Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Ne İçin Yapılır?

Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Ne İçin Yapılır?

Sicaklik Duasi Nedir Sicaklik Duasi Ne Icin Yapilir 300x300 - Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Ne İçin Yapılır?
Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Ne İçin Yapılır

Sıcaklık duası yaptırmak isteyen birçok kişi Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Nasıl Yapılır? Şeklinde olan soruların cevabını bulabilmek adına genel olarak internet üzerinden detaylı olarak araştırma yapmaktadır. Biz ise sizi bu konu ile ilgili bilgi sahibi edebilmek amacı ile bu yazı yazıyoruz. Öncelikle sıcaklık duası normal nasıl dua ediyorsak aynen o şekilde icra edilen bir tür duadır. Fakat normal dualardan ayrı olarak bu duaların bilgi sahibi ve ruhani yeteneklere sahip olan kişiler tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Sıcaklık duası eşler ve sevgililer arasında oluşan sorunları ve soğuklukları ortadan kaldırmak amacı ile yapılmaktadır. Asıl amacı kişiler arasında yeniden bir bağ kurmak ve yıkılması güç bir bağ oluşturmaktır. Sadece eşler ve sevgililer arasında bir soğukluk olduğunda değil birbirine değer veren iki arkadaşın da arası bir anda anlaşılmayan bir nedenden ötürü bozulduğunda sıcaklık duaları yapılabilir. Sıcaklık dualarının yapılma istenme nedenlerine göre medyumların ve istatistiklerin ortaya koymuş olduğu verilere göre en çok sıcaklık dualarını eşler arasında oluşan sorunlar için yaptırılmak istendiği görülmektedir.

Eşlerin her ikisinin de bazen bu durumdan haberi varken bazen ise eşlerden birisi eşinden habersiz bir şekilde de sıcaklık duaları yaptırabilmektedir. Eşe sıcaklık duası yaptırmak isteyen kişilerin farklı türde istekleri ve arzuları olabilmektedir. Bazı bu durumda kalmış kişileri İslami düşünceleri ile vurmak isteyen kişiler İslami düşüncelere uygun olan suları onlara satarak bu suların faydalı olabileceğini kişilere söylemektedir. Fakat insanların yaptığı en büyük hata ise aciz bir durumda kaldığında direk olarak ilk gördüğü insanlara inanmaları ve bu yapmış oldukları veya başına gelmiş olan durumun önünü ardını araştırmamalarıdır.

Yapılması gereken ise ne olup bittiğini anlamaktan geçmektedir. Bunun için de öncesinde uzman bir medyum ile iletişime geçerek ondan yardım almaktır. Birçok eş soğukluk büyüleri sebebiyle ya da eşlerden birine dişi ya da erkek bir cinin musallat olmasından kaynaklanmakta olabilir. Bunun nedenini öğrenmenin yolu da bir medyumdan yardım almaktan geçmektedir. Aksi halde neyin böyle bir duruma sebep olduğunu kendi başınıza anlamanız pek de olası bir durum değildir.

Sıcaklık Duası Yaptırmak Günah Mıdır?

Sicaklik Duasi Yaptirmak Gunah Midir 300x300 - Sıcaklık Duası Nedir, Sıcaklık Duası Ne İçin Yapılır?
Sıcaklık Duası Yaptırmak Günah Mıdır?

Sevdiği adam veya kadın ile arası bir zamandır kötü olan kişi eşi ile evliliğinin ve ilişlisinin bir gün ansızın bitmesinden korkmaktadır. Bazı ilişkilerde çiftlerden birisi ansızın hiçbir neden yokken ortadan sevdiği kişiden soğuyabilmektedir. Bazen ise uzun süreli ortada olan bir sorun yüzünden de kişilerin arası bozulabilmekte ve artık eşini sevmediğini düşünen kişiler başka insanlara yönelebilmektedir.

Bu durum bazen gerçekten eşler ve sevgililer arasında oluşan sorunlar yüzünden meydana gelse de bazen ise kişilerin birbirinden soğuması için çevresindeki birisi onlara ayırma büyüsü ya da soğutma büyüsü yapmış olabilir. Bu büyüler eğer tek tarafa yapılmış ise kolaylıkla anlaşılır fakat her iki tarafa yapılmış ise büyü etkisinde olan kişiler bunun farkına bile varmaz. Sevdiği kişi ile kötü olmak istemeyen ve ilişkisini kurtarmak isteyen kişiler sıcaklık duası yaptırmak istemektedir fakat sıcaklık duası yaptırmak isteyen birçok kişi bu duaları günah olarak bilmektedir.

Sıcaklık Duası Yaptırmak Günah Mıdır?  Şeklinde araştırma yaparak bu durumun aslını araştıran birçok kişi bulunmaktadır. Öncelikle sıcaklık duaları iyi niyet ile yapılan ve mutluluk amaçlanan bir dua olduğu için günah değildi. Hatta birçok din kitabında da eşler arasında bir bağ kurabilmek için sıcaklık duaları bulunmaktadır. Yapımında ve sonucunda kişileri olumsuz yönde etkileyecek hiçbir etkisi olmayan sıcaklık duaları yaptırmak günah değildir.

Sıcaklık Dualarının Zararı Var Mıdır?

Sıcaklık duaları yaptırmak isteyen kişilerin büyük bir kemsi bu duaların günah olduğunu ve zararlı olduğunu düşünmekte ve bu yüzden ise sıcaklık duası yaptırmaktan çekinmektedir. Genel olarak internet üzerinde yapılan araştırmalar ile Sıcaklık Dualarının Zararı Var Mıdır? Diye araştırma yaparak bilgi sahibi olmak isterler. Öncelikle sıcaklık duası günah değildir. Ayrıca sıcaklık dualarının hiçbir zararı yoktur. Hatta zararından ziyade kişilere faydası vardır.

 Sıcaklık Duası Ne Zaman Yapılır?

Sıcaklık Duası Ne Zaman Yapılır? Konusuna gelecek olursak eğer sıcaklık duaları oldukça etkili bir duadır ve doğru bir şekilde yapıldığında ise kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlayacaktır. Bir medyum tarafından hazırlanmış olan sıcaklık dualarınızı namazdan önce veya namazdan sonra okuyabilirsiniz dilerseniz de sabah ezanından önce güneş doğumu ile birlikte okuyabilirsiniz.

 

 

Sıcaklık Büyüsü konulu videomuzu tıklayınız

Sıcaklık Duası Nasıl Yapılır? ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. nesrin sarıalp dedi ki:

    hocam merhaba ben sizinle işlem yapmıştım 2 ay oluyor hocam eşim geldi hocam hemde dediğiniz gibi 40 günün içinde 23. günde geldi o kadını bırakmış benden özür diledi artık benden ayrılmayacağını söyledi hatalar yaptıgını beni üzdüğüne köpekler gibi pişmanmış hocam sizden allah razı olsun ben o gunden bu tarafa sizi arayamadım yazamadım kusura bakmayın hakkınızı helal edin hocam ben sizi tekrar arıycam sizden allah razı olsun allah ne muradınız varsa versin yuvamı kurtardınız

  2. nil yüksel dedi ki:

    nişanlım benden soguduğunu söyleyip nikah günü alacağımız zamanlarda nişanı attı bi çare araken üzüntüyle beraber sahtekar hocaylada yıkım yaşamışken son olarak orhan hocayla görüştüm diğerlerinden farklı konuşuyordu ve doğru olanı söylediğini farkettim Allah razı olsun temmuz ayında nikah ve düğün olacak orhan hocamda buna vesile oldu

  3. derya kar dedi ki:

    orhan hocama sonsuz teşekkür ediyorum benden buz gibi soğumuş olan eşimle aramız şimdi sıcak oldu bunu orhan hocama borçluyum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button