Uzaktan Aşık Etme Duası

Uzaktan Aşık Etme Duası

Uzaktan Asik Etme Duasi 300x300 - Uzaktan Aşık Etme Duası
Uzaktan Aşık Etme Duası

Uzaktan aşk duası şu an en çok kullanılan aşık etme dualarından biridir. Uzaktan aşk duası sayesinde kişiler dünyanın bir diğer ucunda yer alan kişileri kendilerine aşık ede bilir. Uzaktan aşk duası için gerekli olan materyaller de herkesin ulaşabileceği türden olduğu için şu an aynı şehirde yaşayan kişiler bile birbirleri için bu duayı okur.

Aşk dualarının birçoğunda sevilen kişinin saç teli, vücut kılı gibi materyaller kullanılır. Fakat uzaktan aşk duası ile bu gibi materyallere ihtiyaç yoktur. Bu malzemeler olmadan da kişiler aşk duası ile sevdikleri kişiyi kendilerine aşık ede bilir.

Uzaktan Aşk Duası Yapılır Mı?

Uzaktan Ask Duasi Yapilir Mi 300x300 - Uzaktan Aşık Etme Duası
Uzaktan Aşk Duası Yapılır Mı?

Uzaktan aşk duası herkese yapıla bilir. Kişiler sevdikleri insanın fotoğrafına bakarak ya da evde bulunan belli malzemeler ile aşk duasını okuyarak sevdiğine kavuşabilir. Fakat aşk duası etkisi herkes için farklıdır. Yani kişilerin arasında geçen etkileşimler aşk duasını da etkiler. Şu an uzaktan yapılan pek çok aşk duası vardır. Kişiler dua okuyacakları bireyle arasındaki etkileşime göre bu aşk dualarından birini seçe bilir.

Bu seçimi de yapabilecek en iyi kişi medyum hocadır. Şu an ev ortamında istenen bir dua açılıp okuna bilir. Fakat o kişilere uygun olup olmadığı anca duanın tutup tutmamasıyla anlaşılır. Medyum hocalar ise kişilerin arasında yaşanan etkileşimleri, kişilerin enerjisine göre en doğru uzaktan okunabilecek aşk duasını belirler.

Bununla birlikte aşk duasının yanında tılsımlı sözler de söylenmelidir. Bu tılsımlı sözler doğrultusunda kişiler sevdiklerine kavuşa bilir. Tılsımlı sözler de kişiye özel olarak belirlenir. Medyum hocalar doğa üstü varlıklar ile iletişime geçer. Doğa üstü varlıklar bu kişilere uyumlu olan tılsımlı sözleri hocalara söyler. Medyum hoca ise bunların ne zaman ve nasıl okunması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatır. Hocanın anlatımlarına göre dua ve tılsımlı sözler okunursa eğer aşk duası kesinlikle tutacaktır ve kişiler sevdiklerine bu anlamda ulaşacaktır.

Uzaktaki Sevgilime Aşk Duası

Uzaktan aşk duası yaptırmak için işinin ehli bir medyum hocayla görüşülmelidir. Medyum hocaların doğuştan yetenekleri olması gerekir. Doğuştan yeteneği olmayan bir hoca doğa üstü varlıklar ile iletişime geçemez. Bu nedenle kişiler arasındaki aşkı artırabilecek duayı da kendisi bulamayacaktır. Bu nedenle referans aracılığıyla iyi bir medyum hoca bulunmalıdır. Öneri ile herhangi bir hoca bulunamayacaksa bu iş için açılmış olan internet sitelerinden faydalanılmalıdır. Medyum hocalar hakkında yazılan yorumlar sayesinde iyi bir hocaya ulaşmak mümkündür.

Medyum hoca kişi için gerekli olan duayı ve tılsımlı sözleri bulduktan sonra duanın etkisini artırmak amaçlı çeşitli materyallere de başvurabilir. Bu materyaller saç teli, vücut kılı gibi materyaller olabilir. Fakat uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar için ya da uzakta olan bir sevgilinin herhangi bir eşyasına ulaşmak mümkün değilse farklı yöntemlere bakılır. Örneğin fotoğraf ile uzaktan aşık etme duası bu anlamda çok kullanılır. Dua edilecek olan kişinin son 6 ay içerisinde çektirdiği bir fotoğraf bulunmalıdır. Bu fotoğraf sosyal medya üzerinden buluna bilir. Eğer kişiler fotoğrafa da ulaşamazsa bu durumda medyum hoca ulaşılabilir bir malzeme bulacaktır.

Aşık Etme Duası Nedir Bu Dua Nasıl Yapılır konuyla ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz….

Aşk Duası İçin Mesafe Önemli Mi?

Uzaktan aşk duası mesafe ile de yapılabilir. Burada önemli olan kişinin niyeti ve inancıdır. Eğer bir kişide inanç yoksa ve dua ederek sevdiğine kavuşacağını düşünmezse o duanın kabul olması mümkün olmayacaktır. Bazı medyum hocalar uzaktan yapılan duaların daha etkili olduğunu bile söyler.

Dua olması gerektiği gibi ve dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Dua okurken dikkat edileceklere uyulduğu takdirde duanın tutmaması mümkün değildir. Uzaktan aşk duasının etkisi nasıl görüleceği kişilerde merak uyandırır. Duanın kabul olduğu kişi, duayı okuyan kişiyi rüyasında görmeye başlayacaktır. Rüyasında görmeye başladıktan sonra ondan hoşlandığını ve hatta aşık olduğunu fark eder.

Bu durumlar doğrultusunda duayı okuyan kişiye ulaşabilmek için telefon ya da sosyal medya araçlarını kullanır. Ulaştıktan sonra sürekli iletişim haline girmeye çalışır. Gün içerisinde her zaman arar ve mesaj atar. Bununla birlikte sevdiği kişiyle bir araya gelebilmek için bir çaresini bulup onun şehrine gider. Bir süre sonra aynı şehirde yaşayabilmek adına sevdiği kişiye aşkını ilan eder ve bir an önce evlenmek istediğini söyler.

Körkütük Aşık Etme Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button