Büyüden Korunmanın Yolları

Büyüden Korunmanın Yolları

Buyuden Korunmanin Yollari 300x251 - Büyüden Korunmanın Yolları
Büyüden Korunmanın Yolları

Büyüden Korunmanın Yolları özellikle kendine daha önceden büyü yapıldığına emin olan kişilerin başvurduğu bir durumdur. Büyüden korunabilmek için çeşitli dualar okunabilir. Fakat bazı büyülerin etkileri o kadar tesirli olur ki okunan bu dualar hiçbir işe yaramaz ve o kişi yeniden büyünün etkisine girebilir.

Büyünün etkisine girildiği zaman kişilerin hareketlerinde gözle görülür değişmeler olur. Bu değişmeler yüzünden insanlar kalitesiz bir yaşam tarzına geçilir. Büyüden korunabilmek için nazar duaları ya da çok etkili olan Ayet-el Kürsi okuna bilir. Fakat bu dualar tek başına etkili değildir.

 

Büyüden korunma yöntemleri olarak kişiler çevresinde kendine kötülüğünün dokunacağı kişilerden uzak durmalıdır. Özellikle büyü, nazar ya da sihir gibi inançları olan kötü niyetli bir kişi karşısındaki kişiyi kötü durumlara sokabilmek için büyüye başvurabilir. Kişiler günlük hayatında büyüden korunabilmek için abdestli olmalıdır.

Aynı zamanda büyünün yapıldığını anlamak için sürekli olarak evin etrafı ya da kapının eşiği, kapının üstü kontrol edilmelidir. Buralarda herhangi bir değişiklik yapıldıysa büyü yapıldığı anlaşılabilir. Örneğin kapının üzerine domuz yağı sürülmüş olabilir, kapının eşiğine toprak konulmuş olabilir. Bunun gibi pek çok değişim büyü yapıldığını gösterir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığı zaman o büyüyü bozabilmek için mutlaka bir medyum hocayla görüşmek gerekir.

Büyü Nedir?

Buyu Nedir 300x251 - Büyüden Korunmanın Yolları
Büyü Nedir?

Büyü bir kişinin hareketini değiştirebilmek için uygulanan bir yöntemdir. Bu hem iyi anlamda hem kötü anlamda olabilir. Aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler oldukça iyi niyetli olsa da kara büyü gibi kötü niyetli büyüler de bulunmaktadır. Bu kötü niyetli büyüler pek çok neden yüzünden yapıla bilir. Kötü niyetli büyülerin etkisinde olan kişilerin hareketleri de bir anda olumsuz etkilenir. Bu nedenle büyüden kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurulur.

Büyünün etkisinde olan kişilerin hareketlerinde çok ani değişimler olur. Büyünün etkisindeki kişi sürekli olarak negatif düşünceler içerisinde girer ve hayatında da her zaman negatif olaylar olur. Aynı zamanda çok gerçekçi kötü kabuslar görerek uyanırlar. Büyünün etkisinde olan bir birey eskisinde göre çok sinirli bir durum içerisinde girer. Hem iş hayatında hem de özel hayatında oldukça sinirli bir kişi halinde olur. Sürekli olarak iştahlı ya da bir anda iştah kesilmesi yaşaya bilirler. Kötü niyetli olarak yapılan büyünün etkisi aslında herkeste farklı olarak görülebilir.

Büyünün Zararları Var mı?

Büyünün etkisi ve tesirine göre de bu değişir. Büyünün etkisi altında olunduğu en iyi hayvanlardan anlaşılır. Hayvanlar bir kişide büyü olduğunu hemen anlar ve o kişiye karşı oldukça agresif davranır. Özellikle bir kişinin evinde evcil hayvan varsa, hayvanının hareketlerinin değişiminden kendinde büyü olup olmadığını hemen anlar. Bu gibi durumlarda büyü bozdurmak gerekir.

Fakat aşk büyüleri bunların tam tersi olarak kişilerin üzerinde oldukça olumlu değişimlere yol açar. Aşk büyüsünün etkisinde olan kişi aksine çok daha mutlu olur ve hayata pozitif bakmaya başlar. Çünkü aslında büyünün değil aşkın etkisinden dolayı bu şekilde davranır. Aşk büyüsünün etkisinde olan kişiler kendilerinde büyü olup olmadığını bu sebeple kolay bir şekilde anlayamaz.

 

Büyü Nasıl Anlaşılır videomuzu tıklayınız….

Büyüden Nasıl Kurtulurum?

Büyüden korunma için yapılacaklar olsa da etkileri çok kısıtlıdır. Çünkü büyü sırasında okunan dualar ve tılsımlı sözler, büyüden korunmak için okunan dualardan çok daha tesirlidir. Bu nedenle büyüden korunmak için kişiler nazar boncuğu taksa da kötü niyetli kişileri hayatından çıkarsa da ya da sürekli olarak nazar dualarını okusa da kötü niyetli büyülerin etkisine girebilir.

Uzman bir medyum hoca bir kişinin üzerinde büyü olduğunu bir bakışta anlayacaktır. Üzerindeki kötü enerji sayesinde medyum hoca hangi büyü olduğunu bile kolay bir şekilde anlar. Büyü yapıldığını anladıktan sonra büyü bozumu için gerekli işlemlere girilir. Medyum hoca hangi büyünün yapıldığını görür ve o büyüyü bozmak için uygulamalara başlar.

Büyünün tesiri ne kadar güçlüyse büyü bozma işlemi de o kadar uzun süre bilir. Büyü bozma işlemi için medyum hocalar dünya dışı varlıklar ile iletişime geçerek gerekli olan tılsımlı sözleri öğrenir. Bu tılsımlı sözler ve büyü bozmak için gerekli olan dualar doğrultusunda büyü bozma işlemi gerçekleşmiş olur. Büyü bozma işlemi etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterecektir.

Bende Büyü Var Mı Testi ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button