Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Erkegi Kendine Asik Etme Duasi 300x300 - Erkeği Kendine Aşık Etme Duası
Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Erkeği kendine aşık etme duası adı altında oldukça kaliteli ve etkili bir dua yapılmaktadır. Yapılan bu dua ile birlikte istediğiniz erkek sizinle oldukça büyük bir aşk yaşayacaktır. Daha önceden bu kişinin seninle ilgili ne hissettiği veya ne düşündüğünü hiçbir önemi bulunmamaktadır. Bu kişi daha öncelerden sizden nefret etse bile bu duanın yapılması ile birlikte size büyük bir aşkla tutulacaktır. Bunun birçok örneği bulunmaktadır. Birçok kişi kendisine kesinlikle yüz vermeyen ve bakmayan bir kişinin yapılmış olan bu dua ile birlikte kendisine sırılsıklam aşık olduğunu belirtmektedir. Sizler de benzer bir durum içerisindeyseniz bu duayı yaptırabilir sevdiğiniz kişiye hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Dualar etkili bir şekilde yapılması durumunda sonucuna çok çabuk kavuşulabilir. bazı duaların tam olarak önemli olan hususların ve noktalarının gözden kaçırılması sonucunda duaların etki etme sürecinde birtakım gecikmeler olabilmektedir. Fakat işinin ehli ve profesyonel olan hocalar ile birlikte bu duaların yapılmasını sağlamanız halinde hızlı bir şekilde neticenin size olumlu olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz erkeği kendinize aşık edebilir, istemediğiniz bir durumda da bu duanın hiçbir şekilde yapılmasını talep etmeyebilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Yapılacaklar

Erkegi Kendine Baglamak Icin Yapilacaklar 300x300 - Erkeği Kendine Aşık Etme Duası
Erkeği Kendine Bağlamak İçin Yapılacaklar

Bir erkeği kendinize bağlamak için birtakım yapmanız gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususların dikkatli bir şekilde takip edilmesi ile birlikte istediğiniz erkek size bağlanacaktır. Erkeği kendine bağlamak için yapılacaklar şu şekilde sıralanabilir;

 • Onu ne kadar sevdiğimizi göstermek
 • Ona olan hayranlığını belli etmek
 • Aşırı kıskançlık sergileyerek onu boğmamak
 • Aşk büyüsü

Yapılması ve bu hususlara dikkat edilmesi durumunda erkek size oldukça büyük bir aşkla bağlanacaktır. Daha önce hiçbir şekilde temasınızın bulunmadığı ve size karşı hiçbir ilgisinin olmadığı bir erkekle birlikte olmak istemez halinde ise o kişiye aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylece size olan ilgisini de ve sevgilisi de oldukça büyük bir artış olacağını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bunu dua daha önceleri birçok kişi tarafından test edilmiştir. Yüzyıllardan beridir yapılmakta olan ve etkisi net bir şekilde görülmekte olan bu dua ile birlikte birçok kişinin imkansız diyebileceği aşklar gerçek olmuştur. Sizlerde imkansız veya imkanlı olabilecek tüm aşklarınız ile ilgili olarak bu duayı yaptırarak kısa bir yol ile birlikte sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz

Kocayı Kendine Bağlamak

Ailelerin birçoğunun iç huzuru bazen istenildiği düzeyde olmayabilmektedir. Böyle bir durumun genel olarak sebepleri arasında karı koca arasındaki sevginin azaldığı ve bundan sonuçla ortaya çıkan bir takım huzursuzlukların olduğu gözlemlenmektedir. Kocayı kendine bağlamak adı altında birçok hususa dikkat ederek eski huzurunuzu ve mutluluğunuzu tekrardan yakalayabilirsiniz.

Eşinizle tanıştığımız İlk günlerdeki gibi tekrardan mutlu ve huzurlu bir şekilde bir ailenizin olmasını sağlayabilirsiniz. Daha önceden bu duayı denemiş ve bu dua ile olumlu neticeler almış birçok kişi bulunmaktadır. Sizler de etkili ve tesirli olarak bilinmekte olan bu dua ile birlikte neticelerinden istifade edebilirsiniz. Yapılacak büyü ile birlikte kocanızın size eskisinden bile daha fazla ilgi göstermesini ve bağlanmasını temin edebilirsiniz. Birçok kişi gibi sizler de mutlu ve mesut bir şekilde güzel bir aile huzuru ile yaşamaya devam edebilirsiniz.

Hayırlı Evlilik Duası konulu videomuzu izleyebilirsiniz…

Eşi Aşık Etme Duası

Eşi aşık etme duası son zamanlarda en fazla yapılan dualardan bir tanesidir Bunun sebebi evli bireylerin eskisi kadar birbirlerine tutkuyla aşık olmamalarıdır. Karısının kocasına eskisi kadar tutkulu bir şekilde aşık olmaması durumunda veya kocanın karısına eskisi kadar tutkulu bir şekilde aşık olmaması halinde bu duanın yapılması mümkündür. Neticeleri neredeyse %100’e varan derecelerde başarı göstermektedir. Bu sebeple aile huzurunun eskisi gibi olması için ve eski mutlu günlerinize yeniden dönebilmeleri için bu duanın yapılması bir nevi şarttır.

Neredeyse evliliği bitme noktasına gelmiş kişiler veya ilişkileri bitme noktasına gelmiş olan bireylerin inanılmaz biri şekilde bu dua ile eskisinden bile daha mutlu bir hayata başlamış olduklarını görebilmekteyiz. Başarı oranı oldukça yüksek olan bu duayla birlikte kıymetli olarak nitelendirdiğiniz evliliğinizi yeniden kazanabilirsiniz. Eşinizin size olan ilgisini üst düzeye çıkarabilirsiniz. Böylece ayrıca bir ailenin daha dağılmasını engellemiş ve çocuklarınızın mutlu bir ailede büyümesini sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Doğru Duayı Seçmek

Birçok kadın, eşlerini kendilerine daha çok bağlamak istemektedir. Aşk ve sevgi dolu bir evlilik ve mutlu bir yaşam için bu oldukça önemlidir. Ancak, kimi zaman eşler arasındaki ilişkiler soğuyabilir. Bu durumda, birçok kadın kocayı kendine bağlamak için dua etmektedir. Peki, doğru dua ne olmalıdır?

Kocayı kendine bağlamak için etkili bir dua, Allah’ın rızasına uygun ve içtenlikle yapılan dualardır. Bu duaların tesiri, kişinin inancına, niyetine ve usulüne bağlıdır. Öncelikle, Allah’a sığınarak niyet edilen bir dua seçilmelidir. Dört Büyük Kitapta ve hadislerde geçen şu sözler, kocayı kendine bağlamak için doğru dualardan biridir: “Bismillâhillezi lâ yedurru ma’aismihi şey’ün fil-ardi ve lâ fis-semâi vahı-es-semiul aleem.” Bu dua, eşin sağlık, başarı ve mutlulukla dolu bir hayat sürdürmesi için Allah’tan yardım talep eder.

 • Bu duayı günde en az bir kez olmak üzere, düzenli bir şekilde yapmalısınız.
 • Salih ameller işlemeye özen göstermelisiniz.
 • Eşinizle uyumlu ve sevgi dolu bir ilişki kurmalısınız.

Bunların yanı sıra, kocayı kendine bağlamak için dua etmek kadar, onun ilgi ve ihtiyaçlarına kulak vermek, ona zaman ayırmak, onunla paylaşımda bulunmak da oldukça önemlidir. İletişim kurmak, anlaşmak, saygı ve sevgi dolu bir evliliğin oluşumuna yardımcı olacaktır.

Püf noktaları Önemi
Kocayı kendinize daha çok bağlamak için sabırlı ve düzenli bir şekilde duayı yapın. Duaların tesiri niyet, inanç ve usülüne bağlıdır.
Eşinizle uyumlu ve sevgi dolu bir ilişki kurun. Birbirinize zaman ayırarak, iletişim kurarak, anlaşarak saygı ve sevginin evliliğe yansımasını sağlayabilirsiniz.

Nişanlımı Aşık Etmek İçin Dua Var Mı?

Nişanlımızla aramızdaki bağ güzel ilişkiler üzerine kurulmuştur, başlangıçta güzel adımlar atmışızdır fakat zaman ilerledikçe aramızda bir uzaklaşma oluştu. Daha önce beraber yapılan aktiviteler şimdi çok nadir hale geldi ve aşkımızın ilk günkü gibi olmadığını fark ettik. Nişanımı yeniden kendime nasıl aşık edebilirim diye düşündüm, hangi duaları okuyabilirim diye araştırdım ve sonunda güvenilir kaynaklardan dualar buldum.

 • İlk önce niyet ediyorum ki Nişanlımın aklında sürekli ben olayım. İsmim dudaklarından düşmesin, özlemimi hissetsin.
 • Cenab-ı Hak, sevdiğim insanı yaratırken yanına hayırlı bir eş koyacağını vaad etmiştir. Nişanlımın yanına neden beni koymadın diyerek kendimi üzebilirim fakat bizim için uygun zamanın geldiğine inanıyorum.
 • Allah’ım ,nişanlımın kalbini benimle doldur. Kalbindeki her türlü kötülüğü, öfkeyi, kırgınlığı benim için sil. Kalbinden en ufak bir umursamazlık, yabancılaşma duygusu olmasın.
Aşık etmek için önemli notlar Aşık Etmek için genel tavsiyeler
Her dualar’ın dille uzaktan yakından bir ilişkisi yoktur. İçtenlikle okunan Duaların kabul olması daha mümkündür. İnanç olmadan yapılan duaların etkisi sınırı olacaktır. Birbirinize karşı anlayışlı olun, karşılıklı konuşarak problemleri çözümleyin. Her problemi çözülmek zorunda olmayabilir fakat çözülebilecekler varsa çözün.

Hayat sadedinde ilişkiler uzun soluklu olmalıdır. Birlikte güzellikleri paylaşırken, problemlerin üstesinden birlikte gelmeliyiz. İlişkileri koparmak veya suçlamak yerine birbirimizi anlamaya çalışmalıyız. Duaların yanı sıra, aşık olunan kişiye zaman ve değer vererek daha güzel bir aşk bağı oluşturabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Etkili Oluyor Mu?

Aşık etme duası, özellikle aşk hayatında sorun yaşayan kimseler tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. İslamiyet’te dua yapmanın önemi büyüktür ve duaların gücüne inanılır. Bu sebeple, aşık etme duasının etkili olup olmadığı da sık sık tartışılmaktadır.

İslamiyet’e göre, her şeyin başı dua etmektir. Dua ile Allah’ın yardımı istenir ve duaların kabul edilmesi için samimi olmak çok önemlidir. Ancak, aşık etme duası yapmadan önce, aşık olunacak kişinin kalbindeki duyguların karşı tarafa yönelik olması gerektiği unutulmamalıdır.

 • Aşık etme duası, evlilik öncesi aşk yaşayan kişiler için uygun değildir. Çünkü aşk evlilikte oluşan bir duygudur ve öncesinde yaşananlar sadece flört olarak nitelendirilebilir.
 • Aşık etme duası sadece Allah’a yönelik yapılmalıdır. Başka kişilerin isimleri söylenerek yapılan dualar, kişilere zarar verebilir.
 • Aşık etme duası yaparken, kişinin yüreğinden gelerek samimi bir şekilde yapması önemlidir. Ancak bu şekilde duaların etkili olabileceği düşünülür.

Etkili bir aşık etme duası için, öncelikle niyetin doğru olması gerekmektedir. Ardından, özel bir duanın okunması ya da kişinin kendince bir dua etmesi gerekmektedir. Bu duasını herhangi bir dilde yapabilir. Ancak, Arapça dua yapmak daha tesirlidir. Bunun için, Medine’nin güneyindeki Kuba Mescidi’ne gidilebilir. Burada duaların kabul edildiğine inanılır.

Aşık Etmek İçin Okunabilecek Dua
No Dua
1 “Elhamdülillâhi Rabbil-âlemin. Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ecmeîn.”
2 “Ya Allahu Ya Rahman Ya Rahim Ya Malik Ya Kuddüs Ya Selam Ya Mu`min Ya Müheymin Ya Aziz Ya Cebbar Ya Mütekebbir Ya Hafiz Ya Vekiyl Ya Kaviyyu Ya Metin.”

Özetle, aşık etme duasının etkili olup olmaması tartışma konusu olsa da, insanın dualarla güç bulabileceği unutulmamalıdır. Ancak, aşk hayatında oluşan sorunların sadece dualarla çözüleceği düşüncesi yanlıştır. Aşık etmek, sadece kişinin kalbinden gelen samimi duygularla gerçekleşebilir.

Sevdiğini Kendine Bağlama Duası ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button