Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdigimden Karsilik Gorme Duasi - Sevdiğimden Karşılık Görme Duası
Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Aşk çok yoğun bir duygu olsa da bazen tek taraflı olabiliyor tüm çareler tükendiğinde sevdiğimden karşılık görme duası ile sevdiklerine kavuşmanın yollarını arıyorlar. Sevdiğine kavuşma duası ederken duanın edileceği saat ve duaya ayet-i kerime eklemek de önemlidir.

Bu nedenle de işinin ehli havas ilimlerine hâkim bir hoca ile çalışmanız gerekir.  Ancak duanın Allah’ın izniyle gerçekleşeceğini de unutmayın. Dualar ve dileklerin Allah’tan istendiğini de unutmayın. Eğer sevdiğimden karşılık görme duası okumaya karar verdiyseniz bir hocadan yardım almalı ve hocanın direktifleri doğrultusunda okunmalıdır. Dualar okunurken kalbinizdeki tüm kötülüklerden arınmanız gerekir. Tamamen saf duygularınızla bu duaları okumanız gerekir.

Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua

Eşinizi çok seviyor ancak onun sizi düşündüğünüz kadar sevmediğini düşünüyorsanız öncelikle diğer tüm yolları denemiş olmanız gerekir. Eşinizin neden böyle davrandığını ya da sizden ne beklediğini anlamaya çalışın. Siz tüm yolları deneyip başarısız olmuşsanız o zaman havas ilimlerinde başvurmanız alternatif çare olarak sunulabilir. Bununla birlikte bu isteğinizden tamamen emin olmanız gerekiyor. Çünkü edilen duaların geri dönüşü yoktur.

Eşimin beni sevmesi için dua konusunda havas ilimlerine vakıf ve bu konuda daha önce başarılı olmuş bir hocadan yardım ve destek alınıp dua ona göre okunmalıdır. Bununla birlikte kabul edilmeyen dua yoktur. Ancak duanın sonucundan şüphe duymamalısınız. Duanın etkili olmasını beklerken günlük hayatınıza devam etmeli ve etkileri görmeye başlamaya odaklanmamalısınız. Hayatın olağan akışı içinde duanın etkilerini fark edeceksiniz ve duanın etkilerini görmek için belirli bir sürede yoktur. Sabır ve dirayetle beklemeniz gerekecektir.

en tesirli baglama duasi 300x300 - Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Kocamdan Karşılık Görme Duası

Evliliğiniz veya ilişkinizde sorunlar bulunuyor. Sorunları çözmeye çalışıyorsunuz ancak çözülmek yerine işler daha karmaşık bir hal alıyor. Bir de yetmezmiş gibi kocanızdan da karşılık görmüyor ve artık sizi sevmediğini düşünüyorsunuz. Bunun için elinizden geleni yapmış olsanız da işe yaramıyor. Tek yapabileceğiniz alternatif çözüm olarak havas ilimlerinden destek almak kalıyor. Ancak bunu yapmadan önce verdiğiniz karardan emin olmanız gerekiyor.

Edilen duaların geri dönüşü olmadığından kararınızdan emin değilseniz “kocamdan karşılık görme duası” kararınızı uygulamaya koymayın. Sonuçları herkesin hayatını etkileyecektir. Bu tür dualar için yüksek kaliteli havas ilimlerine hâkim ve daha önce bu konuda başarıları olan gerçek bir hocadan destek almanız uygun olacaktır. Tüm dualar da olduğu gibi kocamdan karşılık görme duası da tüm kalbinizle ve iyi niyetle yapılmalıdır.

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası videomuzu tıklayabilirsiniz..

Gözü Benden Başkasını Görmesin Duası

 Eşiniz ya da sevgilinizle aranız bir dargın bir barışık gidiyor bazen sorun başka kişiler bazen de iş oluyorsa ilişkinizde ya da evliliğinizde sorun var demektir. Ne kadın ne de erkek bir ilişkide ya da evlilikte ikinci planda kalmayı istemez. Sevdiği insanın gözü ondan başkasını görmesini de tercih etmez.

İlişkinizi ya da evliliğinizi kurtarmak istiyor ve gözü sizden başkasını görmesin istiyorsanız havas ilimlerinde deneyimli ve üstattan el almış gerçek hocadan gözü benden başkasını görmesin duası için yardım talep edebilirsiniz.Ancak tüm dua isteklerinizde olduğu gibi,  gözü benden başkasını görmesin duası konusunda kararınız net ve kesin olmalıdır.

Duaların dönüşü yoktur. Kalbinizle ve iyi niyetle edilmelidir. Sonuçlarını hayatınızın merkezine oturtmayın.  Günlük hayatınızı sürdürmeye devam edin. Sabırlı ve dirayetli davranarak sevdiğinizle aranızdaki yakınlaşmayı gözlemleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken duanın sonuçlarından şüphe etmemeniz gerektiğidir.

Sevdiğim Hemen Dönsün Duası

Karşılıklı güzel giden bir ilişkiniz veya evliliğiniz de bir anda sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz ve bir anda sevdiğiniz sizi terk ediyor. Aşk acısı gerçekten katlanılması ve dayanılması zor bir acıdır. Üstelik taraflardan biri hala seviyorsa bu daha da zor bir durumdur. İlişkiyi ya da evliliği kurtarmak için her şeyi yapsanız da bazen olmuyor.

Elinizden geleni yapmış ve bir çözüm bulamamışsanız o zaman tek alternatif sevdiğim hemen dönsün duası için gerçek bir hocadan yardım istemek oluyor. Kesin kararlı iseniz, bu noktanın dönüşü çok zordur. O zaman duayı hocanın direktiflerine uygun bir biçimde okuyup sonuçlarını beklemeye başlamalısınız. Ancak duanın etkisini görmeye başlayacağınız kesin bir süresi yoktur. En kısa zamanda etkileri görmeye başlayabilirsiniz. Duanın sonuçlarından şüphe etmemelisiniz.

 

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Malissa dedi ki:

  Daha önce bir hoca tarafından kandırıldım ama şansımı bir kez daha denemek istedim Orhan hacayı yine internetten buldum biraz temkinliydim bu sefer uzun süre kendisinin sitesini takip ettim sonrada aradım sesi son derece güven veriyor birde asla kesin olur diye bir cümle kullanmıyor doğru olan neyse onu söyleyince tamamen güvendim eşimle sıkıntılarımız vardı benden soğumuştu sayesinde eşim bana yeniden aşık oldu Orhan hocya teşekür ediyorum ve benim gibi sıkıntısı olanların hocamla bir görüşmesini tavsiye ediyorum.

 2. .......... dedi ki:

  İnternetten bu kadar dürüst ve güvenilir birinin olabileceğine hiç ihtimal vermezdim ama Orhan hocam bu tabuyu bende yıktı ayrıca onun yardımıyla sevgilimle aram yeniden düzeldi.

 3. Tülay m...... dedi ki:

  Kapı komşuma aşıktım ama bayan olunca açılmak zor oluyor sadece selamlaşıyorduk. Yakın arkadaşım orhan hocadan bahsetti beraber aradık durumu özetledim hocam yardımcı olabileceğini söyledi bana bir dua gönderdi sonraki süreçte tam 22. Günde kahve teklifi geldi şimdilik gizli tutuyoruz ama orhan hocanın yardımıyla aşık olduğum adam bana aşık oldu desem yeridir.

 4. kenan dedi ki:

  aynı iş yerinde çalıştığım bir kız vardı aramız iyiydi ama benim duygularım farklıydı bir cesaret açıldım ona ama sadece arkadaşız dedi ötesini düşünmüyorum dedi bi çare internette gezinirken orhan hocaya rast geldim iletişime geçtim vefk adı verilen bir işlem hazırladı bana kısa zamanda onunda duygularında değişim farkettim tekrar konuştum kendisiyle aldığım yanıt şaşırtıcı oldu sen konuşmasan ben sana gelecektim dedi şimdi harika bir ilişkimiz var ailelerin tanışması için haftaya anlaştık yakında söz olur diye düşünüyorum Allah orhan hocamdn razı olsun

 5. mahir dalkıran dedi ki:

  Sevdiğim bir kız vardı ne yaptıysam sevgime karşılık alamadım ama kopmuyorduk konuşuorduk daha çok selam ve hal hatır sorma ama aşk yoktu yani bende vardı ama onda yoktu. Sonra ne yapabilirim diye internette araştırma yaparken bu işlerle uğraşan hocalar olduğunu gördüm bir kaç hocayla görüştüm aralarında en samimi ve güvenilr olarak orhan hoca geldi bana onunla çalışmaya karar verdim 23 gün olduğunda biz artık sevgili moduna gelmiştik ilk buluşmamız işlemin 27. gününde oldu orhan hocama sonsuz teşekkür ediyorum hayatımın aşkıyla aşk yaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/