Bağlama Büyüsü Duaları

Baglama Buyusu Dualari 300x300 - Bağlama Büyüsü Duaları
Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları

Sevgi ve şefkat söz konusu olduğunda, sevdiklerini geri getirmek veya bir mucizeyi geri getirmek için dua eden kişiler, ancak dualarının sonuçlarının sorumluluğunu kabul etmeye istekliyse bunu yapmalıdır. Bu durumda kendileriyle ilgilenmeyen kişileri bağlamak isteyenlerin kullandıkları yöntem olan bağlama namazının karşısındaki kişi üzerindeki olumsuz etkilerine hazırlıklı olmaları faydalı olacaktır.

Bağlama büyüsü duaları nelerdir konusu, bağlama büyüsü dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen konulardan biridir. Elbette her büyü işinde olduğu gibi bu büyüyü yaratmak da yetkinlik gerektirir. Titizlik gerektirse de doğru okunması gereken duaları bilmek çok önemlidir. Bağlama büyüsü için okunacak farklı dualar vardır.

Bağlama büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce, inanç ve arzu çok önemlidir. Abdest, büyü için hayati önem taşıyan ruhsal ve bedensel bir temizlik ritüelidir. Bağlama büyüsü duaları denilince akla ilk olarak dini ayinler ve okumalar gelmektedir. Bu duaların amacı ise çok önemlidir. Kara büyü, zaman zaman ters tepebilir ve kişinin beklemediği sonuçlara yol açabilir.

Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir?

Gercek Baglama Buyusu Nedir 300x300 - Bağlama Büyüsü Duaları
Gerçek Bağlama Büyüsü Nedir?

Gerçek bağlama büyüsü nedir diye soranlar için, gerçek bağlama büyüsü  bir kişinin kendine aşık olmasını sağlamak için kullanılan bir büyüdür. Aşık olan kişi, büyüyü yapandan başkasını görmez. Aşık olmanın son derece etkili büyüsü, kısa sürede veya bir sürece bağlı olarak etki edebilir. Ortalama olarak, tüm etkinin ortaya çıkması 10 gün sürer. İlk on gün boyunca, etki giderek artar.

Aşık olmanın bir zorunluluk haline gelmesi nadir değildir. Bazen seven ne yaparsa yapsın sevgisine karşılık alamaz. Aşkımıza gerçek bağlama büyüsü ile hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Medyum, çok güzel bir duygu olan Aşk’a hizmet etmek için gerçek bağlama büyüsünü kullanır.

İnsanların aşık olması ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçirme arzusu duyması tamamen normaldir. Hayatımızda çok sık aşık olmayız, bu yüzden aşık olduğumuzda onu kaybetmek istemeyiz. Ancak, herhangi bir nedenle, bazı aşklar yorucu olabilir. Sebep, bir tarafın sevgisindeki azalma gibi bir şeyse, gerçek bağlama büyüsü ilişkiyi canlandırmaya yardımcı olabilir. En önemli unsur, büyüyü yapan kişinin gerçek duygulara sahip olmasıdır. Güzel bir aşk bu şekilde yeniden doğabilir.

Bağlama Büyüsünün Duaları Nasıl Okunur?

Bağlama büyüsünün duaları nasıl okunur diye düşünüyorsak doğru yoldayız. Dualar, düzenli olarak tartışılan ve ele alınması gereken önemli bir konudur. Her şeyden önce, sevdiğiniz kişiye karşı kayıtsızlık ve yabancılaşma duygularınızın nedenlerini düşünmelisiniz. Eğer sizin yüzünüzdense, değer verdiğin kişiye yakın olman ve onu umursadığını göstermen gerekecek. Ona değer verdiğinizi ve sevdiğinizi gösterirsiniz ama sevdiğiniz kişi fark etmezse aranızda uçurum var demektir.

Soğukluk devam ederse, ayrılmanız gerekebilir. Eğer ayrılmak istemiyorsanız, onsuz bir hayat düşünemiyorsanız, sevdiğin kişiyi kendine bağlamak için bağlama büyüsünü kullanabilirsin. İki kişiyi birbirine yakınlaştıran ve ısıtan bağlama büyüsünde çok fazla sayıda dua okunur. Yıkılmak üzere olan bir evi kurtarmak için ara sıra yabancılaşmış aşıkları veya nişanlıları bir araya getirmek için bir bağlama büyüsü kullanılır. Bağlama büyüsünü yerinde tutmak için de çok fazla sayıda dua vardır. Medyum onları okur ve büyünün çalışması için tüm temiz kalbi ile dileklerde bulunur. Medyumlar, duaların nasıl yapılması gerektiğini ve beraberindeki ritüelleri belirler. Ne olursa olsun bu ritüellere ciddi bir şekilde hazırlanılmalıdır.

Aşk Büyüsünün Resimle Yapımı ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz…

Bağlama Büyüleri Hangi Dualarla Yapılır?

Sevdiğiniz kişiye çok değer veriyorsunuz. Onu başkalarıyla izlemek istemezsiniz. Kıskançlık içgüdüsü, çoğu insanın sahip olduğu doğal bir duygudur. Bu his, bazılarını oldukça huzursuz hissettirebilir. Kendi dışındaki insanlarla ilgilendiğine inanan kişiler, sevdikleri kişiyi kendisine bağlamak için bağlama büyüsünü kullanabilirler. Bu sayede birlikte mutlu bir gelecek vizyonu ile evlilik hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Bağlılık sadakati, sevdiğiniz kişinin sizden başka kimseyi görmemesi ve her zaman yanınızda olmak istemesi olarak tanımlanır. Bağlama vefklerinde Kuran’dan ayet ve hadisler okunur. Yeniden bir araya gelmekte zorluk çeken genç bireyler bu şekilde bir araya gelerek neşeli bir geleceğe adım atarlar. Büyü sırasında bağlama büyüsü tutmak için dualar vardır. Peki, bağlama büyüleri hangi dualarla yapılır?

Bu dualar, insanların kişisel eşyalarına veya belirli yiyeceklere yüksek sesle okunur. Yemeklere okunurlarsa onları yedirmeniz gerekecektir. Özel eşyalara okursanız bunları gömmeniz veya saklamanız söylenecektir. Medyum tüm bu yöntemleri size iletecektir. En büyük ve en kesin sonuçlara ulaşmak için medyumdan manevi destek almak elbette çok önemlidir. Çünkü medyum kılınacak namazları ve ibadetleri belirler ve bunların hepsi doğru sırayla yapılır. Bulgular için bir hafta beklemek yeterlidir.

En Keskin Bağlama Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button