41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 Zeytin Cekirdegi ile Ask Buyusu Nedir 300x300 - 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?
41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

Birine aşık olan kişilerin uyguladığı birçok büyü bulunur. Bu büyü çeşitleri arasında 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir ise en çok araştırılan sorulardan biridir. Kırk bir zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsü farklı şekillerde hazırlanabilir ve uygulama yöntemleri de değişebilir. Kişilerin isteklerine ve beklentilerine göre şekil alan büyülerin uygulanma halleri de bu neden ile farklıdır. Ayrıca büyüyü yapan kişinin de önemi büyüktür.

Büyüyü yapan kişinin yapacağı işi bilmesi, büyüleri tanıması ve yöntemlere hakim olması oldukça önemlidir. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan büyüler istenmeyen sonuçlara zemin hazırlayabilir. Bu nedenlerden dolayı da 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir diye araştırırken aynı zamanda büyünün kim tarafından yapılacağının da öğrenilmesi gerekir. 41 zeytin çekirdeği ile hazırlanan aşk büyüsü, genellikle platonik hisleri olan kişilerin uyguladığı bir büyüdür.

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin bu konuda titiz davranması ve istedikleri sonucu elde edebilmek için büyü yapmayı bilen uzmanlar ile görüşmeleri önem taşır. 41 zeytin çekirdeği ile yapılan büyülerin tarifleri her ne kadar internet ortamında da yer alsa da bu tariflere bakarken sorgulamak ve hemen güvenmemek önemlidir.

Aşk Büyüsünde Zeytinin Önem

Ask Buyusunde Zeytinin Onemi 300x300 - 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?
Aşk Büyüsünde Zeytinin Önemi

Aşk Büyüsünde Zeytinin Önemini vurgulayan birçok açıklama, tecrübe ve araştırma bulunur. Tarihin her bir döneminde yer alan zeytin imgesi, büyüler için de oldukça önemli bir malzemedir. Doğal olan birçok malzeme büyülerde kullanılabilse de büyünün türüne ve tarifine göre kullanılan malzeme değişir. Aşk büyüleri için çoğunlukla zeytin gibi malzemeler tercih edilir.

Yaratılış hikayelerinde, mitolojide ve kültürün birçok imgesinde yer alan zeytin, önemli ve tarihi bir madde olarak karşımıza çıkar. Aşk ile zeytinin birbiri ile bağlantısı mitoslara kadar dayanır. Zeytinin ve zeytin ağaçlarının mitolojide, ölümsüz ağaçlar olarak kabul edilmesi her şeyi anlatır. Aşk Büyüsünde Zeytinin Önemi de böylelikle ortaya çıkar.

Zeytinin ölümsüzlüğü temsil etmesi, aşkın da ölümsüz olacağı şeklinde yorumlanır. Dolayısı ile zeytin çekirdeği ile hazırlanan aşk ve bağlama büyülerinin de sonsuza kadar etkisinin devam edeceğine inanılmaktadır. Aşk büyüsünde zeytini tercih eden birçok medyum olsa da zeytin ve zeytin çekirdeği olmadan hazırlanabilen aşk büyüleri de bulunur. 41 zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsünde önemli olan her zaman niyettir.

Neden 41 Zeytin Çekirdeği

Aşk büyüsü çeşitleri arasında yer alan 41 zeytin çekirdeğinde Neden 41 Zeytin Çekirdeği kullanıldığı merak konusudur. Daha iyi sonuçlar almak için kullanılan 41 adet zincir de mitolojiden ve diğer inanışlardan gelir. 41 sayısının uğurlu olduğu ve istenilen her şeye ulaşma noktasında 41 kere tekrar edilme anlayışları büyüleri de etkiler. Türklerin tarihinde de yer alan uğurlu 41 sayısı birçok kültür için önemli bir sayıdır. Sonsuzluk, ölümsüzlük ve mutluluk gibi zeminlere oturan 41 ve zeytin çekirdeği imgeleri ile aşk büyüleri hazırlanır.

Neden 41 Zeytin Çekirdeği sorusunun yanıtı da bu şekilde verilebilmektedir. İmgelerden ve mitolojiden yola çıkılarak hazırlanan büyüler, tarihin her çağında karşımıza çıkmaktadır. Bu sebep ile de geçmişte var olan inanışların günümüzde aynı ya da benzer şekilde geçerli olması da şaşırtıcı değildir. 41 zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsünün kalıcı ve sonsuz bir büyü olduğuna inanılır. Terk edilenler, ayrılanlar, aşk acısı çekenler, karşılık bulamayanlar ve daha nice sevgi temelli sorunlar için 41 adet zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsü tercih edilebilir.

Zeytin Çekirdeği Büyüsü Faydalı Mıdır?

Aşık etmek, ayrılıkları düzeltmek gibi sebepler ile yapılan Zeytin Çekirdeği Büyüsü Faydalı Mıdır sorusu birçok kişi tarafından merak edilir. Özellikle büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bu konu için kesin cevap vermek oldukça zordur. Bir büyünün faydalı olabilmesi için yapılan her işlemin doğru olması gerekir. Büyücünün, yöntemin, tarifin, uygulamanın ve niyetin önemli olduğu büyülerden biri de 41 zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsüdür.

Zeytin Çekirdeği Büyüsü Faydalı Mıdır sorusuna verilen birçok örnek ilişki olsa da kişilerin deneyimli medyumlardan destek alması gerekir. Büyü yapmak sanıldığının aksine zor bir işlemdir ve kişilerin bu konuda tecrübeli olması önemlidir.

Nohut İle Yapılan Aşk Büyüsü ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. naim kaan telemen dedi ki:

    ben sevgilimden ayrıldım kendim ettim kendim buldum durumuna düşene kadar yaptığım hatayı anlamadım ne kadar yalvarsamda dönmedi bana internetten araştırırken böyle bir büyüyü gördüm orhan hocaylada bu sayede tanıştım bana net konuştu yapılacak çalışmadan sonuç almama olasılığı olduğunu çok umutlanmamam gerektiğini söyledi dürüstçe anlattı ve bir yola girdim onunla hocam yapılması gerekeni yaptı ve artık yaşadığım azap son buldu geçen hafta nişan yaptık çok mutluyuzsonsuz teşekkürler orhan hocaya

  2. hakan yeşiltepe dedi ki:

    orhan hocama şaşkınlıkla teşekkür ediyorum zeytin çekirdeğiyle ilgili büyümü olur dedim inanmadım ama anlattıkları ve yaptıkları bana herşeyin mümkün olduğunu bana kanıtladı yaşayamam dediğim aşkımla beraberim artık minnettarım hocama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button