Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapilan Baglama Buyusu 300x300 - Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü
Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü yaparken büyü yapılacak kişinin herhangi bir eşyası veya herhangi bir materyalin yakılması sonucu yapılan büyülerdir. Yakarak yapılan bağlama büyüsü en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Yakarak yapılan bağlama büyülerini tercih eden kişiler genel olarak ilişkilerinde sorun yaşayan bireyler, aşk acısı çekenler, ayrılmak üzere olanlar ve tek taraflı aşk yaşayan kişilerin tercih ettiği bir büyüdür.

Yakarak yapılan bağlama büyüleri çok güçlü ve etkili büyülerdir. Büyüleri yaparken kişilerin herhangi bir eşyası ve ateş kullanılır. Bu büyüyü yaptırırken büyü seçmek kadar büyüyü yapacak olan medyumu da iyi seçmiş olmamız gerekir. İnsanların akıllarına zaten yakılarak yapılan büyülerde ateş kullanılıyor evde yapabilirim diye bir düşünce gelse de yakarak yapılan bağlama büyüleri büyüler içerisinde en zor büyüler arasında yer alır.

Yapımı sırasında baştan sonra kadar çok dikkatli olunmalı ve hiçbir hataya yer vermemeniz gerekir. bu sebeple medyum seçiminizi doğru yapmanız bu hususta çok önemlidir. Büyünün etki etmesi için medyumların yaptıkları işlerin önemli olduğu kadar büyü yaptırmak isteyen kişi de istediğinden emin olmalı ve istediğini yalın bir dille medyuma bildirmelidir.

Ateşle Bağlama Büyüsü

Ateşle Bağlama Büyüsü yaptırmanın amacı birine sevgi duyan kişinin aynı sevgiyi veya daha fazla sevgiyi görmesini sağlamak için yapılan büyülerdir. Ateşle yapılan bu bağlama büyüsünü yapımında ateş kullanılsa kolay gelse de yapımı hiç kolay bir büyü değildir. Yapımı zor olan büyüler arasında yer alır. Ve bu büyüleri yaparken yapmaya başladığınız andan büyünün yapılma anına kadar hiçbir hata yapmamış olmanız gerekir. Yoksa büyüler etkisini göstermez.

Yapımı zor büyüler olduğu için de bir daha yapmak zaman alır. Bu sebeple ateşle bağlam büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyum seçiminizi çok daha iyi yapmış olmanız gerekir. Zaten işinin ehli bir medyumdan yardım aldığınız zaman size yardımcı olacak, yaptırmış olduğunuz büyüler de kısa süre içerisinde etki göstermiş olacaktır. Büyü yaptırmış olduğunuz kişinin davranışlarından size karşı olan tavrından büyünün tutup tutmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Yakma İle Bağlama Büyüsü

Yakma Ile Baglama Buyusu 300x300 - Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü
Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakma İle Bağlama Büyüsü yapılırken büyü yaptırılmak istenen kişiye ait herhangi bir nesne veya eşya yakılarak yapılır. Bu büyürleri genelde kadınlar yaptırmaktadır. Aşk acısı çeken kişiler, ayrılmak üzere olan kişiler veya karşılıksız aşka düşen kişiler yaptırmak istemektedir. Yakma ile yalpan aşk büyüleri yapımı en zor büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün adını duyan insanlar ben evde kendi başıma bunu yapabilirim gibi düşüncelere girebiliyor.

Fakat sadece eşyayı alıp ateşe atarak yakmak büyünün olduğu anlamına gelmiyor. Bu büyüler yapılırken çeşitli dualar okunuyor ve çeşitli malzemeler kullanılıyor. Evde yaparken yaptığınız ufak bir hata veya dua okurken bir kelimesinin bile eksik veya yanlış okunması büyünün boyutunu tamamen saptırabilir ve bu da kötü sonuçları beraberinde getirir. Bu sebeple sizde yakma ile bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyum seçiminizi iyi yapmalısınız.

Yaptıracak olduğunuz büyüyü seçmek kadar büyü yaptıracak olduğunuz medyumu da iyi seçmiş olmanız gerekir. Çünkü bu büyüler yapımı zor büyüler olduğu için işinde uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Yapılan bu büyünün sayesinde sizi sevsin istediğiniz kişi size istediğinizden çok daha fazla sevgi ve ilgi gösterecektir. Bağlama büyüsü sayesinde size sonsuza kadar bağlanacak bu büyüler bozulmadığı takdirde de böyle devam edecektir.

Keskin Bağlama Büyüsü

Sevgi insanların arasındaki en güçlü bağdır. Biz insanlar çevremizdeki insanların veya bizim sevgi aşk duyduğumuz kişilerin bizi sevmesini, bizim gösterdiğimiz değeri de onlardan almak isteriz. Hele ki bu sevgi beklediğimizi kişi eşimiz, nişanlımız, sevgilimiz veya platonik olarak aşık olduğumuz biriyse. Onların da bizi sevmesi için elimizden geleni yaparız.

Fakat her ilişki kusursuz ilerleyecek ömür boyu sürecek diye bir kaide yoktur. Sevilmediğimizi hissettiğimiz an kendimizi bir medyumun kapısında buluveririz. Medyumlardan Keskin Bağlama Büyüsü isteyerek sevdiğimiz kişilerin bize bağlanmasını dileriz. Zaten güvenilir bir medyumdan yardım almışsanız bağlama büyülerinin hepsi keskin büyülerdir. Doğru kişiler tarafından yapıldığında çok iyi sonuç alacağınız bu bağlama büyülerinin etkisi kalıcıdır.

Ömürlük Bağlama Büyüleri

İnsanlar sevdikleri insanlardan sevgi görmedikleri zaman bu kişileri kendisine kalıcı olarak bağlamak için medyumlardan yardım alarak onlardan Ömürlük Bağlama Büyüleri isterler. Zaten güvenilir bir medyum tarafından büyüleriniz yapılmışsa bu büyüler ömürlük büyülerdir. Kişilerin fark etmesi biraz güç olan bu büyüler şans eseri fark edilip medyumlardan yardım alarak bozulmadığı takdirde kalıcı çalışmalardır.

 

Çok Etkili Bağlama Büyüsü konulu videomuzu tıklayınız…

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button