Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Baglama Buyusu Neden Yapilir 300x300 - Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?
Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Her erkek ve kadında hem dişil hem de eril enerji vardır. Dengeli bir şekilde çalışmak, yaşam dengesine ulaşmanıza yardımcı olur. Bunları başarsak bile sevdiğimiz kişi tarafından her zaman sevilemeyiz veya aynı frekansta olamayız. Bazı durumlarda ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişi bizi sevmez.

Ona hediyeler alırız, sürekli onunla ilgileniriz ve onu ne kadar sevdiğimizi söyleriz. Bunları yapmamıza rağmen cevap alamadığımız durumlarla hepimiz karşılaşmışızdır. Peki, Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? ve etkileri nelerdir hiç düşündünüz mü? Bu platonik aşkın büyüsüdür, sevilemediğinizde ya da sevilemediğiniz için bir yanıt bulamadığınızda. Bağlama büyüsünün çeşitli durumlarda karşı tarafın güvenini kazanmak için kullanıldığı                                                                                     bilinmektedir.

Bağlama büyüsü yapmadan önce, çok önemli bir noktanın farkında olmanız gerekir. Bu, büyü yapmayı düşündüğünüz kişinin etrafındaki kişilerin de etkilenip etkilenmeyeceğini ifade eder. Büyü yaptığınız kişinin bir eşi veya sevgilisi varsa bu büyünün onları da etkileyeceğini bilmelisiniz. Sonuç olarak, bağlama büyüsünün son derece zararlı olduğunu anlamak önemlidir. Önce düşünmekte fayda var. Başkalarının hayatını bozmanın sizin için yararlı mı yoksa zararlı mı olacağını değerlendirmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Baglama Buyusu Kimlere Yapilir 300x300 - Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?
Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama büyüsü, sanılanın aksine sadece eşler tarafından tercih edilmemektedir. Aşıkların yanı sıra platonik aşktaki insanlar da kesinlikle bir bağlama büyüsü ile bağlanabilirler. Bağlama büyüsü, aralarında belirgin bir neden olmadığı halde, neden ani bir soğukluk olduğunu anlamayan ve partnerlerinden veya eşlerinden tuhaf davranışlar görenler tarafından da kullanılır. İnsanlar, sevdikleri ile aralarındaki sevgi bağını bu şekilde geliştirebilirler. Bağlama büyüsü, sadece eski sevgi ve şefkat bağını onarmakla kalmaz, bağlanma sürecini güçlendirdiği ve birleştirdiği için aşk büyüsünün en önemli ve güçlü türlerinden biridir.

Bağlama büyüsü yapmanın bir diğer amacı da sizden ayrılmış biriyle yeniden bir araya gelmektir. Bu büyü, ayrılan kişinin geri dönmesini ve muhtemelen size eskisinden daha fazla bağlanmasını sağlar. Eğer Bağlama büyüsü kimlere yapılır diye düşünüyorsanız, bağlama büyüsü, çiftleri yeniden bir araya getirmek ve onları birbirine bağlamak şeklinde aralarındaki soğukluğu silerek sevilen kişinin kendine aşık olması için kullanılan büyülerden biridir. Etkisi ve tılsım düzeyi yüksek büyüler kısa sürede insanların aşk bağlarını güçlendirir.

Bağlama Büyüsü Bozma Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü bozma nasıl yapılır sorusuna çözüm arıyorsanız, belirli belirtileri tespit etmiş olmalısınız. Bağlama büyüleri, çiftlerin veya eşlerin yeniden temas kurmalarına yardımcı olmak için sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda bağlama büyüsü, platonik aşk yaşayan kişiler tarafından en çok araştırılan büyülerden biridir. Çünkü sevdiğiniz kişi evliyse ya da partneri varsa basit bir aşk büyüsü etkili olmayacaktır. Bir büyünün bağlayıcı olduğuna dair belirli belirtiler vardır. Bu belirtiler, kendisine aşık olan ve duygularına tepki almayı uman biri tarafından kendisine yapılan bağlayıcı bir büyünün sonucu olarak ortaya çıkar.

Üzerinde büyü olan kişi evli ise eşine karşı duygusal ve fiziksel olarak soğuğa başlar ve büyüyü kendisine yapan kişiye karşı özlem duymaya ve onları sık sık düşünmeye başlar. Bağlama büyüsü aşık olmanın bir sonucu olsa da kişiden kişiye değişebilir ve büyü yapan kişiye büyük zarar verme potansiyeline sahiptir. Büyü yapan medyumlar, ruhsal varlıklarla iletişim kurma yeteneğine sahip olduklarından, diğer boyutlardan varlıklarla iletişim ve işbirliği yoluyla oluşturulan büyü, büyüye maruz kalmış bazı kişileri özellikle zihinsel olarak son derece zor durumlara sokabilir.

Sevgilime Bağlama Büyüsü videomuzu da tıklayabilirsiniz…

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Evde pratik yapmak istediğinizde izlemeniz gereken belirli prosedürler vardır. Her şeyden önce temiz ve abdestli olmalısınız. Çünkü bağlama büyüsü nasıl çözülür diye soruyorsanız ilk adım temizliktir. Bundan sonra, yalnız kalacağınız bir odada diz çöküp kıbleye dönük olarak namaz kılmalısınız. Kullanılan büyünün türüne göre okuyacağınız bazı ayetlerin etkisi değişebilir.

Kötü ruhlardan ve büyünün etkilerinden korunmak için insanların bazı sureleri sık sık okuması gerekir. Kendi kendine bozulan büyü, başka bir büyü bozma seçeneğidir. Büyünün kendi kendine bozulabilmesi için büyünün etkisi altındaki kişinin başına büyük bir olay gelmesi gerekir. Peki büyü kendi kendine nasıl sona erer?

Büyünün etkisinde kalan kişi ani ve beklenmedik bir olay yaşarsa, yapılan büyü etkisini kaybeder. Bir büyünün kendi kendine bozulabilmesi için büyüye maruz kalan kişinin önemli bir olaya tanık olması gerekir. Cinayet, aşk, kaza, doğum ve çeşitli doğal afetler bu olaylara örnektir ve yapılan büyü batıl ve geçersizdir.

Bağlama Büyüsü Hazırlanışı ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/