Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri

Yakarak Yapilan Ask Buyuleri 300x300 - Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri
Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri

Yakarak Yapılan Aşk Büyülerinin odak noktası herhangi bir eşya ya da materyalin yakılmasıdır. Aşk büyüleri kategorisi içerisinde en çok tercih edilen yakarak yapılan aşk büyüsüdür. Yakarak yapılan aşk büyüsünü tercih edenler; aşk acısı çekenler, ilişkisinde sorun yaşayanlar, ayrılmak üzere olanlar ve tek taraflı aşk yaşayanlardır. Etkisinin hem yüksek hem de kısa sürede olunması istenen büyülerde yakma eylemi ve ateş kullanılır. Büyüler içerisinde en hızlı olanları ateşin ve yakma eyleminin kullanıldığı büyülerdir.

Unutulmamalıdır ki yakarak yapılan aşk büyüsünde başrol ateş ve yakma eylemi olsa da büyünün başarılı olabilmesi için en başından sonuna kadar tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde uygulanması şarttır. Aşk büyüleri de dahil olmak üzere tüm büyülerde tercih edilen büyü önemli olsa da medyum seçimi büyük önem taşır.

Büyü konusunda destek olan medyumun büyü ilminde tecrübeli olması ve iletişiminin kuvveti önemlidir. İletişiminin kuvvetli olmasının öneminin nedeni ise büyü işleminin başarısı büyü yapana bağlı olduğu kadar büyü yaptırana da bağlıdır. Büyü yaptıran kişinin üstüne düşeni yapabilmesi için medyumun yapılacakları en iyi ve basit şekilde tarif etmesi gerekir.

Yakma ile Ask Buyusu 300x300 - Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri
Yakma ile Aşk Büyüsü

Yakma ile Aşk Büyüsü

Yakma ile yapılan aşk büyüleri etkisi ve hızı bakımından aşk acısı çekenlerin imdadına yetişir. Yakma ile aşk büyüsü kategorisi altında birçok farklı büyü olsa da en çok tercih edilen dört büyü aşağıda yer almaktadır.

  • Tuz Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
  • Mum Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
  • Bez Parçası Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
  • Resim / Fotoğraf Yakılarak Yapılan Aşk Büyüleri

Yakma yapılan aşk büyülerinde tercih edilen büyü çeşidine göre yakılacak olan materyalde değişiklik gösterir. Yakarak yapılan aşk büyüsü arasında hangisi tercih edilirse edilsin, başarılı bir medyum tarafından uygulandığında en etkili bağlama büyülerinden birisi olur. Yakma ile aşk büyüsünün yapılış amacı sevdiği tarafından yeterli sevgiyi görmek isteyenler, ilişkisinde aşkı zayıflayanların aşk ateşini yeniden yakması, gözü dışarıda olan eşler için tercih edilir.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü konulu videomuz günceldir…

Ateş İle Aşk Büyüsü

Ateş ile aşk büyüsünün amacı sevilen kişinin, aynı duyguları hatta çok daha fazlasını duymasını sağlayan büyüdür. Ateş ile aşk büyüsünün aşamaları arasında isminden de anlaşılacağı üzere büyünün en önemli aşaması ateş kısmıdır. Ateş ile aşk büyüsü zor büyüler arasındadır. Büyünün yapılışının zor olması, büyük bir ilim bilgisi gerektirmesi başarılı bir medyumla çalışması zorunluluğunu getirir.

Ateş ile aşk büyüsü çalışmalarında büyünün zor olsa da, en etkili büyüler arasındadır. Büyü süreci tamamlandıktan kısa süre sonra büyünün etkisi görülmeye başlar. Büyünün olup olmadığı büyü yapılan kişinin davranışlarındaki olumlu değişikliklerden anlaşılır. Büyü uygulanan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı hiç olmadığı kadar sevecen olur. Kalbini kazanabilmek ve hayatında olabilmek için kendine göre bazı stratejiler uygular.

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü kategorisi altında yer alan büyüler arasında yakılarak yapılan büyüler vardır. En ağır aşk büyüsü demek etkisi güçlü ve anında tutan büyü de demektir. Aşk acısına ve sevdiği kişi tarafından daha fazla görmezden gelinmeye dayanamayan kişiler tarafından tercih edilir. Bu büyüler kesinlikle bir medyum desteğiyle yapılmalı ve medyumun yönlendirmelerine dikkat edilmelidir.

Büyü sürecinde medyumun sormuş olduğu her sorunun cevabının eksiksiz ve doğru olması şarttır. Aksi takdirde büyü tutsa bile etkisini yanlış kişi üzerinde gösterebilir. Büyü yaptıran kişinin dikkat etmesi gereken bir detay da büyü yaptığını kimseye söylememesidir. Büyü yaptıran kişiler, medyumun her dediğini iyi dinlemeli ve uygulamalıdır.

Basit Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri kendi içerisinde de farklı kategorilere ayrılır. Bunlardan birisi basit aşk büyüsüdür. Basit kategorisinde yer alan aşk büyülerinin yapılışı diğerlerine göre uygulanması daha kolay olandır. Aşk büyüleri içerisinde kolay bir şekilde uygulanan büyülerin etki süresi diğer büyülere göre daha uzundur. Bu büyüler tamamlandıktan sonra kişiler üzerindeki etkileri de yavaş yavaş ortaya çıkar.

Örnek vermek gerekirse basit aşk büyüsünde yüzüne bakılmaya kişiyle yavaş yavaş iletişim kurma çabaları görülür. Sonraki adım ise büyü yaptıran kişiyle konuşmaya çalışmak olur. Bu şekilde hareketler adım adım iyileşirken, büyü yaptıran kişi de adım adım hedefine ulaşmaya başlar.

Aşk Büyüsü Nedir? konuya ilişkin yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/