileyecektir. Kötü arkadaşları yüzünden evine bakmayan sizinle ilgilenmeyen dahası size kötü davranan bir eşiniz varsa ne yapsanız bir türlü arkadaşlarından vaz geçemiyorsa eşimi kötü arkadaşlarından ayırma duası ile eşinizin size dönük yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Böylece eşinizi kötü arkadaşlarından ayırabilirsiniz. Ancak bu duanın düzenli ve çok kalbi duygularla yapılması önemlidir. Duanın okunma dönemlerinde haramdan uzak durulması da önemlidir. Duanın etkilerini hayatınızın merkezi olmaktan çıkarın ve olağan gündelik hayatınıza devam edin. Duanın etkilerini görmeye başladığınızda eşiniz arkadaşlarından kurtulmuş ve sizinle eviyle daha çok ilgilenmeye başlayacaktır. Resme Okunan Ayırma Duaları

Ayırma Duası

Birbirini seven kişilere uygulandığı gibi ayrılmasını istediğiniz iki kişi içinde uygulanan ayırma duası çok etkili ve kuvvetli bir duadır. Bu nedenle duayı okumadan önce dini bütün gizli ilimlere vakıf ve üstattan el almış bir gerçek hoca ile çalışmanız önemlidir. Hocanın tarif ettiği biçimde dua okunmalıdır. Böylece duanın kabul edilme ihtimali artmış olacaktır. Ayrıca dualar vakti ve zamanını beklerler.

Eğer sizin ayırma duasının zamanı geldiğinde kabul olur. Bununla birlikte tıpkı diğer tüm dualarda olduğu kalpten ve içten gelerek yapılmalıdır. Üstelik ayırma duasının etkileri açısından birlikte olan kişilerin birbirlerine olan tahammülsüzlüğü, huzursuzluk, birbirlerinden iğrenme sayılabilir. Güçlü ve tesirli bir dua olan ayırma duaları sayesinde eşinizin sizi aldatmasını da önleyebilirsiniz.  Eşinizin ilgisi üzerinizde olur.

Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gulsirin dedi ki:

    Selam ben Gulsirin Turkmenistandan.Bana bi yardim etseniz Hocam.Sewdigim insan bana yardamin yapamiyor .Baska kadinlar gorunce degisyor ben sadace benim olsin istiyorum.Ismi Cariguli anne ismi Amandursin.

    1. orhanhocam dedi ki:

      bana whatsapp tan ulaşırsanız daha iyi yardımcı olabilirim size numaram 0 552 477 07 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/