Ayırma Büyüleri Nedir?

Ayirma Buyuleri Nedir 300x300 - Ayırma Büyüleri Nedir?
Ayırma Büyüleri Nedir?

Ayırma Büyüleri Nedir?

Ayırma Büyüleri Nedir? sorusu genellikle çiftlerin ilişkisini bitirmeye odaklanan kara büyülerdir şeklinde yanıtlanır. Ayırma büyüsü iyi amaçlar ile yapılmayabilir. Büyünün neden yapılacağı ve yapılma yöntemi büyünün etkisi üzerinde etkilidir. Dolayısı ile ayırma büyüsünün ne kadar etkili olacağı da niyete bağlı olarak değişir.

Birbirine zarar veren bir çiftin ayrılması eğer daha hayırlı olacak ise bu sefer ak büyü olarak ayırma büyüsü tercih edilebilir. Mutlu çiftleri ayırmak için yapılan ayırma büyüleri ise kara büyüler sınıfında bulunur. Ayırma Büyüleri Nedir? ve çeşitleri nelerdir diye sorulduğunda danışanlara geniş bir skala sunulur. Tek bir büyüden bahsetmek ya da büyünün uygulanış biçimini kısıtlamak mümkün değildir.

Büyüler geniş seçeneklerden oluşur ve tek bir amaç için bile olsa birçok büyü tarifi ile karşılaşılabilir. Bu durumda büyüler konusunda uzman olan kişiler ile iletişime geçerek yardım istemek gerekebilir. Ayırma büyüsü yapan kişiler eğer ak büyü ise bu teklifi kabul ederler. Ancak kara büyü olarak ayırma yapılacak ise bu durumda birçok büyücü ve medyum bu teklifi kabul etmemektedir.

Ayirma Buyusu Nasil Yapilir 300x300 - Ayırma Büyüleri Nedir?
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılma biçimleri her zaman farklılık gösterir. Bazı durumlarda aynı içerik, aynı sözler ve aynı yöntemlere de başvurulabilir. Ancak çoğunlukla her büyü farklı yöntemler ile kişiye özel hale getirilerek uygulanır. Bu sebep ile de büyü yaptırmak isteyenlerin aklına yeni sorular gelmektedir. Örneğin Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusunun ortaya çıkışı da bu bilgiler ışığında olur.

Ayırma büyüleri kara büyülere yakın olduğu için haklarında net bilgiler verilmez. İşinin ehli olan kişiler büyülerin tariflerini, yapılış biçimlerini ve uygulanma yöntemlerini kendilerine saklamaktadır. Yanlarında eğitilen yeni bir medyum yok ise bu durumda büyülerin tarifleri de medyumların hayatları boyunca onlar ile yaşayacaktır.

Büyüler ve bu büyülerin uygulanma halleri nesillerce aktarılmıştır. Tarihin en eski dönemlerinde dahi uygulandığı düşünülen büyüler, günümüzde de varlığını korumaktadır. Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusundan kısmet açma büyülerine kadar her bir büyü türü, medyumlar tarafından yanıtlanır. Ayırma büyüsü ya da birleştirme büyüsü yapmak isteyenlerin uzman medyumlardan randevu almaları ve bu medyumlar ile çalışmaları önerilir.

Ayırma Büyüsü Etkili Midir?

Ayırma Büyüsü Etkili Midir sorusuna hem evet hem de hayır şeklinde yanıt verilebilir. Bir büyünün etkili olup olmaması o büyünün gücüne bağlıdır. Bu güç ise kaynağını büyüyü yapan kişiden ve yapılma biçiminden alır. Alanında uzman, tecrübeli ve iyi olan kişilerin yaptıkları büyüler daha iyi etki edebilmektedir. Aynı zamanda büyü yapılırken kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin bir araya getiriliş biçimi de ayırma büyüsünün etkisi üzerinde söz sahibidir.

Ayırma büyüsünün etkili olup olmaması niyete de bağlıdır. Ak büyüler sınıfında yer alan büyülerin bozulması daha kolaydır. Etki ettikleri sürenin daha kısıtlı olması ve çabuk bozulabilir oluşları bu büyüleri daha güçsüz yapar. Ancak kara büyülerin hem bozulması zordur hem de etki güçleri oldukça yüksektir. Ayırma Büyüsü Etkili Midir sorusuna verilen yanıtlar da bu sebep ile değişiklik gösterir. Bir ayırma büyüsü eğer kara büyü olarak yapılmış ise bu durumda ayırma büyüsünün etkisi daha yüksek olacaktır.

 

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişi eğer üzerinde büyü olduğunu düşünüyor ise mutlaka bilirkişi ile görüşmelidir. Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır sorusu da üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişiler bu büyünün türünü öğrenmek için uzman medyumlara gidebilirler. Her şey yolunda giderken aniden ayrılmaya karar veren çiftler genellikle dış etkenlerden şüphelenirler.

Karşılıklı olarak yapılan bir hata ya da eskiden alınmış bir ayrılık kararı yok ise ve kişiler birdenbire ayrılmışlar ise büyü yapılmış olabilir. Bu noktada çiftler üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamak için medyum hocalardan yardım alabilirler.

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır sorusuna verilebilecek çokça yanıt vardır. Tüm bu yanıtlar kişilerin ilişkileri, evleri ve aralarındaki iletişim gözetilerek verilir. Bugün hocalar da öncelikle çiftler ile iletişim kurarlar ve sorunu anlamaya çalışırlar. Eğer bir çiftin üzerinde büyü var ise ve ayrılık sebepleri bu büyü ise medyum hocalar tarafından ayırma büyüsünü bozmak için yeni bir büyü yapılacaktır.

En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button