Sıcaklık Duaları Nedir?

Sıcaklık Duaları Nedir?

Sıcaklık Duaları Nedir?: Zamanla sevgililer ve eşler arasında sorunlar oluşabilmektedir ve bu durum yeni olan bir durum değildir maalesef ki. Yüzyıllardır kişiler arasında farklı sebeplerden dolayı sorunlar meydana gelmekte ve bu sorunların halledilmeme durumunda da ayrılıklar meydana gelmektedir. Eşler ve sevgililer arasında var olan sorunları halletmek ve aralarında tekrar bir bağ oluşmasını sağlamak amacı ile Sıcaklığın oluşması için yapılmaktadır. Bu dualar kişiler arasında oluşan sorunları gidermek ve onların mutlu bir hayat sürdürebilmesi amacı ile yapılmaktadır.

Bu duaların asıl amacı kişilerin birbirine tekrar bağlanmasını sağlamak ve kişileri birbirine tekrar sevdirmektir. Bu dualar birebir sevgi duaları ile aynı amaç için yapılmaktadır. Sıcaklığın oluşması ile ilgili duaların hazırlanmasının birçok yöntemi vardır. Eşler arasındaki sorunları gidermek amacı ile Kuran’ da yer alan hadis ve dualardan yardım alarak dualar hazırlanabilmektedir. Bazı hadis ve surelerin kullanılması sonucunda kişiye özel dualar hazırlanabilmektedir.

Bu dua sadece sevgili ve eşler için yapılan dua değildir. Aynı zamanda birbirini seven iki insan arasına soğukluk girmiş ise onların arasındaki sorunları gidermek niyeti ile de sıcaklık duası yapılabilmektedir. Aynı zamanda sıcaklık için hazırlanan dualar kendini sevdirmek isteyen kaynanaya şirin görünmek amacı ile ve patron ile arasını iyi tutmak isteyen çalışan tarafından da yaptırılabilmektedir.

Büyüler her ne kadar etkili bir uygulama ise bu dualar da doğru bir şekilde uygulandığında oldukça etkili bir çalışmadır. Sıcaklık duası birçok amaç için hazırlanabilmektedir. Amacı ne olursa olsun bir medyum yardımı ile hazırlanan ve doğru bir şekilde uygulanan bu dualar oldukça güzel sonuçları da beraberinde getirmektedir. Fakat bu duaların etkili bir sonuç verebilmesi için kadim yöntemler ile duaların hazırlanması gerekmektedir. Bazen sevdiğiniz kişi ile aranızı bozmak amacı ile ayırma büyüleri ve soğutma büyüleri de yapılmış olabilmektedir. Bu yüzden ise sevdiğiniz kişiler size karşı soğuk davranabilir bu yüzden eğer büyü varsa anca bozma işlemini işinde uzman olan medyumlar bozabilmektedir.

uzman hoca 300x200 - Sıcaklık Duaları Nedir?
Sıcaklık Duaları Nedir?

Sıcaklık Duası

Sıcaklık Duası eşler arasında, sevgililer arasında bir sorun oluştuğunda ve kişilerin birbirinden soğuması halinde kişileri birbirine tekrar bağlamak ve sevdirmek amacı ile yapılmaktadır. Sadece eşler ve sevgili olan kişilere uygulanan bir işlem değil aynı zamanda birbirini seven fakat arasına soğukluk girmiş olan herkese yapılabilmektedir. Bu dualar birçok amaç doğrultusunda yapılabilmektedir.

Bazen aile bireylerini, bazen eşleri bazen ise sevgilileri birbirine tekrar bağlamak ve yakınlaştırmak için yapılabilmektedir. Sıcaklık duası değdiğimiz dua kişinin sevgilisi ile arası açıldığında yapılan bir tılsımdır. Bu duaların hazırlanması ve doğru bir şekilde uygulanması halinde yapılmış olan dualar kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Sıcaklık duası yapıldığında eşler ve sevgililer arasındaki buzlar eriyecek ve kişiler tekrar birbirini severek birbirine bağlanacaktır.

herkesasikolsun 1 300x188 - Sıcaklık Duaları Nedir?
Eşime Sıcaklık Duası Tutar Mı?

Eşime Sıcaklık Duası Tutar Mı?

Yüzyıllardır sürekli olarak eşler arasında birçok sebepten dolayı sorunlar meydana gelmekte ve bu sorunların halledilmemesi nedeni ile de ayrılıklar meydana gelmektedir. Bazen bu tartışma ve ayrılma sebebi kişilerin arasındaki sorunlara bağlı bir durum olarak görülse de bazen ise onları ayırmak isteyen kişiler tarafından yapılan ayırma büyüleri yüzündendir.

Bazen ise eşler gerçekten evliliğin belli bir dönemi yaşandıktan sonra evlilikten ve eşinden sıkılabilmektedir. Eşini kaybetmek istemeyen ve tekrar kendine aşık etmek isteyen kişiler eşine bunun gibi dualar yaptırmak istemekte fakat bu duaların etkili bir dua olup olmadığını anlamak için internet üzerinden eşimin sıcak olması için dua tutar mı? Şeklinde araştırmalarda bulunmaktadır. Bu konu da şöyle diyebiliriz ki doğru bir şekilde uygulandığında ve bilgi sahibi medyumlar tarafından hazırlandığında eşe yapılan sıcaklık duası tutabilmektedir.

Sıcaklık Büyüsü konusuyla ilgili videomuzu tıklayınız…..

Kocama Sıcaklık Duası Yaptırmak İstiyorum

Kocası ile arasında oluşan sorunlar yüzünden veya bir an da ortada hiçbir şey yokken eşinin kendine kötü davranması halinde birçok kadın evliliğinin biteceğini düşünmektedir. Aldatılma gibi durumlarla da karşı karşıya kalan kişiler kocamın sıcak olması için dua yaptırmak istiyorum diyerek medyum ve hocalardan yardım istemektedir. Sıcaklığın oluşması için yapılan bu dualar kişiler arasındaki sorunları ortadan kaldırma ve kişilerin tekrar birbirini sevmesi konusunda oldukça etkili bir duadır. Bu duaların doğru bir şekilde uygulanması halinde sevdiğiniz kişi ister eşiniz ister de seviliniz olsun size bağlanacak ve tekrar aşık olacaktır.

 

Nişanlıma Sıcaklık Duası Yapılır Mı?

Nişanlılık dönemi kişilerin birbirini tanıması ve güvenmesi için olan bir dönemdir. Bu dönemde kişiler arasında oluşan en ufak güven kırıklığı nedeni ile de nişanlar atılabilmektedir. Sevdiği adamın veya kadının kendine ilgi ve sevgi göstermediğini düşünen kişiler nişanlı olduğu kişiye kendini sevdirmek ve bağlamak için sıcaklık duasını yaptırmak istemektedir. Nişanlıma Sıcaklık Duası Yapılır Mı? Şeklinde araştırmalar yaparak nişanlısına sıcaklık duasını yaptırmak istemektedirler. Bu dua bir medyum ve hoca tarafından uygulandığında oldukça etkili olan bir duadır ve nişanlıya eşe sevgiliye ve birbirini seven herkese yapılabilmektedir.

Sıcaklık Duası Nasıl Yapılır? ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ahmet adıvar dedi ki:

    orhan hocamın hazırladığı sıcaklık duası sayesinde benden soğuyan dişanlımla bu sıkıntım tamamen ortadan kalktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button