Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Sevdigimi Geri Getirme Buyusu 300x300 - Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere evi terk eden bir eşe ya da bir ilişkiden ayrılan kişiye yapılan büyü çeşididir. Bu büyüdü doğa dışı varlıklarla iletişime geçilir. Bu sayede terk edip giden kişi büyünün etkisi altına alınır. Büyü sayesinde biten aşklar yeniden alevlene bilir.

Evi terk eden eşler ise bu büyü sayesinde evine geri döner ve uzun ömürlü olarak evini bir daha terk etmez. Geri getirme büyüsü terk eden kişilerin geri dönmesini sağlasa da hiç kavuşamayan çiftlere de uygulana bilen bir büyüdür.

Kocamı Geri Döndürme Büyüsü

Kocami Geri Dondurme Buyusu 300x300 - Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü
Kocamı Geri Döndürme Büyüsü

Kocamı geri döndürme büyüsü için genelde kalple geri getirme kullanılır. Yani bir eş evi terk ettiyse artık eşini sevmiyordur ve ondan tamamen ayrılmak istiyordur. Bu nedenle kalple gideni geri getirme büyüsü uygulayarak giden eş geri getirilir. Bu büyüyü yapmak ise oldukça kolaydır. Kişiler evde belli malzemelere aracılığıyla geri getirme büyüsünü yapabilir. İlk olarak büyük bir kırmızı renkli karton almak gerekir. Ardından kartonun ortasında 1 adet büyük kalp çizilmelidir.

Çizilen kalbin çizgi kısımlarından kesilmelidir. Kalbin bir yarısına geri döndürülmesi gereken kişinin ismini diğer yarısına ise büyüyü yapan kişi kendi ismini yazmalıdır. Hazırlanmış olan bu kalbin içerisine kişiler niyetlerini ve iyi dileklerini yazmalıdır. Örneği yeniden mutlu bir yuva, evlilik, çocuk gibi kısa kısa dilekler yazılmalıdır. Daha sonra yatak odasının kapısının arkasına bu kalp asılmalıdır.

1 ay boyunca burada asılı bekleyen kalp sayesinde evi terk eden koca geri dönecektir. Fakat bu büyü için herkes etkili olacak diye bir durum söz konusu değildir. Çünkü şu an çok fazla geri getirme büyüsü vardır. Kişiler hangi geri getirme büyüsünün giden eşini geri getireceğini bilemez. Geri getirme büyülerinden hangisinin daha çok işe yarayacağını anlamak için bir medyum hocadan yardım alına bilir.

Eski Sevgilimi Geri Döndürme Büyüsü

Eski sevgili geri döndürme büyüsü de yukarıda bahsedildiği gibi evde yapılan büyüler ile denene bilir. Fakat kişiler daha etkili ve hızlı olabilecek bir büyü isterse mutlaka medyum hocalar ile iletişime geçmelidir. Çünkü çok fazla geri getirme büyüsü olduğu için hangi büyünün giden eski sevgiliyi getirebileceğini sadece medyum hoca bilecektir. Kişiler evde tek tek diğer büyüleri de denese hem zaman kaybı olur hem de eski sevgilinin gelip gelmeyeceği kesin değildir.

Medyum hoca büyüyü yaptırmak isteyen kişiyle tanışır ve geri getirmek istediği eski sevgilisi hakkında çeşitli bilgiler alır. Bu bilgiler doğrultusunda hangi büyünün işe yarayacağını belirler ve buna yönelik olarak büyüyü yaptırmak isteyen kişiden belirli malzemeler ister. Bu malzemelere söylenen dualar, tılsımlı sözler ile büyü işlemlerine başlatılır. Ardından geri getirme büyüsü için gereken tüm uygulamalar hem medyum hoca hem de büyüyü yaptırmak isteyen birey tarafından gerçekleştirilir.

Geri döndürme büyüsü yaptırmak için iyi bir medyum hocayla çalışmak önemlidir. Bu doğrultuda hem kişiler yaptıkları işlemler sonucunda eski sevgilisine kavuşur hem de evde yapılan diğer büyülere göre çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Geri döndürme büyüsünün etkileri her zaman olumlu yöndedir. Bu büyünün etkisinde olan kişi ona büyü yapıldığını anlamaz. Aynı zamanda bu büyünün etkisi o kadar tesirlidir ki bir giden sevgili bir ömür boyu bir daha gitmek istemez.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü ile ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz…

Etkili Geri Döndürme Büyüsü

Etkili geri döndürme büyüsü medyum hoca tarafından yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde etkisini hemen gösterir. Kişiler büyünün tuttuğunu büyü yapılan kişinin hareketlerindeki olumlu değişimler sayesinde anlar. Evini terk eden ya da sevgilisinden ayrılan bir kişi bu büyünün etkisi altındayken sürekli olarak eski sevgilisini özlemeye başlayacaktır.

Gün içerisinde nereye baksa onu görür ve aklından bir an olsun bıraktığı eski sevgilisini çıkaramaz. Ardından bu özlem onu çok yorar ve eski sevgilisiyle yeniden barışabilmek için onunla iletişime geçmeye çalışır. Telefon ya da ortak arkadaş yoluyla eski sevgilisine ulaşmaya çalışır.

Ulaştıktan sonra onunla yeniden barışmak için ve gönlünü almak için elinden geleni yapar. Eski sevgilisini terk ettiği için ondan özürler diler. Yeniden bir ilişkiye başlamak istediğini ve bir daha asla onu bırakıp gitmeyeceğine dair söz verir.

Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Büyüsü Faydalı Mı?

Sevdiğin kişi ile arandaki bağların kopması oldukça zordur. Bu gibi durumlarda insanlar, sevdiklerini geri getirme yolları aramaya başlarlar. Bu yolların arasında yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biri de sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsüdür.

Bazı insanlar bu tür büyülerin işe yaradığına inanırken, diğerleri ise bunun sadece bir aldatmaca olduğunu düşünmektedirler. Ancak aslında, sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsü faydalı olabilir mi, tam olarak bilinmemektedir. Bu tür uygulamaların etkisinin yok sayılamayacağı ve belki de insanların sevdiklerini geri getirmek için psikolojik bir rahatlama sağladığı düşünülebilir.

Genellikle büyü sanatının amacı kişinin psikolojik durumunu etkilemek olmaktadır. Kişinin olumsuz duygularını azaltarak, daha pozitif bir ruh haline sahip olmasını sağlarlar. Bu sayede insanlar, sevdiklerine daha fazla odaklanabilir ve onlarla tekrar bir araya gelmek için gereken adımları atabilirler. Ancak, sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsü yaparken dikkatli olmak da oldukça önemlidir. Çünkü yanlış uygulamalar, kişinin psikolojik durumunu daha da kötüleştirebilir ve diğer olumsuz sonuçlara da yol açabilir.

 • Sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsü konusunda, bilgi sahibi olmak istiyorsanız, güvenilir kaynaklardan doğru bilgi almanız gerekmektedir.
 • Büyü yapmak konusunda kendinize güvendiğinizden emin değilseniz, bu tür işlemleri uzman kişilere yaptırmanız daha doğru bir tercih olabilir.
 • Bir büyüyü uygulamadan önce, etkisinin ne olacağı hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Bu sayede, beklenmedik sonuçlarla karşılaşmamanız mümkün olacaktır.

Birçok insanın inançlarına göre, dualar da sevdiğin kişiyi geri getirme konusunda oldukça etkilidir. Bu nedenle, sevdiğinize kavuşmak için, dualar etkili bir yöntem olabilir. Ancak dua etmek de bir süreçtir ve sabır gerektirir. Duaların istenilen sonuçlar üzerinde etkili olması için, kişinin inancının da güçlü olması gerekmektedir.

Sevdiğini Geri Getirmenin Yolları Nelerdir?

Sevdiğini Geri Getirmenin Yolları Nelerdir?

Her ilişkinin sonu yoktur. Bazı durumlarda ayrılık kaçınılmaz gibi görünse de, hala aşkınızın sağlam olduğunu hissediyorsanız, insanı geri kazanmanın yolları vardır. Sevdiğinizi geri getirmenin birçok yolu olmasına rağmen, size ayrılıktan sonra geri dönüşünüzde yardımcı olacak birkaç önerimiz var.

 1. Aklınızı Başka Yöne Çevirin: Kendinize yapabileceğiniz en iyi şey, sevdiğiniz kişi hakkında düşünmekten veya onu aramaktan kaçınmaktır. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız, arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirin. Kendinize yeni bir hobi veya proje bulun. Bu sizinle ilgilenmenizi sağlayacak daha fazla şey yapmanıza ve yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacaktır.
 2. Doğru Zamanlama: “Sevgili seni özledim” demeyin, özellikle de kişi sizi terk ettikten kısa bir süre sonra değil. İlişkinin sona ermesinin gerçek sebeplerini, sizin nasıl hissettiğinizi ve ne gibi planlarınız olduğunu düşünmeden önce, biraz zaman geçirin.
 3. Temas Kurun: Biraz zaman geçtikten sonra, doğru bir şekilde temasa geçmek konusunda dikkatli olun. Eski sevgilinizin duygusal olarak hazır olup olmadığına bakın. Onları tek bir mesajla boğmayın. Onlardan haber almaya ve onlarla konuşmaya başlamak için doğru zamanı bulun.
 4. Sosyal Medyadan Uzak Durun: Sevdiğiniz kişinin hayatına müdahale etmeyin veya onları takip etmek için sosyal medyayı kullanmayın. Bu, duygusal anlamda bir geri adım atmalarına neden olabilir. İnsanlar sosyal medyada da özeldirler, bırakın da özel hayatlarını yaşıyor olsunlar.
 5. Olumsuz Duygularınızı Kontrol Edin: Kendinizi sevgilinizle ilgili olumsuz düşüncelerden kurtarın. Olumsuz düşünceleriniz sizi daha da geriye götürebilir. Özgüvenli olun ve olumlu düşünün. Olumlu düşünceler sizi daha da ileri götürebilir.
Yanlış Yollar: Doğru Yollar:
Sevgilinizi gözlemlemek Kendinizi sevgilinizden uzaklaştırmak
Uyumamak, yemek yememek Dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek
Telefonlar yapmak, takıntılı bir şekilde aramak ve mesajlaşmak İletişim kurmak, ancak ölçülü olmak
Sevgilinizi facebook, instagram gibi sosyal medyalardan takip etmek Sosyal medyadan uzak durmak

Hayat bazen onunla daha iyiyken bile, birine geri dönmenin mümkün olmadığını öğretir. Ancak, sevdiğiniz kişinin geri dönmesini istiyorsanız, doğru adımlar atabilirsiniz. Özgüveninizde kalın, olumlu düşünün ve hayatınıza odaklanın.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü hakkında birçok söylenti ve sözler bulunmaktadır.

Bu büyü ile insanların sevdikleri kişileri geri getirebileceği söylenir. Ancak, bu büyü aslında ne kadar etkili ve gerçekliği nedir, bilinmemektedir.

 • Birincisi, sevdiğin kişiyi geri getirme büyüsünü yapmak için doğru zamanı bulman gerekiyor.
 • İkincisi, bundan önce özellikle Büyü Kullanmadan önce bir Hoca veya Falcı ya da Medyum’a açıklamadan deneme amaçlı yapmalısın ve cevabı olumsuzsa hiçbir şekilde yapmamalısın.
 • En önemli demimiz ise büyüyü yapacak kişinin yaşadığı ülke ve yerin kanunlarına aykırı olup olmadığına dikkat etmeli ve bu konuyu araştırmalı. (Ülkemizde Büyü, Halk İnançlarına aykırı olduğu için yasak olmakla birlikte birçok platform ve site üzerinden yapılabilinebiliyor, lütfen bu tür eylemlerden kaçının.)

Özellikle birçok kişi, sevdiği kişiyi geri getirmek için büyü yaptırmak isteyebilir. Ancak, bu büyü ile ilgili olarak dikkatli ve doğru şekilde hareket etmek önemlidir.

Dolayısıyla, öncelikle sevdiğiniz kişinin size geri dönmesinin nedenini öğrenmeli ve bu nedenleri çözmeye çalışmalısınız. Ayrıca, iletişim kurmak ve konuşmak önemlidir.

Sevdiğinin Sana Dönmesi İçin Etkili Dualar

Sevdiğinin sana dönmesi için etkili dualar

İnsanlar hayatlarında bazen sevdikleri kişiyi kaybedebilirler. İlişki sorunları, ayrılıklar ya da farklı nedenlerle sevdiğimiz insanı kaybetmek çok zor bir durumdur. Ancak, dualar sayesinde, sevdiğimiz kişinin bize geri dönmesi için Allah’tan yardım isteyebiliriz. İşte, sevdiğinin sana dönmesi için etkili dualar:

 1. İhlas Suresi: Bu sureyi dua olarak okuyabilirsiniz. İhlas suresi, Allah’ın birliğine vurgu yapar ve sevgiliye geri dönmesi için dua etmek isteyenler için çok etkili bir duadır.
 2. Ya Vedud: Bu ismi şerifi 100 kere okuyarak, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi için dua edebilirsiniz. Bu isim, sevgi dolu bir kalp ve dudaklardan geçerse, duaların kabul edileceğine inanılan bir isimdir.
 3. Allah’ın İsimleri: Allah’ın isimlerini okuyarak, sevdiğiniz kişinin sana geri dönmesi için dua edebilirsiniz. Allah’ın isimleri arasında en etkili dualar için kullanabileceğiniz isimler arasında “El-Vedud” ve “El-Kadir” gibi isimler yer alır.

Bunlar, sevdiğinin sana dönmesi için etkili duaların sadece birkaç örneğidir. Ancak, tüm duaların kabul edileceği ya da sevdiğiniz kişinin geri döneceği garanti değildir. Dualar, sadece Allah’ın yardımına başvurarak, sevdiğiniz kişiyi geri kazanmanız için size bir fırsat sunar.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button