Kabala Büyüsü

Kabala Buyusu 300x300 - Kabala Büyüsü
Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü Gerçekliği bilinmeyen yerlerden biridir. Farklı süreçlerde ve farklı şekillerde yapılması önerilen bu büyünün nasıl bir büyü olduğuna dair açık kaynaklar yoktur. Dolayısı ile kabala büyüsü hakkında araştırma yaparken, karşılaşılan tariflere uyulmaması ve her kaynağı güvenilmemesi önem taşır. Kabala büyüsü insanları birbirinden ayırmak ve mutsuz etmek için yapılan büyüler arasındadır. İslam dinine bakıldığı zaman insanların iradeleri üzerinde Allah tan başka 1 varlığın etkili olması kabul edilemez bir durumdur.

 

 

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala Buyusu Nedir 300x300 - Kabala Büyüsü
Kabala Büyüsü Nedir

Kabala Büyüsü Nedir? Sorusu özellikle büyü yaptırmaya meraklı olan kişiler tarafından sıkça merak edilmektedir. Medyumlar ve hocalar tarafından yapılması daha iyi olabilecek olan bu büyüleri, kişiler evde tek başlarına denememesi önerilir. Büyülerin ne kadar etkili olacağı, etki gücü ve aynı zamanda etkisini ne kadar koruyacağı bilinmemektedir.

Günümüzde kabala büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler, ritüeller, dualar ile ilgili bilgiler gerçek dışı olabilmektedir. Dolayısı ile elde edilen tüm bilgilere güvenilmemesi önerilir. Sadece deneyimli insanlardan ve güvenilir kaynaklardan yararlanmayı tercih etmek gerekir.

Kabala büyüsü Düzenin kendisine aşık etmek isteyen kişilerin yapabileceği gibi birini öldürmek, birinin mutsuz etmek, birini çıldırtmak için yapılabilecek olan büyüler arasında yer alır. Bu sebeplerden dolayı kabala büyüsü risk içeren büyüler arasındadır. Kabala Büyüsü Nedir Sorusuna bana büyüsü tehlikeli ve yapılmaması gereken bir büyüdür şeklinde yanıt verilebilir.

Kabala Büyüsü Neden Yapılır?

Kabala Büyüsü Neden Yapılır sorusuna verilen yanıtlar oldukça geniştir. Büyülerin yapılma nedenleri kadar büyüyü yaptıran kişinin niyetleri de büyüler üzerinde söz sahibidir. Büyülerin yapılma nedenleri geniş bir skalaya sahip olsa da birçok medyum ve hoca tarafından kabala büyüsünün yaptırılmaması gerektiği vurgulanır. Kabala büyüsü insanlara zarar verebilen büyüler grubunda bulunur ve bu sebepten dolayı da büyü yaptırılmaması istenir.

Büyüler ayrıca insanlar üzerinde etkili olabileceği gibi etkisini de göstermeyebilir. Etki gösteren büyülerin ise etkisini ne zaman ortaya çıkaracağı ve ne zaman etkisinin sonlanacağı bilinmemektedir. Kabala Büyüsü Neden Yapılır sorusuna geçmeden önce bu bilinmezliğin bir tehdit olarak algılanması mümkündür. Büyünün etkisi ile ilgili olan belirsizlikler büyünün neden yapılmayacağını da ortaya çıkarır.

Cin Nedir? başlıklı videomuzu tıklayınız…

Kabala Büyüsü Zararlı Mıdır?

Kabala Büyüsü Zararlı Mıdır birçok insanın merak ettiği büyü sorularından biridir. Kabala büyüsü zararlı olarak bilinen büyüler grubunda yer alır. Çok az insanın bu büyünün uygulama yöntemlerine hakim olması nedeni ile de büyünün zararlı olduğu düşünülmektedir. Kabala büyüsü yaptırmak isteyenlerin öncelikle neden büyü yaptırmak istediklerine odaklanmaları gerekir. Büyüyü yaptırma sebeplerinin büyü ve doğaüstü güçler içermeyen yöntemler ile gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğinin araştırılması da önemlidir. Büyü gibi yollara başvurmak İslam dini tarafından tavsiye edilmez.

Dolayısı ile Kabala Büyüsü Zararlı Mıdır sorusuna dinen evet cevabı vermek mümkündür. Kabala büyüsü yaptıran kişiler de büyüyü yaptırdıkları kişi kadar zarar görürler. Kabala büyüsü zarar versin ya da vermesin uygulanması önerilmeyen bir büyüdür. Ayrıca Müslümanların ve İslam dinine inananların kesinlikle büyü yaptırmaması dini kaynaklarda sürekli tekrarlanan bir bilgidir.

Kabala Büyüsü Kime Yapılabilir?

Kabala Büyüsü Kime Yapılabilir noktasında bir sınırlama bulunmaz. Kabala büyüsü tasvip edilmeyen büyüler arasında bulunur. Kötü ve art niyetli şekilde yapılmaya müsait olan bu büyünün yapılması istenmez. Kötü sebepler ile yapılan ve kötü sonuçlar beklenen büyülere kara büyü denilmektedir. Kara büyüler hem yapan hem de yapılan kişiyi negatif yönde etkiler ve bu büyüden her iki taraf da zararlı çıkar.

Dolayısı ile kara büyünün kimse tarafından yapılmaması ve yapmak isteyenlerin de engellenmesi önerilir. Kabala büyüsü de hem iyi hem de kötü niyetler ile yapılabilecek büyüler arasında bulunur. Bu sebepten dolayı Kabala Büyüsü Kime Yapılabilir sorusuna tek bir yanıt verilemez. Kabala büyüsü, büyüyü yaptıracak olan kişinin belirlediği özneye ya da öznelere yapılabilir.

Büyülerin var olduğuna inanan kişiler medyumlar ve hocalar ile iletişime geçerek kabala büyüsü yaptırmayı tercih edebilir. Büyünün kime yapılacağı, ne kadar etki edeceği ve büyünün sonuçlarının ne olacağına dair konular ise muallaktır. Bu konuda net bir bilgi bulunmadığı için kabala büyüsü yapabildiğini söyleyen kişiler de çoğunlukla büyü yaptırmak isteyen kişiyi kandırmak ve dolandırmak isteyen kişilerdir.

Karanfil Büyüsü ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button