Çabuk Tutan Bağlama Duası

Çabuk Tutan Bağlama Duası

Cabuk Tutan Baglama Duasi 300x300 - Çabuk Tutan Bağlama Duası
Çabuk Tutan Bağlama Duası

Aşk, dünyanın en güzel duygusu olmakla beraber karşılık bulmadığında bu acıyı çekmek istemeyenler için Çabuk Tutan Bağlama Duası ile ilgili internette araştırma yapmaya başlıyorlar. Bağlama duaları aralarında hiçbir iletişimi olmayan kişiler için uygulanması zordur. Bakışarak da olsa aralarında iletişim olan kişiler arasında daha etkili olduğu bir gerçektir.

Sevdiğinize kavuşmak için elinizden gelen her şeyi yaptıysanız ve yine de sevdiğinize kavuşamıyorsanız o zaman gerçek bir hocanın kapısını çalmanızın vakti gelmiş demektir. Bunun için havas ilimlerinde etkili, dini konularda uzman ve daha önce bu konuda başarı sağlamış gerçek hocaları seçmeniz yerinde olacaktır.

Çabuk tutan bağlama duası konusunda da diğer tüm dualar da olduğu gibi kesin kararınızı vermeniz önemlidir. Dualardan geri dönüş çok zordur. Bu nedenle de eğer kararınızdan emin değilseniz bu konuda destek almaktan vazgeçmeniz yerinde olacaktır.  Çabuk tutan bağlama duası ile karşılıksız sevdiğiniz kişi ile kavuşacaksınız. Ancak biraz daha sabırlı ve dirayetle beklemeniz gerekecektir. En önemli nokta ise duanın sonucunda ve etkilerinden şüphe edilmemesi gerekliliğidir.

Çok Etkili Bağlama Duası

Herkesin hayatında vazgeçemediği ya da vazgeçmek istemediği aşkları olabilir. Mutlu giden bir ilişkinin bitmesi ya da karşılıksız olarak sevdikleri aşka kavuşmak için insanlar hemen her şeyi yaparlar. Beşeri hayatta ne yapılsa da bunu sağlayamayan kişiler için devreye gerçek hocalardan yardım ve talep istemeleri giriyor.  Doğru yöntem ve ritüellerle edilen dualar size sevdiğinizi geri getirecektir.

Çok etkili bağlama duası için gerçek bir hocadan destek almanızın yanı sıra kalbinizi tüm kötülüklerden arındırmış ve tamamen iyi niyetle dua etmeniz gerekir. Duaların sonucundan şüpheye düşmemeniz de önemlidir. Dualarınızın gerçekleşmesi için belirli bir sürenin verilmesi doğru olmaz. Duaların kabulü vaktini ve saatini bekler. Bu bakımdan duayı eden kişinin çok sabırlı ve dirayetli olması gerekiyor. Duaların sonuçlarını ve etkilerini beklerken gündelik ve rutin hayatınıza devam etmeniz de önemlidir.

Hızlı Tutan Bağlama Duası

Sevdiğinize çok çabuk kavuşmak isteyenler ya da sevdiği insanı tamamen kendinize bağlamak istiyorsunuz ve bunu başaramıyorsanız bu durum hayatınızı kâbusa çevirebilir. Beşeri dünyada yapabileceğiniz her şeyi yaptınız ama gene de sevdiğinize kavuşamıyorsanız size çıkar yol olarak hızlı tutan bağlama duası okumak kalıyor. Ancak bu konuda yeteri kadar kararlı olmanız gerekir.

Duadan geri dönüş yapılması çok zor olduğundan eğer tam olarak karar vermediyseniz yapmamanız daha doğru olabilir. Bununla birlikte duaların sonuçlarından şüphe de edilmemesi gerekir. Hızlı tutan bağlama duası çok etkili bir duadır. Duaların tutma süresi ya da en çabuk tutan diye bir dua yoktur. Duaların etkilerini görmek için beklemeniz gerekir.

Duaların kabulü ve vakti zamanı bulunur. Hayatınızın doğal akışını değiştirmeyin. Tüm hayatınızı duanın sonuçlarını beklemek üzerine kurmamanız gerekir. Bağlama duası kabul olduğunda etkilerini görmeye başlayacaksınız. Sevdiğinizin size yakınlaştığını ve sizinle olmak için daha çok vakit yaratmaya başladığını göreceksiniz.

Baglama Duasi Okunusu - Çabuk Tutan Bağlama Duası
Bağlama Duası Okunuşu

Bağlama Duası Okunuşu

Bağlama duası için gerçek bir hocadan aldığınız teknik ve ritüelleri doğru yapmanız önemlidir. Bağlama duası okunuşu doğru olmalı eksiksiz ve tam olmalıdır. Ayrıca bağlama duasını yapmak için kalbinizi tüm kötülüklerden arındırmanız ve niyetinizin iyi olması gereklidir.

Kalben ve iyi niyetli yapılan her dua yerini bulacaktır. Bu nedenle de doğru saatte ve zamanda yapılan dualar her zaman kabul olur. Ancak bunun belli bir süresi olmadığını da belirtelim. Bağlama duası okunuşu ve yapılışı için havas ilimlerine hâkim bir hocadan destek almanız sizin için faydalı olacaktır.

Bağlama Duası Yorumları

Bağlama duası yaptırmak için henüz tam karar veremediyseniz konu ile ilgili daha fazla araştırma yapmayı tercih edebilirsiniz.  Bunun içinde bağlama duası yorumları yapılan forumları dolaşabilirsiniz. Bu forumlarda yazılanlar bağlama duası yaptıranların yorumları olduğundan değerlendirme olanağınız fazladır. Ayrıca Google da bağlama duası kullanıcı yorumlarına göz atmanız da faydalı olabilir.

Hem çalışmayı düşündüğünüz hoca için hem de bağlama duası yaptıranların yorumları sizin için bir referans noktası teşkil edecektir. Tüm bu yorumları okuyup değerlendirdiğinizde bağlama duası hakkında kararınızı daha güvenilir ve sağlam bir şekilde verebileceksiniz. Dualar da geri dönüşün çok zor olduğunu da unutmadan hatırlatalım.

Basit Tesirli Bağlama Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz….

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. cumali çeliktürk dedi ki:

  ben bir kızı sevdim komşu kızıydı selamlaşırdık her zaman birgün cesaretimi toplayıp açıldım beni kırmadan geri çevirdi oldukça üzüldüm ama selamı hiç kesmedi konuşuyorduk yine eme ben içten içe eriyordum araya hatta çaktırmadan ortak arkadaşımızı soktum yinede olmadı sonra yine yollar aradaım internet üzerinden orhan hocayı buldum benzer bir kaç hocaylada ayrıca konuştum ama tercih yaptım oda orhan hoca oldu iyikide o oldu bana bağlansın aşık olsun istiyorum dedim durumumuzu anlattım bana vefk yapıp yolladı ben bu kadar çabuk olacağını hiiç düşünmemiştim hatta olmayabilir diye beni uyardığı için aslında umutsuzum desem yeridir ama 20 günde kız bana bağlandı desem yeridir şimdi çok güzel bir aşk yaşıyoruz evlenmeyi planlıyorum daha ona söylemedim ama inşallah bunuda kabul eder hocamdan Allah razı olsun önce Allahın sonrada orhan hocanın sayesinde bu durumdayız

 2. efkan sarı dedi ki:

  DAHA ÖNCE SEVDİĞİM İNSANLA İLGİLİ SIKINTIMDAN DOLAYI ORHAN HOCAMA İŞLEM YAPTIRMIŞ VE SONUÇ ALMIŞTIM. MALİ SIKINTILARDA YAŞADIĞIM İÇİN BİRDE BU YÖNDE ÇALIŞMA İSTEDİM KENDİSİNDEN BUNUN İÇİNDE KISMET AÇMA VE KAZANÇLARIMIN BEREKETLENMESİ İÇİN BİR ÇALIŞMA HAZIRLADI HOCAM BANA SAYESİNDE BUNUNDA ÜSTESİNDEN GELDİĞM ALLAHIN İZNİYLE. ŞİMDİ BİRİKİMİM ERİYİP GİTMİYOR ARTIYOR ÇOK ŞÜKÜR. ORHAN HOCAMIN BAĞLAMA DUASI VE BEREKET VEFKİ SAYESİNDE HEM SEVDİĞİMLE SORUNUM HEMDE PARA SORUNUMU ORTADAN KALDIRDIM. ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SENDEN İNŞALLAH TÜM DERTLERİM BİTTİ. DİĞER İHTİYAÇ SAHİBİ İNSANLARINDA BENİM GİBİ SIKINTILARINDAN İNŞALLAH KURTULUR. İNŞALLAH HOCAMIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜĞÜ İNSAN SAYISI HER ZAMAN ARTAR BEN ÇOK MUTLUYUM ORHAN HOCAM SAYESİNDE DUALAR VE AŞK VEKFİLERİ SAYESİNDE ÇOK MUTLU OLAN İNSAN SAYISI ÇEVREMDE ARTTI TEŞEKKÜRLER HOCAM. ARTIK İŞİMDE İYİYİM VE İKİLİ LİŞKİMDE ÇOK MUTLUYUZ SEVDİĞİM İNSANDA BANA ÇOK İLGİ VE ALAKALI SAĞOLUN.

 3. evlilik yolunda dedi ki:

  Orhan hocam sayesinde herşeyin üstesinden gelirisinz bence içiniz rahat olsun ben orhan hocamın aşk vefki ve bağlama duaları sayesinde geleceğimi sağlama aldım desem yalan olmaz galiba. Artık çok mutlu huzurlu bir insanım.Vekfin faydalarını araştırdım saysay bitmez bereket yağdırıyor resmen hayatınızdaki tüm güzel şylerin ortaya çıkmasını ve insanın gözünden kaçan huzuru bulmasını sağlıyor ailesel ve aşk işlerinde hocam sağolsun herkesle aynı ilgi ve alakayı gösteriyor bağlama duasının en büyük faydasını ben gördüm ve ayrılmak üzere olduğum sevdiğim insan ile çok uzun bir yola çıkıyorum burdan orhan hocama teşekkürler allah razı olsun hocam sizlere minnettarım allah sizin gibi insanlardan razı olsun

  1. melis dedi ki:

   celpmi yaptırdnız acaba

 4. deniz kalbur dedi ki:

  Eşim ve annem sürekli birbiriyle anlaşmazlık içersindeydi ve ikisi arasıdna seçim ypamakzordu orhan Hoca ile tanıştım allah razı olsun hocamdan beni bu durumdan kurtardı ve huzurbuldum artık sayesinde hem ikisinin arasını düzelttik hemde eşime aşk vefki sonucu benimle daha çok vakit geçirmesini sağladık artık aile içinde huzurumuz toplarladı ayrıca kaynanam da artık benimle uğraşmıyor. Allah razı olsun orhan hocamdan teşekkürler size hocam sayenizde evliliğimiz kurtarmış oldum ve hocamıza bu yoğunlukta bile benimle sürekli ilgilendiği için herkesle iyi iletişim kuran hocam sağolsun bu durumu çözdük inşallah herkes sorunlarını orhan hocam sayesinde çözer

 5. candan dedi ki:

  Allah orhan hocamdan razı olsun bugün aşk duası sayesinde bitmeye çok yakın olan ilişkimi kurtardık eşim artık bana hediye almıyor sürpriz yapmıyor ve benimle ilgilenmiyordu ve bu durum beni çok rahatısz ediyordu . Orhan hocamı buldum ve sağolsun bana yardımcı oldu. Yaptığı aşk celbi ve bağlama dualarının karşılığını aldık şuan eşim benimle hergün akşam oturup sohbet ediyoruz televizyonu kapattık birbirimize şans verip dinliyoruz özel anlarımız arttı ve eşim beni akraba ziyaretlerinde el üstünde tutuyor çok teşekkür ederim. Allah razı olsun hocamdan teşekkür ederim. Herkesin bu duruma gelmesini isterim umudunuzu kaybetmeyin evliliğiiniz kurtarmak sizin elinizde olabilir orhan hocamsağolsun beni bugün mutlu etti inşallah yakın zamanda sizinde dertlerinizden kurtarır.

 6. çetin sertkaya dedi ki:

  Arkadaşlar sosyal medyada orhan hocayı buldum ve herşeyinçözümününü olduğuna inandım. Bağlama duasi ile hoşlandığım insanı kendime bağladım ve bu hiçte zor olmadı benim için tüm herşeyi orhan hocam yaptı. Ben sadece onunla iletişime geçtim ve sayesinde aşk dualarının karşılığnı aldım teşekkür ediyorum allah razı olsun orhan hocamdan. Sevgilimle şuan bağlama duası sayesinde çok mutluyum hepinize bu konuda tavsiye veren kişi orhan hocam olabilir ve hoşgörülü bir şekilde iletişimde kalıyor ve insanların karşılaştığı zorluklardan dualarıyla sizi çıkarabiliyor. Bugün sevdiğim kızı bana bağladı sağolsun bende ona değer veren seven bir kişiydim inşallah hepinizin dertlerine deva olacaktır hocam ben hocama güvendim sizlerdende inşallah dertlere çözüm bulunmasını isteyebilirsiniz .

 7. melis dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık olarak 2 aydır araştırmaktayım ve 1 aydır orhan hocamıza yazmaktayım nasıl olur mu diye fakat bir türlü yaptıramamıştım. Sonrasında ise aşk vefkini yaptırmaya karar verdim çünkü artık başka çarem kalmamıştı. Orhan hocam bana bir kargo göndereceğini söyledi bir işlem hazırlayacakmış bu işlem 5 gün sürdü toplamda. 5.günün sonunda kargoya verdi kargo elime ulaştı ve söylediklerini yapmaya başladım şuan birebir yapıyorum ve dediğine göre 40 gün içerisinde etki gösterecekti. Aslında yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başladım galiba biz bu duaya oldu gözüyle bakabiliriz.

 8. burdurlu mahmut dedi ki:

  Slm. Mahmut ben ve 27 yaşındayım,evlenmek için epey geç kaldığımı düşünüyordum. Oturduğum şehir Burdur… Ben de bir kızı sevdim, hem de ölesiye sevdim ama ailesi vermek istemediği için çaresiz kalmıştım. Sonunda bu işin bir hal yoluna bakmaya karar verdim. Kız bana karşı boş değildi ama ailesini dinliyordu. Onlar beni istemediği için o da onlara uydu. Ama ben bunu kabul etmek istemedim ve bağlama duası yaptırmak istedim. Başvurduğum kişi medyum orhan Hoca oldu. Bu Hoca bana çok yardımcı oldu telefonda çok güzel konuştu ve benim çaresizliğime yardımcı olabileceğini ifade etti. Sonra bağlama için işlem başladı, 5 gün sonra kargodan vefk aldım ve kendimle taşımam gerektiğini söyledi ve bir dua verdi. Beklemeye başladım Ara ara orhan hocayı arayıp bir gelişme olmadığını ifade ediyordum ama sakin olmamı söyledi Nihayet işlem 30. gün tuttu belki tesadüf de olabilir bilmiyorum. Ailenin önde gelenini de devreye soktum ve sevenleri ayırmayın dedi önce yok deselerde eskisi gibi değillerdi belli oluyordu daha sıcaklardı bana karşı. Neler olduysa vefkten sonra oldu.

 9. selanur dedi ki:

  arkadaşım hep orhan hocayla konuşuyordu erkek arkadaşıyla ilgili daha çok bağlansın diye bir uygulama yaptırdı gözümle görmesem inanmazdım bundan adam olmaz dediğim çocuk öyle bir değiştiki ben şimdi o çocuğu savunduğuma inanamıyorum şimdi sağolsun orhan hocayla bende bir işlem yaptırıyorum inşallah sonuç benimkide iyi olur öyle içim pırpır bekliyorum

  1. MİNA dedi ki:

   SELANUR HANIM
   SONUÇ ALABİLDİNİZMİ ACABA?

 10. fatma kınacı dedi ki:

  Hocam sen olmasan ben napardım bilmiyorum benim ve çocuklarımın dualarını aldınya daha ben ne diyim evde bir lokma ekmek yiyemez olmuştuk Allah senden razı olsun seni çok rahatsız etmek istemiyorum hocam ama bir konu daha var yine arayacam sizi

 11. necip ...... dedi ki:

  ben böyle şeylere hiç inanmazdım hatta bayada kızardım ama kadar çaresiz kaldımki dedim ne olacaksa olsun artık zaten başka çarem kalmadı. internetten orhan hocayla konuştum ama hala içimden dedimki boş iş. ama sonucu görünce buraya yazmasam benim gibi düşünenlere ders olmaz. artık hiçbir şeye önyargılı davranmam.

 12. asker erhan dedi ki:

  ben askerdeyken kız arkadaşım benden ayrıldı o kadar üzüldümki nerdeyse askerden kaçacaktım hemde arkadaşları yüzünden biliyordum çünkü sevgilim beni çok seviyordu ikimizinde mutlu olması için askerden dönünce orhan hocayla konuştum sayesinde sevgilim pişmanım diye aradı beni tabi çaktırmadım biraz kaçtım burnuda sürttü artık birlikteyiz o arkadaşlarıylada arayı açtı buda bana bonus oldu

 13. DİLARA HAN dedi ki:

  HALAM BEN KÜÇÜKKEN SIRF ANNEMLE KAVGA ETTİĞİ İÇİN BANA BÜYÜ YAPTIRMIŞ TABİ BİZ BUNU BİLMİYORDUK ÇÜNKÜ HALAMLA DA GÖRÜŞMÜYORDUK. ELİMİ HANGİ İŞE ATSAM KURUYORDU KİMLE BİR İLİŞKİ DÜŞÜNSEM BİRŞEY ÇIKIP BOZULUYORDU EN SON NİŞANLIMDANDA SAÇMA SAPAN BİR NEDENLE AYRILINCA KOMŞUMUZUN SAYESİNDE ORHAN HOCAYI BULDUM. NOKTA ATIŞIYLA HERSEYE BİRBİR SAYDI BANA VE ÇOK ŞÜKÜR BENİ BU BÜYÜDEN KURTARDI NİŞANLIMADA YENİDEN BAĞLAMA CELBİ YAPTI. ŞİMDİ İYİ GİDEN BİR İLİŞKİM VARYAKINDA İNŞALLAH NİKAH OLACAK. BEN ORHAN HOCAMA TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN BURADAN YAZDIM.

 14. aysun dedi ki:

  Ben evliliğimin bozulma nedenini uzakta ararken meğer en yakınımdan yiyormuşum kazığı. en yakın arkadaşım hatta kardeşim dediğim kız resmen sırtımdan vurmuş birde benimle birlikte güye üzülüyormuş numarası yapıyordu. Bu vesileyle orhan hocamla tanıştım internette dua ararken evliliğim düzelsin diye başvurdum ama söylediklerine şok oldum ve ne yazıkki doğru çıktı kendimi daha çok aldatılmış hissettim. hocam sağolsun benim bu üzüntümün farkındaydı ve benim kafamı rahatlattı. ama ne derseniz diyin haklısınız ben kocamı seviyorum hala asıl yılanın arkadaşım olduğunu biliyorum ve sağolsun hocamında sayesinde eşim yeniden bana bağlanmasını ve onların arasında soğutma için işlem yaptı. şimdi hayatımda o kız yok ve kocamla herseye baştan başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/