Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdigin Insani Kendine Baglamak icin Dua - Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua
Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

İnsanoğlunun en büyük acısı da mutluluğu da en yüce duygu olan aşktan gelir. Aşk öyle güçlü bir duygudur ki mutluyken insanın ayağını yerden keserken, mutsuzken de nefesini keser. Aşk acısı çekenler ya da çok yakından aşk acısına tanık olanlar bu duygunun bir lanet m yoksa bir ödül mü olduğuna karar veremezler. Bu kadar yoğun bir duygunun yokluğunda ise insanoğlu aşk acısından kurtulmak için sevdiğin insanı kendine bağlamak için dualardan yararlanır.

Aşk acısı platonik de olsa, bir zamanlar mutluyken şimdi yok olmasa da çekilen acı, kişiye zarar veriyorsa çözüm sevdiğini bağlama duasında saklıdır. Bağlama duaları kendi içerisinde birçok farklı duayı barındırır. En çok tercih edilen bağlama duaları arasında; sevgiliyi bağlama duası, kocayı kendine bağlama duaları, karımı kendime bağlama duası ve eşimi kendime bağlama duasıdır.

Sevdiğin insanı kendine bağlama duasını okumak isteyenlerin aşağıdaki nedenlerden sadece birisine sahip olması yeterlidir.

  • Platonik aşk acısına daha fazla dayanamayanlar
  • Sevdiği insanla ilişki yaşamış ancak bir nedenle ayrılmış olanlar
  • Hayatındaki insanı kendisine sonsuza kadar bağlamak isteyenler
  • Sevdiği kişinin gözünün sadece kendisinde olmasını isteyenler
  • Sevdiği insanla birlikte olan ancak bir türlü sevgisinden emin olamayanlar
  • Aşk kıskançlığı çeken kimseler
  • Sevdiği kişinin karşı cinsle yakın arkadaşlıklarının bulunması
  • Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

tutan kuvvetli dualar 300x223 - Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevgiliyi Bağlama Duası

Sevgiliyi bağlama duaları okumadan önce kişi hayatta ne istediğinden ve dileğinin duayı okuyacağı kişiyle bir gelecek olup olmadığından emin olmalıdır. Dualar, Allah’tan isten güçlü aracılardır. Bu nedenle de inananlar hayatta ne hissettiklerinden ve duygularından emin olmalıdır.

Sevgiliyi bağlama duaları genel olarak aşk acısından değil de hayatındaki insanın sadece kendisine bakmasını sağlamak için edilen duadır. Sevgiliyi bağlama dualarında, diğer dualarda olduğu gibi kişi tüm iyi niyetiyle ; temiz kalp  ve temiz düşüncelerle hareket etmelidir.

Örnek vermek gerekirse sevgiliyi bağlama dualarında amaç sevdiğini düşündüğü kişiye gününü göstermek ise kişi ne kadar uğraşırsa uğraşsın iyi niyetli olmadığı için etkisiz olacaktır. Çünkü bir duanın etkisinin güçlü olmasında temiz ve saf duygular oldukça önemlidir.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua konuyla alakalı videomuza bakabilirsiniz..

Sevdiğini Bağlama Duası

Sevdiğini bağlama duaları insanlar; sevgililerine, nişanlılarına, eşlerine, evlendikleri insana ya da platonik aşk duydukları insan için okurlar. Sevdiğini bağlama duasında, niyet etkili olduğu kadar inanç da çok etkilidir. Kişi sevdiğini bağlama duaları inanarak, her gün aynı inançla okumaya devam etmelidir. Duaların gücü İslamiyet inancında oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise duaların köprü görevi görüp, Allah’tan istendiğini bilinmesidir.

Sevdiğini bağlama duasında, dileğine kavuşmak isteyen kişi alanında uzman olan bir hocadan yardım isteyebilir. Hoca ne yapılması gerektiği ve ne yapılmaması gerektiği konularında en doğru şekilde yönlendirecektir. Sevdiğini bağlama duaları uzun sürelerdir okunsa da, günümüzdeki ilişkiler göz önüne alındığında önemi daha da artmıştır. Özellikle internetin kullanımının artmasıyla, ilişkilerde dönüşerek giderek sağlıksız bir duruma döndü.

Belki de sadece bu bile sevdiğini bağlama dualarının neden bu kadar çok araştırıldığının cevaplarından birisidir. Sevdiğini bağlama duasının amaçlarından birisinin kişinin kendinden başkasına bakmaması için okunduğunu düşünüldüğünde çok doğru bir karardır. Günümüzde sosyal medyanın da etkisiyle ilişkiler kısa süreli ya da aldatmaya daha açık bir hale gelmiştir. Her ne kadar kendisine güvense de kişi, sevdiği insanla bir gelecek ve hayat düşündüğünde duaların gücünden yararlanmak istemesi normaldir. Bunun nedeni kendisi için olduğu kadar sevdiği kişin içindir de.

en tesirli baglama dualari 300x300 - Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Kocayı Kendine Bağlama Duaları

Kocayı kendine bağlama duaları, hayatın her döneminde popüler olan dualar arasındadır. Özellikle evlenilmiş olsa bile erkelerin gözünün sürekli olarak dışarıda olması evlilik birliğini kurtarmak isteyen kadınların kocayı kendine bağlama duasını okumasıyla sonuçlanır. Kadınların bağlama dualarını tercih etme sebeplerinden birisi de ailesini dışarıdan gelebilecek üçüncü kişilere karşı korumaktır.

Dualar insanları rahatlattığı gibi duaların gücüyle pek çok badirede gerçekleşmeden son bulur. Bu sebeple inananlar bol bol dua okumaya devam etmeli, tüm dileklerini Allah’tan dualar aracılığıyla istemelidir. Her duada olduğu gibi kocayı kendine bağlama duasında da muhakkak abdest alınmalıdır. Duanın ne zaman okunacağı ise kişinin kendisine kalmış olup; dua okunurken yalnız olunmalı ve kişi kendi dileğiyle baş başa kalmalıdır.

En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu ile alakalı yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

https://www.medyum.net/