Kenzül Aşk Duası

KENZUL ASK DUASI 300x300 - Kenzül Aşk Duası
Kenzül Aşk Duası

Kenzül Aşk Duası

Kenzül aşk duası son dönemlerde oldukça popüler olan ve herkesin yapmaya başladığı bir duadır. Kenzül duaları çok çeşitlidir. Bunlar içinde hayatı iyileştirmek için ve hayatta daha iyi bir konuma gelebilmek için olan okunan dua en çok tercih edilenlerden biridir. Bu dua çok tesirli olduğu için aşk duası olarak da okuna bilir. Bu sayede kişiler ya sevdikleri insana kavuşur ya da hayatlarına yepyeni bir aşk girer. Kenzül Aşk duası aracılığıyla giren bu aşk normal olarak doğan aşktan daha hayırlı olur. Çünkü bu duanın etkisi kader arkadaşını bulmaya yardımcı olur.

Kenzül Aşk Duası Nedir?

KENZUL ASK DUASI NEDIR 300x300 - Kenzül Aşk Duası
Kenzül Aşk Duası Nedir?

Kenzül aşk duası kişinin hayatta başına gelen hastalık, garabet, darlık, şer ya da felaket gibi kötü şeylerin defedilmesi ve kişinin isteklerinin yerine getirilebilmesi için okunan bir duadır. Özellikle aşk hayatı kötü giden ve her zaman kötü insanlarla karşılaştığını düşünen bireyler için önerilir. Kenzül aşk duasını olması gerektiği gibi okuyan bir kişi hayatına daha önceden yaşamadığı bir aşkı çeker. Bu sayede hem hayırlı hem de bir ömür boyu sürecek aşk yaşamış olur.

Kişi bu duayı okurken bir bireye yönelik okumaz. Genel olarak bahtı kapalı olan bir kişi bu dua sayesinde bahtını açar ve hayatının aşkına kavuşur. Aşk duasının bir diğer olumlu etkisi ise kişinin istediği özelliklere sahip birini bulmaktır. Kişi gönlünden nasıl bir aşk istiyorsa eğer bu dua sayesinde öyle bir aşka ve öyle bir insana kavuşacaktır. Aşk duaları istenen dilekleri yerine getirebilmek olduğu için aşk, sevgi ve sadakat gibi duyguların yaşayacağı bir ilişkiyi de kendine çeker. Örneğin bir kişi güven konusunda kötü aşklar yaşadıysa bu dua aracılığıyla hayatına giren kişide hiçbir şekilde güven problemi yaşamayacaktır.

Kenzül Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Kenzül Aşk duasının yapılışı aslında kolaydır. Burada önemli olan niyettir. Kişiler ilk olarak bu duayı hangi niyetle yapacağına karar vermelidir. Kime ya da hangi dileğinin gerçekleşmesinin istediğine göre bir karara varılmalıdır. Birden fazla niyetle duanın tesiri düşer. Tek bir niyete özel olarak bu dua okunursa onun tesiri daha güçlü olur ve duanın kabul olma oranı da bu oranda artar.

Kişiler eğer aşk için bu duayı okuyacaksa duaya başlamadan önce ev ortamında ya da sessiz bir ortamda kıbleye doğru bir yer bulmalıdır. Burada sessizlik ve etrafın kişinin dikkatini dağıtmaması önemlidir. Kişiler kıbleye dönerek aşk duasını hangi niyetle okuduğunu söylemelidir. Yani niyet cümlesinin içerisinde ‘aşk için’ niyet edileceği belli edilmelidir.

Niyetten sonra 21 kere besmele çekilmelidir. Besmele çekildikten sonra 3 kere bu Aşk duası okunmaya başlanmalıdır. Duanın sonunda aşk için esmalar belirlenmiştir. Bu esmalar da belirtilen miktarlarda okunmalıdır. Esmaların hepsi okunduktan sonra buradaki işlem tamamlandıktan sonra kişiler yeniden 21 kere besmele çekmelidir ve Kenzül Aşk duasının son kısmına gelmelidir. Son kısımda da niyetinin belli olduğu ve Aşk duası için hazırlanmış olan bir kesit okunmalıdır.

Kenzül Aşk Duasını Yaparken Neler Gereklidir?

Kişiler eğer evde hiç kimseden yardım almadan bu duayı okuyacaksa sadece duanın kelimeleri yeterli olacaktır. Eğer nefesi güçlü olan bir hocadan yardım istenecekse Bu Aşk duası için gerekenler hoca tarafından belirlenir. Bu eşyalara yönelik duanın dışında çeşitli tılsımlı sözcükler de okuna bilir.

Duayı yaparken sessiz ve loş bir ortam olması önemlidir. Kişiler bu duayı okurken hiçbir şekilde dikkatlerini dağıtmamalıdır. Aynı zamanda eğer insanın içinde gerçek bir inanç yoksa Kenzül Aşk duası kabul olmayacaktır.

Aşk Duası Nedir Nasıl Yapılır konulu videomuzu da tıklayabilirsiniz…

Kenzül Aşk Duasını Kimler Yapan Hocalar

Kenzül Aşk duası yaptırmak için işinin ehli olan, doğuştan yetenekli olan ve dualar konusunda ilim irfan sahibi olan bir hocadan yardım almak gerekir. Hocanın nefesinin güçlü olması gerekir. Bu aşk duası için niyet çok önemlidir. Hocalar ise niyetin nasıl uygulanması gerektiğini oldukça iyi bilir.

Bir diğer kişiye yapılan niyet doğrultusunda okunan dualar her zaman kabul olur. Bu nedenle deneyimli olan bir medyum hoca bulabilmek için hocalar hakkında yorum yapılan internet sitelerinden faydalanmalıdır. Yorumlar doğrultusunda nefesinin güçlü olduğu ve duasının kabul olduğu bir hocayı bulmak mümkündür.

Aşk için Duha Suresi ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/