Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Sogutma Buyusu - Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü pek çok nedenden dolayı başvurulan bir yoldur. Genelde düşman, kötü niyetli ya da ara bozucu kişilere uygulanan bu büyü belli sebepler dolayısıyla kocaya ya da sevgililere de uygulana bilir. Soğutma büyüsünün etkisi çok fazladır.

Tesirli ve güçlü bir büyüdür. Yanlış ya da eksik yapıldığı zaman etkisini tam tersi olarak göstere bilir. Bu nedenle kişiler riske girmeyip büyü işlemini işinin ehli birine devretmelidir. Aksi takdirde soğutmak yerine uzaklaştırmak istenen kişinin duyguları daha yoğun bir hale getirile bilir. Bu durumda ise büyüyü yaptırmak isteyen kişinin başı daha çok derde girer.

Kocamı Kendimden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu büyünün doğrultusunda istemedikleri kocalarından tamamen kurtulacaklardır. Kocayı soğutmak isteyen kişiler genel olarak belli nedenlerden dolayı bu yola başvurur. Güzel ve mutlu bir evlilik yoksa, evlilikte şiddet varsa, koca kötü alışkanlıklara sahipse, kocanın ailesi kadına kötü davranıyorsa, koca kumar yüzünden çok borca girdiyse kadın ondan ayrılmak isteye bilir. Fakat bazı kocalar kadınlarının sözünü dinlemez ve ondan boşanmak istemez.

Bu durumda kadınlar büyü aracılığıyla kocalarını kendilerinden soğutmak ister ve kocalarının onlardan boşanmasını ister. Ayırma konusunda deneyimli olan ve uzman olan bir medyum hocadan bu noktada yardım almak önemlidir. Medyum hoca kişilerin hayatları hakkında, ilişkileri hakkında ve neden soğutmak istedikleri hakkında çeşitli bilgiler edinir.

Bu bilgiler doğrultusunda uygun ve tesirli olabilecek bir büyü hazırlar. Kocadan soğutma büyüleri aslında diğer büyü türlerine göre kolaydır. Çünkü büyü sırasında kullanılan malzemeler evde kolay bir şekilde bulunur. Bu malzemeler alınarak çeşitli dualar okunur. Aynı zamanda doğa üstü varlıklardan da yardım alınır. Doğa üstü varlıklar medyum hocaya soğutma büyülerinde destek olabilecek çeşitli tılsımlı sözler söyler.

Büyü işlemi tamamlandıktan sonra malzemeler kullanılır. Zaten gün sonunda eve gelecek kocanın yastığının altına ya da yemeğinin içerisine bu malzemelerden eklenir. Büyü uygulaması tamamen bittikten sonra 10 gün içerisinde koca kendiliğinden soğumaya başlayacak.

Eski Sevgilimi Soğutmak İçin Büyü

Sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü, kocayı soğutma büyüsünden daha kısa bir süre içerisinde yapılabilir. Bunun en büyük nedeni kişiler arasındaki ilişkinin yoğunluğunun daha az olmasıdır. Medyum hoca kişilere uygun olabilecek bir büyüye başvurur. Çeşitli malzemeler ve dualar aracılığıyla yapılan büyü işlemi oldukça kısa sürer. Eski sevgili kişiyi takıntı haline getirdiyse ve bir türlü gitmiyorsa bu büyü sayesinde tamamen gidecektir.

Önemli olan büyüden sonra medyum hocanın yönlendirmelerini yerine getirmektir. Eski sevgiliyi soğutma büyüsünün etkili olabilmesi için önemli olan etkenlerden biri inançtır. Kişiler bu büyü işlemi uygulanırken eski sevgilisinden kurtulacağına dair hiç inancı yoksa bu durumda büyü tutmaz. Bu nedenle inanmak ve sabretmek oldukça önemlidir.

Birini Kendimden Uzaklaştırmak İçin Büyü

Uzaklaştırma büyüsü genelde düşmanlar ya da kötü niyetli insanlar için kullanılan bir büyüdür. Örneğin eşler arasına sürekli giren bir kaynanayı uzaklaştırmak için bu büyüye başvurula bilir. Ya da bir kişi saplantılı bir şekilde davranıyorsa uzaklaştırma büyüsü sayesinde tamamen gidecektir ve büyüyü yapan kişiye bir daha asla ulaşmayacaktır.

Uzaklaştırma büyüsü evde yapılabilecek bir büyü değildir. Evdeki malzemelerle ya da öğrenilen dualarla da yapıla bilir. Fakat yanlış yapıldığı takdirde bu büyü ters tepe bilir. Ters teptiği zaman büyünün yapılacağı kişi uzaklaşmak yerine daha çok yakınlaşmak isteyecektir. Büyüyü yapan kişiyi daha çok rahatsız edecektir. Bu nedenle iyi bir medyum hocadan yardım almak bu konuda oldukça önemlidir.

Soğutma Büyüsünün Etkileri

Soğutma büyüsünün etkisi kendini kısa bir süre içerisinde gösterecektir. Soğutma büyülerinin etkisinde olan bir kişi artık büyüyü yaptıran kişiye karşı herhangi bir ilgi duymayacaktır. Onun hakkında geliştirdiği tüm olumlu ya da olumsuz düşüncelerden uzaklaşacaktır. Daha ılımlı olmaya başlar ve karşı tarafa zarar verdiğini anlar. Bu durumda ona daha fazla zarar vermemek amacıyla bir süre sonra iletişim kesilir.

Soğutma büyüsü kocaya ya da sevgiliye yapılırsa artık sevmediğini fark eder ve farklı insanlara ilgi duymaya başladığını fark eder. Bu durumda eşinden ayrılmak ister. Ortada bir çocuk olsa dahi büyünün etkisiyle eşinden ayrılacaktır. Ayrılma süreci de çok saygılı ve sessiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button