Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Sevdigimi Geri Getirme Buyusu 300x300 - Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere evi terk eden bir eşe ya da bir ilişkiden ayrılan kişiye yapılan büyü çeşididir. Bu büyüdü doğa dışı varlıklarla iletişime geçilir. Bu sayede terk edip giden kişi büyünün etkisi altına alınır. Büyü sayesinde biten aşklar yeniden alevlene bilir.

Evi terk eden eşler ise bu büyü sayesinde evine geri döner ve uzun ömürlü olarak evini bir daha terk etmez. Geri getirme büyüsü terk eden kişilerin geri dönmesini sağlasa da hiç kavuşamayan çiftlere de uygulana bilen bir büyüdür.

Kocamı Geri Döndürme Büyüsü

Kocami Geri Dondurme Buyusu 300x300 - Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü
Kocamı Geri Döndürme Büyüsü

Kocamı geri döndürme büyüsü için genelde kalple geri getirme kullanılır. Yani bir eş evi terk ettiyse artık eşini sevmiyordur ve ondan tamamen ayrılmak istiyordur. Bu nedenle kalple gideni geri getirme büyüsü uygulayarak giden eş geri getirilir. Bu büyüyü yapmak ise oldukça kolaydır. Kişiler evde belli malzemelere aracılığıyla geri getirme büyüsünü yapabilir. İlk olarak büyük bir kırmızı renkli karton almak gerekir. Ardından kartonun ortasında 1 adet büyük kalp çizilmelidir.

Çizilen kalbin çizgi kısımlarından kesilmelidir. Kalbin bir yarısına geri döndürülmesi gereken kişinin ismini diğer yarısına ise büyüyü yapan kişi kendi ismini yazmalıdır. Hazırlanmış olan bu kalbin içerisine kişiler niyetlerini ve iyi dileklerini yazmalıdır. Örneği yeniden mutlu bir yuva, evlilik, çocuk gibi kısa kısa dilekler yazılmalıdır. Daha sonra yatak odasının kapısının arkasına bu kalp asılmalıdır.

1 ay boyunca burada asılı bekleyen kalp sayesinde evi terk eden koca geri dönecektir. Fakat bu büyü için herkes etkili olacak diye bir durum söz konusu değildir. Çünkü şu an çok fazla geri getirme büyüsü vardır. Kişiler hangi geri getirme büyüsünün giden eşini geri getireceğini bilemez. Geri getirme büyülerinden hangisinin daha çok işe yarayacağını anlamak için bir medyum hocadan yardım alına bilir.

Eski Sevgilimi Geri Döndürme Büyüsü

Eski sevgili geri döndürme büyüsü de yukarıda bahsedildiği gibi evde yapılan büyüler ile denene bilir. Fakat kişiler daha etkili ve hızlı olabilecek bir büyü isterse mutlaka medyum hocalar ile iletişime geçmelidir. Çünkü çok fazla geri getirme büyüsü olduğu için hangi büyünün giden eski sevgiliyi getirebileceğini sadece medyum hoca bilecektir. Kişiler evde tek tek diğer büyüleri de denese hem zaman kaybı olur hem de eski sevgilinin gelip gelmeyeceği kesin değildir.

Medyum hoca büyüyü yaptırmak isteyen kişiyle tanışır ve geri getirmek istediği eski sevgilisi hakkında çeşitli bilgiler alır. Bu bilgiler doğrultusunda hangi büyünün işe yarayacağını belirler ve buna yönelik olarak büyüyü yaptırmak isteyen kişiden belirli malzemeler ister. Bu malzemelere söylenen dualar, tılsımlı sözler ile büyü işlemlerine başlatılır. Ardından geri getirme büyüsü için gereken tüm uygulamalar hem medyum hoca hem de büyüyü yaptırmak isteyen birey tarafından gerçekleştirilir.

Geri döndürme büyüsü yaptırmak için iyi bir medyum hocayla çalışmak önemlidir. Bu doğrultuda hem kişiler yaptıkları işlemler sonucunda eski sevgilisine kavuşur hem de evde yapılan diğer büyülere göre çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Geri döndürme büyüsünün etkileri her zaman olumlu yöndedir. Bu büyünün etkisinde olan kişi ona büyü yapıldığını anlamaz. Aynı zamanda bu büyünün etkisi o kadar tesirlidir ki bir giden sevgili bir ömür boyu bir daha gitmek istemez.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü ile ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz…

Etkili Geri Döndürme Büyüsü

Etkili geri döndürme büyüsü medyum hoca tarafından yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde etkisini hemen gösterir. Kişiler büyünün tuttuğunu büyü yapılan kişinin hareketlerindeki olumlu değişimler sayesinde anlar. Evini terk eden ya da sevgilisinden ayrılan bir kişi bu büyünün etkisi altındayken sürekli olarak eski sevgilisini özlemeye başlayacaktır.

Gün içerisinde nereye baksa onu görür ve aklından bir an olsun bıraktığı eski sevgilisini çıkaramaz. Ardından bu özlem onu çok yorar ve eski sevgilisiyle yeniden barışabilmek için onunla iletişime geçmeye çalışır. Telefon ya da ortak arkadaş yoluyla eski sevgilisine ulaşmaya çalışır.

Ulaştıktan sonra onunla yeniden barışmak için ve gönlünü almak için elinden geleni yapar. Eski sevgilisini terk ettiği için ondan özürler diler. Yeniden bir ilişkiye başlamak istediğini ve bir daha asla onu bırakıp gitmeyeceğine dair söz verir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/