Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?: Bazen sevgisine ve ilgisine emin olduğun seni çok sevdiğini düşündüğün kişinin bir an da sana karşı tavrı değiştiğinde bu durumdan oldukça büyük üzüntü duyarsın. İlişkinizde hiçbir sorun yok iken bir an da sevdiğiniz kişinin sizden soğuması ve ayrılmak istemesi sizi üzerken aynı zamanda acaba sevgilime büyü mü yapıldı diye de şüpheye düşürebilir. Zaten sizi çok sevdiğini bildiğiniz birisinin ortada hiçbir neden yokken sizden soğuması ve ayrılmak istemesinin başka da bir açıklanması olamaz.

Ayırma büyüsü birbirini seven kişileri ayırmak ve aralarına soğukluk sokmak amacı ile yapılan tılsım çeşididir.  Sevdiği kişiye ayırtma büyüsü yapıldığını düşünen kişiler Sevgilime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Şeklinde kendine ve internet üzerindeki sayfalara sorular sormaktadır. İlk olarak sevdiğiniz kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamak için ayırma büyülülerini ve etkilerini biliyor olmanız gerekmektedir. Ayırma büyüsü seven kişileri birbirinden ayırmak amacı ile yapılan büyülerdir.

Ayırma büyüleri adından da anlaşılacağı gibi iki kişiyi birbirinden ayırmak ve onları mutluluklarına mani olmak için yapılmaktadır. Sadece birbirini seven sevgili ve eşlere değil birbiri ile arası çok iyi olan ve seven herkese bu büyüler aynı amaç ile de yapılabilmektedir. Mesela evlenmek üzere olan iki kişiyi birbirinden ayırmak isteyen kız annesi veya erkek annesi oğlunun veya kızının evlenmemesi ve ayrılması için ayırma büyüsü yaptırabilir.

Aynı zamanda annesine çok düşkün olan fakat eş tarafından sevilmeyen kaynana veya kayınbabayı oğlundan veya kızında n soğuması için büyü yapılabilmektedir. Ayırma büyüsünü ilk başka anlamak oldukça zordur. Fakat ayırma büyüsü eğer tek tarafa yapılmışsa anlamak daha kolaydır. Fakat her iki taraf da birbirinden soğusun ve arası bozulsun diye büyü yapılmışsa eğer bu büyünün varlığını anlamak oldukça zordur.

sevenleri birbirinden sogutma duasi nedir 300x300 - Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Eşime Ayırma Büyüsü Yapılmış Mı?

Ayırma büyüleri iki kişiyi birbirinden ayırmak ve onların arasına soğukluk getirmek amacı ile yapılan bir çeşit tılsımdır. Ayırma büyülerinin asıl amacı sadece sevgilileri ve birbirini çok seven eşleri ayırmak değil aynı zamanda da birbirini seven tüm insanları birbirinden ayırmak için de yapılabilmektedir. Zaten ayırma büyüsü denildiğinde bu büyülerin kişileri ayırmak amacı ile yapıldığını anlamak mümkündür. Birbirini çok seven karı kocadan birisi bir anda ortada hiçbir neden yok iken eşine soğukluk gösterdiğinde ve eskisi gibi ilgi göstermediğinde, sürekli tartışma halinde olduğunda ve ayrılmayı düşündüğünde kişi eşinin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu düşünmektedir.

Eşinin üzerinde ayırma büyüsü var mı büyü yüzünden mi eşinin böyle davrandığını yoksa gerçekten sevmediği için mi böyle davrandığını anlamak için medyumlar ile iletişime geçerek Eşime Ayırma Büyüsü Yapılmış Mı? Şeklinde sorular yöneltmektedir. Sevdiğiniz eşinizin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu düşünmeniz gayet olağan bir durumdur. Fakat evde kendi başınıza büyü olup olmadığını anlamak oldukça güçtür. Bu yüzden de bu konu da oldukça bilgili ve yetenekli olan medyum ve hocalardan yardım almak en doğru karardır.

sevenleri ayirma duasi nasil okunur 300x300 - Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Sevdiğimi Ayırmak İçin Yapılan Büyü Bozulur Mu?

Sevdiğine ayırma büyüsü yapıldığını ve o yüzden sevdiği kişinin kendinden ayrılmak istediğini düşünen kişiler sevdiği kişilere büyü yapıldığını anladığında ve bu büyülerden kurtulmak istediğinde bir medyum ile iletişime geçerek Sevdiğimi Ayırmak İçin Yapılan Büyü Bozulur Mu? Şeklinde sorular sormaktadır. Büyü olup olmadığını anlamak için en doğru karar bir medyum ile iletişime geçmektir. Her ne kadar evde çeşitli araştırmalar yapmış olursanız olun her belirti büyü anlamına gelmez. Bu yüzden bir medyum ile iletişime geçmeniz verilmiş en doğru karardır. Medyum size soracağı birkaç soru ile sevdiğiniz kişinin üzerinde büyü var mı anlayabilmektedir. Eğer büyü var ise de okumuş olduğu büyü bozma duaları ile kolaylıkla büyüleri bozabilir.

Sevdiğime Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım? konuyla ilgili videomuzu tıklayınız….

 

Kocama Yapılan Ayırma Büyüsünün Zararları

Mutlu giden bir evliliğin bir an da kavga ve gürültüden ibaret bir evlilik olduğunu gören eş eşine ayırma büyüsü yapıldığını düşünmektedir. Çünkü eşinin daha önce bu denli ona kötü davrandığını bilmez ve eşinin sevgisinden oldukça emindir. Kocama Yapılan Ayırma Büyüsünün Zararı olup olmadığını anlamak için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Sevdiğiniz eşinize ayırma büyüsü yapılmışsa sizden soğumaya başlar, olur olmadık her an da sizi küçümser sizinle kavga etmek için adeta fırsat kollar, sizden soğuduğu için ise en sonunda sizden ayrılmak ister.

Sevgilime Ayırmak İçin Yapılan Büyüyü Nasıl Anlarım?

Sevdiği kişinin kendini çok sevdiğini bilen ve düşünen kişiler sevdiği kişi bir an da kendinden ayrılmak istediğinde ona büyü yapıldığını düşünmektedir. Çünkü kendini çok seven kişinin bir an da kendinden soğuyabilme ihtimali yoktur. Sevgilime Ayırmak İçin Yapılan Büyüyü Nasıl Anlarım? Şeklinde araştırma yaparak sevdiği kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamak ister. Fakat büyüler ilk bakışta anlaşılacak uygulamalar değildir, anlamak için bir medyumla iletişime geçmek gerekmektedir.

 

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir? ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. aysel g.... dedi ki:

    sevdiğim adamı resmen büyü yolula elimden alan kişiden dua yoluyla tekrar kazandım sevgiliminde gözü açıldı hatasını anladı pişman oldu ve döndü bilmiyor ama o zamnlar resmen büyülendim diyor ama ben söyleyemedim evet sana büyü yapmıştı ben bozdurdum o büyüyü diye yardımlrından dolayı orhan hocaya teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/