Sıcaklık Büyüsü

Sıcaklık Büyüsü

Sicaklik Buyusu - Sıcaklık Büyüsü
Sıcaklık Büyüsü

Aralarına soğukluk girdiğini düşünen çiftler sıcaklık büyüsü nedir? Adlı konularını araştırmaya başlarlar. Bu arada bu büyüleri yaptırmadan önce birlikte olduğunuz kişiyi iyice tanımanız şarttır. Bununla birlikte herhangi bir konuda büyü işlemi yaptırmadan önce tüm beşeri ilişkilerde gerekli her şeyi denemiş olmanız son derece önemlidir.

Ancak doğru yöntemleri öğrendiğiniz de evde tek başınıza uygulayabilirsiniz. Bu ritüellerde işin ehli bir medyum hocadan destek almanız son derece önemlidir. Bu tarz büyüler evde tek başına uygulanabilir olsa da yapılacak en küçük bir hata her iki tarafında hayatını altüst edecektir. Genellikle kadınlar tarafından talep edilen ve istenilen bu büyü, eşinin kendisini yeterince sevmediğini düşünenler, dışarıda çok vakit geçiren bir eşe sahip olanlar ve eşinin sevgisinden emin olup kendisini daha fazla sevmesini isteyenlerin başvurduğu bir yöntem olarak düşünülebilir.

Eşler Arasında Sıcaklık büyüsü

Evlilikler ya da ilişkiler zamanla yıpranıyor. Bazen de eşler aralarındaki sıcaklığın daha fazla artmasını istiyor ya da taraflardan birinin aklını dışarıdaki kişiler karıştırabiliyor ve ilgi dışarıya doğru kayıyor. Hatta eşinize sizden ayrılması için büyü gibi işlemler uygulayanlar çıkabilir.

Evde huzursuzluk ve tedirginlik baş gösterdiğinde tüm çabalarınıza rağmen aranız düzelmiyorsa o takdirde eşler arasında sıcaklık büyüleri uygulaması yaptırmayı düşünmelisiniz. Evde kendi başınıza yapmanız mümkün olabilir ancak yine de profesyonel bir medyum hocadan yardım almanız daha doğru olacaktır. Ne kadar bağlama büyüsü gibi eşler arasında sıcaklığı artırmak için yapılan bu büyü de ak büyü olmasına rağmen yapılacak en ufak bir hata hayatınızı altını üstünü getirebilir.

durust medyum orhan hoca 146x300 - Sıcaklık Büyüsü gerce medyum orhan hoca 146x300 - Sıcaklık Büyüsü medyum orhan hoca 146x300 - Sıcaklık Büyüsü medyum orhan hoca tavsiye 146x300 - Sıcaklık Büyüsü

Isındırma Büyüsü

Eşleri ile arasına soğukluk girenler, eşlerinden ya da sevgililerinden ayrılanlar ya da ayrılık gerçekleşmiş ve boşanma meydana gelmişse ısındırma büyüsü yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ancak ısındırma büyüsünün etkisi sayesinde eşiniz size eskisinden daha çok değer verip sevmeye başlayacaktır. Isındırma büyüsünü yaptırmak için iyi bir medyum hoca ile çalışmanız gerekmektedir.

Her medyum hocaya büyü yaptırılmayacağını bilmeniz de fayda var. İyi bir medyum hoca işinin ehli, gizili ilimler ve varlıklarla iletişim kurabilen ve üstad hocalardan el alan daha önce ısındırma büyüsünde başarı sağlamış bir medyum hoca seçmelisiniz. İlişkilerini kurtarmak isteyenler için uygun bir büyü çeşidi olabilir.

Çok hızlı tutan Sıcaklık büyüsü

İlişkilerinde sorun yaşayanlar ya da ayrılık yaşayanların yanı sıra aşkına karşılık bulamayanların çoğu zaman aşklarına kavuşmak için beklemeye tahammülleri olmayabilir. Bu karakterdeki insanlar hemen hiç beklemeden çok hızlı tutan sıcaklık büyüsü yaptırmaya yöneliyorlar.

Beklemeye tahammülleri de olmadığından 1 gün içinde çok hızlı tutan aşk büyüleri tercih ediyorlar. Ancak doğru medyum ile çalışmak ve büyü işlemi uygulasanız da beklemeyi bilmeniz önemlidir. Bu büyüde bir diğer önemli nokta birbiriyle teması olan kişiler arasında uygulanmasıdır. Ayrıca ne kadar hızlı tutan bir büyü uygulaması yaptırırsanız yaptırın etkisini göstermesi için belli bir süreye ihtiyaç olduğunu bilmenizde fayda vardır.

sicaklik duasi 300x88 - Sıcaklık Büyüsü

Sevgi Arttırma Büyüsü

Aşk büyüleri arasında yer alması gereken sevgiyi arttırma büyüsü aslında farklı bir büyüdür. Sevgiyi arttırma büyüsü aslında genel olarak bakıldığında aralarında sorun yaşanan çiftler, aile ilişkilerinde sorun yaşayanlar ve arkadaşlık konusunda zayıf olan kişiler içim uygulanabilir. Genelleme yapıldığında sevgiyi arttırma büyüsü daha çok araları bozuk olan evlilikleri, ya da ilişkileri kötüye giden çiftler yaptırıyor. Ayrıca sevgilisinin ya da eşinin eskisi kadar onu sevmediğini düşünenler tarafından uygulama yaptırılıyor. Her büyü çeşidinde olduğu gibi, bu büyü için profesyonel ve havas ilimlerinde uzman bir medyum hoca ile çalışmak büyük önem taşır.

İnanç, irade ve Sabır

Eğer beşeri dünyada gösterdiğiniz her çabaya karşın aşk konusunda istediğiniz gibi yolunda gitmiyorsa o zaman havas ilimleri ve ruhani varlıklarla iletişim kurabilen ve daha önce sevgi arttırma büyüsünde başarılı olmuş bir medyum hocadan destek alabilirsiniz. Bununla birlikte böyle bir uygulama yaptırdığınızda büyünün etkilerini görmek için irade ve sabır ihtiyacınız olacaktır.

Ancak büyünün etkilerinin oluşmasını beklerken günlük rutin hayatınızı yaşamayı bırakmamalısınız. Rutin ve düzenli hayatınıza devam etmelisiniz. Sonuçları ve etkiler ortaya çıkmaya başladığında siz de durumu hemen fark edebileceksiniz. Büyünün tutmama ihtimali düşükte olsa vardır. Bunun iki nedeni olabilir. Yanlış bir medyumla çalışmak ya da uygulama yaptırdığınız kişiye daha önce büyü uygulaması yapılmış olmasıdır.

Etkili Sıcaklık Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

17 Yorum

 1. Nahide yerlikaya dedi ki:

  Alkolik bir koca siddet darp hakaret ne aratsaniz vardi benim evliligimde cocuklar resmen sokakta buyur hale gelmisti birde. Kumar vardı başka kadınlar vardı çaresizlikle araştırdım bir hocaya işlem yaptirdim oda şansıma dolandırıcı çıktı paramı aldı ulaşamadım sonra yine araştırdım orhan hocaylada görüştüm söyledikleri çok mantıklıydı bende onada işlem yaptirdim biraz zaman aldı uzun sürdü ama yavaş yavaş herşey yoluna girdi önce kumarı bıraktı sonra kadınları ve içki derken şimdi ev ve iş arasında gidip geliyor aramızda güzel allah ayağına taş deyirmesin orhan hocanın amin.

  1. Ceylan t. dedi ki:

   Selamunaleyküm nahide hanim benimde birtakim sikintilarim var ayni kaderi yasiyoruz sanki ne kadar zamanda sonuc aldiniz acaba ben cok kisiyle calistim hic sonuc alamadim cok islem uaptirdim ama olmuyor bunaldim gercekten iyimi orhan hoca korkuyorum yune param gidecek diye

   1. Nahide yerlikaya dedi ki:

    Aleykumselam
    Ben ilk etkiyi bir ayda almaya başladım ama sonuç 2 ay falan sürdü yani işlem 2 ay sonra tam anlamıyla istediğim gibi oldu orhan hoca içinde şunu soyleyim güvenilir biri doğru olan neyse onu söylüyor bende güvenilir biri olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim çekincemize gerek yoktur bence

  2. Kezban dedi ki:

   Celpmi yaptınız nahide hanım

 2. ETHEM KIR dedi ki:

  HERKESE SÖYLÜYORUM ŞAYET BENIM ISLEMIM OLDUYSA HERKESUNKI OLUR ORHSN HOCA BENCE MUMAREK BIR ADAM.
  SEZE SÖYLE OZETLEYIM
  BENUM BIR SEVGILIM VAR FAKAT BEN ONA HIC GUVENMIYORDUM BU YUZDEN ONA YAPMADIGIM KALMADI COK KOTULUK YAPTIM HAKLI OLARAK ODA DAYANAMADI VE BENDEN AYRILDI SONRA ÇOK PISMAN OLDUM YAPTIKLARIMIN FARKINA VARDIM VICDAN AZABI ICINE DÜŞTÜM BILEMEZSINIZ NASIL BIR KOR’DUR O NE YAPTIYSAM DONMEDI AFFETMEDI KAPISINDA YATTIM OLMAZ DEDI SEVIYORDU BILIYORUM ASLINDA AMA ASLA DONMEYI DÜŞÜNMÜYORUM DEDI SINRA ORHAN HOCAYI ONERDILER INANMADIM ASLINDA BEN YALVARSIM OLMADI O NASIL YAPSIN DEDIM SINRA YINE DE BIR SES ARA DEDI BANA ANLATTIM SIKINTIMI ZOR DEDI OLMAZ DEMIYORUM AMA IŞIN ÇOK ZOR DEDI BIR KAÇ GÜN DÜŞÜNDÜM SORA NE OLACAKSA OLSUN DEDIM YINE ARADIM HOCAYI YAPALIM DEDIM ISLEMIN SON GUNU SEVGILIM ARADI UMUDUM BITMISTI ASLINDA AMA TAM SON GUN ARADI YARIN GORUSELIM KONUSMAMIZ LAZIM DEDI BELKI 1 SAAT BOYUNCA OYURUP AGLADIM MUCIZE DENEN SEY BU OLMALIYDI BENCE ALLAH BINLERCE KEZ ORHAN HOCADAN RAZI OLSUN

  1. Mustafa dedi ki:

   Celpmi yaptırdınız vefkmi acaba

   1. ethem kır dedi ki:

    vefk yaptık mustafa bey

 3. Halil akbulan dedi ki:

  Orhan hocamdan allah razı olsun son bir kaç aydır hanımımla hiç bir yakinlasmamiz olmamıştı bana karşı çık soğuk davranıyor bana karşı bir ilgisiz alakasızdı teyzem bana önerdi orhan hocayı sonra sayfasını buldum araştırdım aradım
  Anlattım derdimi 15 gün sürdü herşey değişmeye başladı şimdi hep yanımda olmak istiyor hayatımız yeniden düzeldi

 4. Zeliha g.... dedi ki:

  Bende islem yaptirdim orhan hoxaya kisa zamanda etki aldim sevgilim az kalsin baskasiyla cikmaya baslayacakti o kadar uzaklasmisti benden ben aramasam aramayan adam simdj saat başı mutlaka ariyor😉

 5. Mehmet özlü dedi ki:

  Bende islem yaptirdim hacaya kisa zamanda sonuc aldim masallah diyeyim nazar degmesin hocama bende orhan hocayi oneririm

  1. Burak dedi ki:

   Merhaba ne yapıldı ve nasıl sonuç aldiniz

   1. Mehmet özlü dedi ki:

    Bana vefk yapıldı kısa zamanda sonuç aldım ben gayet başarılı hala sevdiğimle iyiyi eskisinden bile iyiyiz

    1. melisa dedi ki:

     Mehmet bey kaç günde etki başladı ve sonuç aldınız acaba rica etsem söyleyebilirmisiniz?

 6. Lerzan tenlik dedi ki:

  Daha evliliğimin 7. Ayında eşim bana karşı inanılmaz soğudu üstelik 3 aylık hamileydim ama beni görmezden geliyordu üzüntüden kendimi yedim.bitirdim ailemede anlatamadım derdimi. İnternetten buldum orhan hocayı vefk yapalım dedi bana ne olduğunu bilmediğim için korktum sandım ki büyü yapılacak istemedim meğer büyü değilmiş bana tek-tek anlattı vefki ikna olunca yapalım hocam dedim. İşlem sırasında görmüş hoca meger eşime soğutma büyüsü yapılmış hocam Allah’a havale edin dedi ama eminim kaynanam yaptırmıştır. Neyse bozmuş hocam büyüyü gönderi vefkimi 15 günde etkisini gösterdi şükür sıkıntımız bitti artık.

 7. Burak dedi ki:

  Merhaba ne yapıldı ve nasıl sonuç aldiniz

 8. lerzan tenlik dedi ki:

  cüzzi bir miktar ödedim orhan hoca zaqten malişyetin üstüne çok bir emmek hakkı almadı sağolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/