Sevgi Duaları

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Aşk çok yoğun bir duygu olsa da bazen tek taraflı olabiliyor tüm çareler tükendiğinde sevdiğimden karşılık görme duası ile sevdiklerine kavuşmanın yollarını arıyorlar. Sevdiğine kavuşma duası ederken duanın edileceği saat ve duaya ayet-i kerime eklemek de önemlidir.

Bu nedenle de işinin ehli havas ilimlerine hâkim bir hoca ile çalışmanız gerekir.  Ancak duanın Allah’ın izniyle gerçekleşeceğini de unutmayın. Dualar ve dileklerin Allah’tan istendiğini de unutmayın. Eğer sevdiğimden karşılık görme duası okumaya karar verdiyseniz bir hocadan yardım almalı ve hocanın direktifleri doğrultusunda okunmalıdır. Dualar okunurken kalbinizdeki tüm kötülüklerden arınmanız gerekir. Tamamen saf duygularınızla bu duaları okumanız gerekir.

hizli tutan baglama duasi e1601989742883 300x165 - Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua

Eşinizi çok seviyor ancak onun sizi düşündüğünüz kadar sevmediğini düşünüyorsanız öncelikle diğer tüm yolları denemiş olmanız gerekir. Eşinizin neden böyle davrandığını ya da sizden ne beklediğini anlamaya çalışın. Siz tüm yolları deneyip başarısız olmuşsanız o zaman havas ilimlerinde başvurmanız alternatif çare olarak sunulabilir. Bununla birlikte bu isteğinizden tamamen emin olmanız gerekiyor. Çünkü edilen duaların geri dönüşü yoktur.

Eşimin beni sevmesi için dua konusunda havas ilimlerine vakıf ve bu konuda daha önce başarılı olmuş bir hocadan yardım ve destek alınıp dua ona göre okunmalıdır. Bununla birlikte kabul edilmeyen dua yoktur. Ancak duanın sonucundan şüphe duymamalısınız. Duanın etkili olmasını beklerken günlük hayatınıza devam etmeli ve etkileri görmeye başlamaya odaklanmamalısınız. Hayatın olağan akışı içinde duanın etkilerini fark edeceksiniz ve duanın etkilerini görmek için belirli bir sürede yoktur. Sabır ve dirayetle beklemeniz gerekecektir.

en tesirli baglama duasi 300x300 - Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Kocamdan Karşılık Görme Duası

Evliliğiniz veya ilişkinizde sorunlar bulunuyor. Sorunları çözmeye çalışıyorsunuz ancak çözülmek yerine işler daha karmaşık bir hal alıyor. Bir de yetmezmiş gibi kocanızdan da karşılık görmüyor ve artık sizi sevmediğini düşünüyorsunuz. Bunun için elinizden geleni yapmış olsanız da işe yaramıyor. Tek yapabileceğiniz alternatif çözüm olarak havas ilimlerinden destek almak kalıyor. Ancak bunu yapmadan önce verdiğiniz karardan emin olmanız gerekiyor.

Edilen duaların geri dönüşü olmadığından kararınızdan emin değilseniz “kocamdan karşılık görme duası” kararınızı uygulamaya koymayın. Sonuçları herkesin hayatını etkileyecektir. Bu tür dualar için yüksek kaliteli havas ilimlerine hâkim ve daha önce bu konuda başarıları olan gerçek bir hocadan destek almanız uygun olacaktır. Tüm dualar da olduğu gibi kocamdan karşılık görme duası da tüm kalbinizle ve iyi niyetle yapılmalıdır.

 

Gözü Benden Başkasını Görmesin Duası

 Eşiniz ya da sevgilinizle aranız bir dargın bir barışık gidiyor bazen sorun başka kişiler bazen de iş oluyorsa ilişkinizde ya da evliliğinizde sorun var demektir. Ne kadın ne de erkek bir ilişkide ya da evlilikte ikinci planda kalmayı istemez. Sevdiği insanın gözü ondan başkasını görmesini de tercih etmez.

İlişkinizi ya da evliliğinizi kurtarmak istiyor ve gözü sizden başkasını görmesin istiyorsanız havas ilimlerinde deneyimli ve üstattan el almış gerçek hocadan gözü benden başkasını görmesin duası için yardım talep edebilirsiniz.Ancak tüm dua isteklerinizde olduğu gibi,  gözü benden başkasını görmesin duası konusunda kararınız net ve kesin olmalıdır.

Duaların dönüşü yoktur. Kalbinizle ve iyi niyetle edilmelidir. Sonuçlarını hayatınızın merkezine oturtmayın.  Günlük hayatınızı sürdürmeye devam edin. Sabırlı ve dirayetli davranarak sevdiğinizle aranızdaki yakınlaşmayı gözlemleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken duanın sonuçlarından şüphe etmemeniz gerektiğidir.

Sevdiğim Hemen Dönsün Duası

Karşılıklı güzel giden bir ilişkiniz veya evliliğiniz de bir anda sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz ve bir anda sevdiğiniz sizi terk ediyor. Aşk acısı gerçekten katlanılması ve dayanılması zor bir acıdır. Üstelik taraflardan biri hala seviyorsa bu daha da zor bir durumdur. İlişkiyi ya da evliliği kurtarmak için her şeyi yapsanız da bazen olmuyor.

Elinizden geleni yapmış ve bir çözüm bulamamışsanız o zaman tek alternatif sevdiğim hemen dönsün duası için gerçek bir hocadan yardım istemek oluyor. Kesin kararlı iseniz, bu noktanın dönüşü çok zordur. O zaman duayı hocanın direktiflerine uygun bir biçimde okuyup sonuçlarını beklemeye başlamalısınız. Ancak duanın etkisini görmeye başlayacağınız kesin bir süresi yoktur. En kısa zamanda etkileri görmeye başlayabilirsiniz. Duanın sonuçlarından şüphe etmemelisiniz.

 

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button
Open chat