Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Buyu Nasil Anlasilir - Büyü Nasıl Anlaşılır?
Büyü Nasıl Anlaşılır?

İnsanlık tarihi kadar eski olan büyü, insanoğlunun isteklerini elde etmesini sağlayan en önemli yöntemler arasındadır. Büyüler kendi içerisinde kara büyü ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılır. Kara büyüler kötü niyetle yapılan büyülere denirken; beyaz büyüler de iyi niyetlerle yapılan büyülerdir. Büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı çok basit olsa da dikkat edilmesi ve takip edilmesi gereken bir konudur.

Bir kişide büyü olup olmadığını ailesi ve yakın çevresindeki kişiler büyü belirtilerinin ne olduğunu biliyorsa rahatlıkla anlayabilir. Bir hane içerisinde evde ya da yaşayan insanlarda büyü olup olmadığının anlamı hayvanlardır. Özellikle kediler büyüyü anından anlayan canlılar arasında olduğu için eve girmek istemezler ya da büyü yapılan kişiye karşı soğuk davranıp huysuzlanırlar. Hayvanlar daha önce yakın davranıp ortada bir neden yokken bir kişiye ya da haneye karşı saldırganlaşıyorsa, orada bir sıkıntı vardır.

Büyü Anlama Yöntemi

Bir evde ya da kişide büyü anlama yöntemi oldukça çeşitlidir. Tabi büyü belirtisi olarak görülen bir şeyin farklı bir nedeni olabilir. Bu nedenle tek bir büyü belirtisine göre değil de üç ya da daha fazla büyü belirtisine göre hareket etmek daha doğru olur. Örnek vermek gerekirse bir kişini sürekli olarak uyuması, dış dünyayla tüm bağlantılarını kopartarak kabuğuna çekilmesi bir büyü belirtisidir.

Üzerinde büyü olan kişi sabahları bir türlü uyamadığı gibi günde de en az on ya da iki saate yakın uyur. Aynı zamanda tüm bu belirtiler depresyon hatasıdır. Büyü anlama yöntemlerinde bir kişide büyü olup olmadığını anlamak oldukça zordur. Belirtilerden şüpheleniliyorsa yapılması gereken, alanında uzman bir medyuma başvurularak büyü olup olmadığı net bir şekilde öğrenilir.

tam etki eden dua 300x223 - Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Arama motorlarında büyü kategorisine bakıldığında en çok araştırılan konular arasında büyüler nasıl anlaşılır, büyü nedir ve yapılan büyüyü bozmak vardır. Büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabı çok olsa da belirtileri bilen kişi ya da kişilerin gözlemleri her şeyin açığa çıkmasını sağlar. Büyü olan ev içerisinde nedeni bilinmeyen bir gerginlik, kasvetli hava ve gözle görülür bir mutsuzluk vardır. Ev içerisinde istenmeyen nereden geldiği belli olmayan küçük sinekler ve karıncalar görülmeye başlanır.

Ev sakinleri ne yaparsa yapsın istenmeyen canlılardan kurtulamaz. Eve girildiği anda alınan rutubete benzer bir koku ne yapılırsa yapılsın bir türlü evden çıkmaz. Büyü yapılan ev içerisinde sık sık eşyalar kaybolur. Bunun sebebi de birçok büyü de büyün gerçekleşme süresini azaltmak ve etki gücünü arttırmak için büyü yapılması istenen kişinin kişisel eşyalarına, ihtiyaç duyulur.  Evin bereketi kaçarken, herkesin üzerinde de anlam veremedikleri bir gerginlik ya da uyuşukluk olur. Mutlu bir olayda bile gerginlik yaratacak bir sorun muhakkak vardır.

Büyü Nasıl Anlaşılır? konuyla ilgili videomuzu tıklayabilirsiniz

Büyü Nedir?

Büyü nedir sorusu en çok merak edilen konular arasındadır. Bunun nedeni büyüden çok korkulmakla birlikte en çok ilgi çeken ve öğrenilmek istenen konular arasındadır. İnsanlık tarihi kadar eski olan büyü insanların gerçekleştirmek istediği ancak kendilerine bağlı olmayan sorunları çözmek amacıyla kullanılır. Büyü aracılığıyla sorunları kolayca çözerken, farklı insanların iradelerini etkileyerek istedikleri sonuca ulaşmalarını sağlar.

Büyüden sonra filmlere konu olan ve insanları en çok korkutan konu da kara büyüdür. Kara büyü insanları negatif yönde etkileyen, hayatlarını eksi yönde değiştiren en kötü büyülerdir. Kara büyüler kötü niyetli insanların, kendi çıkarları için diğer insanları düşünmeden yaptığı büyülerdir. Örnek vermek gerekirse işinde yükselmek isteyen biri rakibinin oyun dışına çıkmasını sağlayarak hat etmediği halde unvanı alır. Geçmişten günümüze kadar gelen büyü ilmi, çaresiz olduğunu düşünen insanlar tarafından bir çıkar yol bulmak amacıyla kullanılır. Büyü Nasıl Anlaşılır?

Yapılan Büyüyü Bozmak

Kendi çıkarları ya da istekleri için büyü yapan insanlar, bir süre sonra yaptıklarından pişmanlık duyabilirler. Bunun için yatıkları büyüyü ya da sevdiklerinde olduklarını düşündükleri büyüyü bozmak isterler. Büyü bozmak, yapmaktan daha zor bir iş olup; başarılı bir medyum tarafından yapılmalıdır. Bir büyünün bozulabilmesi için ilk olarak kişide olan büyünün ne olduğunun bilinmesi gerekir. Yapılan bir büyünün bozulabilmesi, her medyum tarafından yapılabilecek bir iş değildir. Bu nedenle büyü bozdurmak isteyen kişiler alanında başarılı ve iyi niyetli olan bir medyumdan hizmet almalılardır.

 

Düğüm Büyüsü konuyla alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/